4,8



Na podstawie 6 opinii
HELLMA 70102391 Hellma Crisp&Creamy Mix 200St.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
120,86 zł
122,33 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo49,99 zł/1kg
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ciastka do kawy Rioba 200 szt. 1,2 kg6 347,00 zł/1kg
63,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Coppenrath Cookie Hearts Vanilla pakowane pojedynczo 200 sztuk po 5 g każda77,78 zł/1kg
77,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mieszanka herbatników Hoppe HD707 150 sztuk/opak.83,86 zł/1kg
110,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
84,66 zł/1kg
94,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,07 zł/1kg
142,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Hellma 70103912 Ciastka Crisp & Creamy Mix - cytryna/czekolada, 200 sztuk
126,55 zł/1kg
125,03 zł
Sprzedawca: somnia24

HELLMA Edles Geb„ck Vanille, einzeln verpackt, im Karton
121,07 zł/1kg
84,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
143,44 zł/1kg
141,72 zł
Sprzedawca: somnia24

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,68 zł/1kg
122,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Bahlsen 40960 Chokini Thekendispenser 945g
162,90 zł/1kg
153,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Coppenrath Choco Cookies ciemna czekolada bez cukru 200g
84,40 zł/1kg
16,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HOPPE 882690 HOPPE Kolorowa mieszanka herbatników 150 szt.
138,87 zł/1kg
170,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Hellma fine biscuits 3 mix czekolada karmel wanilia 1100g
57,14 zł/1kg
70,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bahlsen 41750 Hit Minis Doppelkeks Thekendispenser 975g
138,66 zł/1kg
135,19 zł
Sprzedawca: somnia24

HELLMA 60114800 Mini muffinki w kartoniku z koszyczkiem
112,29 zł/1kg
94,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Hellma 70103523 Biscotti Mandelgebäck 250 Stück
180,82 zł/1kg
103,97 zł
Sprzedawca: somnia24

Hellma 70000189 Ciasteczka migdałowe Cantuccini
167,63 zł/1kg
80,46 zł
Sprzedawca: somnia24

Lotus Biscoff "Welcome" Gebäck 300 St.
69,21 zł/1kg
129,77 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Hellma Crisp & Creamy Mix - różnorodność dla każdego smaku
Dwa pyszne smaki w jednym opakowaniu
Hellma Crisp & Creamy Mix to połączenie delikatnych kruchych herbatników z nadzieniem, któremu nie można się oprzeć. Niezależnie od tego, czy są czekoladowe i kremowe, czy owocowe i świeże z nutą cytryny - te herbatniki zapewniają różnorodność i przyjemność na stole. Idealne do rozpieszczania gości i zamieniania każdej kawy lub herbaty w wyjątkową chwilę.
Co sprawia, że ta mieszanka jest wyjątkowa:
- Podwójny wybór: Chrupiące herbatniki z kremem czekoladowym lub cytrynowym.
- Praktyczne i świeże: higienicznie zapakowane w pudełko o pojemności 200 sztuk, idealne do cateringu i na większe okazje.
- Na każdą okazję: idealne na przerwy kawowe, spotkania lub jako drobny upominek dla gości.
Rozkosz, która zachwyca
Hellma Crisp & Creamy Mix oferuje odpowiedni smak dla każdego gustu - niezależnie od tego, czy lubisz czekoladowe, czy orzeźwiające. Urozmaicaj swój catering i twórz wyjątkowe chwile rozkoszy.
HELLMA Gastronomie-Service GmbHForchheimer Straße 4,90425 NorymbergaTwarda skorupa - miękki środek
Te oryginalne włoskie kruche ciastka z kremowym nadzieniem są jednocześnie chrupiące i kremowe i zawsze warte odrobiny grzechu. Twoi goście nie będą w stanie oprzeć się tym wyjątkowym doznaniom smakowym!
- 200 sztuk á 4,94 g
Producent / Wyprodukowano dla:
HELLMA Gastronomie-Service GmbH, Forchheimer Straße 4, 90425 Norymberga - Niemcy
Dostawa obejmuje:
Hellma Crisp & Creamy kruche ciasteczka cytryna/czekolada 200 x 4,94g porcji
Doznania smakowe we włoskim stylu: chrupiące kruche ciasteczka na zewnątrz, z rozpływającym się w ustach kremowym nadzieniem w środku. Ciesz się herbatnikami HELLMA Crisp & Creamy w dwóch smakach - czekoladowych wypełnionych pysznym kremem czekoladowym i owocowych wypełnionych delikatnym kremem cytrynowym. Każdy znajdzie coś dla siebie - do kawy, herbaty lub po prostu jako przekąska. Dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się czymś więcej niż tylko zwykłymi herbatnikami.Korzystaj z zalet:wypiekane według tradycyjnej recepturyz wysokiej jakości składnikówbez konserwantówbez wzmacniaczy smakubez barwnikóww praktycznym, nowoczesnym opakowaniu indywidualnymZachwyć swoich gości tym wyjątkowym doznaniem smakowym Crisp & Creamy od Hellma. Informacja o wartości odżywczej na 100 gWartość energetyczna zobacz szczegóły Przepis dotyczący informacji na temat żywnościTłuszcz zobacz szczegóły Przepis dotyczący informacji na temat żywnościW tym nasycone kwasy tłuszczowe zobacz szczegóły Przepis dotyczący informacji na temat żywnościW tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe zobacz szczegóły Przepis dotyczący informacji na temat żywnościW tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe zobacz szczegóły Przepis dotyczący informacji na temat żywnościWęglowodany zobacz szczegóły Przepis dotyczący informacji na temat żywnościW tym Informacje na temat żywności, w tym alkohole wielowodorotlenowe Zobacz szczegóły Informacje na temat żywności, w tym skrobia Zobacz szczegóły Informacje na temat żywności, w tym błonnik Zobacz szczegóły Informacje na temat żywności, w tym białko Zobacz szczegóły Informacje na temat żywności, w tym sól Zobacz szczegóły Informacje na temat żywności, w tym witaminy i minerały Zobacz szczegóły Informacje na temat żywności, w tym sól Zobacz szczegóły Informacje na temat żywności, w tym witaminy i minerały Zobacz szczegóły Informacje na temat żywności, w tym białko
- Przechowywanie i użytkowanie
- Sucho i chłodno
- Lista składników
- Ciasto kruche o smaku cytrynowym - krem cytrynowy 35% (cukier, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), pełne MLEKO w proszku, skrobia PSZENNA, skrobia kukurydziana, żółtko jaja w proszku, koncentrat soku cytrynowego 1%, maltodekstryna, emulgator: E322. Aromaty), mąka PSZENNA, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), cukier, syrop glukozowy, JAJKA, masło (MLEKO), całe MLEKO w proszku, serwatka w proszku (MLEKO), emulgator: E322. Sól, substancje spulchniające: E500ii, E503ii. Aromaty. - Kruche herbatniki z czekoladą - krem czekoladowy 35% (cukier, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), kakao w proszku 9%, pasta z orzechów laskowych, całe MLEKO w proszku, masa kakaowa 3%, czekolada 2,5% (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator: E322. aromaty) , emulgator: E322. Aromaty), mąka PSZENNA, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), cukier, JAJKA, syrop glukozowy, masło (MLEKO), kakao w proszku 2,2%, emulgator: E322. Sól, substancje spulchniające: E500ii, E503ii. Aromaty.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2217 kj Energia kcal 530 kcal Tłuszcz 29,5 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 13,1 gM Węglowodany 59,7 gM Węglowodany, w tym cukier 30,6 gM Białko 6 gM Sól 0,39 gM
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktozaJaja i produkty pochodne
- Waga
- 988 g
- Firma spożywcza
- HELLMA Gastronomie-Service GmbHForchheimer Straße 4, 90425 Nürnberg, Germany
- Nazwa handlowa
- Hellma Crisp & Creamy Mix, 200 porcji, opakowanie 1 szt
- Producent
- Hellma
- Liczba sztuk
- 200
- Numer producenta
- 13,09
- EAN
- 4003148723912
- Przechowywanie i użytkowanie
- Sucho i chłodno
- Lista składników
- Ciasto kruche o smaku cytrynowym - krem cytrynowy 35% (cukier, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), pełne MLEKO w proszku, skrobia PSZENNA, skrobia kukurydziana, żółtko jaja w proszku, koncentrat soku cytrynowego 1%, maltodekstryna, emulgator: E322. Aromaty), mąka PSZENNA, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), cukier, syrop glukozowy, JAJKA, masło (MLEKO), całe MLEKO w proszku, serwatka w proszku (MLEKO), emulgator: E322. Sól, substancje spulchniające: E500ii, E503ii. Aromaty. - Kruche herbatniki z czekoladą - krem czekoladowy 35% (cukier, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), kakao w proszku 9%, pasta z orzechów laskowych, całe MLEKO w proszku, masa kakaowa 3%, czekolada 2,5% (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator: E322. aromaty) , emulgator: E322. Aromaty), mąka PSZENNA, oleje roślinne (palmowy, słonecznikowy), cukier, JAJKA, syrop glukozowy, masło (MLEKO), kakao w proszku 2,2%, emulgator: E322. Sól, substancje spulchniające: E500ii, E503ii. Aromaty.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 2217 kj Energia kcal 530 kcal Tłuszcz 29,5 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 13,1 gM Węglowodany 59,7 gM Węglowodany, w tym cukier 30,6 gM Białko 6 gM Sól 0,39 gM
- Alergeny
- Mleko i produkty pochodne, w tym laktozaJaja i produkty pochodne
- Waga
- 988 g
- Firma spożywcza
- HELLMA Gastronomie-Service GmbHForchheimer Straße 4, 90425 Nürnberg, Germany
- Nazwa handlowa
- Hellma Crisp & Creamy Mix, 200 porcji, opakowanie 1 szt
- Producent
- Hellma
- Liczba sztuk
- 200
- Numer producenta
- 13,09
- EAN
- 4003148723912
Pasuje również do tego

HELLMA 60118880 HELLMA Italian Selection Box, zawartość: 200 sztuk, w pudełku
343,52 zł/1kg
106,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Mesko Home MS 6509, Czarny, Blat, Płyta uszczelniona, 2 stref(y), 2 stref(y), Wrzenie
77,09 zł
Sprzedawca: SevenKraft

CCLIFE Mata do zabawy dla niemowląt, mata do raczkowania 196x176x1cm, nietoksyczna, składana i antypoślizgowa, cyfry i zwierzęta
187,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pokrowiec ochronny Wehncke na meble ogrodowe - pokrowiec na stół ogrodowy - 242x162x100cm
45,39 zł/1m²
177,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Mieszanka herbatników Hoppe HD707 150 sztuk/opak.
83,86 zł/1kg
110,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lotus Biscoff "Welcome" Gebäck 300 St.
69,21 zł/1kg
129,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 70101392 Mini kuleczki biszkoptowe
224,26 zł/1kg
115,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Hellma 70101544 Feines Gebäck 3er Mix
84,66 zł/1kg
94,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Bahlsen 41560 Gebäck Süßes Dreierlei
143,44 zł/1kg
141,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Ciasteczka waniliowe (200szt x 6g) 1,2kg - Rioba pakowane pojedynczo
49,99 zł/1kg
69,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hellma 70103912 Ciastka Crisp & Creamy Mix - cytryna/czekolada, 200 sztuk
126,55 zł/1kg
125,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
128,10 zł/1kg
1 050,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ciasteczka - Cantuccini orkiszowe 150g
72,07 zł/1kg
10,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Pilot SAMSUNG BN59-01198Q, TM1250A
79,00 zł
Sprzedawca: Voko-Smile

BiFi Original Roll 24 x 45g salami w osłonce z ciasta Kiełbasa przekąska
208,60 zł/1kg
238,92 zł
-13,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
225,29 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Yorbay 150cm sztuczna choinka jodłowa ze stojakiem do dekoracji świątecznych wielokrotnego użytku (choinka ze śniegiem)
119,45 zł/1kg
716,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

HELLMA Mandeln in weiáer Schokolade, im Karton
238,07 zł/1kg
205,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Milka Naps Mix puszka Alpine Milk Hazelnut Strawberry Creme Cacao do biura 1000g
180,24 zł/1kg
180,24 zł
Sprzedawca: somnia24

HP DeskJet 2820e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
233,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RE-DRUK

HELLMA 70101477 Pałeczki z sokiem cytrynowym HELLMA, w kartonie ekspozycyjnym
132,80 zł/1kg
65,87 zł
Sprzedawca: somnia24

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, MicroSD (TransFlash), 32 GB
742,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Milka Choco Brookie Ciastko Z Czekoladą 132 G (6 Sztuk)
93,23 zł/1kg
12,12 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

MARS 223316 Pudełko czekolady Celebrations 1,435 kg
132,99 zł/1kg
190,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Hellma 70103523 Biscotti Mandelgebäck 250 Stück
180,82 zł/1kg
103,97 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Błyskawiczna dostawa
Super produkt. Płynne przetwarzanie. Wszystko na najwyższym poziomie, tak trzymać
Oceniono dnia 1 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne ciasteczka
W skrócie: Super smaczne ciasteczka.
Oceniono dnia 10 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller


Bestseller






Bestseller








Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

SUGAR FREE Gniazda maślane 135g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
23,94 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

WEEKSY Ciasteczka kokosowe 120g BOGUTTI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
31,19 zł/1kg

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

Ciastka bez cukru Osvego 250g - Gentilini
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,12 zł/1kg

Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
95,57 zł/1kg

Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg

Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg

Mulino Bianco 8076809586375, Ciastko, Orzech laskowy, 168 g, 517 kcal, 2162 kJ, 7,5 g
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,68 zł/1kg

Low Carb Heavenly Mini Vanilla Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Low Carb® Heavenly Mini Raspberry Meringues 28g
46,82 zł
-35%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,23 zł
Sprzedawca: CarbZone
1 079,64 zł/1kg

Biszkopty Bonomi Savoiardi kruche 200 g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,95 zł/1kg

Prato Belli Cantuccini Toskańskie ciasto migdałowe luzem 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
71,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
71,69 zł/1kg

Mulino Bianco 8076809506229, Ciastko, Miodowy, 400 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,72 zł/1kg