5,0



Na podstawie 2 opinii
Whole EarthPeanut Butter Creamy Masło orzechowe Opakowanie 340 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
25,67 zł
75,50 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Masło orzechowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Polleo Sport Masło z nerkowców, 350 g124,94 zł/1kg
43,73 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Więcej informacji o reklamie
Kremowe masło orzechowe Jif 454 g207,22 zł/1kg
94,08 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Masło orzechowe Jif Extra Crunchy 454 g182,93 zł/1kg
83,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
Masło orzechowe 100% Crunchy 230g - Schronisko Bukowina43,43 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

La Comtesse Masło orzechowe Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
74,09 zł/1kg
25,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kremowe masło orzechowe Skippy
132,09 zł/1kg
44,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Masło orzechowe Zentis Crunchy 350 g
1 074,26 zł/1kg
375,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

MyProtein Maso orzechowe 1000 g crunchy / Masa orzechowe / Naturalne maso orzechowe bez dodatku cukru i soli
0,07 zł/1l
65,40 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
136,52 zł/1kg
54,61 zł
Sprzedawca: somnia24

GymBeam Natural Peanut Butter - Wysoka zawartość białka, wegańskie źródło białka i tłuszczu, zdrowe białkowe masło orzechowe bez cukru i oleju palmowego (340 g, Smooth)
52,24 zł/1l
17,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

PCD – Masło orzechowe 100% – 1 x 10 kg
44,30 zł/1kg
462,95 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
442,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

KREM Z ORZESZKÓW ZIEMNYCH PRAŻONYCH 100 % CRUNCHY500 g - TERRASANA
63,76 zł/1kg
31,88 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Calvé Pindakaas Peanut Butter 650g - Kremowe, bogate w białko, bez cukru
67,06 zł/1kg
43,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

BILL & JOHN 4186379008 BILL & JOHN CREAMY Erdnussbutter, 350,0 g
141,20 zł/1kg
49,42 zł
Sprzedawca: somnia24

Rapunzel Creamy, 250 g, Słoik, Brązowy, Peanuts (91.00%), palm oil, cane sugar, sea salt, Laktoza, Łubin, Mleko, Orzechy, Orzeszki ziemne, Ziarenka sezamu, EWG 834/2007
17 890,00 zł/1kg
18,57 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Krem orzechowy z kawałkami orzeszków ziemnych
51,04 zł/1kg
25,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Whole Earth Smooth 100% Pindakaas 340g – Naturalne, kremowe masło orzechowe, wegańskie i bezglutenowe
96,24 zł/1kg
32,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

