HELLMA Mandeln in Kakaohlle, Genieáerbox

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

51,95 zł

721,53 zł / 1kg

+ 6,15 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Nutella w plastikowym wiaderku XL z praktycznym uchwytem do przenoszenia 1350 g
Nutella w plastikowym wiaderku XL z praktycznym uchwytem do przenoszenia 1350 g
148,09 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
199,92 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Milka Feine Kugeln Alpenmilch 4310034 900g
Milka Feine Kugeln Alpenmilch 4310034 900g
190,49 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
196,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kids Creamy Milky & Crunchy 19g
Kids Creamy Milky & Crunchy 19g
986,32 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
18,74 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla HELLMA 70101526 Espresso-Bohnen in Zartbitterschokolade Genießerbox
HELLMA 70101526 Espresso-Bohnen in Zartbitterschokolade Genießerbox
1 146,82 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
50,46 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hellma 70000174 Czekoladowe ziarna espresso
Hellma 70000174 Czekoladowe ziarna espresso
364,81 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
152,49 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla HELLMA 60118880 HELLMA Italian Selection Box, zawartość: 200 sztuk, w pudełku
HELLMA 60118880 HELLMA Italian Selection Box, zawartość: 200 sztuk, w pudełku
344,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
106,68 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
180,56 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
231,55 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
209,32 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor
Zdjęcie produktu dla merci® 140118-00 merci® Kaffee-Sahne Schokolade 4 St./100,0 g
merci® 140118-00 merci® Kaffee-Sahne Schokolade 4 St./100,0 g
102,92 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
12,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
112,01 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
280,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur
Zdjęcie produktu dla Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,86 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
52,93 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Zdjęcie produktu dla m&ms Crispy nadziewane chrupiącym ryżem w cukrowej miseczce 36g
m&ms Crispy nadziewane chrupiącym ryżem w cukrowej miseczce 36g
116,67 zł/1kg
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze karmelowe 175g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze karmelowe 175g
65,94 zł/1kg
11,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lindt & Sprüngli Alpine Whole Milk Nut 300g
Lindt & Sprüngli Alpine Whole Milk Nut 300g
183,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
54,90 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Czekoladki Vobro Delissimo z migdałami 153 g
Czekoladki Vobro Delissimo z migdałami 153 g
173,27 zł/1kg
35,38 zł
-26%
25,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
CZEKOLADA GORZKA 71 % BIO 80 g - VIVANI
CZEKOLADA GORZKA 71 %80 g - VIVANI
169,63 zł/1kg
13,57 zł
Sprzedawca: BioCare
Zdjęcie produktu dla m&m's PEANUT Schokobonbons 150 g
m&m's PEANUT Schokobonbons 150 g
332,53 zł/1kg
49,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

einzeln verpackt Inhalt: 40 Stück à 1,1 g -70101526
Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Lista składników
ALKOHOL I WODA (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza na 100 g:Wartość energetyczna: 2264,0 kJ / 542,0 kcalTłuszcz: 41,0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 12,0 gWęglowodany: 35,0 gw tym cukry: 26,0 gBiałko: 4,0 gSól: 0,3 g
Alergeny
Soja i produkty pochodne
Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
Owoce łupinowe
Waga
72 g
Firma spożywcza
Hellma Gastronomie-Service GmbHForchheimer Straße 4, 90425 NürnbergTel: +49 (0)91193448-0, E-Mail: [email protected]
Nazwa handlowa
Migdały oblane ciemną czekoladą, posypane kakao w proszku
Producent
Hellma
Liczba sztuk
30
Numer producenta
70101525
EAN
4003148713340

Przechowywanie i użytkowanie
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
Lista składników
ALKOHOL I WODA (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywcza na 100 g:Wartość energetyczna: 2264,0 kJ / 542,0 kcalTłuszcz: 41,0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 12,0 gWęglowodany: 35,0 gw tym cukry: 26,0 gBiałko: 4,0 gSól: 0,3 g
Alergeny
Soja i produkty pochodne
Mleko i produkty pochodne, w tym laktoza
Owoce łupinowe
Waga
72 g
Firma spożywcza
Hellma Gastronomie-Service GmbHForchheimer Straße 4, 90425 NürnbergTel: +49 (0)91193448-0, E-Mail: [email protected]
Nazwa handlowa
Migdały oblane ciemną czekoladą, posypane kakao w proszku
Producent
Hellma
Liczba sztuk
30
Numer producenta
70101525
EAN
4003148713340
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla HELLMA 70101526 Espresso-Bohnen in Zartbitterschokolade Genießerbox
HELLMA 70101526 Espresso-Bohnen in Zartbitterschokolade Genießerbox
1 146,82 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
50,46 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
414,34 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 91
207,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla HELLMA 60114575 Selection Zawartość pudełka: 200 sztuk 1,43 g w pudełku
HELLMA 60114575 Selection Zawartość pudełka: 200 sztuk 1,43 g w pudełku
370,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
106,68 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla PKM 50622, 297 m³/h, Kanałowe / obiegowe, C, A, G, 68 dB
PKM 50622, 297 m³/h, Kanałowe / obiegowe, C, A, G, 68 dB
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 45
473,33 zł
-38,99 zł
434,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do D
Sprzedawca: Stuebinger-Online
Zdjęcie produktu dla HELLMA 60118880 HELLMA Italian Selection Box, zawartość: 200 sztuk, w pudełku
HELLMA 60118880 HELLMA Italian Selection Box, zawartość: 200 sztuk, w pudełku
344,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
106,68 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
180,56 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Chodzik COIL 4 w 1, zabawka edukacyjna, zabawka muzyczna, chodzik dla dzieci, chodzik ze światłem i muzyką, hulajnoga, stolik do zabawy, regulowana wysokość, od 12 miesięcy, różowy
Chodzik COIL 4 w 1, zabawka edukacyjna, zabawka muzyczna, chodzik dla dzieci, chodzik ze światłem i muzyką, hulajnoga, stolik do zabawy, regulowana wysokość, od 12 miesięcy, różowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 35
173,44 zł
Sprzedawca: Seleo
Zdjęcie produktu dla Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
84,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
94,99 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hersheys Cookies Creme Biała czekolada z kawałkami herbatników czekoladowych 40g
Hersheys Cookies Creme Biała czekolada z kawałkami herbatników czekoladowych 40g
160,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pokrowiec na grilla Wodoodporny pokrowiec na grilla Weber Q1000 Q2000 czarny
Pokrowiec na grilla Wodoodporny pokrowiec na grilla Weber Q1000 Q2000 czarny
193,28 zł/1m²
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Składana bieżnia do domu, 1400 W Bieżnia elektryczna 1-12 km/h Ze składaną pochyloną podstawą Głośnik Bluetooth, wyświetlacz LED, biuro
Składana bieżnia do domu, 1400 W Bieżnia elektryczna 1-12 km/h Ze składaną pochyloną podstawą Głośnik Bluetooth, wyświetlacz LED, biuro
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 117
892,03 zł
Sprzedawca: mindsupply
Zdjęcie produktu dla Zapasowe nakładki do mopa LIVINGTON bezdotykowego, ściereczki do mycia podłóg, nakładki z mikrofibry, mikrofibra, zestaw 2 sztuki
Zapasowe nakładki do mopa LIVINGTON bezdotykowego, ściereczki do mycia podłóg, nakładki z mikrofibry, mikrofibra, zestaw 2 sztuki
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
53,03 zł
Sprzedawca: artbook-service
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 4595
637,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla VidaXL 243383, Kształt prostokątny, Biały, 1160 mm, 660 mm, 760 mm, 1 szt.
VidaXL 243383, Kształt prostokątny, Biały, 1160 mm, 660 mm, 760 mm, 1 szt.
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
728,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Mepal lunch pot ellipse - nordic black Ellipse Lunchpot 107648041100 8720294022831
Mepal lunch pot ellipse - nordic black Ellipse Lunchpot 107648041100 8720294022831
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
108,15 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hellma 70000174 Czekoladowe ziarna espresso
Hellma 70000174 Czekoladowe ziarna espresso
364,81 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
152,49 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 730
Odnowiony
629,22 zł
Sprzedawca: JANADO
Zdjęcie produktu dla Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1956
422,72 zł
-35,32 zł
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2781
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH
Zdjęcie produktu dla Hellma 70000173 Migdał w kakaowej skorupce 380 sztuk
Hellma 70000173 Migdał w kakaowej skorupce 380 sztuk
232,82 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
212,33 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
121,29 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
84,90 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Czekolada mleczna w pastylkach Callebaut 823, 400 g
Czekolada mleczna w pastylkach Callebaut 823, 400 g
101,42 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
50,71 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Zdjęcie produktu dla TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
231,55 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
209,32 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor
Zdjęcie produktu dla Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,86 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
52,93 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Zdjęcie produktu dla Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
266,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 17 opinii
Oceniono dnia 10 listopada 2020 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Słodycze zawsze działają...
Oceniono dnia 26 lutego 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Helma Almond
Oceniono dnia 9 kwietnia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Migdał w kakaowej skorupce - top
Oceniono dnia 20 października 2020 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Zgodnie z oczekiwaniami...
Oceniono dnia 17 marca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl
Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent
Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g
Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g
Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g
Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg