4,8



Na podstawie 13 opinii
Ferrero 70101392 Mini kuleczki biszkoptowe
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
115,92 zł
224,65 zł / 1kg
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Batony czekoladowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)86,34 zł/1kg
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g92,51 zł/1kg
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)184,33 zł/1kg
127,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Więcej informacji o reklamie
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Country, Czekolada mleczna, 211 g, Czekolada, Mleko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
246,19 zł/1kg
52,07 zł
Sprzedawca: somnia24

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
230,18 zł/1kg
50,64 zł
Sprzedawca: somnia24

merci® 114706 merci® Finest Selection Duża Różnorodność Czekoladek 675 g
116,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Mars Mix Minis mieszanka 20 batoników czekoladowych w 5 smakach 400g
106,57 zł/1kg
42,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120985005 Baton czekoladowy Bueno 30 sztuk x 43 g
153,99 zł/1kg
198,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 4008400441023, 20,7 g, 100 g, e322, e500, e500ii, e503, e503ii, 2471 kJ, 593 kcal, 45,1 g
134,56 zł/1kg
13,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Batony czekoladowe Nuts 24 szt.
179,35 zł/1kg
180,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

3 opakowania mieszanych mini słodyczy (Snickers, Twix, Bounty, Mars), każda waga 3,0 kg (łącznie 3 x 296 sztuk)
125,71 zł/1kg
1 131,40 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Duplo Chocnut z orzechami laskowymi jako przekąska pomiędzy posiłkami 130 g
140,92 zł/1kg
18,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder, Czekolada mleczna, 100 g, Czekolada, Mleko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
94,40 zł/1kg
9,44 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
82,86 zł/1kg
3,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder bueno 12 batonów waflowych z nadzieniem opakowanie ekonomiczne 258g
106,09 zł/1kg
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
126,00 zł/1kg
35,28 zł
Sprzedawca: LAVONIO

STORCK 0.1445.7, 250 g, Mieszany, Niemcy, 568 kcal, 37,2 g, 46,8 g
120,96 zł/1kg
30,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Giotto 120 kulek biszkoptowych z orzechami laskowymi i mlecznym kremem orzechowym 516 g
Chrupiąca przyjemność z delikatnym smakiem orzechów laskowych
Kulki biszkoptowe z orzechami laskowymi G iotto to pyszne połączenie chrupiącej skorupki i delikatnego mlecznego kremu z orzechów laskowych. Idealne do kawy, cappuccino lub espresso, zapewniają harmonijny smak i sprawiają, że każda filiżanka gorącego napoju staje się wyjątkową chwilą.
Doskonałe na każdą okazję
- Idealne jako mała przekąska lub dodatek do kawy i herbaty
- Chrupiące, kremowe i aromatyczne - czysta przyjemność z orzechów laskowych
- 120 sztuk w praktycznym opakowaniu 516 g - idealne do dzielenia się i delektowania
Giotto - jakość i smak
- Wyprodukowane z wysokiej jakości orzechów laskowych dla doskonałego smaku
- Bez sztucznych barwników i konserwantów dla naturalnej przyjemności z jedzenia
- Idealne dla każdego, kto uwielbia herbatniki z orzechami laskowymi o delikatnym kremowym smaku
Ciasteczka z orzechami laskowymi Giotto - idealny towarzysz przyjemności picia kawy i słodkich chwil!
Ferrero Germany GmbHHainer Weg 12060599 Frankfurt nad Menem:[email protected]Ferrero Giotto mini kuleczki z orzechów laskowych 120 x 4,3 g pakowane pojedynczo w pudełko ekspozycyjne
Specjalność z orzechów laskowych wypełniona chrupiącymi płatkami orzechów laskowych i delikatnym kremem z odtłuszczonego mleka laskowego, smakołyk z włoskim charakterem. Delektuj się Giotto do kawy lub po prostu jako przekąską. Delikatne kuleczki biszkoptowe, którymi można delektować się przy następnej kawie w domu, w pracy lub w podróży.
Higieniczne, indywidualnie pakowane porcje w wysokiej jakości folię sprawiają, że ta jest szczególnie interesująca jako mała usługa dla klientów.
120 indywidualnie zapakowanych chwil przyjemności w praktycznym pudełku ekspozycyjnym
Po otwarciu atrakcyjnego kartonowego pudełka z charakterem ekspozycyjnym można przygotować 120 wysokiej jakości zapakowanych kulek herbatnikowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o kawiarnię, bistro czy restaurację, jako usługodawca, na konferencjach czy w biurze, prezent ten zostanie dobrze przyjęty. Ten dobrze znany specjał dobrze komponuje się z kawą i wszystkimi specjałami kawowo-mlecznymi, a Giotto podkreśla każdy gorący napój na brzegu filiżanki.
Już teraz zamów praktyczny, wysokiej jakości display ze 120 pojedynczo pakowanymi kulkami Giotto.
Opakowanie: 516 g. Około 120 sztuk á 4,3 g pakowanych pojedynczo w pudełko
Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
HELLMA Gastronomie-Service GmbH
90425 Norymberga, Niemcy
Nazwa żywności
Nadziewane herbatniki z orzechów laskowych z delikatnym kremem z odtłuszczonego mleka z orzechów laskowych (45%).
Lista składników
Składniki: ORZECHY LASKOWE (37%), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MĄKA PSZENNA, ODTŁUSZCZONY KREM MLECZNY (7%), SŁODKI KREM MLECZNY, masa kakaowa, emulgator - lecytyny (SOYA), sól, wanilina, substancja spulchniająca - wodorowęglan sodu.
Ilość netto w opakowaniu jednostkowym
528,00 g
Specjalne instrukcje dotyczące przechowywania
Przechowywanie w temperaturze 4-18°C, wilgotność względna maks. 60%
Średnie wartości odżywcze na 100 g
Wartość opałowa w kJ 2605,00
Wartość opałowa w kcal 632,00
Tłuszcz w g 48,00
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 14.00
Węglowodany w g 38,00
Węglowodany, w tym cukier w g 32,00
Białko w g 10,00
Sól w g 0,31
Klasa dodatków
Substancja spulchniająca; emulgator
Dodatki podlegające obowiązkowi zgłoszenia
Nie zawiera żadnych dodatków podlegających obowiązkowi zgłoszenia
Dodatki o numerach E
E322 Lecytyny; E500 Węglany sodu
Zawiera alergeny
Zboża zawierające gluten i produkty pochodne; soja i produkty pochodne; mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą); orzechy, tj. migdały, różne orzechy, pistacje i produkty pochodne; pszenica i produkty pochodne; orzechy laskowe (Corylus avellana) i produkty pochodne
Wzbogać każdą filiżankę kawy: Giotto jest teraz również w pojedynczych opakowaniach!
