5,0



Na podstawie 4 opinii
Nesti Dante Dolce Vivere Soap FIRENZE Blockseife 250 g, Unisex
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
29,88 zł
119,52 zł / 1kg
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
9h 02m 08s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Łap promocję, póki trwa!
Mydła i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mydło w kostce do rąk Nesti Saponetta 125g - Marsiglia59,77 zł/1kg
7,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Malizia White Musk Flüssigseife 1000ml103,99 zł/1l
103,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Dolce Vivere Soap ROMA Blockseife 250 g, Unisex
87,76 zł/1kg
21,94 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
99,08 zł/1kg
24,77 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PORTOFINO Blockseife 250 g, Unisex
136,72 zł/1kg
34,18 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
122,08 zł/1kg
183,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Wälder und Blätter, feste Seife, 250 g) 664404
75,50 zł/1kg
22,65 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Weihrauch, feste Seife, 250 g) 664401
151,16 zł/1kg
37,79 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Marsiglia in Fiore Fico e Aloe Vera Mydło wegańskie 125 g
53,00 zł/1kg
6,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nesti Dante Seife Romantica Florentine (Duft Rose und Pfingstrose, 250 g) 665102
99,64 zł/1kg
24,91 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Mydło toaletowe Cyprys, 250g
83,93 zł/1kg
25,18 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Mydło toaletowe Philosophia, 250g
72,23 zł/1kg
21,67 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Il Frutteto Citron & Bergamotte 250 g (Handseife) 664101
147,04 zł/1l
36,76 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Mydło toaletowe Fico Della Signoria Sapone, 250g
82,93 zł/1kg
24,88 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Mydło - Chianti Rose Lavender 150g
120,53 zł/1kg
18,08 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
134,54 zł/1l
67,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Portofino Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
93,80 zł/1l
46,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Thermalwasser, feste Seife, 250 g) 664406
83,77 zł/1kg
25,13 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Luxury Black Soap Mydło toaletowe, 250g
84,20 zł/1kg
25,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Olivae Di Sicilia Mydło 150 g
120,53 zł/1kg
18,08 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dolce Vivere to linia mydeł toaletowych stworzonych przez markę Nesti Dante. Mydła charakteryzują się recepturą przepełnioną naturalnymi składnikami oraz wyjątkowym zapachem. Pozostawiają skórę odświeżoną, przyjemnie pachnącą.
Luksusowe naturalne mydło w płynie Firenze (Florencja) z kolekcji Dolce Vivere. Piękne papierowe opakowanie, 250 g.
- Zmysłowy zapach niebieskiego irysa, lauru i porannej rosy zmieszany z musującą, bogatą energią.
Sposób użycia:Nanieść mydło na skórę, delikatnie spienić i masować przez chwilę. Spłukać letnią wodą.
Wyprodukowane z miłością we Włoszech.
Założona w 1947 roku firma Nesti Dante jest jedną z najstarszych europejskich fabryk produkujących naturalne mydła według rodzinnej receptury, z siedzibą we Florencji.Mydła mają długotrwały zapach i bogatą pianę.Są poszukiwane na całym świecie ze względu na ich wyjątkowe i luksusowe wykonanie.Używając tradycyjnych metod i składników, mydło Nesti Dante jest:
- całkowicie naturalne i w100% biodegradowalne
- nie jest testowane na zwierzętach
- jest WOLNE od parabenów
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ta marka jest sklasyfikowana jako mydła i została stworzona specjalnie dla unisex. Opakowanie zawiera 250 g wybranego produktu. Pielęgnacja ciała stała się o krok łatwiejsza!
Dolce Vivere Firenze by Nesti DanteMydło Firenze z serii Dolce Vivere marki Nesti Dante pachnie poranną rosą, niebieskim irysem i laurem. Rezultatem jest świeży, pikantny zapach, który reprezentuje piękną Florencję.dambiroStylowe, przyjazne dla środowiska papierowe opakowanie mydła ozdobione jest pięknymi niebieskimi kwiatami irysa i zdjęciem Florencji. To również sprawia, że mydło jest idealnym pomysłem na prezent, nie tylko dla miłośników mydła. Jeśli nie możesz zdecydować się na jedno ze wspaniałych mydeł z linii Dolce Vivere, masz możliwość zakupu całego zestawu zawierającego wszystkie mydła z tej serii - również idealne na prezent.Linia Dolce Vivere to hołd dla włoskiego piękna i stylu życia. Każde mydło zostało zaprojektowane tak, aby oddać uczucie przebywania w jednym z najpiękniejszych miejsc, przywołując nostalgiczne i romantyczne sytuacje i doświadczenia, które pobudzają zmysły.Nesti Dante jest jednym z niewielu komercyjnych producentów, którzy stosują rzemieślniczą metodę zmydlania, kontrolowaną przez eksperta mydlarza na wszystkich etapach procesu zmydlania. Różnicę można odczuć w jakości mydła, które jest bogatsze i bardziej miękkie.
Mydło z naturalnymi składnikami Uwodzicielskie i pełne radości życia - z niebieskim irysem, powojem i wawrzynem. Dolce Vivere: Toast za słodkie życie. Pielęgnacja słodka jak włoskie życie: cudowne zapachy rozpieszczają zmysły i wprawiają w wakacyjny nastrój. Capri Soap, Venezia Soap, Portofino Soap lub Milano Soap wyślą Twoją duszę w podróż do cudownych miejsc, w których spędzałeś wakacje w minionych latach. Wykwintne mydła rozbudzają pragnienie wędrówki i sprawiają, że po prostu chcesz wybrać się na krótką wycieczkę do malowniczych miast Włoch. Oczywiście produkty wykonane są z najlepszych składników, naturalnych surowców, które rozpieszczają i pielęgnują skórę. Nawiasem mówiąc, mydła są świetnym pomysłem na prezent. Wystarczy zawiązać kolorową wstążkę wokół kostki mydła i podarować ją z miłym napisem. Luksusowe mydło wellness z cennymi składnikami i wspaniałymi zapachami. Sekret tkwi w starannej, tradycyjnej produkcji zgodnie ze starymi tradycjami rzemieślniczymi oraz w połączeniu składników i zapachów. Dzięki starannej, ręcznej produkcji i cennym składnikom powstaje niezwykle wysokiej jakości, odżywczy produkt końcowy. Każda kostka mydła ma długotrwały, delikatny zapach i jest dopełniona pięknym opakowaniem. Mydła Nesti Dante są wytwarzane z wysokiej jakości naturalnych składników. Celowo unika się syntetycznych środków powierzchniowo czynnych.
- Waga
- 250 g
- Składniki
- Nesti Dante Dolce Vivere Firenze Mydło toaletowe, 250g
- Producent
- Nesti Dante
- EAN
- 0837524001431837524001431
- Numer producenta
- 3800062
- Waga
- 250 g
- Składniki
- Nesti Dante Dolce Vivere Firenze Mydło toaletowe, 250g
- Producent
- Nesti Dante
- EAN
- 0837524001431837524001431
- Numer producenta
- 3800062
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PISA Blockseife 250 g, Unisex
100,84 zł/1kg
25,21 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Dolce Vivere Soap LAGO DI COMO Blockseife 250 g, Unisex
92,24 zł/1kg
23,06 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap ROMA Blockseife 250 g, Unisex
87,76 zł/1kg
21,94 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Soap VENEZIA Blockseife 250 g, Unisex
101,72 zł/1kg
25,43 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Dolce Vivere Soap SARDEGNA Blockseife 250 g, Unisex
130,27 zł/1kg
39,08 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap SICILIA Blockseife 250 g, Unisex
82,53 zł/1kg
24,76 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PORTOFINO Blockseife 250 g, Unisex
136,72 zł/1kg
34,18 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Mydło toaletowe Philosophia, 250g
72,23 zł/1kg
21,67 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Mydło toaletowe Cyprys, 250g
83,93 zł/1kg
25,18 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Dolce Vivere Soap Milano Blockseife 250 g, Unisex
83,77 zł/1kg
25,13 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Mydło toaletowe Collagen, 250g
83,27 zł/1kg
24,98 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender (Handseife, langanhaltender Duft) 664202
43,27 zł/1kg
23,28 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Seife Romantica Florentine (Duft Rose und Pfingstrose, 250 g) 665102
99,64 zł/1kg
24,91 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Weihrauch, feste Seife, 250 g) 664401
151,16 zł/1kg
37,79 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Limonum Zagara Sapone Naturalne mydło toaletowe Kwiat Pomarańczy, 250g
91,83 zł/1kg
27,55 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Philosophia Mydło toaletowe Cream & Pearls, 250 g
99,16 zł/1kg
24,79 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
99,08 zł/1kg
24,77 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Wälder und Blätter, feste Seife, 250 g) 664404
75,50 zł/1kg
22,65 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Red Grapes & Blueberry (Handseife) 664106
0,15 zł/1l
37,90 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
122,08 zł/1kg
183,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Nesti Dante Mydło toaletowe Luxury Gold, 250g
84,20 zł/1kg
25,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Marsiglia Toscano Rosa Centifolia Naturalne mydło toaletowe, 200g
66,27 zł/1kg
20,58 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,88 zł
Sprzedawca: MANADA

Mydło - Chianti Rose Lavender 150g
120,53 zł/1kg
18,08 zł
Sprzedawca: taleoo

Mydło - Le Rose Rosa Principessa 150g
120,53 zł/1kg
18,08 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Il Frutteto Citron & Bergamotte 250 g (Handseife) 664101
147,04 zł/1l
36,76 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Fig & Almond Milk (Handseife) 664105
0,12 zł/1l
30,06 zł
Sprzedawca: MANADA

Nesti Dante Paradiso Tropicale Maracuja delle Hawaii e Guava Mydło 250 g
423,96 zł/1kg
105,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Naturalne mydło toaletowe Piwonia, 250g
119,53 zł/1kg
35,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Rosa Mydło szampańskie 150 g
120,53 zł/1kg
18,08 zł
Sprzedawca: taleoo

Nesti Dante Marsiglia Toscano Lavanda Mydło toaletowe, 200 g
79,36 zł/1kg
33,44 zł
-40%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,84 zł
Sprzedawca: MANADA
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsze mydło
Używam tego mydła od lat do kąpieli pod prysznicem, nie generując plastikowych odpadów; doskonale pielęgnuje skórę
Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa – produkty były zgodne z opisem
Tak, jesteśmy bardzo zadowoleni.
Oceniono dnia 27 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mydło do rąk Pomarańcza & Bergamotka (delikatny płyn do mycia rąk) 200 ml
169,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
845,00 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic łagodzący stres DE-STRESS
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Relaksujący żel pod prysznic SLEEP INTENSE
93,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
374,16 zł/1l

Perfumowany żel pod prysznic MIRISSA
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic SLEEP
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
338,52 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic CARDAMOM ROSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
320,68 zł/1l

Nawilżający żel pod prysznic VIRGIN COCONUT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
75,71 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
302,84 zł/1l

Fioletowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
399,60 zł/1kg

Mydło w piance Simpleway do automatycznego dozownika 3-PACK Simpleway Zapach: Melon Yellow,
74,85 zł
Sprzedawca: SmartBest
83,17 zł/1l

Naturalne mydło w kremie o zapachu cytryny i mandarynki
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło antybakteryjne CURCUM i TEA CUP
33,40 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
334,00 zł/1l

Kojie San Mydło 2 sztuki - 135 g Rozjaśnia plamy starcze, piegi i inne oznaki uszkodzeń spowodowanych promieniowaniem słonecznym.



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
89,99 zł
Sprzedawca: Amzteam-pro
333,30 zł/1l

Zielony Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
768,46 zł/1kg

Różowy Bukiet Mydlany
99,90 zł
Sprzedawca: toprezent
333,00 zł/1kg

Naturalne kremowe mydło SANDALWOOD SPICE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło CEYLON TEA YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Mydło naturalne NEROLI JAŚMIN



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne mydło FRANKINCENSE KAFFIR LIME



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l

Naturalne kremowe mydło PINK LOTUS ALMOND



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
30,05 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
300,50 zł/1l

Naturalne mydło LAVENDER NEROLI YLANG



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,95 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
289,50 zł/1l