3,0



Na podstawie 1 opinii
cdVet MicroMineral 1 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
456,99 zł
456,99 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Suplementy diety dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Vetoquinol Caniviton Forte Plus 90szt1 740,45 zł/1kg
344,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
cdVet Propolis Herbal 20 g3 448,50 zł/1kg
68,97 zł
Sprzedawca: apohealth

cdVet feliTatz ImmunKraft 30 g
1 856,67 zł/1kg
55,70 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

cdVet SeniorDog 70 g
892,00 zł/1kg
62,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

cdVet SeniorDog 250 g
465,84 zł/1kg
116,46 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

cdVet Singulares Lachsöl 250 ml
104,88 zł/1kg
26,22 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

cdVet ZeckEx SpotOn* - 10 ml
4 581,00 zł/1kg
45,81 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

cdVet Triebregulat 120g
1 395,17 zł/1kg
167,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Aniforte Heilmoor - 0,75 kilograma
324,65 zł/1kg
243,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

cdVet feliTATZ Bronchial 50 ml
886,60 zł/1kg
44,33 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

cdVet Ägyptisches Schwarzkümmelöl 100 ml
235,65 zł/1kg
45,01 zł
Sprzedawca: apohealth

cdVet DarmAktiv 250 ml
214,60 zł/1kg
53,65 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

cdVet HustaVet Immun 30 g
1 770,67 zł/1kg
53,12 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Flexadin - Vetoquinol
262,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

cdVet hustaVet BronchialVital 100 ml
614,40 zł/1kg
61,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Ipakitin - Vetoquinol
354,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

cdVet Fit-BARF MicroMineral 500 g
62,50 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Dolfos ArthroFos 90 Tabletek
55 010,00 zł/1kg
55,01 zł
Sprzedawca: 2Lucky

cdVet Singulares Moor 150 g
348,87 zł/1kg
52,33 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

cdVet ArthroGreen plus 150 g
996,87 zł/1kg
149,53 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Suplement mineralny dla psów i kotów
Do żywienia psów i kotów w zależności od potrzeb - codzienne dostarczanie minerałów, pierwiastków śladowych i witamin, proszek
MicroMineral zawiera 100 czysto naturalnych składników, które są bogate w naturalne, łatwo dostępne mikroelementy, takie jak minerały, pierwiastki śladowe, witaminy itp. Ze względu na ich roślinne pochodzenie, organy detoksykacyjne nie są dodatkowo obciążone, co umożliwia optymalne, naturalne zaopatrzenie w mikroelementy z wapniem, magnezem, kompletnym kompleksem niezbędnych pierwiastków śladowych i alginianów.
Sytuacja niedoboru szybko się pojawia, szczególnie w przypadku karmienia gotową paszą, ponieważ wiele substancji jest ch, zmienionych lub zniszczonych w wyniku przetwarzania przemysłowego i termicznego. Substancje syntetyczne nie są w stanie całkowicie uzupełnić tych niedoborów. Dlatego cdVet MicroMineral nie powinno zabraknąć w żadnej diecie. Jako dodatek do suchej karmy, konserw mięsnych, a także w karmie ze świeżego mięsa, w celu naturalnej mineralizacji i ochrony witamin.
Szczególną uwagę należy zwrócić na optymalizację podaży mikroelementów:
- podczas wzrostu
- podczas zmiany sierści
- podczas treningu i zawodów
- podczas hodowli
- podczas stresu
- w przypadku problemów z sierścią i skórą
- dla starszych zwierząt
- Problemy metaboliczne i alergie
Możliwe konsekwencje niedoborów składników odżywczych:
- Problemy ze zmianą sierści
- łuszcząca się skóra
- matowa sierść
- opóźnienie rozwoju
- Zwyrodnienie kości i stawów
- osłabiony układ odpornościowy
- przedwczesne oznaki starzenia
- podatność na stres
- trudności porodowe
Porada eksperta: Zaburzona flora jelitowa jest często kolejną przyczyną objawów niedoboru. Dlatego zaleca się intensywne karmienie cdVet DarmRein przez 14 dni. Inne objawy niedoboru składników odżywczych to na przykład zjadanie śmieci (takich jak brud, odchody itp.) i opóźniona zmiana sierści.
Skład: wapno z alg, zarodki słodowe, mączka z wodorostów, mączka z pestek winogron, drożdże piwne, ściany komórkowe drożdży piwnych (MOS)
Składniki analityczne: Wapń 17,0, magnez 1,25, potas 0,65, fosfor 0,25, sód 0,65, popiół nierozpuszczalny w kwasie solnym 6,0
Zalecenia żywieniowe: Dodawać codziennie do karmy. Psy: 3 g/10 kg masy ciała. Koty: 2 g/5 kg masy ciała. 1 pół łyżeczki odpowiada ok. 2,1 g.
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1 l
- Zawartość wilgoci
- 7,8%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Psy
- Dodatki
- Należy przestrzegać instrukcji producenta.
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 404005600022304040056000223
- Numer producenta
- 02490267
- Producent
- cdVet Naturprodukte
- Numer zezwolenia
- DE5809150
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 1 l
- Zawartość wilgoci
- 7,8%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- Psy
- Dodatki
- Należy przestrzegać instrukcji producenta.
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 404005600022304040056000223
- Numer producenta
- 02490267
- Producent
- cdVet Naturprodukte
- Numer zezwolenia
- DE5809150
Pasuje również do tego

Canina Canhydrox GAG 360 Tabletten 600g
929,90 zł/1kg
557,94 zł
Sprzedawca: VISO

Pankreatyna - Mp Labo
216,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Sproszkowana kora wiązu Aniforte - 100 gramów
845,90 zł/1kg
84,59 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Feligum Struvit krople do żucia dla kotów/małych psów 160 g
633,75 zł/1kg
101,40 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Leimüller Premium Pasza dla kur 25 kg z granulatem Immun Plus – pasza dla kur niosek wzmacniająca układ odpornościowy – skuteczna ochrona przed roztoczami i kokcydiami
6,37 zł/1kg
159,31 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Hyaloral Gel 50ml
3 398,00 zł/1l
169,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Vet Expert KalmVet 60 kaps. Preparat Na Objawy Stresu Dla Psów i Kotów
73 890,00 zł/1kg
73,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Virbac Pronefra 180ml Płynny Suplement Diety Wsparcie Nerek Dla Kotów i Psów Smaczna Zawiesina Doustna
320 199,98 zł/1l
320,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Olej z łososia 5 litrów+ witaminy A D E z pompką, Olej norweski z łososia NATURALNY
25,60 zł/1l
128,00 zł
Sprzedawca: Animille_com

VET PROTECTOR Gastro Butyrate - suplementy dla psów i kotów - 60 ml
1 183,17 zł/1l
70,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Enteropro ® 250 kapsułek - Karma uzupełniająca dla psów i kotów
1 940,38 zł/1kg
252,25 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Flexadin Advanced New 60tbl
425 199,98 zł/1l
425,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

REAVET Olej z łososia dla psów 1 litr - bogaty w Omega 3 i 6, wysokodawkowy olej rybny dla psów, prawdziwa jakość żywności bez dodatków, świeżo butelkowany w Niemczech
328,33 zł/1l
328,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

naturetrend zeolit w proszku 1,3 kg - czysty naturalny w jakości premium - bardzo drobno zmielona, czysta i naturalna skała wulkaniczna
253,78 zł/1kg
329,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Waldkraft PEA – Proszek dla psów i kotów, 36 g
3 491,11 zł/1kg
125,68 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Przysmak Prospera Plus Kanapki z kaczką 230g
114,09 zł/1l
26,24 zł
Sprzedawca: STREFA

PHA GastroPaste dla psów 100 ml
21,96 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Bozmerix – rewolucyjny preparat Vitamlsky przeciw stanom zapalnym i na rzecz zdrowych stawów
527,99 zł/1kg
527,99 zł
Sprzedawca: Ghoda

Olej z łososia dla psa i kota MERSJO 1000ml
45,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

VITAR Veterinae ArtiVit syrop 1000 ml dla psów i kotów – na stawy z glukozaminą, chondroityną, MSM, kwasem hialuronowym, kolagenem i Boswellia
140,63 zł/1l
140,63 zł
Sprzedawca: VISO

Trovet RID Renal & Oxalate Karma weterynaryjna dla psa z kurczakiem 3kg
19,00 zł/1kg
56,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

PROBIOTYKI DLA PSÓW wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech. Fermenty mleczne dla psów i kotów, 120 tabletek – zapas na 4 miesiące. Wspomagają trawienie.
1 457,64 zł/1kg
104,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LAGA_PHARMA

Stomax Nutriceutical dodatek paszowy pomagający przy wszelkiego rodzaju problemach żołądkowych i trawiennych u psów 63 g
1 442,70 zł/1kg
96,96 zł
-6,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,89 zł
Sprzedawca: Easytoys

Dolfos HemoDol 90 Tabletek
81,03 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: superbrandshop

Herbal Pets - Karma Ziołowo-Warzywna dla Królika 150g Herbal Pets
46,60 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Gammolen Max Suplement Dla Psów Dużych Ras 90 Kapsułek Zdrowa Skóra Piękna Sierść
3,96 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: 2Lucky

BRIT Care Cat Snack URINARY - przysmak dla kotów - 50g
12,35 zł
Sprzedawca: VISO

Audivet, 30 ml (Zapalenie uszu u psów)
2 099,67 zł/1l
62,99 zł
Sprzedawca: HerbsHelp

Arthridea - Dla psów i kotów 300 g
713,57 zł/1kg
214,07 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

SUPLEMENTY dla PSA na JELITA 60 smaczków PROBIOTYK Flora Balance
412,72 zł/1kg
74,29 zł
Sprzedawca: BSH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
100%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,15 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

PROBIOTYKI DLA PSÓW wysokiej jakości wyprodukowane we Włoszech. Fermenty mleczne dla psów i kotów, 120 tabletek – zapas na 4 miesiące. Wspomagają trawienie.
104,95 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 457,64 zł/1kg

Cosequin Joint suplement diety dla psów, 180 tabletek do żucia
620,07 zł
-20,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
599,99 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2,00 zł/1kg

Vetoquinol Caniviton Forte Plus 90szt



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
344,61 zł
Sprzedawca: superbrandshop
1 740,45 zł/1kg

APTUS Apto-flex - suplementy stawowe dla psów i kotów – 500 ml
128,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
257,90 zł/1l

POKUSA RawDietLine Olej z łososia atlantyckiego - suplementy dla psów i kotów - 1000 ml
147,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Artipet, suplement diety dla psów na stawy | 180 tabletek po 550 mg z MSM, czarcim pazurem, chondroityną, glukozaminą |
134,45 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
1 920,71 zł/1kg

Vet Expert ArthroVet Complex 90 tabl. Preparat Na Stawy Dla Psów i Kotów
99,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Suplement na stawy dla psów i kotów, 120 tabletek: Glukozamina, Chondroityna, Czarci Pazur i MSM. Wysoka jakość Italy.
105,33 zł
Sprzedawca: LAGA_PHARMA
10,53 zł/1kg

Vet Expert KalmVet 60 kaps. Preparat Na Objawy Stresu Dla Psów i Kotów 



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
73 890,00 zł/1kg

cdVet Propolis Herbal 20 g
68,97 zł
Sprzedawca: apohealth
3 448,50 zł/1kg

Olej łososiowy Animille 1000 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
39,99 zł/1l

Olej z łososia 5 litrów+ witaminy A D E z pompką, Olej norweski z łososia NATURALNY



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
128,00 zł
Sprzedawca: Animille_com
25,60 zł/1l

Olej łososiowy Animille 100 ml dla kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, z aplikatorem, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
12,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
122,90 zł/1l

Olej łososiowy Animille 250 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
15,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
63,96 zł/1l

Olej łososiowy Animille 500 ml dla psów i kotów, tłoczony na zimno, pochodzenia norweskiego, bogaty w kwasy Omega 3



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
51,98 zł/1l

BRIT Witaminy Probiotyk dla psów - suplement dla Twojego psa - 150 g
37,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
249,93 zł/1kg

Canina V25 tabletki witaminowe 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
46,45 zł
Sprzedawca: apohealth
464,50 zł/1kg

Olej z łososia dla psa i kota Irodori Vet 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l

Olej z łososia dla psa i kota MERSJO 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
45,00 zł/1l