5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Naprawa, Olej makadamia, Słoiczek
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
317,45 zł
675,43 zł / 1l
+ 35,59 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Maski do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Naprawa, Olej makadamia, Słoiczek884,53 zł/1l
208,75 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml171,98 zł/1l
87,95 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml169,98 zł/1l
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Macadamia Nourishing Moisture Masque 250ml, 250 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Przeciw puszeniu się, Elastyczność, Nawilżający, Nawilżający, Odżywiający, Ochrona, Wzmacniający, Olej arganowy, Gliceryna, Olej makadamia, Słoiczek
432,00 zł/1l
108,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

KERASILK 4021609850779, 200 ml, Kobiety, Włosy suche, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory, Naprawa, Nawilżający, Słoiczek
898,90 zł/1l
179,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

CHI Argan Oil Rejuvenating Masque 237ml, 237 ml, Kobiety, Włosy normalne, Przeciw puszeniu się, Nawilżający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Olej arganowy, Słoiczek
523,92 zł/1l
124,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 275ml, 275 ml, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Naprawa, 1 szt.
56,33 zł/1l
15,49 zł
Sprzedawca: Katomix

KERASILK 4021609850847, 200 ml, Kobiety, Kręconych włosów, Wszystkie kolory, Wygładzający, Odżywiający, Słoiczek
757,45 zł/1l
151,49 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Kallos Argan Colour Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy farbowane, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Naprawa, Świecący, Argan
22,09 zł/1l
22,09 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wymagające włosy, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Olej arganowy
146,88 zł/1l
36,72 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Fanola Nourishing Maska do włosów suchych i łamliwych, 500ml
44,46 zł/1l
22,23 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Apivita Keratin Nourish & Repair Hair Mask odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 200 ml
602,75 zł/1l
120,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Revlon UniqOne Super10r 300ml, 300 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Naprawa, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Wzmacniający, Słoiczek, 1 szt.
177,37 zł/1l
53,21 zł
Sprzedawca: VISO

Fanola Botugen Botolife Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 300ml
99,67 zł/1l
29,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Invigo Nutri-Enrich Deep Nourishing Mask 75 ml
363,60 zł/1l
27,27 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml
37,99 zł/1l
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Lakmé K.Therapy Repair Nourishing Mask odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 1000 ml
121,42 zł/1kg
130,40 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Collistar Filler Phyto-Cheratina, Koncentrat do włosów, Kobiety, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, 100 ml, Naprawa, Świecący, Zmiękczający, Straightening, Buteleczka z pompką
1 029,00 zł/1l
102,90 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 470 ml
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche
- Efekt maski do włosów:
- Odżywiający, Naprawa
- Główne składniki:
- Olej makadamia
- Typ dozownika:
- Słoiczek
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
Odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych od Macadamia Professional to produkt zawierający bogate substncje odżywcze. Regeneruje włosy oraz im dodaje witalności i blasku. Efekt zauważalny już od pierwszego użycia.
Macadamia Deep Repair Masque 470 ml
Ta luksusowa maska rewitalizuje suche, zniszczone włosy, zapewniając im natychmiastowe nawilżenie. Zawiera olejek makadamia i arganowy, które odżywiają włosy od wewnątrz, naprawiając je i chroniąc przed przyszłymi uszkodzeniami. Poprawia teksturę, połysk i elastyczność włosów.
Główne składniki:
Olej makadamia, olej arganowy, gliceryna.
Stosowanie:
Po umyciu włosów szamponem, nałożyć na osuszone ręcznikiem włosy i przeczesać. pozostawić na włosach na 5-10 minut. Dokładnie spłukać. stosować 1-2 razy w tygodniu lub w zależności od potrzeb.
Woda (Aqua), alkohol cetearylowy, gliceryna, palmitynian cetylu, chlorek behentrimonium, zapach (Parfum), dimetikon, chlorek cetrimonium, sól sodowa PCA, amodimetikon, olej z nasion Argania Spinosa (Argan) Kernel, olej z nasion Macadamia Ternifolia (Macadamia), Phenoxyethanol, C11-15 Pareth-7, Chlorphenesin, Butylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Trideceth-12, Laureth-9, Benzoic Acid, Aminomethyl Propanol, Linalool, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol, Caramel, Salicylic Acid, Yellow 6 (CI 15985), Citric Acid
Regenerująca maska do włosów suchych i zniszczonych z pielęgnacyjną formułą ożywia włosy, przywraca im utracony blask i witalność oraz intensywnie nawilża. Zwiększa elastyczność włókien włosów, zapobiegając ich łamaniu. Pozostawia włosy pięknie lśniące, miękkie i zdrowe.
Składniki aktywne:
- olej makadamia - nawilża i regeneruje włosy,
- ekstrakty z wodorostów - chronią przed uszkodzeniami,
- olej arganowy - odżywia,
- olejek z drzewa herbacianego - leczy włosy,
- aloes - dodaje włosom siły i blasku.
Właściwości:
- nawilża i odżywia,
- regeneruje,
- przywraca witalność,
- dodaje blasku i miękkości,
- rewitalizuje i ożywia,
- do włosów suchych i zniszczonych,
- ułatwia rozczesywanie.
Sposób użycia
nakładać 1-2 razy w tygodniu na umyte szamponem i osuszone ręcznikiem włosy. Pozostawić na 7-10 minut i dokładnie spłukać.
Maska Macadamia Natural Oil Deep Repair Masque łączy w sobie unikalne właściwości olejku z orzechów makadamia i rzadki olejku arganowego, zapewniając doskonałą codzienną pielęgnację
Macadamia Natural Oil Deep Repair Masque (500 ml) to odżywcza maska do włosów z wysokiej jakości składnikami, takimi jak olej makadamia, zapewniająca intensywną pielęgnację suchych i zniszczonych włosów. Stosuje się ją po umyciu włosów. Czas aplikacji powinien wynosić od dwóch do trzech minut. Delikatna formuła nie obciąża włosów i ułatwia ich rozczesywanie. W zależności od struktury włosów może być stosowany raz lub dwa razy w tygodniu.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Maski do włosów Macadamia z kolekcji Natural Oil Deep Repair zostały stworzone z myślą o suchych włosach specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 470 ml.
DEEP REPAIR Masque 470 ml
Macadamia Natural Oil Deep Repair Masque 500ml
- Waga
- 550 g
- Zawartość
- 470 ml
- Składniki
- Macadamia Professional Odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych, 500 ml
- Producent
- EAN
- 0851325002053851325002053
- Numer producenta
- M3015
- Waga
- 550 g
- Zawartość
- 470 ml
- Składniki
- Macadamia Professional Odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych, 500 ml
- Producent
- EAN
- 0851325002053851325002053
- Numer producenta
- M3015
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Naprawa, Olej makadamia, Słoiczek
884,53 zł/1l
208,75 zł
Sprzedawca: VogueVista

Macadamia Smoothing, 300 ml, Szampon, Unisex, Kręconych włosów, Przeciw puszeniu się, Nawilżający, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Butelka
283,33 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Macadamia Nourishing Leave-In 300ml, Krem do włosów, Kobiety, Niesforne włosy, 300 ml, Przeciw puszeniu się, Odżywiający, Świecący, Zmiękczający, Buteleczka z pompką
609,93 zł/1l
182,98 zł
Sprzedawca: VogueVista

Vichy Dercos PSOlution Szampon keratolityczny, 200 ml
349,28 zł/1kg
87,32 zł
Sprzedawca: MANADA

Macadamia Healing Oil, Lakier do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, 125 ml, Ochrona koloru, Nawilżający, Świecący, Wygładzający, 1 szt.
1 573,28 zł/1l
196,66 zł
Sprzedawca: VogueVista

Vichy Dercos Anti-Dandruff Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych, 390 ml
242,66 zł/1kg
106,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 246,20 zł/1l
312,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Macadamia Nourishing Moisture, 300 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Ochrona koloru, Nawilżający, Odżywianie, Naprawa, Wzmacniający, Butelka
236,67 zł/1l
71,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač
318,19 zł/1l
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Olaplex Bond Intense Moisture Mask No.8 maska odżywcza do włosów bardzo suchych i zniszczonych 100 ml
2 175,40 zł/1l
217,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml
213,80 zł/1l
213,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4GB RAM, 128GB
Używany
1 099,55 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Macadamia Nourishing Moisture Masque 60ml, 60 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Przeciw puszeniu się, Elastyczność, Nawilżający, Nawilżający, Odżywiający, Ochrona, Wzmacniający, Olej arganowy, Gliceryna, Olej makadamia, Słoiczek
650,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Wella Professionals INVIGO Brilliance Mask Coarse, 500 ml, Unisex, Kolorowe włosy, Ochrona koloru, Ochrona, Wzmacniający, Leczenie, Słoiczek, Water/Aqua/Eau, Stearyl Alcohol, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl...
154,44 zł/1l
77,22 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 756,50 zł/1l
275,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Rower górski Licorne Bike Effect premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewczynek, mężczyzn i kobiet - 21 biegów Shimano - rower męski
1 310,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Remington S3500, Prostownica, 15 s, Czarny, Ceramiczny turmalin, 1,8 m, 230 °C
95,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Pianka, HEPA
463,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
101,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory, Nawilżający, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, 250 ml
730,68 zł/1l
182,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
516,76 zł/1l
129,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
8 042,67 zł/1l
120,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jago® Lampa podłogowa na trójnogu - LED/H145cm/Ø45cm/E27, drewniany trójnóg, abażur z tkaniny, styl skandynawski - lampa podłogowa na trójnogu, lampa do salonu
319,00 zł
-43,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
275,80 zł
Sprzedawca: Kokiska

VASAGLE Półka stojąca, regał, półka drabinkowa, z 4 poziomami, półka drabinkowa, półka stojąca
327,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
DOSKONAŁA MASKA DO WŁOSÓW
Zawartość 0,47 l
DOSKONAŁY PRODUKT TOP !!!
Oceniono dnia 30 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,47 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Maska do włosów Coccola dla loków, zawierająca keratynę i olej kokosowy, zapobiegająca puszeniu, 200 ml
123,22 zł
Sprzedawca: BasketGuru
616,10 zł/1l

Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Naprawa, Olej makadamia, Słoiczek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
208,75 zł
Sprzedawca: VogueVista
884,53 zł/1l

Wonder Mask Keratynowa maska do włosów puszących się i niesfornych 200 ml – Wygładzająca pielęgnacja przeciw puszeniu, nawilżająca i odżywcza
119,00 zł
Sprzedawca: BasketGuru
595,00 zł/1l

Numero Dwufazowa błyskawiczna odżywka z owsem, 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
42,62 zł
Sprzedawca: EDANTI
426,20 zł/1l

Maska Do Włosów Nadająca Objętość Cienkim I Delikatnym Włosom Numero Z Jagodami Acai 1000 Ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
106,48 zł/1kg

Zabezpieczająca Maska Do Włosów Farbowanych Dla Kobiet Numero
58,61 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,06 zł
Sprzedawca: EDANTI
530,60 zł/1l

Numero Nourishing Mask With Shea Butter Odżywiająca maska z masłem shea, 300ml
39,79 zł
Sprzedawca: EDANTI
397,90 zł/1l

Maska Do Włosów Natureza Pink Gold 1Kg
145,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
145,99 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask maseczka bez spłukiwania do włosów zniszczonych 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 149,90 zł/1l

La Mer Intensywna maseczka rewitalizująca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
757,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 884,09 zł/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Kobiety, Naprawa, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 szt.



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
205,98 zł/1l

Numero Wygładzająca maska z olejkiem z awokado, 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
67,98 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
532,40 zł/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Proteinowa maska 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
187,98 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask odżywcza maska do włosów osłabionych 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
183,98 zł/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum Mask 500ml
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
233,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
181,98 zł/1kg

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
87,95 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
171,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regenerująca maska do włosów zniszczonych, 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
347,96 zł/1l