5,0



Na podstawie 5 opinii
Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 4N, Mid Brown, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
32,99 zł
549,83 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Koloryzacja i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loreal Majirel 7.44 3x50ml773,27 zł/1l
127,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2799,83 zł/1l
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oréal Professionnel Majirouge permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml799,80 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Matrix SoColor Pre-Bonded Farba do włosów 4N Medium Brown Neutral, 90ml389,90 zł/1kg
39,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Browns, Brązowy, 4BP, Pearly Couture Brown Dark, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
1 340,00 zł/1l
80,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Topchic The Special Lift, Neutralny, Violet Ash, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów, Utrzymujący kolor, Świecący
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Special Lift, Blond, 11A, Special Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
653,00 zł/1l
39,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 4N, Mid Brown, Unisex, 250 ml, Do wszystkich włosów
425,20 zł/1l
106,30 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 7N, Mid Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 7NN, Mid Blonde Extra, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
645,00 zł/1l
38,70 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 7NN, Mid Blonde Extra, Unisex, 250 ml, Do wszystkich włosów
755,12 zł/1l
188,78 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Topchic The Browns, Brązowy, 6MB, Mid Jade Brown, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Naturals, Blond, 9NA, Very Light Natural Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
701,33 zł/1l
42,08 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Colorance, Blond, 8N, Light Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic 8-12 60ml Haarfarbe permanente Coloration
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Elumenated, Blond, 7N@BK, Mid Blonde Elumenated Beige Copper, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montibello Cromatone K 6.62 60ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Cameleo Odżywka do włosów w odcieniach brązu, 200ml
800,30 zł/1l
160,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Goldwell Topchic Hair Color 9G 60 g
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
GoldwellTopchic 4N | Trwała farba do włosów - Kolor: naturalny średni brąz 60ml
Kolor: 4N -naturalny średni brązGoldwell Topchic to profesjonalna trwała farba do włosów. Specyfik gwarantuje intensywny i pełen głębi odcień, który przemieni nawet najzwyklejsze kosmyki w zjawiskową i przyciągającą wzrok fryzurę. Farby Goldwell Topchic to rewolucja w intensywnej, trwałej i powtarzalnej koloryzacji. Każda farba (z każdej linii) posiada inteligentny system koloryzacji - Integrated Protect System (IPS). Jest to połączenie najnowszej technologii i ponad 40-letniego doświadczenia w profesjonalnej koloryzacji włosów. Dzięki temu systemowi włosy otrzymują technologię koenzymów, która neutralizuje wolne rodniki, chroni pasma i tworzy promienny i długotrwały efekt kolorystyczny. Z kolei system Equalizer 2.0 wygładza warstwę naskórka włosa, równoważy strukturę pasm i tym samym zapewnia zjawiskową i perfekcyjną koloryzację od nasady aż po same końce.Cechy farb Goldwell Topchic:- 100% pokrycia siwych włosów - Maksymalna trwałość (nawet w przypadku chłodniejszych odcieni) - Doskonałe ujednolicenie koloru na całej długości włosów - Maksymalna ochrona i pielęgnacja włosów (dzięki technologii koenzymu i systemowi Equalizer 2.0) - Intuicyjna paleta kolorów, dzięki której możesz wybrać odcień idealnie pasujący do CiebieWśród kolorów Goldwell Topchic znajdziesz następujące linie:- @Elumenated - oferuje pasemka Elumen o wielowymiarowym połysku. - The Naturals - 100% pokrycie siwizny w całej gamie kolorystycznej - The Blondes - najpiękniejsze i najbardziej intensywne odcienie blond, zarówno ciepłe, jak i chłodne niuanse - The Browns - głębokie, intensywne i majestatyczne odcienie brązu (ciepłe i chłodne) - The Reds - intensywne, the MIX - dodatkowe kolory, które pozwalają zintensyfikować lub zneutralizować odcienie dla pełnej kontroli - The Special Lift - wyjątkowe rozjaśnienie dzięki HiBlondes Control, NeutraLights i EffectsZawartość: 60ml UWAGA: Farbanie zawiera utleniacza . Dostosuj stężenie farby do pożądanego efektu koloryzacji i kondycji włosów.
Pamiętaj również o odpowiedniej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki starannej ochronie włosy zachowają swój kolor przez długi czas.
Wymieszaj farbę i kremowy utleniacz w niemetalowej miseczce.
Proporcje mieszania 1:1 (np. 60 ml farby + 60 ml balsamu)
W przypadku koloryzacji rozjaśniającej 1:2 (np. 60 ml farby + 120 ml lotionu)
Normalna koloryzacja:
Najpierw nałóż mieszankę na odrosty. odczekać 15-25 minut, a następnie nałożyć resztę produktu na całą długość włosów i pozostawić na kolejne 5-15 minut.
Całkowity czas trwania zabiegu: 30 minut.
Koloryzacja Hi-Blondes (poziom 11 i 12 odcieni):
Mieszankę nakłada się najpierw na linię włosów. Odczekać od 30 do 35 minut, a następnie nałożyć resztę produktu na całą długość włosów i pozostawić na kolejne 10 do 15 minut.
Całkowity czas trwania zabiegu: 45 minut.
Goldwell Topchic farba do włosów 60ml
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Koloryzacja marki Goldwell z kolekcji Topchic zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających wszystkie rodzaje włosów.
GW Topchic 4-N średni brąz 60ml
0
Kolor: 4N -naturalny średni brązGoldwell Topchic to profesjonalna trwała farba do włosów. Specyfik gwarantuje intensywny i pełen głębi odcień, który przemieni nawet najzwyklejsze kosmyki w zjawiskową i przyciągającą wzrok fryzurę. Farby Goldwell Topchic to rewolucja w intensywnej, trwałej i powtarzalnej koloryzacji. Każda farba (z każdej linii) posiada inteligentny system koloryzacji - Integrated Protect System (IPS). Jest to połączenie najnowszej technologii i ponad 40-letniego doświadczenia w profesjonalnej koloryzacji włosów. Dzięki temu systemowi włosy otrzymują technologię koenzymów, która neutralizuje wolne rodniki, chroni pasma i tworzy promienny i długotrwały efekt kolorystyczny. Z kolei system Equalizer 2.0 wygładza warstwę naskórka włosa, równoważy strukturę pasm i tym samym zapewnia zjawiskową i perfekcyjną koloryzację od nasady aż po same końce.Cechy farb Goldwell Topchic:- 100% pokrycia siwych włosów - Maksymalna trwałość (nawet w przypadku chłodniejszych odcieni) - Doskonałe ujednolicenie koloru na całej długości włosów - Maksymalna ochrona i pielęgnacja włosów (dzięki technologii koenzymu i systemowi Equalizer 2.0) - Intuicyjna paleta kolorów, dzięki której możesz wybrać odcień idealnie pasujący do CiebieWśród kolorów Goldwell Topchic znajdziesz następujące linie:- @Elumenated - oferuje pasemka Elumen o wielowymiarowym połysku. - The Naturals - 100% pokrycie siwizny w całej gamie kolorystycznej - The Blondes - najpiękniejsze i najbardziej intensywne odcienie blond, zarówno ciepłe, jak i chłodne niuanse - The Browns - głębokie, intensywne i majestatyczne odcienie brązu (ciepłe i chłodne) - The Reds - intensywne, the MIX - dodatkowe kolory, które pozwalają zintensyfikować lub zneutralizować odcienie dla pełnej kontroli - The Special Lift - wyjątkowe rozjaśnienie dzięki HiBlondes Control, NeutraLights i EffectsZawartość: 60ml UWAGA: Farbanie zawiera utleniacza . Dostosuj stężenie farby do pożądanego efektu koloryzacji i kondycji włosów.
Pamiętaj również o odpowiedniej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki starannej ochronie włosy zachowają swój kolor przez długi czas.
Wymieszaj farbę i kremowy utleniacz w niemetalowej miseczce.
Proporcje mieszania 1:1 (np. 60 ml farby + 60 ml balsamu)
W przypadku koloryzacji rozjaśniającej 1:2 (np. 60 ml farby + 120 ml lotionu)
Normalna koloryzacja:
Najpierw nałóż mieszankę na odrosty. odczekać 15-25 minut, a następnie nałożyć resztę produktu na całą długość włosów i pozostawić na kolejne 5-15 minut.
Całkowity czas trwania zabiegu: 30 minut.
Koloryzacja Hi-Blondes (poziom 11 i 12 odcieni):
Mieszankę nakłada się najpierw na linię włosów. Odczekać od 30 do 35 minut, a następnie nałożyć resztę produktu na całą długość włosów i pozostawić na kolejne 10 do 15 minut.
Całkowity czas trwania zabiegu: 45 minut.
Dzięki Topchic Permanent Hair Color możesz nadać swoim włosom trwały, równomierny i naturalnie wyglądający kolor, który pięknie się mieni. Gwarantują one wspaniałe, intensywne kolory pełne blasku we wszystkich wymiarach.
[Zalety]
Farba łączy trzy refleksy w jednym produkcie: naturalny intensywny refleks, który niezawodnie pokrywa siwe włosy, a także dwa refleksy kolorystyczne, które czarująco się mienią i sprawiają, że włosy wyglądają na pełne życia i blasku.
[Cechy]
Gama Topchic The Browns ma coś dla każdego rodzaju koloru. Wyczaruj na włosach nutę czekolady, pieczonego jabłka, nugatu lub karmelu i przyciągaj entuzjastyczne spojrzenia. Pełen wdzięku brąz pobudza zmysły, a chłodne odcienie brązu uspokajają umysł.
[Efekt]
Farby wyposażone są w wysokiej jakości kompleks pielęgnacyjny zawierający witaminę C i pantenol. Wzmacnia on włosy podczas koloryzacji, chroni je przed uszkodzeniami i dostarcza im dużo wilgoci. Włosy stają się cudownie gładkie i miękkie, wyglądają zdrowo i żywo oraz mają jedwabisty połysk.
[Aplikacja]
Nakładać na suche włosy, proporcje mieszania Topchic 1:1 - 1 część balsamu na 1 część farby do włosów Topchic. Czas aplikacji: 30 minut bez podgrzewania, 20 minut z podgrzewaniem. Umyć włosy szamponem FadeStop Colour Shampoo firmy Dualsense, a następnie nałożyć produkty pielęgnacyjne Goldwell.
[Uwaga] System Depot działa tylko z odpowiednią miarką, nie zapomnij o balsamie. Należy również postępować zgodnie z instrukcją użycia na opakowaniu!
[Uwaga]
Ze względu na składniki i instrukcję użycia, ten ekskluzywny produkt przeznaczony jest wyłącznie do użytku przez profesjonalnych fryzjerów ze względów bezpieczeństwa. Nie można zagwarantować bezpieczeństwa w przypadku stosowania przez laików i konsumentów końcowych! Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub przetwarzaniem przez nieprofesjonalistów i użytkowników końcowych.
Składniki
Water/Aqua/Eau, Cetearyl Alcohol, Ammonium, Hydroxide, Oleic Acid, Stearamide MEA, Cocamide MEA, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Propylene Glycol, Sodium Cetearyl Sulfate, Propylene Glycol Stearate SE, Sodium Sulfite, Sodium Lauryl, Sulfate, Ammonium Chloride, Alcohol Denat, Ascorbic Acid, Tetrasodium EDTA, Polysilicone-9, Squalane, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Fragrance/Parfum, Alpha-, Isomethyl Ionone, Resorcinol, m-Aminophenol, 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole, Sulfate.
- Grupa kolorów:
- Brązowy
- Barwa:
- 4N
- Nazwa koloru:
- Mid Brown
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Pojemność:
- 60 ml
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Do wszystkich włosów
- Efekt pielęgnacji włosów:
- Utrzymujący kolor, Świecący
- Typ dozownika:
- Tubka
- Długotrwały:
- Tak
- Trwały:
- Tak
- Skład:
- Aqua, Cetearyl Alcohol, Ammonium Hydroxide, Oleic Acid, Stearamide mea, Cocamide Mea, Toluene-2,5-diamine sulfate, Propylene Glycol, Sodium Cetearyl Sulfate, Propylene glycol stearate se, Sodium Sulfite, Sodium Lauryl Sulfate, Ammonium chloride, Alcohol denat., Ascorbic Acid, Tetrasodium EDTA, Polysilicone-9, Squalane, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Parfum, Alpha-isomethyl ionone, Resorcinol, M-Aminophenol, 2-Amino-4-Hydroxyethylaminoanisole Sulfate
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Dzięki Topchic Permanent Hair Color The Naturals od Goldwell nie musisz już martwić się siwymi włosami. Wysokiej jakości trwała farba do włosów zapewnia 100% pokrycie siwych włosów - zarówno cienkich, normalnych, jak i grubych. Wraz z gamą Topchic, Goldwell oferuje pierwszorzędną gamę farb do włosów. Wyraziste odcienie blond, ogniste odcienie czerwieni lub miedzi, naturalny brąz lub głęboka czerń: ta gama nie pozostawia nic do życzenia!
Dzięki Topchic Permanent Hair Colour marki fryzjerskie polegają na innowacyjnej technologii - inteligentnym systemie koloryzacji włosów opartym na najnowszych badaniach. Farbowanie włosów nie tylko nadaje im ekscytujące kolory i naturalne refleksy. Chroni również strukturę włosa przed wolnymi rodnikami i wygładza włosy. Chroni to włosy i jednocześnie poprawia trwałość koloru. Zapewnia to opatentowana technologia koenzymów i wyjątkowo kremowy balsam. Rezultatem jest równomierny kolor od nasady aż po końce.
Goldwell to ekskluzywna marka fryzjerska, która od ponad 70 lat oferuje wysokiej jakości produkty do koloryzacji i pielęgnacji włosów. System koloryzacji zapewnia wysoką jakość, niezawodne rezultaty koloryzacji i zauważalną gładkość.
Goldwell Topchic farba do włosów 60ml
Dzięki produktom koloryzującym Goldwell można spełnić każde życzenie dotyczące koloru - z najwyższym poziomem niezawodności rezultatu, optymalną trwałością i najlepszą możliwą ochroną włosów.
System koloryzacji Topchic zapewnia bezpieczeństwo na każdym kroku - i daje swobodę jeszcze bardziej kreatywnej i skutecznej pracy z kolorem.
Większa świetlistość i trwałość intensywnych odcieni czerwieni dzięki wydajnej kombinacji barwników RayMax.
Innowacyjny system Reflects3 to połączenie trzech refleksów, które sprawiają, że włosy mienią się od wewnątrz, a wraz z pokryciem siwizny tworzą fascynującą grę kolorów.
Doskonałe stężenie naturalnych refleksów o intensywnym odcieniu optymalnie pokrywa siwe włosy. Dodatkowo dwa zintegrowane refleksy kolorystyczne zapewniają naturalny połysk.
Cechy Goldwell Topchic fantastyczny blask i intensywność długotrwały, równomierny kolor niezawodne pokrycie siwych włosów najlepsza możliwa ochrona włosów doskonała technologia szeroka gama odcieni spełniających wszystkie wymagania dotyczące koloryzacji wyjątkowy połysk system, który jest łatwy w użyciu i łatwy w utrzymaniu.
niezwykły połysk system, który jest łatwy i bezpieczny w użyciu gama highlift dla czystych, neutralnych odcieni blond ognista czerwień i odcienie miedzi łatwe mieszanie i nakładanie dla szczególnie równomiernych rezultatów koloryzacji i zauważalnych efektów koloryzacji.
witamina C i pantenol dla ochrony i pielęgnacji każdego koloru włosów Topchic
GOLDWELL TOPCHIC farba do włosów w tubce 60ml / 100 wariantów
Naturalny
- 100% pokrycia siwych włosów z doskonałym zasięgiem.
- 100% naturalne pokrycie od włosów cienkich do normalnych (odcienie N)
- 100% pokrycia siwizny z chłodnym kierunkiem koloru (odcienie NA)
- 100% pokrycia siwizny na włosach grubych lub intensywne pokrycie siwizny na włosach normalnych (odcienie NN)
@Elumenated Naturals z wieloma szarymi odcieniami odbijającymi światło i do 100% pokrycia siwizny we wszystkich wymiarach, gotowe do użycia
BLONDY
Luksusowe ciepłe i jasne chłodne odcienie blond
BRĄZY
Bogate ciepłe brązy i eleganckie chłodne brązy
CZERWONE
Wibrujące ciepłe i chłodne intensywne czerwienie
SPECJALNY LIFT
Topchic HiBlondes Control oferuje rozjaśnienie do 5 odcieni z szeroką gamą odcieni
Topchic Neutralights oferuje rozjaśnianie i cieniowanie w jednym kroku - dla żywych jasnobrązowych i blond kolorów
Topchic Effects zapewnia niezwykle intensywne kontrasty modowe z rozjaśnieniem do 4 odcieni dzięki technologii RAYMAX
MIESZANKA ODCIENI
Intensyfikujące i neutralizujące odcienie mieszane
Rekomendowany TOPCHIC LOTION
Ulepszona konsystencja dla optymalnego rozprowadzenia i doskonałego przylegania koloru do włosów 3%, 6%, 9% i 12%
Z IntraLipid dla optymalnego rozczesywania i gładkości włosów
Ulepszony kształt butelki zapewnia najlepszą obsługę, optymalną aplikację i doskonałą kompatybilność z systemem Depot Dose.
Włosy są jedyną rzeczą, która...
THE NATURALS
100% pokrycia siwizny przy idealnej szerokości pasma.
100% naturalne pokrycie od włosów cienkich do normalnych (odcienie N)
100% pokrycia siwizny z chłodnym kierunkiem koloru (odcienie NA)
100% pokrycia siwizny dla mocnych włosów lub intensywne pokrycie siwizny dla włosów normalnych (odcienie NN)
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Koloryzacja marki Goldwell z kolekcji Topchic zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających wszystkie rodzaje włosów.
GW Topchic 4-N średni brąz 60ml
0
- Model
- 4N
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Aqua
- Farba do włosów
- Brązowy
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 4021609000082
- Numer producenta
- 7546
- Model
- 4N
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 60 ml
- Składniki
- Aqua
- Farba do włosów
- Brązowy
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 4021609000082
- Numer producenta
- 7546
Uwaga!
Uwaga! Nie wkładać do ust. Do nadmuchania należy użyć pompki do balonów!
Specyfikacja nie jest wymagana.
P102: Chronić przed dziećmi.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.
H319: Działa drażniąco na oczy.
H302 + H312 + H332: Działa szkodliwie po połknięciu, w kontakcie ze skórą lub w następstwie wdychania.EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Pasuje również do tego

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 5N, Dark Blonde Reflecting Bronze, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
533,17 zł/1l
31,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 6N, Dark Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
549,83 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic Hair Color profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 7AK@PK 60 ml
594,50 zł/1kg
36,72 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Reds, Mahoń, 4R, Dark Mahogany Brilliant, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Naturals, Blond, 8N, Light Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
549,83 zł/1l
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Special Lift, Blond, 11N, Special Natural Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
1 017,50 zł/1l
61,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 4NN, Mid Brown Extra, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
533,17 zł/1l
31,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic Elumenated, Różowy, 6RR@PK, Dramatic Red Elumenated Pink, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
38,78 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Hair Color profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 11P 60 ml
928,67 zł/1l
55,72 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 7NN, Mid Blonde Extra, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
645,00 zł/1l
38,70 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell Topchic Elumenated, Fioletowy, 4R@VR, Dark Mahogany Brilliant Elumenated Violet Red, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
583,17 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 6NN, Dark Blonde Extra, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
483,17 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic The Naturals, Brązowy, 7N, Mid Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Special Lift, Neutralny, Violet Ash, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów, Utrzymujący kolor, Świecący
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Reds, Kasztanowy, 8KG, Light Copper Gold, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Browns, Brązowy, 4BP, Pearly Couture Brown Dark, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
1 340,00 zł/1l
80,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell Topchic Hair Color profesjonalna trwała farba do wszystkich rodzajów włosów 7GB 60 ml
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Hair Color profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 3N 60 ml
329,90 zł/1kg
32,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic Elumenated, Czerwony, 7RR@RR, Luscious Red Elumenated Intense Red, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Max Shades, Czerwony, 7RR MAX, Luscious Red, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
633,17 zł/1l
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Topchic Hair Color profesjonalna trwała farba do wszystkich rodzajów włosów 6RB 60 ml
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Browns, Brązowy, 4G, Chestnut, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Blondes, Blond, 9GB, Sahara Blonde Extra Light Beige, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic The Special Lift, Blond, 11A, Special Ash Blonde, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
653,00 zł/1l
39,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella EIMI Extra-Volume, Pianka do włosów, Unisex, 500 ml, Utrwalanie, 1 szt.
94,96 zł/1l
47,48 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella EIMI Dynamic Fix, Lakier do włosów, Unisex, 500 ml, Utrwalanie, 1 szt.
85,52 zł/1l
42,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional Color Save, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Kolorowe włosy, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Odżywiający, Wygładzający, 1000 ml
118,32 zł/1l
118,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell Topchic The Browns, Brązowy, 4B, Havana Brown, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic Elumenated, Czerwony, 6K@KK, Copper Brilliant Elumenated Intense Copper, Unisex, 60 ml, Do wszystkich włosów
1 017,50 zł/1l
61,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mega kolor
Używam go od 1 roku i jestem zadowolony.
Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy kolor
Używam go od 1 roku i jestem zadowolony.
Oceniono dnia 3 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mój towarzysz od 20 lat
Super farba do włosów, używam jej od wieków
Oceniono dnia 25 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Ponieważ uważam, że kolor od Goldwell jest najlepszy
Oceniono dnia 26 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Używam go dobrze od lat....
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ybera GENOMA Fio Líquido Pro-Geno Molecular 500 ml - rekonstrukcja włosów
360,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
721,98 zł/1l

CACAU DO BRASIL HAIR TREATMENT Natureza keratyna do włosów
265,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
531,98 zł/1l

Love Potion Love Tox Brunette Botoks do Włosów 1000 ml
260,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
260,99 zł/1l

Natureza Btox Cenoura Marchewka
250,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
501,98 zł/1l

Love Potion Love Tox Blond 1000 ml do włosów
229,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
229,99 zł/1l

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 3x50ml
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
893,27 zł/1l

Loreal Majirel 7.44 3x50ml
127,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
773,27 zł/1l

Goldwell Topchic Lotion 20 VOL 6% 2x 1000ml
112,99 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
54,50 zł/1l

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,99 zł/1kg

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 2x50ml
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
889,90 zł/1l

Loreal Majirel 6.3 2x50ml
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Loreal Majirel 6 2x50ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
829,90 zł/1l

Loreal Majirel 5 2x50ml
75,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
759,90 zł/1kg

Loreal Majirel 9.3 2x50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

Loreal Majirel 10.21 2x50ml
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

Loreal Majirel 8.34 2x50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

LOVE POTION Gelatina Matizadora 300 ml
105,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
353,30 zł/1l

Montibello Chromatone Meteorites 60ml
51,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
866,50 zł/1l

Loreal Inoa 10.21 platinblond irisè asch 60ml
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
933,17 zł/1l

L´Oréal Professionnel Inoa Color profesjonalna permanentna farba do włosów 9.0 60 g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
883,17 zł/1l