5,0



Na podstawie 20 opinii
Reminiscence Patchouli woda toaletowa 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
488,47 zł
2 442,35 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Vetyverio Woda toaletowa, 100 ml7 122,40 zł/1l
712,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Oyedo Woda toaletowa, 50 ml10 353,80 zł/1l
517,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Thierry Mugler Alien, Woda toaletowa, 30ml5 943,33 zł/1l
178,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Reminiscence Patchouli EDT 100 ml W
3 778,10 zł/1l
377,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Reminiscence Patchouli woda toaletowa spray dla kobiet
12 369,67 zł/1l
371,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Reminiscence Le Patchouli Elixir Eau De Parfum Spray 100ml
4 379,50 zł/1l
437,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Reminiscence Rem Homme Edt Spray
11 626,00 zł/1l
348,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Reminiscence Le Patchouli woda toaletowa Intense spray 100ml
4 165,00 zł/1l
416,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Reminiscence Rem Homme woda toaletowa 100ml
2 983,30 zł/1l
298,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Givenchy Irresistible Woda toaletowa, 50 ml
4 072,00 zł/1l
203,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Escada Sentiment Woda toaletowa, 75 ml
2 428,00 zł/1l
182,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy Irresistible Fraiche Woda toaletowa, 35 ml
3 730,00 zł/1l
130,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Diptyque Eau Moheli Woda toaletowa, 100 ml
6 237,00 zł/1l
623,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FCUK Her EDT 100ml
644,60 zł/1l
64,46 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Diptyque Eau Moheli woda toaletowa unisex 100 ml
6 805,10 zł/1l
680,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Woda toaletowa Etro Spray Musk
8 580,00 zł/1l
858,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Monotheme Bergamotto Woda toaletowa, 100 ml
620,00 zł/1l
62,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Annayake Shoku For Him, Woda toaletowa, 100ml
2 735,80 zł/1l
273,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Monotheme Tuberose Woda toaletowa, 100 ml
730,00 zł/1l
73,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Reminiscence Patchouli woda toaletowa unisex 200 ml
Reminiscence Patchouli woda toaletowa unisex 200 ml to orientalno-drzewny zapach, który po raz pierwszy został wprowadzony na rynek w 1970 roku. Zapach składa się z nut paczuli, wetiweru, cedru, drzewa sandałowego i wanilii.
Zapach jest odpowiedni dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku i jest idealny do noszenia na co dzień. Jest to również popularny wybór na specjalne okazje.
Nuty głowy: balsam tolu, białe piżmo
Serce: wetyweria, cedr, bób tonka, drzewo sandałowe
Paczula, wanilia, bób tonka
Zapach jest intensywny, zmysłowy i utrzymuje się przez cały dzień. To idealny wybór dla osób poszukujących wyjątkowego i niezapomnianego zapachu.
Reminiscence Patchouli Eau de Toilette Spray Reminiscence Patchouli to niekonwencjonalne, bardzo kobiece i ponadczasowe perfumy. Perfumy te przenoszą Cię do epoki flower power. Jako nuty głowy wybrano drzewo cedrowe i wetywerię. Nuty serca to paczula, wetyweria i drzewo sandałowe. Następujące składniki zostały wybrane, aby utrzymać orientalną nutę bazy: Bursztynowa wanilia i bób tonka, balsam tolu i białe piżmo
Perfumy damskie Reminiscence
Patchouli (
200 ml)Daj się zaskoczyć
wmperfumomdamskim Reminiscence Patchouli (200 ml) i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Reminiscence!
- Pojemność: 200 ml
- Typ:
- EDT (woda toaletowa)
- edt
- Nazwa perfum: Patchouli Reminiscence
Reminiscence Patchouli woda toaletowa spray dla kobiet
wodę toaletową Reminiscence Spray Patchouli już teraz w Beauty Plaza.
Reminiscence Patchouli Pour Femme Edt Spray 4PATCH200/F35A FRANCE karton @ 1 butelka x 200 ml
Réminiscence Patchouli woda toaletowa spray 200 ml
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Alcohol Denat. (SD Alcohol 39-C), Aqua (Water). Parfum (kompozycja zapachowa), Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Farnesol, Linalool, Geraniol, Isoeugenol, Citral, Cinnamal, BHT, CI 14700 (Red 4), CI 42090 (Blue 1), CI 19140 (Yellow 5).
- Producent
- PADU
- Grupy docelowe
- KobietyMężczyźni
- EAN
- 3596936087866
- Numer producenta
- 175584
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Alcohol Denat. (SD Alcohol 39-C), Aqua (Water). Parfum (kompozycja zapachowa), Coumarin, Limonene, Benzyl Benzoate, Farnesol, Linalool, Geraniol, Isoeugenol, Citral, Cinnamal, BHT, CI 14700 (Red 4), CI 42090 (Blue 1), CI 19140 (Yellow 5).
- Producent
- PADU
- Grupy docelowe
- KobietyMężczyźni
- EAN
- 3596936087866
- Numer producenta
- 175584
Pasuje również do tego
Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(589)Liczba wystawionych ocen: 589




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(78)Liczba wystawionych ocen: 78




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(872)Liczba wystawionych ocen: 872




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(240)Liczba wystawionych ocen: 240




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(188)Liczba wystawionych ocen: 188




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20Rabat 4% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(41)Liczba wystawionych ocen: 41




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(312)Liczba wystawionych ocen: 312




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(71)Liczba wystawionych ocen: 71




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(120)Liczba wystawionych ocen: 120




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(138)Liczba wystawionych ocen: 138




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(104)Liczba wystawionych ocen: 104




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Rabat 2% od 2 szt.




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81Rabat 2% od 2 szt.




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57Rabat 4% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Escentric Molecules Molecule 01, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Iso E Super, Spray, Alcohol denat, Parfum (fragrance), Aqua (water)
6 704,70 zł/1l
670,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
558,75 zł/1l
111,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Valentino - Uomo Born in Roma Intense woda perfumowana 100 ml
4 569,60 zł/1l
456,96 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 890,00 zł/1l
289,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Versace Versense Woda toaletowa, 100ml
2 900,00 zł/1l
290,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Prada - Luna Rossa Sport EDT 100ml
3 509,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 100 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
2 699,90 zł/1l
269,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Gucci Rush For Women Edt Spray
2 668,40 zł/1l
200,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bulgari Omnia Crystalline, woda toaletowa 100 ml + 15 ml + próbka
3 196,77 zł/1l
495,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray
1 645,00 zł/1l
329,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lanvin L'Homme Woda toaletowa, 100ml
1 065,40 zł/1l
106,54 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Nikos Sculpture Homme woda toaletowa spray 100ml
1 019,50 zł/1l
101,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Hugo Man Woda toaletowa, 200ml
1 034,00 zł/1l
206,80 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Jean Paul Gaultier Le Male, Mężczyźni, 200 ml, Butelka jednorazowa, Mięta, Lawenda, Wanilia
2 282,50 zł/1l
456,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Diptyque L'Eau Papier EDT 100 ml UNISEX
7 877,10 zł/1l
787,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

JOOP! Jump woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
546,70 zł/1l
109,34 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Sawaar Vanille Blanc 100 Ml Ekstrakt Perfum W Sprayu Dla Kobiet
1 066,20 zł/1l
140,84 zł
-34,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Yves Saint Laurent, Libre, Eau De Toilette, For Women, 90 ml
4 998,89 zł/1l
449,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Van Cleef & Arpels Orchidèe Vanille, Unisex, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Liczi, Mandarynka, Migdał, Różowy, Fioletowy
10 781,73 zł/1l
808,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 090,50 zł/1l
109,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Taj Sunset SONDEREDITION Limited Edition 50ml EDT spray dla kobiet
4 419,60 zł/1l
220,98 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Dolce & Gabbana The One Pour Homme Woda Toaletowa 50 ml dla Mężczyzn
3 701,60 zł/1l
185,08 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dsquared2 Green Wood woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 572,10 zł/1l
157,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Givenchy Pi Woda toaletowa, 100ml
2 050,60 zł/1l
205,06 zł
Sprzedawca: Sykz

Moschino Pour Femme, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Frezja, Galbanum, Wiciokrzew, Śliwkowy, Goździk, Gardena, Gałka muszkatołowa, Pieprz, Różowy, Ylang-ylang, Ambra, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia
4 515,20 zł/1l
338,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.
3 915,40 zł/1l
391,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
2 067,40 zł/1l
206,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Annayake Undo for Men EDT 100 ml M
2 300,40 zł/1l
230,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml
12 361,87 zł/1l
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 95% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
95%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Wysokiej jakości produkt marki Reminiscence Patchouli, najlepsza jakość paczuli, jaką mogę polecić.
Oceniono dnia 5 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealny, dużo tańszy niż w sklepach.
To mój zapach od dziesięcioleci. Perfumerie nie produkują już tego formatu 200 m.
Oceniono dnia 31 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy otrzymane
Bardzo zadowolony z produktu i bardzo interesującej ceny.
Oceniono dnia 20 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko było idealne
To jest to, na co czekałem
Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
zgodnie z moimi oczekiwaniami
zgodnie z moją prośbą
Oceniono dnia 26 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Produkt spełnia moje oczekiwania
Oceniono dnia 6 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo ładnie
Wszystko super
Oceniono dnia 12 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Całkowicie dobry zakup
Super okazja
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Woda toaletowa Elite marki Floris



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
481,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 811,20 zł/1l

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(83)Liczba wystawionych ocen: 83
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 799,90 zł/1l

Korres Eau De Toilette Perfumy męskie "Black Pepper" 10ml
44,76 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,41 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
4 241,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(87)Liczba wystawionych ocen: 87
522,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 220,10 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
233,80 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 896,67 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l