4,6



Na podstawie 7 opinii
Iksp10-G642 Konewka Ogrodowa Do Podlewania Zraszania 10L Sitko
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
35,85 zł
3,59 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konewki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona7,86 zł/1l
39,30 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona7,57 zł/1l
34,05 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
Konewka cynkowa 5 litrów 55x15x31cm34,28 zł/1l
171,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Konewki, konewki, konewki, konewki do kwiatów, konewki do kwiatów, konewki do roślin, opryskiwacze ogrodowe74,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Konewka 5 l antracyt Przyciskana głowica prysznicowa wysokiej jakości tworzywo sztuczne
5,07 zł/1l
25,36 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka ogrodowa Prosperplast SPRING zielona 8 l
4,55 zł/1l
36,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

orthex4002090 orthex przystawka do konewki, konewka 10,0 l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Geli 1200 702 010 01, 10 l, Głowica zraszacza, Czarny, Zielony
3,23 zł/1l
32,29 zł
Sprzedawca: VISO

Bradas KTK10
2,42 zł/1l
67,80 zł
-64%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,20 zł
Sprzedawca: Preis-Zone

Kielich Spring 14L
1,43 zł/1l
19,99 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Konewka 10 litrów czerwona Przyciskana głowica prysznicowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
2,91 zł/1l
29,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Plastikowy czajniczek z różą, jasnozielony 1l
25,74 zł/1l
25,74 zł
Sprzedawca: Eoshop

Konewka Antiqua 10 litrów ciemnozielona
4,48 zł/1l
44,75 zł
Sprzedawca: VISO

Sito do konewki ProsperPlast uniwersalne sitko
18,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Konewka ogrodowa Prosperplast CLASSICO srebrna 10 l
3,97 zł/1l
39,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Konewka ogrodowa do podlewania czarna 10 L Masywna Agri IKAG100-S411
4,13 zł/1l
41,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Konewka 10 l fioletowa z głowicą prysznicową z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
3,23 zł/1l
32,29 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka 5 litrów różowa Przyciskana głowica prysznicowa wysokiej jakości tworzywo sztuczne
5,07 zł/1l
25,36 zł
Sprzedawca: VISO

Konewka ogrodowa GARU czarna 7,5 l
5,05 zł/1l
37,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Czajniczek MONI pomarańczowy 1,8 l
7,89 zł/1l
14,69 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,21 zł
Sprzedawca: Eoshop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Konewka ogrodowa SPRING marki Prosperplast zadba o Twój ogród razem z Tobą. Dzięki pojemności 10 litrów nie będziesz musiał tak często sięgać po wodę. Podlewaj swoje grządki warzywne, owocowe lub ozdobne i obserwuj, jak rosną. Dzięki zraszaczowi uzyskasz większe rozproszenie wody podczas podlewania. Jeśli obawiasz się zgubienia konewki, umieść ją na uchwycie.
Główne zalety- Duża pojemność - do 10 l
- Załącznik spryskiwacza w zestawie
- Praktyczny uchwyt do mocowania zraszacza
- Marka: Prosperplast
- Model: SPRING
- Specyfikacja: konewka ogrodowa
- Pojemność: 10 l
- Kolor: zielony
- Materiał: tworzywo sztuczne
- Waga: 399 g
- Wymiary konewki (wys. x szer. x gł.): 37 x 18 x 52,5 cm
- 1x konewka ogrodowa
- 1x nasadka zraszacza
Konewka plastykowa zielona 10 L SPRING IKSP10-G642
Konewka Spring będzie nieocenioną pomocą w każdym, nawet dużym ogrodzie. Duża rączka oraz zdejmowane sitko to kolejne jej atuty. Wykazuje zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne działanie promieni słonecznych.
Cechy Produktu:
- Materiał: Wykonana z mocnego tworzywa sztucznego, które zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.
- Pojemność: 10 L, co pozwala na podlewanie większej liczby roślin za jednym razem.
- Ergonomiczny uchwyt: Duża rączka ułatwia przenoszenie i użytkowanie konewki nawet w dużych ogrodach.
- Zdejmowane sitko: Umożliwia zraszanie, a po jego zdjęciu podlewanie krzewów i wszystkich roślin w ogrodzie.
- Odporność na promieniowanie UV: Wykazuje zwiększoną wytrzymałość na niekorzystne działanie promieni słonecznych.
Zastosowanie:
Konewka ogrodnicza może być używana do zraszania roślin, a także po zdjęciu sitka do podlewania krzewów i wszystkich roślin w ogrodzie.
Konewka Prosperplast Spring 10 litrów, z tworzywa sztucznego
Konewka Spring o pojemności 10 litrów to idealny towarzysz dla wszystkich miłośników ogrodnictwa. Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego w świeżym, zielonym kolorze jest nie tylko trwała, ale także atrakcyjna wizualnie. Dzięki ergonomicznej konstrukcji dobrze leży w dłoni i umożliwia wygodne podlewanie roślin, kwiatów lub grządek warzywnych. Duża pojemność sprawia, że rzadziej trzeba ją napełniać, dzięki czemu można jeszcze bardziej zrelaksować się podczas prac ogrodniczych. Niezależnie od tego, czy w ogrodzie, na tarasie, czy w szklarni – dzięki konewce Spring Twoje rośliny będą zawsze dobrze zadbane!
Konewka do kwiatów o pojemności 10 litrów jest idealna do podlewania roślin ogrodowych i balkonowych lub kwiatów cmentarnych. Plastikowy dzbanek jest łatwy w obsłudze i zachwyca przyjaznym zielonym kolorem. Głowicę prysznicową można łatwo zdjąć, gdy nie jest używana i przymocować do urządzenia.
- wykonany z tworzywa sztucznego
- z odłączaną głowicą prysznicową
- Skala od 1 do 10
- pojemność 10 litrów
- Wymiary (dł. x szer. x wys.): ok. 62 x 17,5 x 38 cm
Konewka ogrodowa ma pojemność 10,0 litrów. Dzięki zastosowaniu bardzo wysokiej jakości tworzywa sztucznego (PP), dzbanek jest bardzo wytrzymały i odporny na stłuczenia.
specyfikacja:
Pojemność10litrów
wysokość 37cm
długość 52,5 cm
głębokość 18 cm
W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce - konewka PROSPERPLAST 10 litrów to koniec Twoich poszukiwań, kliknij "Dodaj do koszyka" i dokonaj zakupu!
zalety:
Duży ergonomiczny uchwyt zapewnia pewny i wygodny chwyt podczas podlewania
zdejmowane sitko umożliwia rozprowadzanie silnego strumienia wody, dzięki czemu nie zmywa on gleby i nie tworzy dołów
specjalne mocowanie nad lejkiem zapobiega zgubieniu sitka
wykonany z materiału odpornego na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV
duży otwór umożliwia szybkie i łatwe wylewanie wody
lekki i poręczny dla każdego ogrodnika i nie tylko
lekki i funkcjonalny PROSPERPLAST SPRING WATER w kolorze zielonym jest idealny do podlewania kwiatów w domu, na balkonie i w ogrodzie .
konewka jest wykonana z bardzo trwałego, odpornego na ciepło i promieniowanie UV tworzywa sztucznego i będzie służyć przez wiele lat, podlewając wiele pięknych roślin. Konewka ma wyprofilowany, wygodny uchwyt i specjalny nosek , na który nabiera się wyjmowane sitko, a szeroki otwór pozwala łatwo i szybko napełnić konewkę wodą
- Z głowicą natryskową
- Wyprofilowana głowica rozpylająca do idealnego podlewania roślin bez łamania liści.
- Wymiary opakowania: 17,6 L x 53,0 H x 37,0 W (w centymetrach)
- Pojemność około 10 litrów
Dane techniczne
Waga: 0.388 g
Numer artykułu: DVE5905197654744
EAN: 5905197654744
J.A.D. TOOLS SPRING Konewka plastikowa, zielona
Konewka ogrodowa o zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni słonecznych. duży uchwyt, wyjmowany zraszacz materiał: tworzywo sztuczne
- plastikowa konewka SPRING
- szeroki wybór rozmiarów - pojemności 3l, 5l, 8l, 10l i 14l
- duży uchwyt i wyjmowany zraszacz (wraz z uchwytem na zraszacz) to dodatkowe zalety tej konewki
- zwiększona odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni słonecznych
- wymienny zraszacz o numerze kodowym 139002
Informacje o tym artykule
- Plastikowy, zielony,
- z głowicą prysznicową
- Pojemność ok. 10 litrów
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Zielony |
| Nazwa marki | ZANVIC |
| Wymiary przedmiotu dł. x szer. x wys | 52.5 x 18 x 37 cm |
| Pojemność | 10 litrów |
Czajnik ogrodowy z wyjmowanym lejkiem jest w kilku wariantach. Długość 39,4 cm Szerokość 12 cm Wysokość 26,5 cm Pojemność 3 l Waga 200 g Kolor Zielony Materiał Tworzywo sztuczne Długość 45,5 cm Szerokość 15 cm Wysokość 30,5 cm Pojemność 5 l Waga 271 g Kolor Zielony Materiał Tworzywo sztuczne Długość 50 cm Szerokość 17 cm Wysokość 34,5 cm Pojemność 8 l Waga 333 g Paleta 100 Kolor Zielony Materiał Tworzywo sztuczne Długość 52,5 cm Szerokość 18 cm Wysokość 37 cm Pojemność 10 l Waga 399 g Kolor Zielony Materiał Tworzywo sztuczne Długość 57,5 cm Szerokość 20,5 cm Wysokość 39 cm Pojemność 14 l Waga 499 g Kolor Zielony Materiał Tworzywo sztuczne
Wygodna konewka, idealna do podlewania kwiatów i roślin z dyszą rozpryskującą. Pojemność: 10l
Brak Opisu
Konewka sprężynowa to nieoceniona pomoc w każdym, nawet dużym ogrodzie. Dodatkowym atutem jest duży uchwyt i wyjmowane sitko. Tworzywo, z którego została wykonana wykazuje zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne działanie promieni słonecznych. Producent: Prosperplast P/N producenta: IKSP10-G642 Kolor zielony Materiał: tworzywo sztuczne Wymiary: 52,5 x 18 x 37 cm Pojemność: 10 litrów
Nie tylko kwiaty będą zachwycone tą piękną plastikową konewką w kolorze zielonym. Ta tradycyjna konewka jest wyposażona w pasującą głowicę prysznicową i ma pojemność ok. 10 litrów. Plastikowa, zielona, z głowicą prysznicową Pojemność ok. 10 litrów
Nazwa koloru: zielony
- Wymiary
- 0mm xmm xmm xmm
- Waga
- 0.65 kg
- Zawartość
- 10 l
- Pojemność
- 10 l
- Model
- IKSP03-G642
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- Prosperplast
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Kolor
- Zielony
- EAN
- 5905197654744
- Numer producenta
- 377395
- Producent
- ZAKUPYTV.NET
- Wymiary
- 0mm xmm xmm xmm
- Waga
- 0.65 kg
- Zawartość
- 10 l
- Pojemność
- 10 l
- Model
- IKSP03-G642
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- Prosperplast
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Kolor
- Zielony
- EAN
- 5905197654744
- Numer producenta
- 377395
- Producent
- ZAKUPYTV.NET
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

FISCHER 85338 Zestaw oświetlenia rowerowego LED FISCHER, 20 luksów
113,43 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Kühlakku 2-tlg.
60,00 zł/1m
9,00 zł
Sprzedawca: Eldomagd

GARDEBRUK® Worek na odpady ogrodowe, 2 sztuki po 280 litrów, wytrzymałość 50 kg, podwójne szwy, solidne uchwyty, wytrzymały, zmywalny, worek na trawnik, worek ogrodowy, worek na liście
80,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Konewka ogrodowa Prosperplast SPRING zielona 8 l
4,55 zł/1l
36,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bomann WA 7175, Od przodu, 7 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
3 384,99 zł
-2 288,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 096,30 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Geli 1200 702 010 01, 10 l, Głowica zraszacza, Czarny, Zielony
3,23 zł/1l
32,29 zł
Sprzedawca: VISO

Wolf Garten Siewnik Na Baterie We-B Rozsiewacz Ogrodowy Do Traw Nawozów Piasku Nasion Soli
186,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Drewniane pudełko z okienkiem 21 x 21 x 10 cm
136,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Krzesło ogrodowe Trizand Bergamo. niebieski 23558
91,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Tritart Zestaw pdzli 25 sztuk - Zestaw pdzli syntetycznych - Pdzle akrylowe Akwarela - Zestaw pdzli do farb akrylowych - Zestaw pdzli akrylowych Malarstwo olejne
63,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

Stolik kawowy LED Merax biały wysoki połysk Stolik do salonu z 4 półkami i 2 szufladami, stolik boczny z pilotem
431,99 zł
-80,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
351,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Pędzelek kuchenny silikonowy
19,98 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

WOLF-Garten S 3800 E, Kosiarka do trawnika typu push, 350 m², 38 cm, 3260 RPM, 38 l, 4 szt.
1 323,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Lodówka stołowa Merax 128 l z zamrażalnikiem i szklanymi drzwiami, lodówki na butelki z oświetleniem LED i regulowaną półką, lodówka na napoje 110 cm z funkcją chłodzenia i zamrażania, wolnostojąca
1 368,99 zł
-31,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 337,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: MERAX

Grill kociołkowy BBQ-Toro Ø 57 cm, powierzchnia grillowania Ø 53,5 cm, grill kociołkowy BBQ na węgiel drzewny
480,68 zł
Sprzedawca: CS-Trading

Termometr Długopis do żywności Termometr do żywności Sonda Termometr do pieczeni
29,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

INF Długopis rysik 2 w 1 z funkcją pisania Biały 1 paczka
53,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

HP OfficeJet Pro 8022e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Drukowanie dwustronne, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, A4, Bezpośrednie drukowanie, Czarny, Biały
1 797,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SONNI brodzik łazienkowy 90x120 cm SMC kwadratowy bardzo płaski brodzik szary kamienny wygląd z zestawem odpływowym
1 196,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: sonni24

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z przyssawką do samochodu
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Łopata Szpadel ostry FISKARS Solid™ 1066716
98,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
128,10 zł/1kg
1 050,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Toppits 1504047009 60 Toppits Butterbrottüten
41,69 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Clatronic EK 3321, 7 jaj., Stal nierdzewna, Czarny, Stal nierdzewna, 400 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
128,67 zł
Sprzedawca: somnia24

10 000 nasion rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla) – delikatna roślina lecznicza i ulubienica pszczół | Aromatyczne nasiona ziół do ogrodu, na balkon i do ogrodu naturalnego
8 550,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Zestaw do sadzenia Automatyczny zestaw do sadzenia Zestaw ogrodniczy malowany proszkowo
43,48 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

JBL Tune 500, Przewodowa, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 148 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
106,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Biurko, Białe, 90X45X76 Cm, Płyta Wiórowa Lumarko!
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Przenośny elektroniczny ciśnieniomierz Domowy ciśnieniomierz na nadgarstek z wyświetlaczem LCD Dokładny pomiar
74,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 71% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
71%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
14%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry zakup
Jak zawsze, zamówienie było łatwe, a ustalenia finansowe za pośrednictwem Klarna były przyjemne. Dostawa była szybka. Produkt jest solidny z praktycznym mocowaniem do formowania, a rozmiar jest odpowiedni. Cena produktu jest całkowicie akceptowalna i rozsądna. W razie potrzeby kupiłbym ten przedmiot ponownie.
Oceniono dnia 12 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetnie
Bardzo zadowolony
Oceniono dnia 13 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękna konewka
Świetny kolor i dobre wykonanie. Dobrze komponuje się z resztą naszych rzeczy.
Oceniono dnia 24 marca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super!
Kolor / kształt / uchwyt na słuchawkę prysznicową
Oceniono dnia 6 maja 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Konewka
Bardzo dobry
Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 12 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
134,56 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
11,21 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 10 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
130,19 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
13,02 zł/1l

Stelton - Oryginalna konewka 1,7 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
375,98 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

Konewka Esschert Design Altzink 8,75 litra; OZ46



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
143,83 zł
Sprzedawca: Cactula
16,44 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa z Sitem Sitkiem Plastikowa Srebrna 10 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
106,58 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 8 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
100,07 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
12,51 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 15 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
94,34 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
6,29 zł/1l

Kabel Przewód Do Starlink V2/Gen2 23M Cat6 Edup Ethernet Satelitarny
249,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi z kamerą i czujką ruchu PIR z PUSH 720p EDUP
239,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 12 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
85,16 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
7,10 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
87,34 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
19,41 zł/1l

Vintage - Owalna emaliowana metalowa konewka - Retro konewka do roślin - 70 x 20 x 32 cm - Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,11 zł
Sprzedawca: Benza-nl

Plastikowa konewka KOTARBAU® o pojemnosci 5 litrów z rozpylaczem do podlewania roslin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
80,79 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

GELI Gießkanne 5l blau



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
19,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
3,83 zł/1l

Esschert Design Konewka dekoracyjna do ogrodu 1.5L



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
95,74 zł
Sprzedawca: Cactula
27,35 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
68,11 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
37,84 zł/1l

Konewka ze stali nierdzewnej do podlewania roślin domowych 0,9/1,5 litra złota konewka do kwiatów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
134,85 zł
Sprzedawca: Easybuy

Stylowa konewka Decoris o pojemności 8 litrów ze zdejmowaną głowicą natryskową
109,25 zł
Sprzedawca: Benza-nl
13,66 zł/1l

Karta sieciowa PCIe do komputera PC WiFi 7 Bluetooth 5.4 z Intel BE200
199,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U

Elastyczna taśma podświetlająca Flex LED RGB Neon oświetlenie na ścianę
179,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U