5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Mandarin & Bergamot - Mandarin & Bergamot - 500ml - Esencja zapachowa
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
308,48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
280,58 zł-27,90zł
561,16 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Olejki zapachowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olejek eteryczny YLANG YLANG6 236,00 zł/1l
124,72 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Dyfuzor zapachowy CARDAMOM ROSE2 850,80 zł/1l
142,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Olejek eteryczny EUCALYPTUS5 122,50 zł/1l
102,45 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Patyczki zapachowe PINK GRAPEFRUIT1 247,20 zł/1l
62,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Esencja alchemiczna Frankincense-Myrrh compositum 30 ml
1 834,00 zł/1l
55,02 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Organiczny olejek z mirry 5 ml
1 755,25 zł/1kg
70,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczny olejek z kadzidłowca somalijskiego 5 ml
2 739,52 zł/1kg
57,53 zł
Sprzedawca: apohealth

Baldini Feelglück olejek organiczny/demeter 5 ml
3 284,00 zł/1l
16,42 zł
Sprzedawca: taleoo

Olejek eteryczny z kadzidłowca, 10 ml AEO
5 249,00 zł/1l
52,49 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Baldini Aromat mandarynkowy 5 ml
6 646,00 zł/1l
33,23 zł
Sprzedawca: apohealth

Organiczny olejek imbirowy 5 ml
9 766,00 zł/1l
48,83 zł
Sprzedawca: apohealth

PATCHOULI DEMETER, 5 ml olejku eterycznego
8 158,00 zł/1l
40,79 zł
Sprzedawca: apohealth

Aromatyczne patyczki zapachowe LEMONGRASS MANDARIN
1 247,20 zł/1l
62,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Organiczna bergamotka, 5 ml
5 358,00 zł/1l
26,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Florascent Mandarynka - spray do aromaterapii
20 079,33 zł/1l
301,19 zł
Sprzedawca: MyParfumerie

NEROLI 2% OEL, 10 ml olejku eterycznego
4 936,00 zł/1l
49,36 zł
Sprzedawca: apohealth

Olej bergamotowy Kräutermax, 10 ml
4 638,00 zł/1l
46,38 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Organiczna paczula, 5 ml
6 704,00 zł/1l
33,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczny Ylang-Ylang w komplecie, 5 ml
10 186,00 zł/1l
50,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Olejek eteryczny Puressentiel Lavande Aspic 10ml
7 545,00 zł/1l
75,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Uzupełnienie olejku zapachowego Ashleigh & Burwood Mandarin & Bergamot - 500 ml
Pasjonujesz się dobrym jedzeniem i piciem? W takim razie Cookinglife ma dla Ciebie odpowiedni produkt: wkład olejku zapachowego Ashleigh & Burwood Mandarin & Bergamot - 500 ml! Jedzenie jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka i wiele osób lubi gotować. Dlatego Ashleigh & Burwood Mandarin & Bergamot Fragrance Oil Refill - 500 ml to obowiązkowa pozycja w Twojej kuchni!
online wkład olejku zapachowego Ashleigh & Burwood Mandarin & Bergamot - 500 ml
Oferujemy naczynia, sztućce, szklanki i przybory kuchenne znanych marek, takich jak Villeroy & Boch, Westmark i Cosy & Trendy. Ale każdy znajdzie też coś dla siebie, jeśli chodzi o dekoracje stołu. Cookinglife oferuje szeroką gamę popularnych produktów i marek. Podstawowy sprzęt, który powinieneś mieć w swojej kuchni, zależy od twoich preferencji. Jeśli masz jakieś pytania, nasze FAQ z pewnością Ci pomogą.
Pasjonujesz się dobrym jedzeniem i piciem? W takim razie Cookinglife ma dla Ciebie odpowiedni produkt: wkład olejku zapachowego Ashleigh & Burwood Mandarin & Bergamot - 500 ml! Jedzenie jest jedną z podstawowych potrzeb człowieka i wiele osób lubi gotować. Dlatego Ashleigh & Burwood Mandarin & Bergamot Fragrance Oil Refill - 500 ml to obowiązkowa pozycja w Twojej kuchni!
online wkład olejku zapachowego Ashleigh & Burwood Mandarin & Bergamot - 500 ml
Oferujemy naczynia, sztućce, szklanki i przybory kuchenne znanych marek, takich jak Villeroy & Boch, Westmark i Cosy & Trendy. Ale każdy znajdzie też coś dla siebie, jeśli chodzi o dekoracje stołu. Cookinglife oferuje szeroką gamę popularnych produktów i marek. Podstawowy sprzęt, który powinieneś mieć w swojej kuchni, zależy od twoich preferencji. Jeśli masz jakieś pytania, nasze FAQ z pewnością Ci pomogą.
- Wysokość
- 0.19 m
- Waga
- 473 g
- Skład materiału
- 100% tworzywa sztucznego
- Model
- Mandarin & Bergamot
- Producent
- Ashleigh & Burwood
- Zawartość
- 0.5 l
- Zakres dostawy
- 500 ml
- EAN
- 5033271024876
- Numer producenta
- CL.174266
- Wysokość
- 0.19 m
- Waga
- 473 g
- Skład materiału
- 100% tworzywa sztucznego
- Model
- Mandarin & Bergamot
- Producent
- Ashleigh & Burwood
- Zawartość
- 0.5 l
- Zakres dostawy
- 500 ml
- EAN
- 5033271024876
- Numer producenta
- CL.174266
Pasuje również do tego

Becher 1307000 Becher Duftöl Limette Citrus 500,0 ml, 1 St.
151,82 zł/1l
75,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Febreze 3Volution butelka uzupełniająca Lenor Aprilfrisch XL Pack, 4x 20 ml
1 377,00 zł/1l
110,16 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GLADE Aromatherapy Cool Mist Diffuser Moment of Zen náplň 17,4 ml
1 646,47 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Konopne Terpeny Botanicals | PROFIL TERPENOWY - Strawberry Cough | 1 ml
38 260,00 zł/1l
38,26 zł
Sprzedawca: CALIFARMS

Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, hotelowe popołudnie
831,67 zł/1l
54,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Organiczny zapach cytrusowej rozkoszy
4 373,33 zł/1l
65,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Konopne terpeny Botanicals | PROFIL TERPENOWY - Purple Punch | 1 ml
38 270,00 zł/1l
38,27 zł
Sprzedawca: CALIFARMS

Olejek eteryczny ROSE REIN BIO BULg 2%, 10 ml
1 283,95 zł/1kg
55,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Z Bergamotki - 30 Ml - Zapach Bergamotki - Aromaterapia - Olejki Eteryczne
1 211,67 zł/1l
36,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Millefiori Milano Nero - Wkład zapachowy ARIA do dyfuzora elektrycznego, 20 ml
1 887,00 zł/1l
37,74 zł
Sprzedawca: LBD

XPel - Tea Tree 100% czysty olejek z drzewa herbacianego - 10 ml
999,00 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

LEMA - 10 ampułek Rose Oil Parfum Essence 2,1 ml
12 380,95 zł/1l
26,00 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Olejek eteryczny Lawendowy 10ml NATURALNE AROMATY
839,00 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Frezja Kwiatowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Soft Perfume Oil 6ml by Al Rehab Orientalne Arabskie Perfumy Bezalkoholowe
9 155,00 zł/1l
54,93 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Yankee Candle Wkład elektryczny Clean Bawełna náplň 2x18,5 ml
2 724,59 zł/1l
100,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Etja Naturalny Olejek Eteryczny Lawendowy, 10 ml
362,25 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

3x zapach samochodowy VIP-300, oczyszczacz powietrza do domu, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz powietrza do samochodu, drzewko zapachowe do samochodu, odświeżacz powietrza do domu, akcesoria samochodowe do wnętrza, zapach samochodowy, dozownik zapachów luksusowe perfumy, akcesoria samochodowe
6 666,67 zł/1l
60,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm

Zapach do Samochodu Refill Pink Pepper Max Benjamin
33,06 zł
Sprzedawca: GUGITA

Olejki eteryczne - zestaw 10 szt. 15ml Ruhhy'ego 21938
70,47 zł/1kg
55,67 zł
Sprzedawca: QIKtech

com-four® 10x olejki zapachowe w zestawie - owocowy zapach do pomieszczeń - olejek zapachowy do dyfuzorów zapachowych, odświeżaczy powietrza, parowników wodnych, nawilżaczy powietrza
6 516,00 zł/1l
65,16 zł
Sprzedawca: com-four

Olejek eteryczny Hinoki z Okayamy - 10 ml
7 166,00 zł/1l
71,66 zł
Sprzedawca: SoZoLeRose

PRIMAVERA Lemon organiczny 100% naturalny olejek eteryczny, 10 ml olejek eteryczny
3 222,00 zł/1l
32,22 zł
Sprzedawca: taleoo

Baldini, Lawendowy olejek bio, 5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
7 606,00 zł/1l
38,03 zł
Sprzedawca: apohealth

Anti Stress 10ml
1 871,00 zł/1l
18,71 zł
Sprzedawca: taleoo

BALDINI by TAOASIS Mięta pieprzowa Bio 100% naturalny olejek aromatyczny, 5 ml olejek eteryczny
4 818,00 zł/1l
24,09 zł
Sprzedawca: apohealth

Leonardo Essenza Homefragrance Diffuser różne zapachy do pomieszczeń dla kamienia zapachowego do pomieszczeń Leonardo Essenza
1 003,00 zł/1l
10,03 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Jasmine 4% 5ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
60,87 zł
Sprzedawca: apohealth
12 174,00 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych z kadzidła, kamfory, limonki, mandarynki i drzewa sandałowego - FRANKINCENSE KAFFIR LIME
166,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
8 317,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych Ceylon Tea & Mint - CEYLON TEA & MINT
160,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
8 017,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych z jaśminu cejlońskiego - CEYLON JASMINE
155,89 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 794,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych Ceylon Tea & Ylang Ylang - CEYLON TEA & YLANG
160,35 zł
-8,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,91 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 595,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych z róży kardamonowej - CARDAMOM ROSE
155,89 zł
-8,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,69 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 384,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych SLEEP promująca sen
155,89 zł
-8,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,69 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 384,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych FOREST TRAIL
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
6 540,50 zł/1l

Olejek eteryczny YLANG YLANG
124,72 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
6 236,00 zł/1l

Igły świerku syberyjskiego, 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,03 zł
Sprzedawca: apohealth
6 206,00 zł/1l

Olejek eteryczny EUCALYPTUS
102,45 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
5 122,50 zł/1l

Pomarańczowy olejek eteryczny - ORANGE
102,45 zł
-5,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
97,06 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
4 853,00 zł/1l

Olejek eteryczny z mięty pieprzowej - PEPPERMINT
97,99 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
4 899,50 zł/1l

Etja Naturalny olejek eteryczny Pomarańczowy, 10 ml
10,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
171,50 zł/1kg

Sztyft zapachowy FRANKINCENSE KAFFIR LIME
74,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 487,20 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Piżmowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Konwalia 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Zapach Bzu 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Grejpfrutowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Opium 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l