4,6



Na podstawie 19 opinii
Oppenhäuser sól drogowa/sól do odladzania, gruboziarnista 15 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
43,78 zł
2,92 zł / 1kg
+ 78,76 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
12h 05m 25s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Sól drogowa i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sól drogowo-odladzająca, 25 kg | Natychmiastowe i długotrwałe działanie, sól do usuwania oblodzenia | Sól zimowa do chodników, podjazdów i parkingów, klasa M7,65 zł/1kg
191,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SVGcommerce

Więcej informacji o reklamie
Chlorek magnezu do zimowego utrzymania dróg 25 kg3,52 zł/1kg
87,98 zł
Sprzedawca: Chlorito

Więcej informacji o reklamie
Hispano Hipica Serreta Western Leather Medium Choke 3 Pillar Lined Trense Braun Full Braun Full212,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Torba pielęgnacyjna Waldhausen Czarna Czarna Jeden rozmiar182,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sól do posypywania 25 kg
2,60 zł/1kg
64,91 zł
Sprzedawca: Chlorito

Aga Sól drogowa 25kg
2,37 zł/1kg
59,19 zł
Sprzedawca: Aga24

esco Streusalz 09450621 12,5kg
6,32 zł/1kg
78,95 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Sól drogowa z piaskiem 20 kg antypoślizgowa do posypywania dróg i chodników
1,85 zł/1kg
36,90 zł
Sprzedawca: Feniks_eko

Sól do posypywania 5 kg
2,88 zł/1kg
14,38 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sól do posypywania 25 kg
2,10 zł/1kg
52,59 zł
Sprzedawca: Chlorito

Sól do posypywania FORESTINA 2,5kg
7,75 zł/1kg
19,37 zł
Sprzedawca: VISO

Aga Sól drogowa 20kg
2,90 zł/1kg
57,94 zł
Sprzedawca: Eoshop

Sól drogowa 7,5 kg z antyzbrylaczem, szybkie roztapianie lodu i śniegu
5,21 zł/1kg
36,50 zł
Sprzedawca: Feniks_eko

Antypoślizgowy środek odladzający 20 kg
1,95 zł/1kg
39,00 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Sól drogowa CHLOREK WAPNIA Antylód Śnieg Lód odśnieżanie ROZMRAŻACZ 5kg
16,00 zł/1kg
79,99 zł
Sprzedawca: SEDAN_Home_and_Space

Sól do posypywania 250 kg (10x25 kg)
2,80 zł/1kg
700,67 zł
Sprzedawca: Chlorito

Sól morska Margherita 25 kg – sól do posypywania dróg w zimie
4,76 zł/1kg
119,00 zł
Sprzedawca: Chlorito

Sól do posypywania 1000 kg (40x25 kg)
2,05 zł/1kg
2 054,51 zł
Sprzedawca: Chlorito

Sól do posypywania 500 kg (20x25 kg)
2,67 zł/1kg
1 332,92 zł
Sprzedawca: Chlorito
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wysokiej jakości gruboziarnista sól odladzająca, idealna do bezpiecznego usuwania lodu i śniegu oraz zmniejszania ryzyka poślizgnięcia. Nasza gruboziarnista sól odladzająca jest idealna do stosowania w warunkach zimowych. Zapewnia szybki i skuteczny proces odladzania o głębokim działaniu.
Sól do odladzania w worku 15 kg spełnia wymagania normy DIN EN 16811-1:2016 (dawniej TL Streu 2003) i niezawodnie zapobiega ponownemu oblodzeniu roztopionej wody.
Nasza profesjonalna sól do odladzania w klasie ziarnowej M jest z powodzeniem stosowana w profesjonalnym zimowym utrzymaniu dróg od dziesięcioleci. Niezawodnie zwalcza śliskość i śnieg, ponieważ zawsze pozostaje sypka dzięki środkowi przeciwzbrylającemu i nie zbryla się. Jednolita wielkość ziaren 0-5 mm odpowiada standardom TL-Streu 2003.
Dzięki zawartości NaCl wynoszącej ponad 98,2% jest to bardzo czysty, naturalny niemiecki produkt. Niska zawartość pyłu sprawia, że jest łatwy w obsłudze i może być stosowany ręcznie lub za pomocą rozsiewacza. 15-kilogramowy worek z uchwytem do przenoszenia jest wykonany w 100% z nadającego się do recyklingu materiału PE. Przy prawidłowym przechowywaniu okres trwałości soli odladzającej wynosi pięć lat.
- Skuteczność: do -9°C
- Profesjonalna wielkość ziaren 0-5 mm
- DIN EN 16811-1:2016
- Długotrwały efekt i śliskość
- Z uchwytem do przenoszenia (5 i 15 kg)
- Waga
- 15000 g
- EAN
- 4260353970399
- Numer producenta
- O-5002015
- Producent
- Oppenhäuser
- Waga
- 15000 g
- EAN
- 4260353970399
- Numer producenta
- O-5002015
- Producent
- Oppenhäuser
Pasuje również do tego

Aga Sól drogowa 25kg
2,37 zł/1kg
59,19 zł
Sprzedawca: Aga24

Wózek transportowy Wiltec do 550 kg z metalowymi kratkami, wózek ogrodowy ze zdejmowaną plandeką, wózek ręczny z półką, wózek ręczny do użytku na trawie i żwirze itp
624,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

VEVOR 50 szt. Pokrowce na krzesła z poliestru i Elasthanu Stretch Chair Cover
340,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Czarny, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

Sól do posypywania 25 kg
2,60 zł/1kg
64,91 zł
Sprzedawca: Chlorito

esco Streusalz 09450621 12,5kg
6,32 zł/1kg
78,95 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Chlorek magnezu do zimowego utrzymania dróg 25 kg
3,52 zł/1kg
87,98 zł
Sprzedawca: Chlorito

Oppenhäuser sól drogowa/sól do odladzania, gruboziarnista 5 kg
7,00 zł/1kg
35,01 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Relaxdays 10020086_469, Wiszące, Drewno, Drewno, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
140,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Oppenhäuser sól drogowa/sól do odladzania, gruboziarnista 25 kg
2,63 zł/1kg
65,69 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Sól drogowa 1000 kg 40x25 kg
2,35 zł/1kg
2 354,99 zł
Sprzedawca: Chlorito

Sól drogowa z piaskiem 20 kg antypoślizgowa do posypywania dróg i chodników
1,85 zł/1kg
36,90 zł
Sprzedawca: Feniks_eko

Sól do posypywania 5 kg
2,88 zł/1kg
14,38 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Łopata ogrodowa uniwersalna do prac ziemnych 41 cm
37,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

KOSIARKA DO ŚNIEGU AKUMULATOROWA EINHELL GE-ST 36/40 Li E SZEROKOŚĆ ROBOCZA 40,00 CM, MAKSYMALNA GŁĘBOKOŚĆ ŚNIEGU 20 CM
962,11 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Scheppach 1604 0730 Krzyżak rozłupujący do łuparki Ox t500
180,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

UISEBRT Ekran prywatności mata PVC ogrodzenie prywatności antracyt Wiatrochron do ogrodu balkon i taras 90x300cm Stabilny kształt litery W
57,40 zł/1m²
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Sól do posypywania 25 kg
2,10 zł/1kg
52,59 zł
Sprzedawca: Chlorito

Odśnieżarka elektryczna COSTWAY z oświetleniem LED i silnikiem 15 A, szerokość robocza 50 cm, wysokość robocza 25 cm, odśnieżarka przewodowa z rynną śnieżną obracającą się o 180° i zasięgiem wyrzutu 9 m, niebieska
595,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Krups Arabica EA 81R8, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
1 673,06 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Pług śnieżny Uniwersalny, regulowany w 5 płaszczyznach lemiesz do kosiarek 100x40 cm Czarny
631,36 zł
Sprzedawca: SRM-Design

INF 1 para kolców/butów antypoślizgowych Czarny 38-43
59,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 79% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
79%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
5%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
5%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Waga 25 kg
Nie potrzebowałem jeszcze soli, ale kupiłem ją, aby mieć ją w zapasie na wypadek powrotu śniegu i lodu.
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sól do posypywania i odladzania Oppenhäuser
Waga 15 kg
Gorąco polecam... Dostawa również została zrealizowana w zapowiedzianym terminie, dziękuję!
Oceniono dnia 2 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lepiej być nie może
Waga 15 kg
Świetny produkt Błyskawiczna dostawa Nie mogło być lepiej
Oceniono dnia 31 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rozsypana sól
Waga 25 kg
Kupiony rano, a dostawa była już około południa, to jest to, co nazywam więcej niż 5 gwiazdek tylko w odpowiednim dniu pogody
Oceniono dnia 2 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super sól odladzająca
Waga 15 kg
Doskonała jakość i opakowanie. Produkt działa doskonale.
Oceniono dnia 10 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Delikatny, ale skuteczny
Waga 15 kg
Dobra obsługa
Oceniono dnia 7 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Waga 15 kg
Tak, jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 12 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sól drogowa
Waga 25 kg
Jestem zadowolony z produktu Dostawa nie była tak szybka, jak oczekiwano
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sól drogową, 25 kg – 5 opakowań po 5 kg, sól odladzająca zgodna z normą DIN EN 16811-1:2016, granulacja M, skuteczna do -10 °C, przeznaczona do dróg, podjazdów, parkingów oraz schodów
192,04 zł
Sprzedawca: SVGcommerce
7,68 zł/1kg

Sól drogowo-odladzająca, 25 kg | Natychmiastowe i długotrwałe działanie, sól do usuwania oblodzenia | Sól zimowa do chodników, podjazdów i parkingów, klasa M
191,33 zł
Sprzedawca: SVGcommerce
7,65 zł/1kg

Sól drogowa 1000 kg 40x25 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
2 354,99 zł
Sprzedawca: Chlorito
2,35 zł/1kg

Sól do posypywania 500 kg (20x25 kg)



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
1 452,37 zł
Sprzedawca: Chlorito
2,90 zł/1kg

Chlorek magnezu do zimowego utrzymania dróg 25 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
87,98 zł
Sprzedawca: Chlorito
3,52 zł/1kg

Sól do posypywania 25 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(51)Liczba wystawionych ocen: 51
64,91 zł
Sprzedawca: Chlorito
2,60 zł/1kg

Aga Sól drogowa 25kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(97)Liczba wystawionych ocen: 97
59,19 zł
Sprzedawca: Aga24
2,37 zł/1kg