Popularna mini kuleczka biszkoptowa oparta na oryginalnej włoskiej recepturze - po prostu pyszna i idealna do kawy.
opakowanie 516 g zawierające 120 sztuk Giotto po 4,3 g.
Producent / Wyprodukowano dla:
Ferrero International S.A., Via Maria Cristina, 47, 10025 Pino Torinese, Torino - Włochy
Mini kuleczki biszkoptowe wypiekane według oryginalnej włoskiej receptury. Nadziewane ciasteczka z orzechami laskowymi z delikatnym kremem z orzechów laskowych z odtłuszczonego mleka. Idealne do kawy lub herbaty. Pakowane pojedynczo w praktyczną puszkę z dozownikiem.
Słodka pokusa w praktycznym pudełku z dozownikiemPyszne kulki z orzechami laskowymi GiOTTO® idealnie pasują do kawy lub napoju mlecznego.Praktyczne i atrakcyjne pudełko z dozownikiemBiszkopty GiOTTO® w praktycznym pudełku z dozownikiem są szczególnie odpowiednie do oferowania klientom w biurze, u fryzjera, na konferencjach, w restauracjach lub po prostu do zabrania ze sobą w podróż. Atrakcyjny design dobrze prezentuje się na każdej ladzie. 120 sztuk w pudełku jest pakowanych pojedynczo, dzięki czemu kulki pozostają świeże i higieniczne przez długi czas.czysta rozkoszPyszne mini kulki biszkoptowe są wypełnione delikatnym kremem z orzechów laskowych opartym na oryginalnej włoskiej recepturze. Mała kulka pokryta jest chrupiącym wafelkiem z chrupiącymi orzechami laskowymi. Kontrast między chrupkością i kremowością rozpływa się w ustach. Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacja żywieniowa na 100gEnergia 2605/632 kJ/kcalTłuszcz 48,0 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 14,2 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 38,4 gw tym cukry 32,3 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 10,1 gsól 0,305 gWitaminy i minerały -
Ferrero Giotto indywidualnie pakowane mini kuleczki biszkoptowe 120 sztuk w pudełku po 1 sztuce
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- ORZECHY JAŁOWE (37%), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MĄKA PSZENNA, ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU (7%), SŁODKIE MLEKO W PROSZKU, masa kakaowa, emulgator - lecytyny (SOJA), sól, wanilina, substancja spulchniająca - wodorowęglan sodu. Może zawierać ALMONDS.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 632,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2 625,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 48,00 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 14,20 Węglowodany: 38,40 Węglowodany, w tym cukier: 32,30 Białko: 10,10 Sól: 0,31 g
- Alergeny
- Orzechy laskowe i produkty pochodneZboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaLaktozaSoja i produkty pochodneMigdały i produkty pochodneGlutenOwoce łupinowe
- Waga
- 516 g
- Firma spożywcza
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Nazwa handlowa
- Nadziewane ciasteczka z orzechami laskowymi z delikatnym kremem z odtłuszczonego mleka z orzechów laskowych (45%).
- Producent
- Liczba sztuk
- 120
- Numer producenta
- 6301
- EAN
- 4008400630106
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- ORZECHY JAŁOWE (37%), tłuszcze roślinne (palmowy, shea), cukier, MĄKA PSZENNA, ODTŁUSZCZONE MLEKO W PROSZKU (7%), SŁODKIE MLEKO W PROSZKU, masa kakaowa, emulgator - lecytyny (SOJA), sól, wanilina, substancja spulchniająca - wodorowęglan sodu. Może zawierać ALMONDS.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 632,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2 625,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 48,00 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 14,20 Węglowodany: 38,40 Węglowodany, w tym cukier: 32,30 Białko: 10,10 Sól: 0,31 g
- Alergeny
- Orzechy laskowe i produkty pochodneZboża zawierające gluten (tj. pszenica) i produkty pochodneMleko i produkty pochodne, w tym laktozaLaktozaSoja i produkty pochodneMigdały i produkty pochodneGlutenOwoce łupinowe
- Waga
- 516 g
- Firma spożywcza
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Nazwa handlowa
- Nadziewane ciasteczka z orzechami laskowymi z delikatnym kremem z odtłuszczonego mleka z orzechów laskowych (45%).
- Producent
- Liczba sztuk
- 120
- Numer producenta
- 6301
- EAN
- 4008400630106
Pasuje również do tego

