4,9



Na podstawie 15 opinii
Seramis granulat roślinny 7,5 litra
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
411,99 zł
54,93 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Ziemia do kwiatów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Więcej informacji o reklamie
COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l3,98 zł/1l
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra21,41 zł/1l
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil

Więcej informacji o reklamie
Dr.Soil naturalne podłoże dla mięsożerców w worku o pojemności 1 litra25,70 zł/1l
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil

Seramis granulat do roślin rabatowych, balkonowych i doniczkowych 12,5 litra
36,96 zł/1l
461,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Seramis specjalny granulat podłoża dla kaktusów i sukulentów 2500ml
8,72 zł/1l
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

COMPO 11615 COMPO SANA Orchideenerde, 10 l
143,93 zł/1kg
402,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Glina do sadzenia Lamsted 5 l 8 - 16 mm okrągła
78,20 zł/1l
390,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

COMPO 11151 COMPO SANA Wysokiej jakości ziemia doniczkowa, 50 litrów
21,60 zł/1kg
455,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Plantop – ziemia doniczkowa 70 l
6,24 zł/1l
436,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Ziemia do palm juk i dracen 5l - Biovita
2,00 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Martom

COMPO 2864301004 COMPOGRANUPLANT® Drainage- und Pflanzgranulat 5,0 l
13,65 zł/1l
68,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Wysokiej jakości ziemia doniczkowa Compo Sana Compo Light Csl40 22201
11,30 zł/1l
451,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Keramzyt 5L
4,00 zł/1kg
14,95 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,00 zł
Sprzedawca: Gardners

Biovita Perlit Ogrodniczy Do Podłoży Naturalny Zatrzymujący Wodę 1l
5,42 zł/1l
5,42 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO 11224Uniwersalna ziemia beztorfowa 7,5 litra
22,21 zł/1kg
81,29 zł
Sprzedawca: somnia24

COMPO 1143122004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 10,0 l
23,37 zł/1kg
91,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Podłoże do roślin LECHUZA LECHUZA-PON 3 litry | mineralne podłoże do roślin domowych | wstępnie nawożone i bez torfu | 19560
107,33 zł/1l
384,99 zł
-63,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
321,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ziemia chryzalitowa do storczyków - 5 litrów
82,20 zł/1l
410,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Granulki gliniane Seramis są wykonane z wysokiej jakości gliny. Należy ich używać zamiast konwencjonalnej ziemi podczas przesadzania roślin domowych. Może ona wchłaniać duże ilości wody, magazynować ją i uwalniać z powrotem do rośliny. Małe porowate granulki gliny wchłaniają wodę w pory jak gąbka. Dzięki temu rośliny mogą się wspaniale i pięknie rozwijać. Granulki gliny Seramis mają również inne zalety: Jest lekki i nie starzeje się ani nie zbija. Przesadzanie jest łatwe i możliwe w dowolnym momencie, niezależnie od wieku i wielkości rośliny. Korzenie wrastają w porowatą powierzchnię granulek gliny, uzyskują wodę i składniki odżywcze zgodnie z zapotrzebowaniem i są optymalnie zaopatrywane w niezbędny tlen. Seramis granulat gliniany dla roślin domowych idealny bilans wodny dostarczanie tlenu i składników odżywczych optymalne warunki wzrostu Zawartość: 7,5 litra
- Waga
- 3.3 kg
- Zawartość
- 7.5 l
- EAN
- 4260376730017
- Numer producenta
- 23587
- Producent
- Seramis
- Waga
- 3.3 kg
- Zawartość
- 7.5 l
- EAN
- 4260376730017
- Numer producenta
- 23587
- Producent
- Seramis
Pasuje również do tego

Wskaźnik wilgotności podłoża SERAMIS 26cm
396,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Seramis gleba do sadzenia granulat gliniasty 15 litrów
75,48 zł/1kg
467,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wskaźnik wilgotności podłoża SERAMIS 16cm
957,47 zł/1kg
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Seramis – granulat do roślin doniczkowych, 30 l
17,23 zł/1l
516,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kadzidełka Palo Santo
1 267,00 zł/1kg
12,67 zł
Sprzedawca: taleoo

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Zestaw głowic prysznicowych Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Oszczędność wody Uniwersalne głowice prysznicowe Wysokociśnieniowa głowica prysznicowa Ręczna słuchawka prysznicowa Funkcja masażu Z wężem 1,5 m Retoo
16,89 zł
-41%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Zestaw mopów do podłóg z nakładką z mikrofibry - Mop ze stopką z przegubem 360 stopni do wszystkich narożników - Komfortowy mop płaski do czyszczenia podłóg
34,65 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylinder próżniowy, Suchy i Mokry, 12 l, 80 dB, Czarny, Czerwony, Srebrny
253,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: omtools

Loxiran - S - Preparat do zwalczania mrówek, opakowanie 500 g
431,99 zł
-17,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
414,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

1 szt. Biała szczotka toaletowa z uchwytem, silikonowa, do montażu na ścianie, z automatycznym otwieraniem i zamykaniem, szczotka do toalety
185,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

FLEXISPOT Elektryczny fotel relaksacyjny z funkcją leżenia 105°–155°, ergonomiczny fotel z podnóżkiem, fotel TV do 200 kg, jasnoszary
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
330,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Palma hawajska -Brighamia insignis
73,24 zł
Sprzedawca: Exotenherz

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l
3,98 zł/1l
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox

Stojak na ubrania VASAGLE, 183 x 72 x 33,7 cm, z 9 haczykami i półką na buty-RSH40
268,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

