5,0



Na podstawie 1 opinii
Jesus Del Pozo Halloween Man Rock On Woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
110,70 zł
885,60 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Thierry Mugler Alien, Woda toaletowa, 30ml5 943,33 zł/1l
178,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Floris Santal woda toaletowa spray 50ml dla mężczyzn6 716,80 zł/1l
335,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Ghost The Fragrance Woda toaletowa, 100ml2 173,70 zł/1l
217,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Rasasi Blue For Men EDT 100 ml M1 145,50 zł/1l
114,55 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Jesus Del Pozo Halloween Man X woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml
1 851,60 zł/1l
231,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween woda toaletowa dla kobiet 200 ml
957,25 zł/1l
191,45 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jesus Del Pozo Halloween Man X woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
1 665,20 zł/1l
124,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween Man Hero Woda toaletowa, 125 ml
1 631,60 zł/1l
203,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Boss The Scent Woda toaletowa, 50ml
3 078,60 zł/1l
153,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nautica - Voyage EDT 100ml
623,00 zł/1l
62,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween Man Woda toaletowa, 75ml
2 248,00 zł/1l
168,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Diesel - Plus Plus Masculine EDT 75ml
1 216,93 zł/1l
91,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Jesus Del Pozo Halloween Woda toaletowa, 100 ml
1 775,00 zł/1l
177,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jesus Del Pozo Halloween Man X Woda toaletowa, 15ml
7 626,67 zł/1l
114,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Jesus Del Pozo Halloween I'm Unique woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 481,00 zł/1l
148,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Jesus Del Pozo Halloween Freesia woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 134,20 zł/1l
113,42 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jesus Del Pozo Halloween Blossom woda toaletowa dla kobiet 100 ml
1 323,50 zł/1l
132,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween Magic Woda toaletowa, 100 ml
1 717,00 zł/1l
171,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween Kiss Woda toaletowa, 100ml
857,00 zł/1l
85,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Halloween Man Rock On Eau de Toilette to nowa edycja pierwszego męskiego zapachu z kolekcji Jesus Del Pozo Halloween 2012, Halloween Man. Zapach jest przeznaczony dla zmysłowego, seksownego mężczyzny, który jest tak impulsywny, jak rytm namiętnej nocy. Kompozycja zawiera "czerwone" składniki, takie jak papryka i jabłka wraz z aromatycznymi i drzewnymi nutami. Nuty głowy to papryka, cytryna, kardamon i bambus. Serce składa się z czerwonego jabłka, lawendy, rozmarynu i liści fiołka. Bazę uzupełniają mech, drzewo sandałowe, skóra, piżmo i bursztyn. Zapach został wprowadzony na rynek w 2014 roku.
Perfumy męskie
Halloween Man Rock On Jesus Del Pozo EDT (125 ml) (125 ml ) Pozwól, aby w perfum
y męskie Halloween Man Rock OnJesus Del Pozo EDT
(125 ml)(125 ml) zaskoczyły Cię i określiły Twoją osobowość dzięki tym męskim perfumom o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Jesus Del Pozo!
- Płeć:
- Mężczyźni
- Unisex
- Pojemność: 125 ml
- Typ: EDT (woda toaletowa)
- Nazwa perfum: Halloween Man Rock On
Uwolnij swoją wewnętrzną gwiazdę rocka, aplikując odrobinę Halloween Man Rock On, zanim wyruszysz w noc. Ten męski zapach łączy w sobie soczystość czerwonego jabłka z cytryną i bambusem, tworząc zaskakujący zapach, który z pewnością wzbudzi komplementy. Nuty głowy różowego pieprzu i kardamonu dodają pikanterii, nie przytłaczając reszty zapachu
Woda toaletowa Halloween Man Rock On marki Jesus Del Pozo została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 125 ml wybranego zapachu.
Woda toaletowa Halloween Man Rock On marki Jesus Del Pozo została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 125 ml.
- Model
- Man Rock On
- Waga
- 0.4 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Jesus del Pozo
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8431754502519
- Model
- Man Rock On
- Waga
- 0.4 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Jesus del Pozo
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8431754502519
Pasuje również do tego

Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 890,00 zł/1l
289,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Hugo Boss Boss The Scent Woda toaletowa, 50ml
3 078,60 zł/1l
153,93 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Alhambra Avant EDP 100ml
674,60 zł/1l
67,46 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Nautica - Voyage EDT 100ml
623,00 zł/1l
62,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween Man X woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml
1 851,60 zł/1l
231,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween Man X woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
1 665,20 zł/1l
124,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

JESUS DEL POZO Halloween Blue Drop Woman EDT spray 100ml
1 308,50 zł/1l
137,55 zł
-6,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 006,50 zł/1l
100,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jesus Del Pozo Halloween woda toaletowa dla kobiet 200 ml
957,25 zł/1l
191,45 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,10 zł/1l
134,21 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Jesus Del Pozo Halloween Man Hero Woda toaletowa, 125 ml
1 631,60 zł/1l
203,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 593,33 zł/1l
119,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Jesus Del Pozo Halloween Man Woda toaletowa, 125ml
1 381,52 zł/1l
172,69 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Versace Pour Homme Oud Noir Woda perfumowana, 100 ml
3 044,40 zł/1l
312,29 zł
-7,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
304,44 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 483,10 zł/1l
148,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
990,95 zł/1l
198,19 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

RASASI FS178001, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Pomarańczowy, Brzoskwinia, Heliotrop, Muguet, Orchidea, Tuberoza
638,50 zł/1l
63,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 537,70 zł/1l
153,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Salvatore Ferragamo - F by Ferragamo pour Homme Black EDT 50ml
4 248,60 zł/1l
212,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Jesus Del Pozo Halloween Woda toaletowa, 100 ml
1 775,00 zł/1l
177,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 350,90 zł/1l
235,09 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Góra
Bardzo dobra jakość
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l