4,0



Na podstawie 1 opinii
Nivea Men Protect & Care Nawilżający krem do twarzy, 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
32,50 zł
65,00 zł / 100ml
+ 22,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Eubos Urea Intensive Care 5% krem do twarzy 50 ml197,08 zł/100ml
98,54 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Bepanthol Derma Regenerujący krem do twarzy, 50 ml Krem193,94 zł/100ml
96,97 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Eveline Cosmetics Krem-Ampulle – krem do twarzy, nawilżenie, ukojenie39,58 zł/100ml
19,79 zł
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics

Więcej informacji o reklamie
Ahava Men T.T.E. Age Control krem nawilżający SPF15232,10 zł/100ml
116,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIVEA Men Protect & Care, Mężczyźni, 50 ml, Krem, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odżywiający, Słoiczek
130,80 zł/100ml
65,40 zł
Sprzedawca: somnia24

L'Oréal Men Expert Hydra Energy 24h krem nawilżający przeciw zmęczeniu 50ml
115,08 zł/100ml
57,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nivea Men Protect Care Krem pielęgnacyjny do twarzy na każdy dzień 75ml
87,39 zł/100ml
65,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nivea Men, Krem do twarzy, ciała i dłoni, 75 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
213,11 zł/1kg
20,71 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,18 zł
Sprzedawca: TR8

Nivea For Men Krem do twarzy Sensitive z rumiankiem i oczarem wirginijskim 75ml
87,39 zł/100ml
65,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nivea Men Protect & Care Nawilżający krem do twarzy 75ml
35,33 zł/100ml
26,50 zł
Sprzedawca: Metler

Nivea Men Sensitive Łagodzący krem nawilżający do twarzy, 75ml
35,33 zł/100ml
26,50 zł
Sprzedawca: Metler

Nivea Men Hyaluron Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy, 50ml
99,98 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: Metler

Nivea Men Żel do twarzy, 50 ml
316,38 zł/1kg
25,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nivea Men Sensitive Ochronny krem do twarzy SPF15, 75 ml
34,17 zł/100ml
48,75 zł
-47%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,63 zł
Sprzedawca: MANADA

Nivea Men Krem pielęgnacyjny, 75 ml
20,03 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nivea Men Krem Do Twarzy Dla Skóry Wrażliwej 50 Ml
79,12 zł/100ml
39,56 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nivea Care Odświeżający żelowy krem do twarzy, 100ml
21,42 zł/100ml
21,42 zł
Sprzedawca: TR8

Nivea Liftingujące serum do twarzy, 30ml
2 046,00 zł/1kg
81,84 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nivea Creme Krem do twarzy i ciała, 400 ml
74,64 zł/1kg
31,35 zł
Sprzedawca: Metler

Tołpa Men Anti Age&Skin Barrier Nawilżający Krem Przeciwzmarszczkowy 40+ 50Ml
199,96 zł/1kg
49,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
NIVEA MEN Nawilżający krem do twarzy Protect & Care 50 ml
NIVEA
️
NIVEA MEN NAWILŻAJĄCY KREM DO TWARZY PROTECT & CARE 50 ML
Odkryj nową jakość pielęgnacji męskiej skóry z NIVEA MEN Protect & Care. Ten nawilżający krem do twarzy to idealne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy cenią sobie kompleksową ochronę i intensywne nawilżenie. Formuła wzbogacona o aloes i prowitaminę B5 zapewnia skórze wszystko, czego potrzebuje, aby wyglądać zdrowo i świeżo każdego dnia.
NIVEA MEN to marka z długą tradycją w pielęgnacji męskiej skóry. Od ponad 100 lat dostarcza mężczyznom na całym świecie skuteczne i innowacyjne rozwiązania, dostosowane do ich specyficznych potrzeb. Produkty NIVEA MEN są testowane dermatologicznie, co gwarantuje ich bezpieczeństwo i skuteczność.
Nawilżający krem do twarzy NIVEA MEN Protect & Care to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy chcą zadbać o swoją skórę w prosty i skuteczny sposób. Krem idealnie sprawdza się zarówno na co dzień, jak i po goleniu, zapewniając skórze optymalny poziom nawilżenia i ochrony. Jego lekka formuła sprawia, że jest komfortowy w użyciu, a regularne stosowanie pomaga utrzymać skórę w dobrej kondycji.
- ️
Formuła kremu NIVEA MEN Protect & Care opiera się na starannie dobranych składnikach, które działają synergicznie, zapewniając skórze kompleksową pielęgnację. Aloes znany jest ze swoich właściwości nawilżających i kojących, a prowitamina B5 wspomaga regenerację skóry i wzmacnia jej naturalną barierę ochronną. Krem nie zawiera alkoholu etylowego, dzięki czemu jest łagodny dla skóry i nie powoduje podrażnień.
NIVEA MEN PROTECT & CARE NAWILŻAJĄCY KREM DO TWARZY
- Intensywne nawilżenie: Skóra natychmiast odzyskuje odpowiedni poziom nawilżenia.
- Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi: Krem chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska.
- Wzmocnienie bariery ochronnej: Naturalna bariera skóry staje się silniejsza.
- Regeneracja po goleniu: Krem koi i regeneruje podrażnioną skórę po goleniu.
- Szybkie wchłanianie: Nietłusta konsystencja kremu szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia lepkości.
- Aloes i prowitamina B5: Składniki aktywne o działaniu nawilżającym i kojącym.
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 258078
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 258078
- 0%+1.00PLN)] [C=0%]
- Dodatkowe informacje.
NIVEA MEN Nawilżający krem do twarzy Protect & Care 50 ml
NIVEA Numer: 4005808789382, PGL-F9D4-258078. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Pielęgnacja/Twarz/Kremy (nawilżające, przeciwzmarszczkowe, na dzień/noc)
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając NIVEA MEN Nawilżający krem do twarzy Protect & Care 50 ml, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
NIVEA MEN PROTECT &/ CARE 48H NAWILŻAJĄCY KREM DO TWARZY. Nawilżająca formuła z aloesem i prowitaminą B5 pielęgnuje skórę i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi powodującymi wysuszenie. Natychmiastowo nawilża skórę twarzy oraz wzmacnia jej naturalną barierę ochronną. Dodatkowo łagodzi i regeneruje skórę po goleniu. Ma nietłustą konsystencję i szybko się wchłania. Co więcej chroni skórę przed niem wpływem czynników zewnętrznych i działaniem promieni słonecznych. Dla najlepszych rezultatów przygotuj skórę poprzez umycie jej żelem do mycia twarzy NIVEA MEN. TOLERANCJA DLA SKÓRY POTWIERDZONA DERMATOLOGICZNIE.
NIVEA MEN - Zacznij działać!
Nivea For Men Intensive Moisturising Cream Protect Care 50ml
Regularne golenie, wiatr, deszcz i zmienne temperatury mogą stanowić wyzwanie dla skóry. Dlatego potrzebuje ona ochrony i pielęgnacji. Bogaty krem nawilżający z aloesem i prowitaminą B5 intensywnie odżywia skórę i chroni ją przed wysuszeniem. TESTY POTWIERDZAJĄ Zapewnia skórze intensywne nawilżenie. Chroni skórę przed wysuszeniem przez długi czas: Krem intensywnie nawilżający Protect & Care.
Beiersdorf AG
Komunikacja korporacyjna
Unnastrasse 48
D-20245Hamburg
Ten intensywny krem jest idealny dla mężczyzn, którzy mają suchą skórę i potrzebują natychmiastowego nawilżenia.
Krem o intensywnym działaniu jest idealny dla mężczyzn, którzy mają suchą skórę i potrzebują natychmiastowego nawilżenia.Składniki aktywne:witamina E, H, filtr UV.Działanie:przynosi szybką ulgę suchej i napiętej skórze,zapewnia długotrwałe i intensywne nawilżenie,szybko się wchłania, nie klei się i nie pozostawia tłustej warstwy,pozostawia skórę zdrową, świeżą i elastyczną.StosowanieNakładać krem na twarz i szyję rano i wieczorem. Omijać okolice oczu.Nasza radaSpróbuj także innych produktów Nivea!
- Wymiary
- 50 ml
- Model
- MEN Protect&Care
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Składniki: Woda, Octyldodekanol, Gliceryna, Cyclomethicone, Alkohol Denat., Elaeis Guineensis Oil, Poligliceryl-3 Methylglucose Distearate, Acrilates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Związek sorbitanu laurylowego, Związek Triethanolaminu, Carbomer, Glukoza, Niacynamid, Glicyna SOJA Germ Extract, Trigonella foenum-graecum Seed Extract, Agmatin sulfate, Alantoina, Węglan wapnia, Dibutylohydroxytoluen, Przeciwutleniacze, Kwas mlekowy.
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 4005808789382
- Numer producenta
- k58086
- Wymiary
- 50 ml
- Model
- MEN Protect&Care
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Składniki: Woda, Octyldodekanol, Gliceryna, Cyclomethicone, Alkohol Denat., Elaeis Guineensis Oil, Poligliceryl-3 Methylglucose Distearate, Acrilates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Związek sorbitanu laurylowego, Związek Triethanolaminu, Carbomer, Glukoza, Niacynamid, Glicyna SOJA Germ Extract, Trigonella foenum-graecum Seed Extract, Agmatin sulfate, Alantoina, Węglan wapnia, Dibutylohydroxytoluen, Przeciwutleniacze, Kwas mlekowy.
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 4005808789382
- Numer producenta
- k58086
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: EveMotionGmbH