1.09 Zewnętrzny zestaw świec LED z wyłącznikiem czasowym - Zestaw 3 świec LED do użytku zewnętrznego
423,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Fontanna solarna LED z akumulatorem, pompa solarna do stawu, pompa wodna solarna 10W do użytku zewnętrznego, idealna do stawu, ogrodu, jako kąpieliska dla ptaków
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: foreverspeed-eu

Bloomique - Monstera Deliciosa - Roślina serowa - Rośliny doniczkowe - Oczyszczające powietrze - Łatwe w utrzymaniu - Wysokość 50-60 cm - Doniczka 17 cm
74,50 zł
Sprzedawca: Bloomique

BRUBAKER Cosmetics Beauty Advent Calendar - 24 x akcesoria do pielęgnacji ciała i spa - kalendarz świąteczny XXL dla kobiet - Cities Landmark Pink
540,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Keramzyt 5L
4,00 zł/1kg
14,95 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,00 zł
Sprzedawca: Gardners

SONGMICS Składany stopień z 3 stopniami, drabina, z poręczą, wykonany ze stali
297,99 zł
-90,61 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
207,38 zł
Sprzedawca: TR8

Składany wózek schodowy 21078, ręczny, z oponami z twardej gumy i stalową ramą, maks. 100 kg
332,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

SoBuy Półka na mikrofalówkę Półka kuchenna z 2 półkami i 2 uchwytami na butelki Mini półka Stojak na przyprawy Industrialny design WHT ok.: 60x72x36cm KCR08-PF
253,95 zł
-17,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
236,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Betz 10-częściowy zestaw ręczników PREMIUM 2 ręczniki prysznicowe 4 ręczniki do rąk 2 ręczniki dla gości 2 myjki Kolor: antracytowy
732,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

6 niebieskich talerzy obiadowych w stylu wiejskim Ø27 cm 6 odcieni niebieskiego o wyglądzie morza/oceanu kamionka
151,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MamboCat

Seramis – nawóz dla roślin zielonych i palm 500 ml
319,66 zł/1l
159,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Wodoodporny ochraniacz na materac Blumtal 90 x 200 cm - certyfikat Oeko-Tex, oddychający materac nawierzchniowy, mocowanie napinające, bez trzasków
55,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Cat Tonit żwirek dla kota 30kg zbrylający się żwirek dla zwierząt domowych
17,83 zł/1kg
534,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Waga 3,3 kgZawartość 7,5 l
Znam już Seramis. To świetny produkt i mogę go tylko polecić. Przesadziłem moją trawę cypryjską. Dostawa była superszybka i nie musiałem jej samemu dźwigać.
Oceniono dnia 23 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dokładnie tak jak oczekiwałem
Waga 3,3 kgZawartość 7,5 l
Bardzo dobry, używałem go już wcześniej i wtedy również byłem bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 7 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt bardzo dobry, ale za drogi
Waga 3,3 kgZawartość 7,5 l
Zawsze kupowałem - ale w sklepie dla majsterkowiczów. Niestety w tej chwili nie jest to możliwe z powodu Corony. Zdecydowanie za drogo tutaj. Zwykle podwójna ilość za tę cenę!
Oceniono dnia 16 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka i bezpieczna dostawa
Waga 3,3 kgZawartość 7,5 l
Dostarczone zgodnie z zamówieniem. Szybko, niedrogo i bezpiecznie. Dziękuję
Oceniono dnia 2 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Waga 3,3 kgZawartość 7,5 l
Szybka wysyłka supi towarów wszystko bardzo dobre
Oceniono dnia 10 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Waga 2,5 kgZawartość 2,5 l
Jak przedstawiono, wszystko idealne
Oceniono dnia 6 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
dotarły bezpiecznie
Waga 3,3 kgZawartość 7,5 l
wszystko na wierzchu
Oceniono dnia 3 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Seramis
Waga 3,3 kgZawartość 7,5 l
Bardzo zadowolony!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Naturalna i pozbawiona torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 6 x 500 g - 30 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
99,63 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
0,03 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do kaktusów 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

KOTARBAU® Naturalna i wolna od torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 2 x 500 g - 10 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,27 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
7,43 zł/1l

Blok ziemi kokosowej sprasowana ziemia doniczkowa z włókien kokosowych 5 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
67,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt
13,60 zł/1kg

Olej lniany 100% naturalny impregnat do drewna 2l ORYGINALNY + gratis
64,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
0,00 zł/1l

Ziemia podłoże do storczyków z korą naturalna 4L storczyk orchidea
33,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
8,25 zł/1l

Ziemia do kwiatów i sadzonek 6L podłoże doniczkowe balkon ogród
25,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
4,17 zł/1l

Seramis specjalny granulat podłoża dla kaktusów i sukulentów 2500ml
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8,72 zł/1l

Kulki nawadniające - 8 szt. Gardłowa 21043



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
70,48 zł
Sprzedawca: QIKtech
251,71 zł/1l

Gleba hydrożelowa do kwiatów Kulki żelowe 25 000 szt
37,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
189,95 zł/1kg

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

COMPO SANA Podłoże dla roślin zielonych i palm 20 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla mięsożerców w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla storczyków cymbidium i pseudobulwiastych w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla kaktusów i sukulentów w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

COMPO 1122122004 COMPO CACTEA® Kakteenerde 5,0 l



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(58)Liczba wystawionych ocen: 58
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil
21,41 zł/1l

Dr.Soil Volcanic Lava w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże do bonsai i innych roślin doniczkowych w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do bonsai 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l