OstroVit | 100% maso orzechowe Crunchy
53,70 zł/1l
53,70 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Whole EarthPeanut Butter Creamy Masło orzechowe Opakowanie 340 g
Whole EarthPeanut Butter Creamy to pyszne, kremowe masło orzechowe, wytwarzane z wysokiej jakości ekologicznych orzechów ziemnych. Bez sztucznych dodatków i o niezmąconym, pełnym smaku, to masło orzechowe jest idealne dla wszystkich, którzy chcą świadomie cieszyć się smakiem.
Cechy produktu:
Wysokiej jakości składniki:
- Wyprodukowane z ekologicznych orzeszków ziemnych, delikatnie przetworzone, aby zachować naturalny smak.
- Bez oleju palmowego, sztucznych dodatków i dodatku cukru – dla czystej przyjemności.
Kremowa konsystencja:
- Idealnie nadaje się do smarowania pieczywa, tostów lub jako dodatek do koktajli, deserów i wypieków.
Bogaty w składniki odżywcze:
- Naturalne źródło białka roślinnego i błonnika.
- Bez GMO i o niskiej zawartości soli.
Zrównoważone opakowanie:
- Pakowany w słoik, który jest nadaje się do ponownego użycia.
Wskazówki dotyczące stosowania:
- Przeznaczenie:
- Idealny jako pasta do smarowania pieczywa, dodatek do owoców lub składnik dań słonych i słodkich.
- Idealny do koktajli, wypieków lub jako wysokokaloryczna przekąska prosto ze słoika.
- Sposób spożycia:
- Przed spożyciem wymieszać, ponieważ naturalne oleje mogą się osadzać – jest to oznaka naturalności produktu.
Zalety:
- W 100% ekologiczny i bez zbędnych dodatków.
- Kremowa konsystencja i naturalny smak zapewniają wszechstronne możliwości zastosowania.
- Ekologiczne i zrównoważone opakowanie.
O Whole Earth:
Whole Earth to naturalna i ekologiczna żywność najwyższej jakości. przekonuje naturalnymi składnikami i autentycznym smakiem – to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą świadomie cieszyć się smakiem.
W przypadku naszego masła orzechowego Whole Earth do słoika trafiają tylko super smaczne organiczne orzeszki ziemne z dużą ilością skórki orzechowej. Dzięki temu nie tylko dobrze smakuje, ale jest również zdrowe. Ponieważ orzeszki ziemne naturalnie zawierają dobre tłuszcze i cenne białko. Cukier? Nie ma mowy! Nasze w 100% naturalne organiczne masło orzechowe nie potrzebuje cukru, aby dobrze smakować.
Naturalnie zawiera cukier, a niewielka szczypta soli morskiej dodaje mu dodatkowej pikanterii. Nasze organiczne masło orzechowe jest oparte wyłącznie na roślinach i dlatego idealnie nadaje się do diety wegetariańskiej lub wegańskiej. Smakuje wyśmienicie jako smarowidło do chleba, mała energetyczna przekąska między posiłkami lub jako dodatek do dań wytrawnych i słodkich. Dzięki naszemu masłu orzechowemu w nadającym się do recyklingu słoiku z dużą zawartością szkła pochodzącego z recyklingu, masz w rękach produkt, który jest dobry dla Ciebie i dla naszej planety.
I nstrukcje dotyczące obchodzenia się i przechowywania Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu! Okres przydatności do spożycia bez otwierania: patrz wieczko.
Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
Intersnack Deutschland SE
Erna-Scheffler-Str. 3, DE-51103 Köln
Nazwa żywności
Kremowe organiczne masło orzechowe
Wykaz składników
Składniki: prażone orzechy arachidowe* (99%), sól morska. Dozwolony składnik nieekologiczny. Może zawierać orzechy.
Ilość netto w opakowaniu jednostkowym
340,00 g
Specjalne instrukcje dotyczące przechowywania
Po otwarciu przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Nie przechowywać w lodówce.
Średnie wartości odżywcze na 100 g (nieprzygotowane)
Wartość kaloryczna w kJ 2453,00
Wartość kaloryczna w kcal 592,00
Tłuszcz w g 45.70
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 8.60
Tłuszcz, w tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe w g 0.00
Tłuszcz, w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe w g 0.00
Węglowodany w g 11.50
Węglowodany, w tym cukry w g 5,90
Błonnik w g 8,40
Białko w g 29,40
Sól w g 0,69
Właściwości odżywcze
Bezglutenowe zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 41/2009
Zawarte alergeny
Orzeszki ziemne i produkty z nich wytworzone
Może zawierać śladowe ilości ... zawierać
Orzechy, tj. migdały, różne orzechy, pistacje i produkty z nich wytworzone
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Prażone orzeszki ziemne* (99%), sól morska (1%). *z certyfikowanych upraw ekologicznych.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 595 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2466 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 12 g Węglowodany, w tym cukier: 5,9 g Tłuszcz: 46 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 8,6 g Błonnik: 8,4 g Białko: 29 g Sól: 0,7 g
- Waga
- 340 g
- Firma spożywcza
- Intersnack Deutschland SEErna-Scheffler-Str. 3 DE-51103 Köln
- Nazwa handlowa
- Kremowe organiczne masło orzechowe
- Producent
- Intersnack Deutschland SE
- Numer producenta
- 6380
- EAN
- 5013665115656
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Prażone orzeszki ziemne* (99%), sól morska (1%). *z certyfikowanych upraw ekologicznych.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 595 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2466 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 12 g Węglowodany, w tym cukier: 5,9 g Tłuszcz: 46 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 8,6 g Błonnik: 8,4 g Białko: 29 g Sól: 0,7 g
- Waga
- 340 g
- Firma spożywcza
- Intersnack Deutschland SEErna-Scheffler-Str. 3 DE-51103 Köln
- Nazwa handlowa
- Kremowe organiczne masło orzechowe
- Producent
- Intersnack Deutschland SE
- Numer producenta
- 6380
- EAN
- 5013665115656
Pasuje również do tego

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
136,52 zł/1kg
54,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
9,37 zł/1l
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Masło orzechowe Skippy Super Chunk
132,09 zł/1kg
44,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
93,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: VaVaDo

Szybka ładowarka Apple 20 W + 1 m USB C
60,15 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Kremowe masło orzechowe Skippy
132,09 zł/1kg
44,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

La Comtesse Masło orzechowe Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
74,09 zł/1kg
25,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Masło orzechowe Zentis Crunchy 350 g
1 074,26 zł/1kg
375,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

MyProtein Maso orzechowe 1000 g crunchy / Masa orzechowe / Naturalne maso orzechowe bez dodatku cukru i soli
0,07 zł/1l
65,40 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

KREM Z ORZESZKÓW ZIEMNYCH PRAŻONYCH 100 % CRUNCHY500 g - TERRASANA
63,76 zł/1kg
31,88 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

GymBeam Natural Peanut Butter - Wysoka zawartość białka, wegańskie źródło białka i tłuszczu, zdrowe białkowe masło orzechowe bez cukru i oleju palmowego (340 g, Smooth)
52,24 zł/1l
17,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

PCD – Masło orzechowe 100% – 1 x 10 kg
44,30 zł/1kg
462,95 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
442,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

KoRo MUS_051, Chiny, Egipt, 2486 kJ, 594 kcal, 7,6 g, 4,7 g, 26 g
803,98 zł/1kg
401,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Calvé Pindakaas Peanut Butter 650g - Kremowe, bogate w białko, bez cukru
67,06 zł/1kg
43,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

BILL & JOHN 4186379008 BILL & JOHN CREAMY Erdnussbutter, 350,0 g
141,20 zł/1kg
49,42 zł
Sprzedawca: somnia24

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

KoRo HIM_025, Maroko, 300 kcal, 1250 kJ, 7,9 g, 29 g, 0,02 g
1 688,54 zł/1kg
590,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

GymBeam Natural Peanut Butter - Wysoka zawartość białka, wegańskie źródło białka i tłuszczu, zdrowe białkowe masło orzechowe bez cukru i oleju palmowego (340 g, chrupiące)
52,24 zł/1l
17,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Masło orzechowe 100% Crunchy 230g - Schronisko Bukowina
43,43 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

GymBeam Sardynki w solance – wysokiej jakości źródło białka, sardynki w solance z Maroka, 100 g zawiera 21,7 g białka i 2,2 g tłuszczu, praktyczne opakowanie, idealne do sałatek i past do smarowania pieczywa.
60,96 zł/1kg
7,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,28 zł/1kg
95,96 zł
Sprzedawca: somnia24

GRANOLA ORZECHY - NASIONA BEZGLUTENOWA350 g - TURTLE
87,43 zł/1kg
30,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
193,24 zł/1kg
96,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
503,55 zł/1kg
100,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

KREM Z ORZESZKÓW ZIEMNYCH PRAŻONYCH 100 %500 g - TERRASANA
29,76 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,11 zł/1kg
58,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

5x Nishikawa Mexican Japońskie orzeszki ziemne w soi 80g
77,62 zł
Sprzedawca: LaProve
194,05 zł/1kg

La Comtesse Masło orzechowe Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,09 zł/1kg

Krem orzechowy z kawałkami orzeszków ziemnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,04 zł/1kg

Masło orzechowe Polleo, 1000 g - Crunchy
52,49 zł
Sprzedawca: PolleoSport
52,49 zł/1kg

Polleo Sport Masło migdałowe, 350 g
43,73 zł
Sprzedawca: PolleoSport
124,94 zł/1kg

Polleo Sport Masło z nerkowców, 350 g
43,73 zł
Sprzedawca: PolleoSport
124,94 zł/1kg

Kremowe masło orzechowe Jif 454 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
94,08 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
207,22 zł/1kg

Masło orzechowe Jif Extra Crunchy 454 g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
83,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
182,93 zł/1kg

Bill&John Crunch. Orzeszki ziemne 350 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
64,90 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
61,21 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
174,89 zł/1kg

Polleo Sport Masło orzechowe, 450 g - Gładkie
26,22 zł
Sprzedawca: PolleoSport
58,27 zł/1kg

pasta z orzeszków ziemnych pcd jako baza do sosu orzechowego i sate 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,30 zł/1kg

Masło orzechowe 100% Crunchy 230g - Schronisko Bukowina
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
43,43 zł/1l

KREM ORZECHOWY KLASYCZNY 100 % BEZ DODATKU SOLI I CUKRÓW 340 g - NATURAVENA
13,43 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
39,50 zł/1kg

Pasta orzechowa 500g
11,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11 090,00 zł/1l

Crunch pasta orzechowa 500g
11,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11 090,00 zł/1l

Whole EarthPeanut Butter Creamy Masło orzechowe Opakowanie 340 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
75,50 zł/1kg

Masło orzechowe - 100% organiczne masło orzechowe - wegańskie i bez dodatków - Nature's Finest - 250 g
27,57 zł
Sprzedawca: Nutrisslim