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

MARS 223316 Pudełko czekolady Celebrations 1,435 kg
133,22 zł/1kg
191,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,56 zł/1kg
180,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Baton czekoladowy Raffaello z kremem kokosowym i migdałowym 90g
173,80 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
351,27 zł/1kg
52,69 zł
Sprzedawca: somnia24

hanuta 3519 minis 200,0 g
230,80 zł/1kg
46,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
143,44 zł/1kg
141,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
177,42 zł/1kg
184,52 zł
Sprzedawca: somnia24

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Funny Fresh Pom Bear Original solone chipsy ziemniaczane 75g
152,40 zł/1kg
11,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Śniadanie Knoppers i wszystko wliczone w cenę! Torebka Minis 200g
115,55 zł/1kg
23,11 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
508,95 zł/1kg
101,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,45 zł/1kg
88,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nd12_15601 Podklad Higieniczny Chlonny- 100Szt. +
35,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Koc przytulanka Bestlivings z rękawami 130 x 180 cm i długością rękawa 68 cm w kolorze szarym dla dzieci i dorosłych, koc TV
77,81 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Trixie Kot z kalendarza adwentowego
44,84 zł
Sprzedawca: VISO

Hermia Concept, BNMPOLYWS24-51217, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (24 sztuki), biały, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 9,5 cm
177,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Kuleczki mleczno-kremowe, przekąska, 70g | ROSENGARTEN
191,57 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Nd12_15442 Masazer Do Stop Z Podgrzewaniem 590077
256,47 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,89 zł/1kg
122,89 zł
Sprzedawca: somnia24

funny frisch Chipsy węgierskie o smaku wędzonej papryki 215g
74,19 zł/1kg
15,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tempo 830339, Biały, Monochromatyczny, Pudełko, 30 szt., 300 mm, 100 mm
87,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
205,08 zł/1kg
69,75 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
8%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Włochy przesyłają pozdrowienia
Idealne rozwiązanie na stolik kawowy. Jakość z Włoch
Oceniono dnia 24 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super
Oceniono dnia 19 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Giotto
Super
Oceniono dnia 12 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,00 zł
Sprzedawca: Heartforcards
184,33 zł/1kg

SUPERSONIC Tubka Mocy 6×50 g – 3× Karmel i 3× Malina, Bez Dodatku Cukru
43,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg

Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Karmel 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
43,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg

Supersonic Tubka Mocy Krem Orzechowy Malina 6x50 g – 5 Witamin B, Wegański
43,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
143,33 zł/1kg

Twix Minis, 1 opakowanie 150 batonów (1 x 3 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
86,34 zł/1kg

Kitkat Japan, zestaw smaków Strawberry i Deep Matcha, japońska przekąska Kitkat, 11 batonów każdego smaku
75,11 zł
Sprzedawca: Heartforcards
274,12 zł/1kg

Mixed Minis, 1 opakowanie (1 x 1,425 kg)



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
154,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
108,69 zł/1kg

Mars Minis czekolada mleczna z kremem cukierkowym i karmelem 2800g
259,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
92,51 zł/1kg

Milka Nussini baton waflowy z polewą czekoladową 31g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
5,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Waffelini Milk 5s



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
148,97 zł/1kg

Loacker Napolitaner chrupiący wafel z kremem z orzechów laskowych 175g
17,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,54 zł/1kg

Cadbury Wonderful Peanut Multipack
23,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,81 zł/1kg

Duplo White Limited Edition Thekendisplay mit 40 Riegeln 728g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
119,82 zł/1kg

Knoppers baton orzechowy z orzechami laskowymi i karmelem 5-pak 5x 200g
78,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
78,09 zł/1kg

Dobra Kaloria Baton Owocowy Kokos & Orzech 35 G
19,10 zł
Sprzedawca: superbrandshop
477,50 zł/1kg

Dobra Kaloria Kulki Kakao & Nuta Pomarańczy Na Okrągło 65G
27,09 zł
Sprzedawca: superbrandshop
387,00 zł/1kg

Dobra Kaloria Baton Z Nerkowców Tarta Malinowa 35 G
21,17 zł
Sprzedawca: superbrandshop
529,25 zł/1kg

Baileys Chocolate Truffle Bar Czekolada mleczna z Baileys 35g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
311,14 zł/1kg

Banany w białej czekoladzie 42g - Orion
4,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,75 zł/1kg

KitKat 12492159 KitKat Knusprige Stücke 400,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
54,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,87 zł/1kg