Hoppe Karamellgebäck HD400 200 St./Pack.

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

62,37 zł

43,92 zł / 1kg

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – czw. 8 października
Łap promocję, póki trwa!
Ciastka i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.
HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.
122,33 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
120,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
49,99 zł/1kg
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka do kawy Rioba 200 szt. 1,2 kg
Ciastka do kawy Rioba 200 szt. 1,2 kg
6 347,00 zł/1kg
63,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mieszanka herbatników Hoppe HD707 150 sztuk/opak.
Mieszanka herbatników Hoppe HD707 150 sztuk/opak.
83,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
110,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,14 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
142,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
84,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
94,91 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
143,26 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
141,54 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hoppe herbatniki waniliowe 200 pojedynczo pakowanych porcji 1200g
Hoppe herbatniki waniliowe 200 pojedynczo pakowanych porcji 1200g
53,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
63,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
80,15 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
80,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lotus Biscoff "Welcome" Gebäck 300 St.
Lotus Biscoff "Welcome" Gebäck 300 St.
69,27 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
129,88 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
121,19 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
84,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla HOPPE 882690 HOPPE Kolorowa mieszanka herbatników 150 szt.
HOPPE 882690 HOPPE Kolorowa mieszanka herbatników 150 szt.
139,00 zł/1kg
170,41 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
162,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
153,74 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hellma Fine pastry Black & White 1120g
Hellma Fine pastry Black & White 1120g
77,91 zł/1kg
87,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Heath sand thaler
Heath sand thaler
57,89 zł/1kg
104,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 40140 Waffeletten - ca. 150 Portionen à 5 g
Bahlsen 40140 Waffeletten - ca. 150 Portionen à 5 g
187,76 zł/1kg
142,70 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hoppe Gebäck Fair Trade Mischung HC078 150 St./Pack.
Hoppe Gebäck Fair Trade Mischung HC078 150 St./Pack.
196,34 zł/1kg
201,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
Bahlsen 41340 Blättergebäck Deloba
177,26 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
184,35 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hoppe - wafle melasowe, pudełko 150 sztuk
Hoppe - wafle melasowe, pudełko 150 sztuk
200,71 zł/1kg
301,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Milka ChocoMoo
Milka ChocoMoo
90,95 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Hoppe ciasteczka karmelowe klasyk w kubku pakowane pojedynczo 1200g

Idealna chwila rozkoszy z wyśmienitymi herbatnikami karmelowymi

Karmelowe herbatniki Hoppe są idealnym dodatkiem do kawy, herbaty lub kakao. W opakowaniu 1200 g zawierającym 200 indywidualnie zapakowanych herbatników, każdy kawałek pozostaje chrupiący i świeży, zapewniając czystą przyjemność - czy to w gastronomii, w biurze czy w domu.

Najważniejsze cechy herbatników karmelowych

  • Najlepszy smak karmelu - chrupiący, aromatyczny i lekko karmelowy
  • Wysokiej jakości indywidualne opakowanie - higieniczne i praktyczne w podróży
  • Idealne do kawy i herbaty - dodają odrobinę słodyczy do każdego gorącego napoju

Dlaczego herbatniki karmelowe Hoppe?

  • Idealne do cateringu i biura - oferują gościom i współpracownikom jakość i atmosferę
  • Praktyczny rozmiar porcji - Idealna porcja na małą chwilę przyjemności
  • Ponadczasowy klasyk - popularny od lat ze względu na swój wyjątkowy smak

Podsumowanie

Karmelowe herbatniki Hoppe wzbogacą każdą filiżankę i zapewnią chwilę przyjemności.

200 indywidualnie pakowanych herbatników

Hoppe GmbH
Benrather Schloßallee 4940597 Düsseldorf


Klasyka - oryginalna receptura Hoppe. Indywidualnie pakowane ciasteczka karmelowe, idealne z filiżanką kawy lub herbaty.

Producent / Wyprodukowano dla:
Hoppe GmbH, Benrather Schlossallee 49-53, 40597 Düsseldorf - Niemcy



In unserer Mono-Serie finden Sie feinstes Karamellgebäck.
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
MĄKA PSZENNA, cukier, tłuszcz i olej roślinny (palmowy, rzepakowy), syrop cukrowy, substancje spulchniające (E500, E503), przyprawa do herbatników, sól. Może zawierać śladowe ilości MLEKA.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna na 100g (w kJ) 2043kJ Zawartość tłuszczu na 100g 19g Wartość kaloryczna na 100g (w kcal) 487 kcal Zawartość węglowodanów na 100g 71g w tym cukier: 38g Nasycone kwasy tłuszczowe na 100g 9g Zawartość białka na 100g: 5.8g Sól: 0.92g
Waga
1420 g
Firma spożywcza
Hoppe GmbHBenrather Schloßallee 49 40597 Düsseldorf
Nazwa handlowa
Ciasteczka karmelowe
Producent
Hoppe
Zakres dostawy
1200g
Liczba sztuk
1000
Numer producenta
HD400
EAN
8710665916098

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
MĄKA PSZENNA, cukier, tłuszcz i olej roślinny (palmowy, rzepakowy), syrop cukrowy, substancje spulchniające (E500, E503), przyprawa do herbatników, sól. Może zawierać śladowe ilości MLEKA.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna na 100g (w kJ) 2043kJ Zawartość tłuszczu na 100g 19g Wartość kaloryczna na 100g (w kcal) 487 kcal Zawartość węglowodanów na 100g 71g w tym cukier: 38g Nasycone kwasy tłuszczowe na 100g 9g Zawartość białka na 100g: 5.8g Sól: 0.92g
Waga
1420 g
Firma spożywcza
Hoppe GmbHBenrather Schloßallee 49 40597 Düsseldorf
Nazwa handlowa
Ciasteczka karmelowe
Producent
Hoppe
Zakres dostawy
1200g
Liczba sztuk
1000
Numer producenta
HD400
EAN
8710665916098
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,14 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
142,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
77,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kołdra całoroczna 200x220 cm 2. wybór - ciepły koc do spania
Kołdra całoroczna 200x220 cm 2. wybór - ciepły koc do spania
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 413
49,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Zdjęcie produktu dla Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
84,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
94,91 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hoppe herbatniki waniliowe 200 pojedynczo pakowanych porcji 1200g
Hoppe herbatniki waniliowe 200 pojedynczo pakowanych porcji 1200g
53,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
63,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mieszanka herbatników Hoppe HD707 150 sztuk/opak.
Mieszanka herbatników Hoppe HD707 150 sztuk/opak.
83,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
110,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Canon PG-545, Standardowa wydajność, Czarny, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt., 180 stron(y), Jednopak
Canon PG-545, Standardowa wydajność, Czarny, Tusz na bazie pigmentu, 1 szt., 180 stron(y), Jednopak
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 203
93,00 zł
Sprzedawca: Warehouse
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
49,99 zł/1kg
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,78 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
122,78 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Lotus Biscoff "Welcome" Gebäck 300 St.
Lotus Biscoff "Welcome" Gebäck 300 St.
69,27 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
129,88 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,01 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
95,77 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla tillvex markiza balkonowa 300 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
tillvex markiza balkonowa 300 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1159
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
76,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
76,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Weiss Weissella piernik delikatne miękkie wafle piernikowe 200g
Weiss Weissella piernik delikatne miękkie wafle piernikowe 200g
112,65 zł/1kg
22,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Tassimo Morning Café – duże opakowanie | 21 kapsułek XL
Tassimo Morning Café – duże opakowanie | 21 kapsułek XL
196,58 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
32,20 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla COSTWAY Drewniany domek dla lalek, domek dla lalek z meblami i akcesoriami, willa dla lalek 3 piętra, zabawka dla lalek dla dziewczynek
COSTWAY Drewniany domek dla lalek, domek dla lalek z meblami i akcesoriami, willa dla lalek 3 piętra, zabawka dla lalek dla dziewczynek
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 64
218,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
80,15 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
80,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Canon PIXMA TS3350, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
Canon PIXMA TS3350, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 884
1 417,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Lotus Biscoff biszkopty karmelowe 150 szt.
Lotus Biscoff biszkopty karmelowe 150 szt.
115,29 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
108,08 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
368,51 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
59,33 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Kołdra zimowa 200 x 135 cm - Kołdra do łóżka kołdra kołdra kołdra kołdra pościel i kołdry z wypełnieniem z mikrofibry biały
Kołdra zimowa 200 x 135 cm - Kołdra do łóżka kołdra kołdra kołdra kołdra pościel i kołdry z wypełnieniem z mikrofibry biały
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
53,98 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Zdjęcie produktu dla Senseo CSA230/50, Ekspres do kawy na strączki, 0,9 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czarny, Szary
Senseo CSA230/50, Ekspres do kawy na strączki, 0,9 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czarny, Szary
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 351
580,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Philips 5500 series LED 32PHS5507 Telewizor LED, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, LED, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, Czarny
Philips 5500 series LED 32PHS5507 Telewizor LED, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, LED, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
913,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: SuperTechPL
Zdjęcie produktu dla Bahlsen 40770 Batonik PICK UP! minis 100 sztuk
Bahlsen 40770 Batonik PICK UP! minis 100 sztuk
174,54 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
185,01 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Ciastka do kawy Rioba 200 szt. 1,2 kg
Ciastka do kawy Rioba 200 szt. 1,2 kg
6 347,00 zł/1kg
63,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HELLMA 60000049 GOLDLINE Zucker-Sticks,3kg
HELLMA 60000049 GOLDLINE Zucker-Sticks,3kg
45,46 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
136,38 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Koc przytulanka Bestlivings z rękawami 130 x 180 cm i długością rękawa 68 cm w kolorze szarym dla dzieci i dorosłych, koc TV
Koc przytulanka Bestlivings z rękawami 130 x 180 cm i długością rękawa 68 cm w kolorze szarym dla dzieci i dorosłych, koc TV
77,81 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Zdjęcie produktu dla System stereo z odtwarzaczem CD, radiem, złączem słuchawkowym i wejściem AUX ROXX MC201
System stereo z odtwarzaczem CD, radiem, złączem słuchawkowym i wejściem AUX ROXX MC201
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 207
259,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 3 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny artykuł
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wieńce kawowe Schulte 1600g
Wieńce kawowe Schulte 1600g
81,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
50,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
Coppenrath Cookie Hearts Caramel pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
76,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,89 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
77,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
Coppenrath 839744 Cookie-Herzen Gebäck 200 St.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
80,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym
Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
73,95 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,95 zł/1kg