5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Neutrea Sensitive Plus 5% mocznik żel w płynie 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,00 zł
530,00 zł / 1l
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Żele do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
ACTIVILONG Acticurl Żel aktywator loków - 260 ml465,87 zł/1kg
186,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Matowa pomada do włosów94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Więcej informacji o reklamie
Oryginalna pomada do włosów94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Więcej informacji o reklamie
Sebastian Texturizer – żel w płynie zwiększający objętość włosów, 145 ml878,90 zł/1l
127,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Żel do stylizacji Syoss Gel (250 ml) 250 ml
129,72 zł/1l
35,00 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,43 zł
Sprzedawca: Scentist

Sachajuan Pasta do włosów 80 ml
1 678,25 zł/1l
143,59 zł
-9,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
134,26 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Kadus Professional Gel Solidify It 100ml
620,00 zł/1l
62,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Joanna Brylantyna w żelu w tubce, 200g
80,22 zł/1kg
18,45 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Kallos Perfection, Żel do włosów, Kobiety, 250 ml
72,08 zł/1l
18,02 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

got2b Ultra Klej, 150 ml
44,15 zł/100ml
66,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Bioturm - EL STYLIZUJCY NR 123 - 125ml
282,88 zł/1l
35,36 zł
Sprzedawca: taleoo

Wosk w żelu Alcina 60 ml
1,10 zł/1l
66,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Style Finish żel do stylizacji włosów 150 ml
345,13 zł/1l
51,77 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Żel do włosów Red One # Bubblegum
75,13 zł/1l
33,81 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Żel do stylizacji Medium, 100 ml
1 600,10 zł/1l
160,01 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Żel do włosów Farcom, EXTRA SILNY, 250 ml
78,36 zł/1l
19,59 zł
Sprzedawca: Katorshop

Garnier Żel restrukturyzujący 200ml
250,65 zł/1l
50,13 zł
Sprzedawca: VogueVista

Inebrya Up To You Liss Smoothing Cream 200 ml
236,65 zł/1l
47,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Keune Gel 1922 By J.M. Keune Classic Gel
826,67 zł/1l
124,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Inebrya Style-In Fluiding Gel 250 ml
182,96 zł/1l
45,74 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
0
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Aqua, mocznik, pantenol, fosfolipidy, sfingolipidy, izomerat sacharydowy, glikol heksylenowy, fruktoza, glukoza, sacharoza, dekstryna, alanina, kwas glutaminowy, kwas asparaginowy, Laureth-9, hydroksyetyloceluloza, cytrynian sodu, fenoksyetanol, alkohol benzylowy
- Producent
- ELKADERM
- EAN
- 4036279060632
- Numer producenta
- 12019713
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Aqua, mocznik, pantenol, fosfolipidy, sfingolipidy, izomerat sacharydowy, glikol heksylenowy, fruktoza, glukoza, sacharoza, dekstryna, alanina, kwas glutaminowy, kwas asparaginowy, Laureth-9, hydroksyetyloceluloza, cytrynian sodu, fenoksyetanol, alkohol benzylowy
- Producent
- ELKADERM
- EAN
- 4036279060632
- Numer producenta
- 12019713
Pasuje również do tego
Bestseller




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(260)Liczba wystawionych ocen: 260




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(672)Liczba wystawionych ocen: 672





4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(115)Liczba wystawionych ocen: 115




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(396)Liczba wystawionych ocen: 396




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(183)Liczba wystawionych ocen: 183




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(101)Liczba wystawionych ocen: 101




3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(56)Liczba wystawionych ocen: 56




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25




3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




3,4Średnia ocena: 3,4 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(265)Liczba wystawionych ocen: 265




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(159)Liczba wystawionych ocen: 159




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(816)Liczba wystawionych ocen: 816




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(172)Liczba wystawionych ocen: 172




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1106)Liczba wystawionych ocen: 1106




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

JCMASTER® TouchPro+ obcinacz do paznokci 35000 Umin paznokcie żelowe i akrylowe profesjonalny zestaw elektryczny, urządzenie do pedicure, sztuczne paznokcie, płynna regulacja
296,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MUSTBUY-SHOP

Olympia 40138, Lampa płomieniowa, Biały, CE, LED, Bateria, CR2025, AAA
77,45 zł
Sprzedawca: somnia24

12 x bluszcz 75-100 cm (Hedera hibernica): kup 12 / zapłać 7,5 | 12 zimozielonych prawdziwych roślin pnących na 2-metrowy żywopłot zapewniający 100% prywatności
205,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClematisOnline

Nagrzewnica gazowa TRESKO® 4200 W czerwona z regulatorem ciśnienia gazu wąż gazowy + pokrywa | kuchenka gazowa nagrzewnica gazowa ceramiczna z 3 poziomami | promiennik gazowy na podczerwień do butli gazowych na butan lub propan do 15 kg
399,16 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: DWD-Company

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Elkaderm - Neutrea Sensitiv Odżywka 250 ml
260,00 zł/1l
65,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

SoBuy Półka na mikrofalówkę Półka kuchenna z 2 półkami i 2 uchwytami na butelki Mini półka Stojak na przyprawy Industrialny design WHT ok.: 60x72x36cm KCR08-PF
253,95 zł
-17,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
236,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Ag563 Wzornik Paleta Do Paznokci Szablony Tipsy Hybryda
1,99 zł
Sprzedawca: Martom

Ipae-Progarden Adige, Biały, Polipropylen (PP), Kształt kwadratowy, 4 x noga, 440 mm, 440 mm
79,99 zł
Sprzedawca: homerci

Fisher-Price FXC66, Wydra zabawka, 0 lat(a), Interaktywny, Brzmienie, AA, Baterie w zestawie
181,79 zł
Sprzedawca: Humbi

Elkaderm Neutrea 5% mocznik, opakowanie 250 ml
284,00 zł/1l
71,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
238,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Wella Professionals Ultimate Repair Conditioner Odżywcza odżywka do włosów 500 ml
388,00 zł/1l
194,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

INLAQ Cleaner Odtłuszczacz do Paznokci 500ml Płyn do Odtłuszczania Paznokci
18,99 zł
Sprzedawca: INLAQ

Exquisit GT320-HE-041D Weiss, 308 l, 15 kg/24h, SN-T, 41 dB, D, Biały
2 844,11 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: HausDerGeschenke

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Kolor: czarny błyszczący - 14,4 V (technologia litowo-jonowa)
477,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Merax Table Top chłodziarko-zamrażarka BCD-86A, minilodówka z zamrażalnikiem, podwójnymi drzwiami i oświetleniem LED, 60 l, wolnostojąca
954,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: MERAX

Zestaw do obcinania paznokci z odsysaniem manicure pedicure elektryczny zestaw do obcinania paznokci
528,90 zł
Sprzedawca: Easybuy

Zestaw karafek do whisky, zestaw prezentowy do whisky, prezenty dla mężczyzn, karafka Globus 850ML, szklanki do whisky, kamienie do whisky, akcesoria Retoo
83,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Stołek pod telewizor Selsey BISIRA – stolik pod telewizor w kolorze białego marmuru ze złotą wstawką – szerokość 200 cm – do zawieszenia
1 238,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Siemens VS06A111, 600 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 4 l, Mikro
566,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Basen Marimex Florida, średnica 305 x 91 cm, imitacja rattanu
949,84 zł
Sprzedawca: Eoshop

Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

Rower górski Licorne Bike Strong 2D Premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewcząt, kobiet i mężczyzn - przednie i tylne hamulce tarczowe - 21-biegowa przekładnia Shimano -
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Łóżko na sprężynach hydraulicznych Merax 140x200 cm z podstawą łóżka, zagłówkiem o regulowanej wysokości i ramą z listew, łóżko tapicerowane podwójne łóżko do przechowywania wykonane z lnu, szare
1 345,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Elkaderm Neutrea Płynny żel z mocznikiem 100 ml
Najlepszy produkt, już drugi raz tam kupuję. Szybka wysyłka. Dziękuję
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Bestseller





Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.
Rabat 4% od 2 szt.

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
109,97 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Elastyczna guma włóknista, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,90 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - Elastyczność - Objętość - Szybkoschnący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
287,77 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
297,76 zł/1l

Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
649,95 zł/1l

Alfaparf – wegański mus modelujący do utrwalania fryzury, 250 ml
99,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
344 793,11 zł/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
296,63 zł/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
66,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
66,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
67,99 zł/1kg

Stylesign Creative Texture Dry Texturizing Spray (Dry Boost) 200 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 099,83 zł/1l

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Pasta do włosów, 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
60,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
406,60 zł/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 2x100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
284,95 zł/1l

Goldwell - Stylesign Heat Styling Straightening Balm 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
55,99 zł/1kg

American Crew Whip 85g
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
56 990,00 zł/1l

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
45,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
45,99 zł/1kg

Matowa pomada do włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Oryginalna pomada do włosów
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Toppik Włókna Budujące do Włosów 27,5 g Ciemny Brąz
212,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 723,27 zł/1kg