Sztuczny Daktylowiec Z Doniczką, 310 Cm Lumarko!
32,98 zł/1kg
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: vidaXL

ZOEWIE Geschenkpapier-Röllchen "Bambini" farblich sortiert – 60er Vorteilset
3 389,00 zł/1kg
338,90 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Jaśmin gwiaździsty 30-50 cm - zimozielony, pachnący i odporny Trachelospermum jasminoides
20,11 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

vidaXL Regał/szafka pod telewizor Biały 36×30×143 cm Materiał drewnopochodny
316,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Oral-B iO Series 4 , Dorosły, Codzienna pielęgnacja, Delikatny, Super sensitive, Wybielający, Czarny, 4 x 30 sec, Czarny, Okrągły
495,44 zł/1kg
396,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw do tkania krosien dla dzieci do rękodzieła, gumowe krosna DIY krosna wstążki pudełko z bransoletką naszyjnik narzędzie dziewiarskie do zabawek dla dzieci
136,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

3-częściowy zestaw patelni San Ignacio z powłoką nieprzywierającą SG-6811-BK-6
247,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Podświetlenie LED tła telewizora Taśma świetlna USB Paski RGB 2m
154,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Rękawiczki zimowe Ekran dotykowy Termo Ciepłe Wiatroszczelne Wodoodporne Mężczyźni Kobiety M
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

6-czesciowy zestaw malarski KOTARBAU® z taca na farbe do prac remontowych i malarskich
77,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

Półka na książki VASAGLE z 6 sześcianami, dzielnik pokoju, półka na schody, półka biurowa półka na kostki
329,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

Wieszak VASAGLE, z siedziskiem, z haczykami, 3 półki, wysokość 175 cm-41
186,65 zł
Sprzedawca: Lumarko

Bomann EH 561, Kuchenka wolnostojąca, Biały, Obrotowy, Przednie, Płyta uszczelniona, 4 stref(y)
1 737,89 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: _Haushaltsparadies_

Olympia 40138, Lampa płomieniowa, Biały, CE, LED, Bateria, CR2025, AAA
77,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Wioślarz Tunturi Cardio Fit R20 do domu / wioślarz / wioślarski rower treningowy - składany i zajmujący mało miejsca
1 360,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Biurko, Białe, 90X45X76 Cm, Płyta Wiórowa Lumarko!
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Sekey moskitiera magnesowa drzwi balkonowe, moskitiera 80x200 cm, odporna na koty, trwała, bezwonna i nietoksyczna, czarna
30,33 zł/1m
60,66 zł
Sprzedawca: Sekeymall

Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

zestaw 22 aluminiowych szydełek z torbą Szydełka Mini igły do robienia na drutach Dziewiarstwo dla dzieci w wieku od 8 lat Kolorowe igły Ergonomiczne igły do robienia na drutach
24,89 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,29 zł
Sprzedawca: Retoo

Zestaw 2 hantli 10 kg Yaheetech, hantle sześciokątne, powłoka PVC, odporne na toczenie, do treningu siłowego
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Star Trading 728-98, Lekki łańcuch do dekoracji, Czarny, Przezroczysty, IP44, 6 h, 18 h, Czarny
157,59 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Bissell CrossWave Pet Pro, Odkurzacz pionowy, Bez worka, Czarny, Niebieski, Srebrny, 0,82 l, 0,62 l, Suchy i Mokry
2 283,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

AVANA smycz dla psa z krótkim paskiem odblaskowym | 2 wyściełane pętle na ręce | 1,5 metra smyczy dla dużych i średnich psów - czarna
63,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Adler AD 2167, Masaż rolujący, Nogi, Szary, Biały, Ergonomiczny, Składane, Prąd przemienny, 80 W
154,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: avenido

Miska do mieszania Excellent Houseware, polipropylen, 26x16 cm, czarna/biała
45,20 zł
Sprzedawca: Homedo

Karma dla psów Dehner Premium, karma mokra bezzbożowa, dla starszych psów, wołowina / jagnięcina / ziemniaki, 6 puszek po 800 g (4,8 kg)
152,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zestaw bombek świątecznych czerwony 100 plastikowych bombek świątecznych - do użytku wewnątrz i na zewnątrz - matowe, błyszczące, brokatowe, ażurowe - Ø 3/4/6 cm
195,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Keter zestaw balkonowy Emma 5-częściowy - grafitowy, fotel + stolik + poduszki na siedziska
1 046,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cena w Kaufland za droga, widziałem na innym rynku za 5,98€!!!!!
Dobry, tylko cena zawsze Kaufland zawyżona!!! Widziany na innym rynku za jedyne 5,98€!!!!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,99 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 897,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 959,20 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,64 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,79 zł
Sprzedawca: apohealth
699,88 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,70 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,55 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml