5,0



Na podstawie 5 opinii
Tabac Original dezodorant spray w szkle 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
51,88 zł
518,80 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VERSACE Eros Pour Femme DEO 50ml1 886,70 zł/1kg
188,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dezodorant w sztyfcie Tabac Man (75 ml)880,53 zł/1l
66,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tabac Original, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 200 ml, 24 h
182,70 zł/1l
36,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

AXE 8712561249119, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 48 h
105,07 zł/1l
15,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Axe Dark Temptation dezodorant spray do ciała 150 ml
122,53 zł/1l
18,38 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tabac Original Dezodorant roll-on, 75 ml
453,33 zł/1l
34,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Axe, Excite, Dezodorant, 150 ml
158,82 zł/1kg
27,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Tabac Man dezodorant spray 100ml
302,50 zł/1l
35,40 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,25 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Axe Black Night Dezodorant w sprayu do ciała (150 ml)
234,80 zł/1l
12,65 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

AXE Gold 150ml, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, 150 ml, 48 h, Oud wood, Dark vanila
200,00 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

AXE Black , Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 48 h
124,53 zł/1l
18,68 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Deo Axe Dark Temptation 6 x 150ml Deospray Dezodorant Bodyspray Herren
1 220,33 zł/1l
260,26 zł
-77,21 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Brut, Original, Dezodorant, 200 ml
250,00 zł/1l
50,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa Mahasin Crystal DEO Spray 200 ml W
72,95 zł/1l
15,04 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Shahd DEO Spray 200 ml W
125,90 zł/1l
25,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

4711 Original deospray unisex 150 ml
130,80 zł/1kg
20,23 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,62 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tabac Original - Dezodorant w sprayu - Antyperspirant - 200 ml - 1 Stück
831,60 zł/1l
204,75 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
166,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Axe Musk dezodorant w sprayu 150ml
96,73 zł/1l
14,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Brut Musk Dezodorant w sprayu, 200ml
245,75 zł/1l
49,15 zł
Sprzedawca: somnia24

Str8, Original, Deodorant Spray, For Men, 75 ml
248,40 zł/1l
18,63 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Tabac Original dezodorant spray w szkle 100ml Tabac 4011700411900
Dezodorant Tabac Original zapewnia długotrwałe uczucie świeżości i niezawodną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: bergamotka, cytryna, neroli
Nuta serca: dąb, rumianek, lawenda, goździk (roślina)
Nuta bazy: igły sosnowe, piżmo, drzewo sandałowe, ambra
Dezodorant męski w szkle
aldehydy, lawenda, neroli, bergamotka, cytryna
goździk, drzewo sandałowe, korzeń irysa, jaśmin, róża, sosna
bób tonka, bursztyn, piżmo, wanilia, gałązka śliwy (mech dębowy), tytoń
Tabac Original jest opisywany jako ostry i pikantny zapach dla mężczyzn. Szukasz zapachu z tradycją? Zatrzymaj się przy Tabac Original, który wciąż jest ulubieńcem wielu mężczyzn i przekonaj się o jego oryginalności. Woda kolońska dla mężczyzn Tabac Original została wprowadzona na rynek w 1959 roku.
Tabac Original marki er & Wirtz to klasyczny drzewno-aromatyczny zapach dla mężczyzn, który został wprowadzony na rynek w 1959 roku i do dziś jest uważany za ponadczasowe arcydzieło. Zapach ten oferuje bogate połączenie świeżych nut cytrusowych, korzennych i drzewnych, które nadają mu niepowtarzalnej elegancji i wyrafinowania. Tabac Original to nie tylko zapach, ale także kawałek historii, który odzwierciedla tradycję i dziedzictwo sztuki perfumeryjnej. Nutę głowy otwiera musująca mieszanka świeżej petitgrain, wibrującej bergamotki, ostrego pieprzu, soczystej cytryny i delikatnego neroli. Ta energetyzująca i ożywcza kompozycja tworzy dynamiczne otwarcie, które natychmiast przemawia do zmysłów i daje poczucie witalności. Orzeźwiające nuty cytrusowe nadają idealny ton na cały dzień i zachęcają do podejmowania nowych wyzwań. W sercu zapachu rozwija się subtelne połączenie rumianku, aromatycznej lawendy, kwiatowej pelargonii i ziemistych nut drewna dębowego. Te harmonijne elementy nadają kompozycji klasyczny, męski charakter i tworzą wrażenie gracji i siły. W nucie bazy kremowe drzewo sandałowe, pikantny goździk, zmysłowe piżmo, ziemista wetyweria i ciepły bursztyn zapewniają długotrwałe i wyraziste wykończenie. Tabac Original jest idealny dla mężczyzn, którzy szukają eleganckiego i tradycyjnego zapachu z długą historią, który podkreśla ich siłę i wyrafinowanie oraz towarzyszy im przy każdej okazji.
Mäurer & Wirtz Tabac Original Dezodorant 100ml Spray - Szklany flakon Tabac Original marki er & Wirtz. Jest to świeży, kwiatowy, drzewny i aromatyczny zapach dla mężczyzn. Zawiera aldehydy, lawendę, neroli, bergamotkę, cytrynę, goździk, drzewo sandałowe, korzeń orris, jaśmin, różę, igły sosny, bób tonka, bursztyn, piżmo, wanilię, mech dębowy i tytoń. Tabac Original marki er & Wirtz został wprowadzony na rynek w 1955 roku.
Dezodorant Tabac Original Natural Spray Dezodorant Tabac Original o wyjątkowym pikantno-korzennym zapachu. Tabac charakteryzuje się mieszanką zapachową szlachetnego drewna, piżma, bursztynu i nut kwiatowych - niepowtarzalny zapach Tabac o dyskretnej obecności.
Wykwintny,
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Tabac
- Liczba sztuk
- 2
- EAN
- 4011700411900
- Numer producenta
- 411900
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Tabac
- Liczba sztuk
- 2
- EAN
- 4011700411900
- Numer producenta
- 411900
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Axe Dark Temptation dezodorant spray do ciała 150 ml
122,53 zł/1l
18,38 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tabac Original, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 200 ml, 24 h
182,70 zł/1l
36,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tabac Original, Mężczyźni, Antyperspirant, Dezodorant w spreju, Spray, 200 ml, 24 h
161,75 zł/1kg
32,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Axe Dark Temptation dezodorant w sprayu 150ml
96,73 zł/1l
14,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tabac Original, Balsam po goleniu, Skóra wrażliwa, 75 ml, Odżywiający, Wygładzający, Kojąca
560,00 zł/1l
42,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Axe Black Night Dezodorant w sprayu do ciała (150 ml)
234,80 zł/1l
12,65 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tabac - Tabac Original EDC 300ml
304,10 zł/1l
91,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tabac - Tabac Original After Shave 300ml
349,97 zł/1l
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Tabac Original Dezodorant roll-on, 75 ml
453,33 zł/1l
34,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Apple MagSafe, Wewnętrzna, Bezprzewodowe ładowanie, Srebrny, Biały
116,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Nali

Tabac - Tabac Original Shower Gel 400ml
89,55 zł/1l
35,82 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

AXE 8712561249119, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 48 h
105,07 zł/1l
15,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Tabac Original, Balsam po goleniu, 200 ml
385,00 zł/1l
77,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

AXE Gold 150ml, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, 150 ml, 48 h, Oud wood, Dark vanila
200,00 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

AXE 3976748002 AXE 48h Moschus Deo-Spray 150 ml
392,13 zł/1l
58,82 zł
Sprzedawca: somnia24

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,82 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
1 608,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Tabac Original, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, 24 h
359,87 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tabac Original, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 250 ml, 24 h
199,04 zł/1l
49,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tabac Man dezodorant spray 100ml
302,50 zł/1l
35,40 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,25 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tabac Man Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
848,00 zł/1l
63,60 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 350,90 zł/1l
235,09 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Tabac Original, Żel pod prysznic, 200 ml, Dorośli, Ciało, Antywysuszający, Oczyszczenie, 1 szt.
161,10 zł/1l
32,22 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tabac Original, Mężczyźni, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarny pieprz, Cytryna, Neroli, Petitgrain, Neroli, Lemon, Black Pepper, Bergamot, Petit grain, Geranium, Lawenda
556,60 zł/1l
83,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

AXE Africa, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml
380,00 zł/1l
39,00 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Fajna hulajnoga
Zawartość 0,075 lLiczba sztuk 1
Kupiłem hulajnogę, aby iść z Aftershafe, świetne połączenie
Oceniono dnia 14 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
TABAC ORIGINAL DEZODORANT W SZTYFCIE
Zawartość 0,075 lLiczba sztuk 1
bardzo dobry
Oceniono dnia 13 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,075 lLiczba sztuk 1
Oceniono dnia 28 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,075 lLiczba sztuk 1
Oceniono dnia 13 marca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,075 lLiczba sztuk 1
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Odwieacz dezodorant do butw i obuwia sportowego 100ml
32,60 zł
Sprzedawca: EDANTI
326,00 zł/1l

Lady Speed Stick | Antytranspirant, Wild Freesia, Antytranspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, Dezodorant 39,6 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Krakengard - 85g - Bez aluminium - Świeżość przez cały dzień



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
576,35 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
470,47 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Mexx Life is Now for Him Woda toaletowa, 50ml
197,32 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 946,40 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
379,13 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Ochrona przed potem - 73 g - Skuteczna świeżość - Długotrwała ochrona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
643,70 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fresh - 85 g - Bez aluminium - Świeżość do 48 godzin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
352,82 zł/1l

Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
364,92 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fiji - 85 g - Bez aluminium - Długotrwała ochrona - Uczucie świeżości



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
588,12 zł/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-godzinna ochrona - Świeżość i komfort



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,30 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Original - 85 g - Długotrwała ochrona - Świeżość dla mężczyzn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
411,65 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
529,29 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Old Spice Pure Sport dezodorant w sztyfcie 68g | Bez aluminium | Męski dezodorant | 48h świeżości
39,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
485,15 zł/1l

Degree | Antyperspirant - Dezodorant - 74 g - 72 godziny ochrony - Pielęgnacja ciała
28,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
391,76 zł/1l

Dezodorant w sztyfcie Lavender Essentials A&H 71 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,95 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
380,14 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
244,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 449,40 zł/1l