5,0



Na podstawie 3 opinii
Zeisner Curry Ketchup 800ml butelka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
56,16 zł
70,20 zł / 1l
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Keczupy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Hela Currywurst Sauce lekko pikantny sos przyprawowy do currywurst 10000ml20,58 zł/1l
205,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ketchup pomidorowy Hela o naturalnym owocowym smaku 800ml 6-pak147,60 zł/1l
118,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Hela ketchup przyprawowy curry lekko ostry z oryginalną przyprawą Hela 800ml20,63 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Hela ketchup przyprawowy curry lekko ostry oryginalna przyprawa 800ml 6-pak23,49 zł/1l
112,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zeisner Tomten Ketchup butelka 800 ml
70,20 zł/1l
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 800ml
18,75 zł/1kg
18,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 300ml
35,40 zł/1l
10,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Whole Curry G.Ketchup D.800ml
18,57 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup z przyprawą curry Hela ekstra ostry dla wszystkich miłośników przypraw 800ml
20,63 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Currygewuerzketchup owocowo-korzenny o delikatnym smaku 875ml
29,69 zł/1l
25,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup z przyprawami Hela do szaszłyków ze specjalną przyprawą 800ml
23,21 zł/1l
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzner Ketchup pomidorowy owocowo-pikantny idealny do chipsów 1000ml
21,81 zł/1l
21,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup pomidorowy Hamker do frytek, steków i grillowanego mięsa 875ml
20,37 zł/1l
17,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Oryginalny Ketchup Pomidorowy bez dodatku cukru Butelka 300ml
50,77 zł/1l
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup pomidorowy Kraft bez wzmacniacza smaku w wyciskanej butelce 417ml
44,03 zł/1l
18,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup Hellmanns o smaku owocowo-pomidorowym 430 ml
40,84 zł/1l
17,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Keczup pomidorowy Remia (500 ml)
48,58 zł/1l
24,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ketchup pomidorowy Hamker do frytek, steków i grillowanego mięsa 875ml opakowanie 12 sztuk
53,71 zł/1l
563,97 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

KETCHUP BEZGLUTENOWY500 ml - ZWERGENWIESE
26,66 zł/1l
13,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Heinz 8715700209272, Plastikowa butelka, 100 ml, 1 szt., 107 kcal, 449 kJ, 0,1 g
219,00 zł/1l
21,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sukces ketchupu curry opiera się na precyzyjnie wyważonej mieszance kilkunastu przypraw. Stanowią one podstawę zaokrąglonego smaku ketchupu. Doskonała harmonia między przyjemną ostrością i owocowym smakiem
- Zawartość
- 0.8 l
- Lista składników
- Przecier pomidorowy 35%, ocet, cukier, przecier jabłkowy, skrobia modyfikowana, sól, curry w proszku 1%, przyprawy 0,7%, musztarda, guma guar, mączka chleba świętojańskiego
- Informacja o wartościach odżywczych
- Nie
- Waga
- 990 g
- Firma spożywcza
- Zeisner Feinkost GmbH & Co. KG Wörpedorfer Str. 12 28879 Grasberg / Bremen
- Nazwa handlowa
- Przyprawy
- Producent
- Zeisner
- Zakres dostawy
- Ketchup
- EAN
- 4003879110029
- Zawartość
- 0.8 l
- Lista składników
- Przecier pomidorowy 35%, ocet, cukier, przecier jabłkowy, skrobia modyfikowana, sól, curry w proszku 1%, przyprawy 0,7%, musztarda, guma guar, mączka chleba świętojańskiego
- Informacja o wartościach odżywczych
- Nie
- Waga
- 990 g
- Firma spożywcza
- Zeisner Feinkost GmbH & Co. KG Wörpedorfer Str. 12 28879 Grasberg / Bremen
- Nazwa handlowa
- Przyprawy
- Producent
- Zeisner
- Zakres dostawy
- Ketchup
- EAN
- 4003879110029
Pasuje również do tego

Zeisner Tomten Ketchup butelka 800 ml
70,20 zł/1l
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

ZEISNER Sos do szaszłyków 800ml
70,20 zł/1l
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Maggi Currywurst Sauce owocowo-pikantny z subtelną nutą ciepła 500ml
35,08 zł/1l
17,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 300ml
35,40 zł/1l
10,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup z przyprawą curry Hela ekstra ostry dla wszystkich miłośników przypraw 800ml
20,63 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Whole Curry G.Ketchup D.800ml
18,57 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 800ml
18,75 zł/1kg
18,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Delverde 8000270013245, Gnocchi, 500 g, 9 min, 357 kcal, 1514 kJ, 1,4 g
16,42 zł/1kg
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen musztarda średnio ostra kremowa pikantna zrównoważona łagodna 1000ml
12,52 zł/1kg
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Bałkański sos paprykowy z pomidorami i papryką 400ml
26,32 zł/1l
10,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kaptur Gorenje TH64E4BG
716,82 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Od A+++ do DSprzedawca: Katomix

Ketchup pomidorowy Hamker do frytek, steków i grillowanego mięsa 875ml
20,37 zł/1l
17,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rogaliki Bauli z kremem waniliowym 6 sztuk karton 300g
50,77 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kółka treningowe M-Wave, do rowerów dziecięcych, odpowiednie dla 12-20 cali
41,50 zł
Sprzedawca: VISO

Tosty bezglutenowe 400g
62,25 zł/1kg
24,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
59,87 zł/1kg
80,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Hela Ketchup Mayo Mix Curry z wegańskim majonezem opakowanie 300ml
36,75 zł/1kg
13,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup z przyprawami Hela do szaszłyków ze specjalną przyprawą 800ml
23,21 zł/1l
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Półmaska filtrująca Virshields® FFP2 NR (opakowanie 10 szt.)
349,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: E-System

Makita DUB185Z, Dmuchawa ręczna, 192 m³/h, Czarny, Niebieski, Prąd elektryczny, Bateria, 18 V
247,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Kluski ziemniaczane Pfanni pół na pół klasyczne 12 klusek 400g
28,92 zł/1kg
23,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezglutenowa bułka kajzerka 150g
80,87 zł/1kg
12,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Swiffer 5413149750470
837,93 zł/1m²
56,29 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,27 zł
Sprzedawca: Katomix

Esstisch >Crawley< in Weiß - 160x76,5x70cm (BxHxT)
896,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Toppits 200938, 10 m, 440 mm
1 240,44 zł/1m
55,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Hela Ketchup Mayo Mix Czosnkowy z wegańskim majonezem 300ml
37,86 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Siemens EQ.6 plus s700, Ekspres do espresso, 1,7 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
3 237,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ketchup pomidorowy Homann 875ml
28,05 zł/1l
24,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz 26213 Lorenz ErdnußLocken Erdnüsse 120,0 g
533,00 zł/1kg
63,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony
To mój ulubiony ketchup wszystkie odmiany super
Oceniono dnia 31 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Roleski Sos z Trzema Paprykami 360 g
8,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,47 zł/1kg

Kraft Ketchup pomidorowy oryginalny bez wzmacniacza smaku 10000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
234,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,28 zł/1l

HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
190,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
19,07 zł/1l

Hela ketchup z przyprawą curry ekstra ostry smak 800ml opakowanie 12 sztuk



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
222,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
23,20 zł/1l

Ketchup Pikantny Premium 465g ROLESKI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
19,64 zł/1kg

Kraft ketchup przyprawowy w wiaderku bez wzmacniacza smaku 10000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
220,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,68 zł/1l

Kuehne ketchup pomidorowy owocowy luzem 10000g
175,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
17 509,00 zł/1kg

Develey Curry Ketchup pikantny idealny dla konsumentów hurtowych 10000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
157,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,73 zł/1l

Hela Currywurst Sauce lekko pikantny sos przyprawowy do currywurst 10000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
205,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
20,58 zł/1l

Heinz Salsa pomidorowa w plastikowym dzbanku 2150ml opakowanie 2 szt
146,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,37 zł/1l

Hela ketchup przyprawowy do szaszłyków oryginalny o pikantnym smaku 10000ml
172,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
17,22 zł/1l

Develey 2672752009 Develey CURRYWURST Sauce 5,0 l, 1 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
116,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
22,22 zł/1kg

Hela Curry Spice Ketchup Delikatny z oryginalną przyprawą 10000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
142,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,29 zł/1l

Ketchup pomidorowy DEVELEY, opakowanie 4 sztuki (4 x 875 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,70 zł/1l

Ketchup pomidorowy Hela o naturalnym owocowym smaku 800ml 6-pak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,60 zł/1l

Sos Pomidorowy Ze Smażonych Pomidorów 560G Cidacos
10,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
18,23 zł/1kg

Sos Tabasco Red 60 Ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
347,96 zł/1kg

Ketchup classico deliziosamente intenso 300 g - Mutti Parma



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,90 zł/1l

Hellmann's Ketchup Łagodny 485g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
59,48 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
114,38 zł/1kg

KONCENTRAT POMIDOROWY 22 % - 24 %185 g - PRIMAVIKA
15,03 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
81,24 zł/1kg