4,6



Na podstawie 10 opinii
Toblerone Tiny Minis 25 szt. 200 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
50,22 zł
251,10 zł / 1kg
+ 89,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Czekolada Angel Hair różowa - z granatem, aromatem waniliowym, watą cukrową i kremem pistacjowym - baton 60 g Dubai Chocolate 2.0422,30 zł/1kg
42,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Celebrations 357110 Celebrations Schokoriegel 269,0 g122,90 zł/1kg
33,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Toblerone white, Biała czekolada, 100 g, 2245 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 62 g609,80 zł/1kg
60,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Czekolada Mleczna z Miodem Nugatem Toblerone Szwajcarska 100g
8,46 zł/1kg
8,46 zł
Sprzedawca: AllSafe

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
231,55 zł/1kg
209,32 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Toblerone Tiny Milk indywidualnie pakowane z miodem i migdałami 280g
150,39 zł/1kg
42,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toblerone ciemna czekolada z nugatem miodowo-migdałowym 100g
628,60 zł/1kg
62,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,56 zł/1kg
180,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Toblerone Owoce i Orzechy z Rodzynkami i Miodem Migdałowym 100g
590,90 zł/1kg
59,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Premium Dubai Chocolate l 100 gr. Oryginalna Dubajska Czekolada Artystyczna l Nadzienie Pistacjowe i Kadayif l Domowej roboty l OFERTA!
929,10 zł/1kg
92,91 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Toblerone Gold 100 g
1 096,70 zł/1kg
109,67 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Batony Daim, czekolada, 36 sztuk
408,68 zł/1kg
411,95 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Marabou Roll Mjölk Choklad praliny z mlecznej czekolady 74g
732,70 zł/1kg
54,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Toblerone® 2830787009 Mini Mix, przezroczysta puszka 900 g
441,26 zł/1kg
397,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Marabou Suede Bites 145g
437,31 zł/1kg
63,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Milka 1226695005 Batony czekoladowe NAPS - mleko alpejskie
172,17 zł/1kg
172,17 zł
Sprzedawca: somnia24

MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
96,76 zł/1kg
137,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Toblerone Tiny Minis 25 sztuk 200 g
Toblerone Tiny Minis 200 g zawiera 25 pojedynczo pakowanych mini kawałków czekolady ze szwajcarskiej czekolady mlecznej z nadzieniem miodowo-migdałowym. Te małe porcje nawiązują do typowego trójkątnego kształtu znanej tabliczki. Dzięki kompaktowemu formatowi kawałki nadają się do dzielenia się lub na przykład do wypełnienia szklanki z niespodzianką. Składniki migdałowe i nugatowe nadają czekoladzie charakterystyczny smak. Opakowanie waży łącznie 200 g i zawiera kilka pojedynczo pakowanych miniaturowych kawałków.
Mondelez Schweiz Production GmbH należy do międzynarodowego koncernu spożywczego Mondelēz International i jest związana z historią marki Toblerone. Została ona stworzona w 1908 roku przez Theodora Toblera i Emila Baumanna. W 1990 roku marka przeszła do koncernu Kraft Foods w wyniku przejęcia ówczesnej spółki macierzystej. W 2012 roku powstała firma Mondelēz International w wyniku podziału przedsiębiorstwa. W 2023 roku część produkcji została przeniesiona do Bratysławy, przez co marka straciła oznaczenie „Swiss made”.
- Lista składników
- Cukier, mleko pełne w proszku, masło kakaowe, miód (3,0%), migdały (1,6%), emulgator lecytyna sojowa, białko jaja, aromat wanilina. Zawiera mleko, migdały, soję, jaja.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj: 2 209,00, Energia kcal: 528,00, Tłuszcz: 28,00, Podwójnie nasycone kwasy tłuszczowe: 17,00, Węglowodany: 61,00, W tym cukier: 60,00, Białko: 5,60, Sól: 0,12, Błonnik: 2,40,
- Alergeny
- Owoce łupinoweMleko i produkty pochodne, w tym laktozaMigdały i produkty pochodneSoja i produkty pochodne, w tym lecytyna sojowaBiałko
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Mondelez Deutschland GmbHPostfach 10784028078 Bremen
- Nazwa handlowa
- Toblerone Tiny Minis 25 szt. 200 g
- Producent
- Numer producenta
- 41254
- EAN
- 7622210413888
- Lista składników
- Cukier, mleko pełne w proszku, masło kakaowe, miód (3,0%), migdały (1,6%), emulgator lecytyna sojowa, białko jaja, aromat wanilina. Zawiera mleko, migdały, soję, jaja.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj: 2 209,00, Energia kcal: 528,00, Tłuszcz: 28,00, Podwójnie nasycone kwasy tłuszczowe: 17,00, Węglowodany: 61,00, W tym cukier: 60,00, Białko: 5,60, Sól: 0,12, Błonnik: 2,40,
- Alergeny
- Owoce łupinoweMleko i produkty pochodne, w tym laktozaMigdały i produkty pochodneSoja i produkty pochodne, w tym lecytyna sojowaBiałko
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Mondelez Deutschland GmbHPostfach 10784028078 Bremen
- Nazwa handlowa
- Toblerone Tiny Minis 25 szt. 200 g
- Producent
- Numer producenta
- 41254
- EAN
- 7622210413888
Pasuje również do tego

Toblerone white, Biała czekolada, 100 g, 2245 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 62 g
609,80 zł/1kg
60,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
231,55 zł/1kg
209,32 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

Toblerone ciemna czekolada z nugatem miodowo-migdałowym 100g
628,60 zł/1kg
62,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Toblerone Tiny Milk indywidualnie pakowane z miodem i migdałami 280g
150,39 zł/1kg
42,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
42,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
111,07 zł/1kg
33,32 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Koc plażowy Bez piasku 200 x 200, 2-6 osób Wodoodporny koc piknikowy Odporny na piasek koc kempingowy XXL Ultralekki kompaktowy koc Retoo
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Słodkie, stojące woreczki Daim
345,75 zł/1kg
69,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
351,27 zł/1kg
52,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekolada Mleczna z Miodem Nugatem Toblerone Szwajcarska 100g
8,46 zł/1kg
8,46 zł
Sprzedawca: AllSafe

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,56 zł/1kg
180,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Czekoladowe Bons White dla dzieci z nadzieniem z mlecznego kremu, pakowane pojedynczo 200 g
120,20 zł/1kg
24,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

MARS 223316 Pudełko czekolady Celebrations 1,435 kg
133,22 zł/1kg
191,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekoladki Maitre Truffout z mlecznej czekolady z nadzieniem o smaku cappuccino
191,99 zł/1kg
191,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Marabou Roll Mjölk Choklad praliny z mlecznej czekolady 74g
732,70 zł/1kg
54,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Ferrero Rocher Oryginalny baton z mlecznej czekolady z orzechami laskowymi 90g
148,89 zł/1kg
13,40 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ferrero 70101392 Mini kuleczki biszkoptowe
224,65 zł/1kg
115,92 zł
Sprzedawca: somnia24

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
10%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie wszędzie dostępne, ale w Kaufland
Waga 0,36 kg
To taki mały rytuał, każdy kto wyjeżdża na wakacje przywozi ze sobą te Toblarony dla tych, którzy zostają w domu. Tylko na naszych wakacjach nie było ich ani na lotnisku, ani w samolocie, więc cieszyłam się, że mogłam je zamówić w Kauflandzie. W ten sposób mogłam podtrzymać rodzinny rytuał.
Oceniono dnia 13 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa
Waga 0,36 kg
Ponieważ ktoś naprawdę lubi te chrupiące migdały Toblerone, zamówiłem tutaj dużą wersję i otrzymałem ją bardzo szybko.
Oceniono dnia 9 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super czekolada
Waga 0,2 kg
Przepyszny rozmiar i po prostu pyszne
Oceniono dnia 15 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Waga 0,2 kg
Top!!!
Oceniono dnia 25 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło idealnie
Waga 0,2 kg
Wszystko poszło idealnie
Oceniono dnia 24 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,36 kg
Oceniono dnia 8 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,36 kg
Oceniono dnia 25 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,36 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg

Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg