5,0



Na podstawie 4 opinii
Coppenrath bezcukrowe kruche krążki z orzechami laskowymi 200g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,28 zł
71,40 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath bezcukrowe kruche herbatniki waniliowe 200g81,05 zł/1kg
16,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath delikatne kruche wiedeńskie krążki piaskowe bez cukru 200g71,40 zł/1kg
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies z kawałkami ciemnej czekolady 200g61,95 zł/1kg
12,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath Spritzgenuss pełnomleczna połówka oblana mleczną czekoladą 150g83,73 zł/1kg
12,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Mini Spice Speculoos bez cukru i laktozy 150g
79,27 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Cafe-Kränzle krążki biszkoptowe powlekane cukrem 250 g
32,88 zł/1kg
8,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Wiedeńskie krążki biszkoptowe z kruchym miękiszem 200g
67,50 zł/1kg
13,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
23,94 zł/1kg
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
65,50 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Classic Dark Choco Caramel Shortbread 250g
47,84 zł/1kg
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen Rekord mieszanka wafli z ciemną i mleczną czekoladą 250g
359,76 zł/1kg
89,94 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,07 zł/1kg
142,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Pełnotłuste mleko Coppenrath Choco Caramel
70,36 zł/1kg
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Speculoos migdałowy z przyprawami świątecznymi 200g
63,60 zł/1kg
12,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CIASTKA Z CYNAMONEM KETO80 g - DIET-FOOD
181,63 zł/1kg
14,53 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

CIASTKA ORKISZOWE Z KAKAO BEZ DODATKU CUKRÓW120 g -ANIA
141,33 zł/1kg
16,96 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
63,60 zł/1kg
12,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krążki z orzechów laskowych Coppenrath bez cukrupoliuretan (opakowanie 7x200g)
87,39 zł/1kg
122,35 zł
Sprzedawca: Candyspot
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Coppenrath bezcukrowe kruche ciasteczka z orzechami laskowymi 200g
Chrupiące, orzechowe i całkowicie bez cukru! Krążki z orzechami laskowymi bez cukru Coppenrath zachwycają delikatną kruchością i aromatycznymi orzechami laskowymi - to nieodparta chwila przyjemności bez cukru.
Krążki z orzechamilaskowymi Coppenrath - orzechowy smak, bez cukru
Delikatne kruche ciasteczka o smaku orzechów las kowych dla wyjątkowej przyjemności.
Bez cukru, ale pełne smaku.
Chrupiąca, delikatna konsystencja, która rozpływa się w ustach.
Idealne do kawy, herbaty lub jako przekąska między posiłkami.
Kto pokocha Coppenrath Hazelnut Rings?
Każdy, kto może obejść się bez cukru, ale nie bez przyjemności.
Fani orzechów laskowych, którzy uwielbiają ich intensywny smak.
Idealne dla małych gospodarstw domowych dzięki zamykanemu opakowaniu.
Opcje smakowe
Smaczne same wsobie - chrupiące i orzechowe jednocześnie.
Podawaćz kawą lub herbatą - dla harmonijnego połączenia.
Jako chrupiący dodatek do deserów - idealny z jogurtem lub lodami.
Spróbuj i ciesz się już teraz!
Poznaj bezcukrowe krążki z orzechów laskowych Cop penrath - orzechowe doznania smakowe bez cukru, ale ze 100% przyjemnością!
Coppenrath Feingebäck GmbH
Telgweg 14
49744 Geeste
Coppenrath Feingebäck GmbH Telgweg 14, 49744 Geeste/Groß Hesepe
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, substancja słodząca (maltitol, erytrytol, izomalt), tłuszcz palmowy, 4% orzechów laskowych, oligofruktoza, mąka owsiana, całe jajko, ekstrakt z orzechów laskowych, ekstrakt z wanilii Bourbon, mąka sojowa, sól, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu)Może zawierać śladowe ilości mleka i innych orzechów.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1983 kj Energia kcal 476 kcal Tłuszcz 27 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 12 gM Węglowodany 59 gM Węglowodany, w tym cukier 0,5 gM Białko 5,9 gM Sól 0,33 gM
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneJaja i produkty pochodneOrzechy laskowe i produkty pochodneGlutenSoja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOwoce łupinoweZboża zawierające gluten (tj. owies) i produkty pochodneMigdały i produkty pochodne
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Coppenrath Feingebäck GmbHTelgweg 14 D-49744 Geeste/Germany
- Nazwa handlowa
- Coppenrath bezcukrowe kruche krążki z orzechami laskowymi 200g
- Producent
- Coppenrath Feingebäck
- Numer producenta
- 14695
- EAN
- 4006952006950
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, substancja słodząca (maltitol, erytrytol, izomalt), tłuszcz palmowy, 4% orzechów laskowych, oligofruktoza, mąka owsiana, całe jajko, ekstrakt z orzechów laskowych, ekstrakt z wanilii Bourbon, mąka sojowa, sól, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu)Może zawierać śladowe ilości mleka i innych orzechów.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 1983 kj Energia kcal 476 kcal Tłuszcz 27 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 12 gM Węglowodany 59 gM Węglowodany, w tym cukier 0,5 gM Białko 5,9 gM Sól 0,33 gM
- Alergeny
- Zboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneJaja i produkty pochodneOrzechy laskowe i produkty pochodneGlutenSoja i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOwoce łupinoweZboża zawierające gluten (tj. owies) i produkty pochodneMigdały i produkty pochodne
- Waga
- 200 g
- Firma spożywcza
- Coppenrath Feingebäck GmbHTelgweg 14 D-49744 Geeste/Germany
- Nazwa handlowa
- Coppenrath bezcukrowe kruche krążki z orzechami laskowymi 200g
- Producent
- Coppenrath Feingebäck
- Numer producenta
- 14695
- EAN
- 4006952006950
Pasuje również do tego

Coppenrath Choco Cookies ciemna czekolada bez cukru 200g
84,40 zł/1kg
16,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath kruche ciasteczka maślane bez cukru 200g
64,50 zł/1kg
12,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath delikatne kruche wiedeńskie krążki piaskowe bez cukru 200g
71,40 zł/1kg
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath bezcukrowe kruche herbatniki waniliowe 200g
81,05 zł/1kg
16,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
853,43 zł/1kg
59,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Coppenrath kruche tartaletki pieczone mini spody do tart 200g
43,65 zł/1kg
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Mini Spice Speculoos bez cukru i laktozy 150g
79,27 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron Cola Gums Cola Bottle Fruit Gum bez cukru 1 kg
91,75 zł
Sprzedawca: Candyspot

Coppenrath Mini Masło Spekulatius bez cukru i laktozy 150g
93,93 zł/1kg
14,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Hausgebäck Choco Cookies z kawałkami ciemnej czekolady 200g
61,95 zł/1kg
12,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WEEKSY Ciasteczka z kawałkami czekolady 120g BOGUTTI
31,19 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

De Bron gumy owocowe podwójne wiśnie bez cukru słodkie owocowe miękkie 1000g
55,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciasteczka Bogutti Z Czekoladą Bez Dodatku Cukru 135G
36,22 zł/1kg
4,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Guma owocowa mix bez cukru w 5 owocowych smakach 175g
101,71 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath domowe ciasteczka maślane o smaku waniliowym 200g
48,75 zł/1kg
9,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
63,93 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
23,94 zł/1kg
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

De Bron lukrecja serca mocna lukrecja z amoniakiem bez cukru 1000g
69,61 zł/1kg
69,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GRIESSON 121559003 GRIESSON Soft Cake Gebäck 300,0 g
65,50 zł/1kg
19,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,68 zł/1kg
122,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 mis(y), Biały, 20 min, Przyciski, 200 mm
589,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
63,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Galaretka owocowa czerwone wiśniowe serduszka bez cukru 175g
102,11 zł/1kg
17,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herbatniki Gullon Digestive bez cukru 400 g
22,70 zł/1kg
10,37 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pickerd Zero Hero ulubiona posypka bez cukru Sweetheart 90g
206,00 zł/1kg
18,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
461,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super smaczne
Krążki z orzechami laskowymi są przepyszne i mogę je tylko polecić.
Oceniono dnia 24 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku.
Jestem z tego zadowolony.
Oceniono dnia 23 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller


Bestseller
Bestseller




Bestseller








Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

Ciastka bez cukru Osvego 250g - Gentilini
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,12 zł/1kg

Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg

Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg

Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg

Mulino Bianco 8076809586375, Ciastko, Orzech laskowy, 168 g, 517 kcal, 2162 kJ, 7,5 g
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,68 zł/1kg

Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Biszkopty Bonomi Savoiardi kruche 200 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,95 zł/1kg

Prato Belli Cantuccini Toskańskie ciasto migdałowe luzem 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
71,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,69 zł/1kg

Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg