Odżywczo-regenerujący kosmetyk do rozgrzewającej pielęgnacji ciała. Żel do masażu zapewnia wspomagającą pielęgnację mięśni, napięcia pleców, dolegliwości stawowych i zmęczonych mięśni. Entuzjaści sportu przysięgają na moc balsamu końskiego. Żel zawiera sprawdzone ekstrakty z liści czerwonej winorośli, kasztanowca, melisy, rumianku, chmielu, waleriany, krwawnika i kopru włoskiego.
ASAM Kruterhof Horse Balm Rozgrzewajcy el ekstra mocny 250 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
60,33 zł
24,13 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
czw. 15 – pon. 19 października
Łap promocję, póki trwa!
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml
1 153,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,45 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej informacji o reklamie
Balsam ochronny Linola 50 ml
104,16 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
357,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
ASAM Kruterhof el z diabelskim pazurem 500 ml
12,33 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Maść propolisowa mocna 35ml
3 059,00 zł/100ml
30,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Preval Lipolid Eyelid Balm Roll-On, krem 15 ml
3 538,67 zł/1l
53,08 zł
Sprzedawca: apohealth
Retterspitz Hyaluron Gel 30 ml
450,17 zł/100ml
135,05 zł
Sprzedawca: apohealth
Dermasence Adtop 40% Urea Oleogel 100 ml
91,14 zł/100ml
91,14 zł
Sprzedawca: apohealth
EUBOS SKIN BALM, krem 200 ml
61 470,00 zł/1kg
61,47 zł
Sprzedawca: apohealth
Herbamedicus Glukozamina Krem kojąco-odżywczy 250 ml
82,24 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,56 zł
Sprzedawca: apohealth
Pullach Hof 10 ziołowy balsam koński 250ml
6 172,00 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,43 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Noreva Densidiane Verdichtungscreme 125 ml
10 688,00 zł/100ml
106,88 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Nr 45 - Krem arnikowy 150ml
38,03 zł/100ml
57,04 zł
Sprzedawca: taleoo
Mustela Delikatny el oczyszczajcy 750 ml
8,27 zł/100ml
62,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
XEROLACT [PODOS] lipogel 100ml
84,05 zł/100ml
84,05 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odżywczo-regenerujący kosmetyk do rozgrzewającej pielęgnacji ciała. Żel do masażu zapewnia wspomagającą pielęgnację mięśni, napięcia pleców, dolegliwości stawowych i zmęczonych mięśni. Entuzjaści sportu przysięgają na moc balsamu końskiego. Żel zawiera sprawdzone ekstrakty z liści czerwonej winorośli, kasztanowca, melisy, rumianku, chmielu, waleriany, krwawnika i kopru włoskiego.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(676)Liczba wystawionych ocen: 676
2 139,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Tefal Duetto+ G719S735, Zestaw do gotowania, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Bez powłoki, Stal nierdzewna, 250 °C
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(369)Liczba wystawionych ocen: 369
375,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
SwissMedicus Szwajcarska końska maść chłodząca, 250 ml
147,56 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Lionelo Emma Plus składany wózek spacerowy z pozycją leżącą ciemnoszary
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(299)Liczba wystawionych ocen: 299
559,84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-180,84 zł
379,00 zł
Sprzedawca: CenterSklep24
Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(528)Liczba wystawionych ocen: 528
99,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
743,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(860)Liczba wystawionych ocen: 860
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Jaguar Mezczyznizegarek J861/4
1 659,63 zł
Sprzedawca: Fit4Style-IMPPAC-DE
Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(258)Liczba wystawionych ocen: 258
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(164)Liczba wystawionych ocen: 164
Odnowiony
1 697,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz
Cyfrowa waga bagażowa Waga bagażowa z wyświetlaczem LCD Waga rybna Waga wisząca Waga ręczna Duży wyświetlacz LCD Waga podróżna do 50 kg Bagaż podróżny Czarny Retoo
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(214)Liczba wystawionych ocen: 214
9,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Łóżko tapicerowane Yaheetech Podwójne łóżko z regulowanym zagłówkiem Solidna rama łóżka Łóżko z tkaniny ze stelażem z listew Rama łóżka 140x200 cm Ciemnoszary
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(127)Liczba wystawionych ocen: 127
664,20 zł
Sprzedawca: Yaheetech
Zasłona termoizolacyjna
246,97 zł/1m
3,1Średnia ocena: 3,1 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
83,97 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Bazooka Przenośny głośnik Bluetooth boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 bryzgoszczelny/złącze radia/microSD/Aux-In/USB/oświetlenie/mikrofon
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(129)Liczba wystawionych ocen: 129