5,0



Na podstawie 5 opinii
Goldwell Topchic farba do włosów 10N, ekstra jasny blond, 60 ml, 1 opakowanie (1x 0,06 l)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
31,99 zł
533,17 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
6h 38m 44s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Koloryzacja i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
L ' OREAL - Inoa 100ml ciemny blond 6866,50 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L´Oréal Professionnel Majirel profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 4 50 ml839,80 zł/1kg
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Matrix Socolor.Beauty Pre-Bonded 90ml 10AV411,00 zł/1l
37,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Special Lift, Blond, 11N, Special Natural Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
1 017,50 zł/1l
61,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Haarfarbe pastell-aschblond 10A
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Hair Color profesjonalna trwała farba do wszystkich rodzajów włosów 9NN 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 5N, Dark Blonde Reflecting Bronze, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
533,17 zł/1l
31,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 7NN, Mid Blonde Extra, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
645,00 zł/1l
38,70 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

L'oreal Majirel Farba Do Włosów 10.21 Bardzo Jasny Blond 50ml
666,50 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Garnier Olia Farba do włosów 10.0 Bardzo Jasny Blond
347,50 zł/1kg
34,75 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Goldwell Topchic 2-7 60ml Odcień Farba do włosów Koloryzacja
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

MONTIBELLO CROMATONE FARBA DO WŁOSÓW 6.11 intensywny popielaty ciemny blond
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic 8-12 60ml Haarfarbe permanente Coloration
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Garnier Olia Farba do włosów Jasny Blond 9.0
52,48 zł
Sprzedawca: MANADA

L'Oréal Professional Inoa oksydacyjna farba do włosów 5.0
949,83 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Colorance, Blond, 10N, Extra Light Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oréal Professional Inoa oksydacyjna farba do włosów 10.1
849,83 zł/1l
52,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Naturals, Blond, 8NN, Light Blonde Extra, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
GoldwellTopchic 10N | Trwała farba do włosów - Kolor: naturalny bardzo jasny blond 60ml
Kolor: 10N-naturalny ekstra jasny blondGoldwell Top chic to profesjonalna trwała farba do włosów. Specyfik gwarantuje intensywny i pełen głębi odcień, który przemieni nawet najzwyklejsze kosmyki w zjawiskową i przyciągającą wzrok fryzurę. Farby Goldwell Topchic to rewolucja w intensywnej, trwałej i powtarzalnej koloryzacji. Każda farba (z każdej linii) posiada inteligentny system koloryzacji - Integrated Protect System (IPS). Jest to połączenie najnowszej technologii i ponad 40-letniego doświadczenia w profesjonalnej koloryzacji włosów. Dzięki temu systemowi włosy otrzymują technologię koenzymów, która neutralizuje wolne rodniki, chroni pasma i tworzy promienny i długotrwały efekt kolorystyczny. Z kolei system Equalizer 2.0 wygładza warstwę naskórka włosa, równoważy strukturę pasm i tym samym zapewnia zjawiskową i perfekcyjną koloryzację od nasady aż po same końce.Cechy farb Goldwell Topchic:- 100% pokrycia siwych włosów - Maksymalna trwałość (nawet w przypadku chłodniejszych odcieni) - Doskonałe ujednolicenie koloru na całej długości włosów - Maksymalna ochrona i pielęgnacja włosów (dzięki technologii koenzymu i systemowi Equalizer 2.0) - Intuicyjna paleta kolorów, dzięki której możesz wybrać odcień idealnie pasujący do CiebieWśród kolorów Goldwell Topchic znajdziesz następujące linie:- @Elumenated - oferuje pasemka Elumen o wielowymiarowym połysku. - The Naturals - 100% pokrycie siwizny w całej gamie kolorystycznej - The Blondes - najpiękniejsze i najbardziej intensywne odcienie blond, zarówno ciepłe, jak i chłodne niuanse - The Browns - głębokie, intensywne i majestatyczne odcienie brązu (ciepłe i chłodne) - The Reds - intensywne, the MIX - dodatkowe kolory, które pozwalają zintensyfikować lub zneutralizować odcienie dla pełnej kontroli - The Special Lift - wyjątkowe rozjaśnienie dzięki HiBlondes Control, NeutraLights i EffectsZawartość: 60ml UWAGA: Farbanie zawiera utleniacza . Dostosuj stężenie farby do pożądanego efektu koloryzacji i kondycji włosów.
Pamiętaj również o odpowiedniej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki starannej ochronie włosy zachowają swój kolor przez długi czas.
Wymieszaj farbę i kremowy utleniacz w niemetalowej miseczce.
Proporcje mieszania 1:1 (np. 60 ml farby + 60 ml balsamu)
W przypadku koloryzacji rozjaśniającej 1:2 (np. 60 ml farby + 120 ml lotionu)
Normalna koloryzacja:
Najpierw nałóż mieszankę na odrosty. odczekać 15-25 minut, a następnie nałożyć resztę produktu na całą długość włosów i pozostawić na kolejne 5-15 minut.
Całkowity czas trwania zabiegu: 30 minut.
Koloryzacja Hi-Blondes (poziom 11 i 12 odcieni):
Mieszankę nakłada się najpierw na linię włosów. Odczekać od 30 do 35 minut, a następnie nałożyć resztę produktu na całą długość włosów i pozostawić na kolejne 10 do 15 minut.
Całkowity czas trwania zabiegu: 45 minut.
Goldwell Topchic farba do włosów 60ml
Nowa farba do włosów Topchic ma ulepszoną formułę zapewniającą maksymalne rezultaty. Aktywne połączenie opatentowanej technologii koenzymów i innowacyjnego systemu Color Equalizer zapewnia dodatkowe korzyści: niezrównany blask i intensywność, jeszcze bardziej równomierne rezultaty kolorystyczne i zwiększone pokrycie, promienny połysk, zauważalną gładkość i jeszcze przyjemniejszy zapach. Charakterystyczne właściwości: Łagodnie zasadowa farba do włosów (kremowy żel) dla maksymalnego krycia. Kompleks pielęgnacyjny z witaminami (B, C) i ekstraktami roślinnymi chroni włosy podczas koloryzacji. Normalna koloryzacja wykorzystuje 6% nadtlenek, który zapewnia najlepszą możliwą ochronę włosów. Zaawansowany system penetracji gwarantuje równomierny efekt koloryzacji. Opatentowana cząsteczka koloru TRAP zapewnia wyjątkowo długą trwałość: po kilku myciach, ale także po intensywnym promieniowaniu UV i trwałej. Nawet modne kolory pozostają piękne na dłużej.
Goldwell Topchic Hair Colour 10N 60ml Trwała farba do włosów System koloryzacji Goldwell Topchic gwarantuje optymalne bezpieczeństwo koloryzacji na każdym etapie i oznacza absolutne 100% pokrycie w naturalnych odcieniach. Opatentowana technologia koenzymów chroni wewnętrzną strukturę włosa przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i neutralizuje działanie szkodliwych wolnych rodników. Kremowo-żelowa konsystencja ułatwia mieszanie i aplikację. Topchic zawiera witaminę C i pantenol, które pielęgnują strukturę włosa. Wysoki blask koloru i żywość modnych odcieni, czyste odcienie blond do rozjaśniania. Niska zawartość amoniaku (2%) sprawia, że Topchic jest jedną z najmniej alkalicznych farb na rynku.
GW Topchic 10-N extra-hellblond 60ml
Goldwell Topchic Farba do włosów w tubce 10N 60ml
0
Kolor: 10N-naturalny ekstra jasny blondGoldwell Top chic to profesjonalna trwała farba do włosów. Specyfik gwarantuje intensywny i pełen głębi odcień, który przemieni nawet najzwyklejsze kosmyki w zjawiskową i przyciągającą wzrok fryzurę. Farby Goldwell Topchic to rewolucja w intensywnej, trwałej i powtarzalnej koloryzacji. Każda farba (z każdej linii) posiada inteligentny system koloryzacji - Integrated Protect System (IPS). Jest to połączenie najnowszej technologii i ponad 40-letniego doświadczenia w profesjonalnej koloryzacji włosów. Dzięki temu systemowi włosy otrzymują technologię koenzymów, która neutralizuje wolne rodniki, chroni pasma i tworzy promienny i długotrwały efekt kolorystyczny. Z kolei system Equalizer 2.0 wygładza warstwę naskórka włosa, równoważy strukturę pasm i tym samym zapewnia zjawiskową i perfekcyjną koloryzację od nasady aż po same końce.Cechy farb Goldwell Topchic:- 100% pokrycia siwych włosów - Maksymalna trwałość (nawet w przypadku chłodniejszych odcieni) - Doskonałe ujednolicenie koloru na całej długości włosów - Maksymalna ochrona i pielęgnacja włosów (dzięki technologii koenzymu i systemowi Equalizer 2.0) - Intuicyjna paleta kolorów, dzięki której możesz wybrać odcień idealnie pasujący do CiebieWśród kolorów Goldwell Topchic znajdziesz następujące linie:- @Elumenated - oferuje pasemka Elumen o wielowymiarowym połysku. - The Naturals - 100% pokrycie siwizny w całej gamie kolorystycznej - The Blondes - najpiękniejsze i najbardziej intensywne odcienie blond, zarówno ciepłe, jak i chłodne niuanse - The Browns - głębokie, intensywne i majestatyczne odcienie brązu (ciepłe i chłodne) - The Reds - intensywne, the MIX - dodatkowe kolory, które pozwalają zintensyfikować lub zneutralizować odcienie dla pełnej kontroli - The Special Lift - wyjątkowe rozjaśnienie dzięki HiBlondes Control, NeutraLights i EffectsZawartość: 60ml UWAGA: Farbanie zawiera utleniacza . Dostosuj stężenie farby do pożądanego efektu koloryzacji i kondycji włosów.
Pamiętaj również o odpowiedniej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki starannej ochronie włosy zachowają swój kolor przez długi czas.
Wymieszaj farbę i kremowy utleniacz w niemetalowej miseczce.
Proporcje mieszania 1:1 (np. 60 ml farby + 60 ml balsamu)
W przypadku koloryzacji rozjaśniającej 1:2 (np. 60 ml farby + 120 ml lotionu)
Normalna koloryzacja:
Najpierw nałóż mieszankę na odrosty. odczekać 15-25 minut, a następnie nałożyć resztę produktu na całą długość włosów i pozostawić na kolejne 5-15 minut.
Całkowity czas trwania zabiegu: 30 minut.
Koloryzacja Hi-Blondes (poziom 11 i 12 odcieni):
Mieszankę nakłada się najpierw na linię włosów. Odczekać od 30 do 35 minut, a następnie nałożyć resztę produktu na całą długość włosów i pozostawić na kolejne 10 do 15 minut.
Całkowity czas trwania zabiegu: 45 minut.
Dzięki Topchic Permanent Hair Color możesz nadać swoim włosom trwały, równomierny i naturalnie wyglądający kolor, który pięknie się mieni. Gwarantują wspaniałe, intensywne kolory pełne blasku we wszystkich wymiarach.
[Zalety]
Farba łączy trzy refleksy w jednym produkcie: naturalny intensywny refleks, który niezawodnie pokrywa siwe włosy, a także dwa refleksy kolorystyczne, które czarująco się mienią i sprawiają, że włosy wyglądają na pełne życia i blasku.
[Cechy]
Intensywnie koloryzuje, ma optymalną trwałość, dzięki czemu chroni włosy przed blaknięciem. Farby do włosów Goldwell Topchic można mieszać z jedną z czterech ch mocy wywoływacza, dzięki czemu można je precyzyjnie dostosować do odcienia włosów. Dzięki kremowej konsystencji są łatwe w aplikacji i rozprowadzaniu.
[Efekt]
Farby są wyposażone w wysokiej jakości kompleks pielęgnacyjny zawierający witaminę C i pantenol. Wzmacnia on włosy podczas koloryzacji, chroni je przed uszkodzeniami i dostarcza im dużo nawilżenia. Włosy stają się cudownie gładkie i miękkie, wyglądają zdrowo i żywo oraz mają jedwabisty połysk.
[Aplikacja]
Nakładać na suche włosy, proporcje mieszania Topchic 1:1 - 1 część balsamu na 1 część farby do włosów Topchic. Czas aplikacji: 30 minut bez podgrzewania, 20 minut z podgrzewaniem. Umyć włosy szamponem FadeStop Colour Shampoo firmy Dualsense, a następnie nałożyć produkty pielęgnacyjne Goldwell.
[Uwaga] System Depot działa tylko z odpowiednią miarką, nie zapomnij o balsamie. Należy również postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu!
[Uwaga]
Ze względu na składniki i instrukcję użycia, ten ekskluzywny produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku przez profesjonalnych fryzjerów ze względów bezpieczeństwa. Nie można zagwarantować bezpieczeństwa w przypadku stosowania przez laików i konsumentów końcowych! Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub przetwarzaniem przez nieprofesjonalistów i użytkowników końcowych.
Składniki
Water/Aqua/Eau, Cetearyl Alcohol, Oleth-5, Ammonium Hydroxide, Oleic, Acid, Stearamide MEA, Cocamide, MEA, Sodium Cetearyl Sulfate, Propylene, Glycol, Propylene, Glycol Stearate SE, Sodium Sulfite, Sodium Lauryl Sulfate, Ammonium, Chloride, Alcohol Denat, Ascorbic Acid, Tetrasodium EDTA, Polysilicone-9, Squalane, Tocopheryl, Acetate, Ubiquinone, Fragrance/Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Toluene-, 2,5-Diamine Sulfate, 2-Methylresorcinol, 4-Amino-m-Cresol, Resorcinol, HC Yellow, No. 2, 2-Amino-3-Hydroxypyridine.
Farba do włosów Topchic od Goldwell
Doskonała wydajność. Topchic gwarantuje olśniewające, intensywne kolory pełne blasku - we wszystkich wymiarach.
100% pokrycie siwizny zapewnia optymalny efekt kolorystyczny. Nieskończone możliwości mieszania kolorów dzięki ponad 100 odcieniom, od klasycznych odcieni N, przez intensywne odcienie NN, aż po modne odcienie TriFlective Naturals. Gwarantowane przez system penetracji i odbijania barwnika.
Absolutna trwałość - pierwsza gama chłodnych kolorów na rynku profesjonalnej koloryzacji, która pozostaje chłodna - gwarantowana przez przełomową technologię CoolProtect.
Doskonałe, równomierne rezultaty - piękny, równomierny kolor od nasady aż po końce włosów dzięki systemowi Equalizer System 2.0
. Pełna wydajność i optymalna ochrona włosów dzięki opatentowanej technologii Coenzyme i nowemu kremowo-miękkiemu balsamowi z IntraLipid.
The Naturals Nie trać czasu na siwe włosy.
Blondynki Odkryj wiele różnych odcieni blondu.
Brązy Doświadcz brązu dla każdego stylu i absolutnie stylowego.
Czerwienie Od miedzi po mahoń, od lisiej rudości po fiolet - inspiruj trzaskającym blaskiem i ogniem.
Odcienie mieszane Intensyfikacja lub neutralizacja dla większej kontroli.
Specjalny lifting Nadaj nowy wygląd dzięki jaśniejszemu kolorowi.
Integrated Protect System (IPS)
Inteligentny system kolorów oparty na najnowszych badaniach.
Technologia koenzymów Opatentowana technologia koenzymów inteligentnie chroni włosy przed uszkodzeniami, neutralizując wolne rodniki. Dla wyjątkowych, wspaniałych kolorów, delikatnego działania i trwałości.
Equaliser System 2.0 Ulepszony system łączy opatentowany polimer Equaliser z nowymi składnikami wygładzającymi powierzchnię włosa. Inteligentnie wyrównują one nierówności strukturalne włosów, zapewniając równomierny kolor od nasady aż po końce.
Dzięki Topchic Permanent Hair Color The Naturals od Goldwell nie musisz już martwić się siwymi włosami. Wysokiej jakości trwała farba do włosów zapewnia 100% pokrycie siwych włosów - zarówno cienkich, normalnych, jak i grubych. Wraz z gamą Topchic, Goldwell oferuje pierwszorzędną gamę farb do włosów. Wyraziste odcienie blond, ogniste odcienie czerwieni lub miedzi, naturalny brąz lub głęboka czerń: ta gama nie pozostawia nic do życzenia!
Dzięki Topchic Permanent Hair Colour marki fryzjerskie polegają na innowacyjnej technologii - inteligentnym systemie koloryzacji włosów opartym na najnowszych badaniach. Farbowanie włosów nie tylko nadaje im ekscytujące kolory i naturalne refleksy. Chroni również strukturę włosa przed wolnymi rodnikami i wygładza włosy. Chroni to włosy i jednocześnie poprawia trwałość koloru. Zapewnia to opatentowana technologia koenzymów i wyjątkowo kremowy balsam. Rezultatem jest równomierny kolor od nasady aż po końce.
Goldwell to ekskluzywna marka fryzjerska, która od ponad 70 lat oferuje wysokiej jakości produkty do koloryzacji i pielęgnacji włosów. System koloryzacji zapewnia wysoką jakość, niezawodne rezultaty koloryzacji i zauważalną gładkość.
Goldwell Topchic farba do włosów 60ml
Dzięki produktom koloryzującym Goldwell można spełnić każde życzenie dotyczące koloru - z najwyższym poziomem niezawodności rezultatu, optymalną trwałością i najlepszą możliwą ochroną włosów.
System koloryzacji Topchic zapewnia bezpieczeństwo na każdym kroku - i daje swobodę jeszcze bardziej kreatywnej i skutecznej pracy z kolorem.
Większa świetlistość i trwałość intensywnych odcieni czerwieni dzięki wydajnej kombinacji barwników RayMax.
Innowacyjny system Reflects3 to połączenie trzech refleksów, które sprawiają, że włosy mienią się od wewnątrz, a wraz z pokryciem siwizny tworzą fascynującą grę kolorów.
Doskonałe stężenie naturalnych refleksów o intensywnym odcieniu optymalnie pokrywa siwe włosy. Dodatkowo dwa zintegrowane refleksy kolorystyczne zapewniają naturalny połysk.
Cechy Goldwell Topchic fantastyczny blask i intensywność długotrwały, równomierny kolor niezawodne pokrycie siwych włosów najlepsza możliwa ochrona włosów doskonała technologia szeroka gama odcieni spełniających wszystkie wymagania dotyczące koloryzacji wyjątkowy połysk system, który jest łatwy w użyciu i łatwy w utrzymaniu.
niezwykły połysk system, który jest łatwy i bezpieczny w użyciu gama highlift dla czystych, neutralnych odcieni blond ognista czerwień i odcienie miedzi łatwe mieszanie i nakładanie dla szczególnie równomiernych rezultatów koloryzacji i zauważalnych efektów koloryzacji.
witamina C i pantenol dla ochrony i pielęgnacji każdego koloru włosów Topchic
GOLDWELL TOPCHIC farba do włosów w tubce 60ml / 100 wariantów
Naturalny
- 100% pokrycia siwych włosów z doskonałym zasięgiem.
- 100% naturalne pokrycie od włosów cienkich do normalnych (odcienie N)
- 100% pokrycia siwizny z chłodnym kierunkiem koloru (odcienie NA)
- 100% pokrycia siwizny na włosach grubych lub intensywne pokrycie siwizny na włosach normalnych (odcienie NN)
@Elumenated Naturals z wieloma szarymi odcieniami odbijającymi światło i do 100% pokrycia siwizny we wszystkich wymiarach, gotowe do użycia
BLONDY
Luksusowe ciepłe i jasne chłodne odcienie blond
BRĄZY
Bogate ciepłe brązy i eleganckie chłodne brązy
CZERWONE
Wibrujące ciepłe i chłodne intensywne czerwienie
SPECJALNY LIFT
Topchic HiBlondes Control oferuje rozjaśnienie do 5 odcieni z szeroką gamą odcieni
Topchic Neutralights oferuje rozjaśnianie i cieniowanie w jednym kroku - dla żywych jasnobrązowych i blond kolorów
Topchic Effects zapewnia niezwykle intensywne kontrasty modowe z rozjaśnieniem do 4 odcieni dzięki technologii RAYMAX
MIESZANKA ODCIENI
Intensyfikujące i neutralizujące odcienie mieszane
Rekomendowany TOPCHIC LOTION
Ulepszona konsystencja dla optymalnego rozprowadzenia i doskonałego przylegania koloru do włosów 3%, 6%, 9% i 12%
Z IntraLipid dla optymalnego rozczesywania i gładkości włosów
Ulepszony kształt butelki zapewnia najlepszą obsługę, optymalną aplikację i doskonałą kompatybilność z systemem Depot Dose.
Włosy są jedyną rzeczą, która...
THE NATURALS
100% pokrycia siwizny przy idealnej szerokości pasma.
100% naturalne pokrycie od włosów cienkich do normalnych (odcienie N)
100% pokrycia siwizny z chłodnym kierunkiem koloru (odcienie NA)
100% pokrycia siwizny dla mocnych włosów lub intensywne pokrycie siwizny dla włosów normalnych (odcienie NN)
Nowa farba do włosów Topchic ma ulepszoną formułę zapewniającą maksymalne rezultaty. Aktywne połączenie opatentowanej technologii koenzymów i innowacyjnego systemu Color Equalizer zapewnia dodatkowe korzyści: niezrównany blask i intensywność, jeszcze bardziej równomierne rezultaty kolorystyczne i zwiększone pokrycie, promienny połysk, zauważalną gładkość i jeszcze przyjemniejszy zapach. Charakterystyczne właściwości: Łagodnie zasadowa farba do włosów (kremowy żel) dla maksymalnego krycia. Kompleks pielęgnacyjny z witaminami (B, C) i ekstraktami roślinnymi chroni włosy podczas koloryzacji. Normalna koloryzacja wykorzystuje 6% nadtlenek, który zapewnia najlepszą możliwą ochronę włosów. Zaawansowany system penetracji gwarantuje równomierny efekt koloryzacji. Opatentowana cząsteczka koloru TRAP zapewnia wyjątkowo długą trwałość: po kilku myciach, ale także po intensywnym promieniowaniu UV i trwałej. Nawet modne kolory pozostają piękne na dłużej.
Goldwell Topchic Hair Colour 10N 60ml Trwała farba do włosów System koloryzacji Goldwell Topchic gwarantuje optymalne bezpieczeństwo koloryzacji na każdym etapie i oznacza absolutne 100% pokrycie w naturalnych odcieniach. Opatentowana technologia koenzymów chroni wewnętrzną strukturę włosa przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i neutralizuje działanie szkodliwych wolnych rodników. Kremowo-żelowa konsystencja ułatwia mieszanie i aplikację. Topchic zawiera witaminę C i pantenol, które pielęgnują strukturę włosa. Wysoki blask koloru i żywość modnych odcieni, czyste odcienie blond do rozjaśniania. Niska zawartość amoniaku (2%) sprawia, że Topchic jest jedną z najmniej alkalicznych farb na rynku.
GW Topchic 10-N extra-hellblond 60ml
Goldwell Topchic Farba do włosów w tubce 10N 60ml
0
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Aqua
- Farba do włosów
- Blond
- Producent
- EAN
- 4021609000143
- Numer producenta
- 9640
- Waga
- 60 g
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Aqua
- Farba do włosów
- Blond
- Producent
- EAN
- 4021609000143
- Numer producenta
- 9640
Uwaga!
Uwaga! Nie wkładać do ust. Do nadmuchania należy użyć pompki do balonów!
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
P102: Chronić przed dziećmi.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Pasuje również do tego

Goldwell Topchic Haarfarbe pastell-aschblond 10A
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Blondes, Blond, 10V, Pastel Violet Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Blondes, Blond, 10GB, Sahara Pastel Beige Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
1 017,50 zł/1l
61,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Topchic Hair Color profesjonalna trwała farba do wszystkich rodzajów włosów 9NN 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Hair Color profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 3N 60 ml
329,90 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic Hair Color profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 7AK@PK 60 ml
594,50 zł/1kg
36,72 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 5N, Dark Blonde Reflecting Bronze, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
533,17 zł/1l
31,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Special Lift, Blond, 11N, Special Natural Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
1 017,50 zł/1l
61,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 7NN, Mid Blonde Extra, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
645,00 zł/1l
38,70 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 6N, Dark Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
549,83 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Socolor.Beauty Pre-Bonded 90ml 10AV
411,00 zł/1l
37,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Blondes, Blond, 10P, Pastel Pearl Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Naturals, Blond, 8NN, Light Blonde Extra, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Pure Naturals dla kobiet 60 - 3/00 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Farba do włosów 9N Bardzo Jasny Blond 60ml
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Blondes, Blond, 9GB, Sahara Blonde Extra Light Beige, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 3NN, Dark Brown Extra, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 7N, Mid Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Hair Color profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 11P 60 ml
952,00 zł/1l
57,12 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 6NA, Dark Natural Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
633,17 zł/1l
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Rich Naturals dla kobiet 60 - 9/97 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Reds, Czerwony, 6KR, Pomegranate, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/38 60 ml
533,17 zł/1l
31,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella | Color Touch 60ml - 10/6 - Jasny blond z fioletowymi refleksami - Bez amoniaku - Promienny połysk
508,00 zł/1l
30,48 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Naturals, Blond, 8N, Light Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
549,83 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Naturals, Blond, 9NA, Very Light Natural Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
701,33 zł/1l
42,08 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mega kolor
Używam go od 1 roku i jestem zadowolony.
Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy kolor
Używam go od 1 roku i jestem zadowolony.
Oceniono dnia 3 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mój towarzysz od 20 lat
Super farba do włosów, używam jej od wieków
Oceniono dnia 25 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Ponieważ uważam, że kolor od Goldwell jest najlepszy
Oceniono dnia 26 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Używam go dobrze od lat....
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Natureza Cosmeticos Natural Therapy Escova de Biotina Biotyna do włosów 1l
400,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
400,99 zł/1l

Ybera GENOMA Fio Líquido Pro-Geno Molecular 500 ml - rekonstrukcja włosów
360,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
721,98 zł/1l

CACAU DO BRASIL HAIR TREATMENT Natureza keratyna do włosów
265,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
531,98 zł/1l

Natureza Btox Cenoura Marchewka
250,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
501,98 zł/1l

Love Potion Love Tox Brunette Botoks do Włosów 1000 ml
260,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
260,99 zł/1l

Love Potion Love Tox Blond 1000 ml do włosów
229,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
229,99 zł/1l

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 3x50ml
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
893,27 zł/1l

Goldwell Topchic Lotion 20 VOL 6% 2x 1000ml
113,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
54,50 zł/1l

Loreal Majirel 7.44 3x50ml
127,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
773,27 zł/1l

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,99 zł/1kg

LOVE POTION Gelatina Matizadora 300 ml
105,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
353,30 zł/1l

Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
90,81 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
379,95 zł/1kg

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 2x50ml
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
889,90 zł/1l

Loreal Majirel 6.3 2x50ml
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Loreal Majirel 8.34 2x50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

Loreal Majirel 6 2x50ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
829,90 zł/1l

Loreal Majirel 9.3 2x50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

Loreal Majirel 10.21 2x50ml
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

Loreal Majirel 5 2x50ml
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1kg

Loreal Majirel 7,12 średni blond popielaty irisé 50 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
699,83 zł/1l