5,0



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Emulsja przeciwsłoneczna Idéal Soleil Anti-Brillance Vichy Spf 30 (50 ml)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
84,34 zł
168,68 zł / 100ml
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Vichy Capital Soleil Mattifying 3-In-1 SPF50+9 478,00 zł/100ml
94,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Balsam przeciwsłoneczny SPF 30 Cetaphil Sun (Liposomale Lotion) 200 ml533,28 zł/1kg
131,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Uriage Bariésun minerální ochranný krém na obličej a tělo SPF 50+ 100 ml56,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
La Roche Posay Anthelios Hydratisierende Creme UVMune 400 LSF 50+ - 50 ml156,40 zł/100ml
78,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy Capital Soleil krem matujący SPF50+ 50ml
71,28 zł
Sprzedawca: VISO

Vichy Capital Soleil fluid do opalania Tinted Dry Touch Face Fluid SPF50 50 ml
103 050,00 zł/1kg
103,05 zł
Sprzedawca: somnia24

URIAGE Bariésun Spray przeciwsłoneczny SPF 30 200 ml
270,75 zł/1kg
54,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bioderma - Photoderm Creme SPF 50 40ml
63,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bioderma Photoderm Spray Spf50 300 ml
51,08 zł/100ml
153,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy Capital Soleil Mleczko przeciwsłoneczne SPF 50+ 150 ml
64,51 zł/100ml
96,76 zł
Sprzedawca: VISO

Dermasence Solvineamed Balsam przeciwsłoneczny SPF 50+ 200 ml
518,22 zł/1kg
116,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Sun Creme Lsf 50+ 50 ml
10 198,00 zł/100ml
109,36 zł
-7,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ALTRUIST Sunscreen SPF 50 100 ml - Krem przeciwsłoneczny
45,41 zł/100ml
45,41 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Embryolisse Sztyft przeciwsłoneczny SPF50+, 15 g
990,50 zł/1kg
82,00 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,43 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Noreva Iklen krem przeciwsłoneczny Lsf 50+ 30 ml
15 730,00 zł/100ml
157,30 zł
Sprzedawca: apohealth

INTOLÉ RANCES SOLAIRES krem do twarzy 50 ml
429,80 zł/100ml
214,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bioderma Photoderm Mist SPF50+ 150 ml
8 900,00 zł/100ml
89,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebamed Balsam przeciwsłoneczny Lsf 50+ 150 ml
353,14 zł/1kg
68,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Guinot, Hydrazone, Moisturizing, Sunscreen Milk, SPF 30, 150 ml
129,56 zł/100ml
194,34 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Krem przeciwsłoneczny do twarzy Biovène HYALURONIC ANTI-AGING Spf 50 30 ml Serum Anti-Aging
115,30 zł/100ml
34,59 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Vichy Idéal Soleil Matujący fluid przeciwsłoneczny do twarzy SPF 30 PZN: 08801797Matujący fluid przeciwsłoneczny do twarzy SPF 30 chroni przed promieniami UV i matuje skórę. Dla skóry jasnej, mieszanej i tłustej. Aby zwalczać szkodliwe działanie promieni UV i chronić cenny kapitał genetyczny skóry, Laboratoria Vichy włączyły do fluidu matującego system filtrów UVA-UVB o szerokim spektrum działania, w tym stabilizator światła na bazie Mexorylu. Skóra jest matowa, a jednocześnie odżywiona i chroniona. Hipoalergiczny. Testowany na skórze wrażliwej i azjatyckiej. Nie zawiera parabenów. Pachnąca konsystencja z unikalnym "efektem bibułki" jest odporna na wodę i pot oraz zapewnia miękkie wykończenie bez tłustej warstwy i połysku. Chroni skórę przed oparzeniami słonecznymi i fotostarzeniem.
Dawkowanie i sposób użycia: Mattifying Sun Nałożyć płyn przed wyjściem na słońce. Nakładać często i obficie, zwłaszcza po kąpieli, spoceniu się lub wysuszeniu ciała.
Składniki: Aqua - Denaturowany alkohol. - Gliceryna - Parafina ciekła - Alkohol cetearylowy - Masło Butyrospermum parkii - Glikol kaprylowy - Karbomer - Dimetikon - Ekstrakt z Epilobium angustifolium - Stearynian glicerolu - Kwas palmitynowy - Ester twardych kwasów tłuszczowych Peg-100 - Fenoksyetanol - Hialuronian sodu - Wodorotlenek sodu - Kwas stearynowy - Guma ksantanowa - Glukonian cynku - Perfumy
Marzysz o fantastycznej opaleniźnie i zadbanej skórze? W takim razie emulsja do opalania Idéal Soleil Anti-Brillance Vichy Spf 30 (50 ml ) jest dokładnie tym, czego szukałaś! Teraz możesz cieszyć się kremem do opalania Vichy i innymi samoopalaczami lub olejkami do opalania naszych w 100% oryginalnych marek.
- Pojemność: 50 ml
- SPF: 30
- Zalecane użycie:
- Skóra mieszana
- Skóra tłusta
Krem ma wysoki współczynnik ochrony, nie klei się i nie pozostawia połysku na skórze. Chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV. Jest hipoalergiczny i testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej. Nie zawiera parabenów. Zawiera łagodzące składniki aktywne. Orzeźwiająca i regenerująca woda termalna z Vichy. Stosowanie Stosować przed opalaniem i regularnie nakładać obficie. Szczególnie po pływaniu, poceniu się i suszeniu.
- wysokiej jakości medyczny filtr przeciwsłoneczny
- dla skóry wrażliwej
- Płyn do stosowania na skórę
- Dermokosmetyki z apteki
- Producent: Producent: L'Oreal Deutschland GmbH Oddział VICHY, Niemcy (produkt oryginalny z Niemiec)
- PZN: 8801797
Vichy Capital Soleil Sun-Fluid Lsf 30 50 ml - Formuła: Mleczko - Temat: Filtry przeciwsłoneczne
Vichy Ideal Soleil Matujący fluid do twarzy Dry Touch Spf30 50ml
- Skład materiału
- 50% Bawełna
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 30
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- wysokiej jakości medyczny filtr przeciwsłoneczny
- Producent
- Zakres dostawy
- 30
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 333787132319603337871323196
- Numer producenta
- 60114506
- Skład materiału
- 50% Bawełna
- Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
- 30
- Waga
- 1 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- wysokiej jakości medyczny filtr przeciwsłoneczny
- Producent
- Zakres dostawy
- 30
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 333787132319603337871323196
- Numer producenta
- 60114506
Pasuje również do tego

Vichy Capital Soleil aksamitny krem do twarzy SPF50+ 50ml
171,56 zł/100ml
85,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Capital Soleil Mattifying 3-In-1 SPF50+
9 478,00 zł/100ml
94,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Capital Soleil fluid do opalania Tinted Dry Touch Face Fluid SPF50 50 ml
103 050,00 zł/1kg
103,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Vichy Capital Soleil Fresh Mleczko ochronne SPF30
234,71 zł/1kg
105,56 zł
-25,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,80 zł
Sprzedawca: SupportGroup

Vichy Capital Soleil krem matujący SPF50+ 50ml
71,28 zł
Sprzedawca: VISO

Avene Tinted Compact Arena Spf50 10g
836,50 zł/100ml
83,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay - Oczyszczająca woda micelarna do twarzy Effaclar (Purifying Micellar Water) 200 ml 200ml
289,50 zł/1l
57,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
3 581,20 zł/1kg
179,06 zł
Sprzedawca: VISO

CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g
179,46 zł/1kg
89,73 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml
26,77 zł/100ml
107,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy, Capital Soleil, Fluid przeciw fotostarzeniu się skóry UV AGE SPF 50+, 40 ml
226,75 zł/100ml
90,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bioderma - Photoderm Creme SPF 50 40ml
63,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Nawilżający krem do twarzy SPF30, 52 ml
134,52 zł/100ml
69,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy, Dercos Szampon ultrakojący włosy suche, 200 ml
373,60 zł/1kg
74,72 zł
Sprzedawca: MANADA

SinoPlaSan Magnesium 8-fold complex | 180 kapsułek | 400 mg pierwiastkowego magnezu | 8 różnych rodzajów magnezu | wegańskie | bez glutenu i laktozy
438,61 zł/1kg
72,81 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Żel-krem po opalaniu REPAIR 200ml
310,55 zł/1l
65,56 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,11 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2w1 szampon odżywczy i odżywka przeciwłupieżowa 200 ml
67 100,00 zł/1kg
67,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vitamaze L-Arginine 4500, Kapsułka, L-Arginina, 360 szt, L-arginina HCl 750 mg 4500 mg jej L-Arginina Base 622,5 mg 3735 mg, Rano i wieczorem 2 kapsułki popijając wystarczającą ilością wody, najlepiej przed posiłkami. 30 minut ..., Przechowywać produkt nieotwarty, chłodny, suchy i niedostępny dla dzieci.
342,03 zł/1l
108,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Capital Soleil Mleczko nawilżające SPF50+ 300ml
34,58 zł/100ml
103,73 zł
Sprzedawca: apohealth

La Rosche Posay, Effaclar MAT krem nawilżający, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
231,80 zł/100ml
92,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Avene krem w kompakcie ze zotym filtrem przeciwsonecznym 50, 10 g
787,00 zł/100ml
83,07 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,70 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Bioderma Sensibio AR+ BI-SERUM 30 ml
15 949,00 zł/100ml
159,49 zł
Sprzedawca: MANADA

La Roche Posay, Effaclar K+, Krem odnawiający do skóry tłustej, 40 ml
242,67 zł/100ml
97,07 zł
Sprzedawca: MANADA

Avene, Bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna Krem bez zapachu SPF 50+, 50 ml
69,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Vichy - Krem ochronny przeciw plamom pigmentowym SPF 50+ Idéal Soleil 50 ml 50ml
909,90 zł/1kg
90,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Avene Hyaluron Activ B3, Krem na noc, Kobiety, Skóra uniwersalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Regeneracja, 40 ml
398,30 zł/100ml
159,32 zł
Sprzedawca: VISO

vitamaze Biotyna + Cynk + Selen Tabletki, 365 tabletek
1 269,34 zł/1l
115,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Żel ze śluzem ślimaka 125 ml
27,41 zł/100ml
34,26 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche Posay Effaclar H Iso-Biome Nawilżający krem do skóry wrażliwej i skłonnej do niedoskonałości, 40 ml
212,40 zł/100ml
84,96 zł
Sprzedawca: somnia24

NICApur Witamina B12 500, 60 kapsułek KAP
2 183,43 zł/1kg
76,42 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza ochrona przeciwsłoneczna
Szybka dostawa, dobra cena! Sam używam tego produktu od kilku lat - TOP.
Oceniono dnia 17 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
Dobrze, jak zawsze
Oceniono dnia 2 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(94)Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
105,98 zł/100ml

HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
316,41 zł/1kg

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF30



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
31,22 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF30
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,84 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Face With Self Tanner 88ml
76,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
77,25 zł/100ml

Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml

Australian Gold SPF50 Lotion Wodoodporny Balsam
73,98 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
27,42 zł/100ml

Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF15



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
25,31 zł/100ml

Australian Gold Żel W Sprayu Z Bronzerem SPF6



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
26,16 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml

Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml

Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml

Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml

Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml