5,0



Na podstawie 3 opinii
Dr Oetker Ciasto czekoladowe ekstra wilgotne i puszyste mieszanka do pieczenia 480g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
24,35 zł
50,21 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Mieszanki do wypieków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
FunCakes Mix for Biscuit Deluxe 1 kg205,30 zł/1kg
205,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker Princess Lillifee muffinki z różowym lukrem opakowanie 397g70,20 zł/1kg
27,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker SCHOKINO-WOLKE Dr Oetker SCHOKINO-WOLKE47,18 zł/1kg
22,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Dr Oetker krem do tortów truskawkowy z kawałkami truskawek 70g105,04 zł/1kg
11,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Schokino Ciasto ekstra wilgotne i puszyste 480g
50,00 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Schoko Wolke mieszanka do ciasta biszkoptowego 455g
50,29 zł/1kg
22,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Muffiny 360g
64,86 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka do ciasta serowo-śmietankowego Dr. Oetker z cukrem dekoracyjnym 385 g
73,38 zł/1kg
28,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciasto kruche Ruf 425 g 425 g
41,18 zł/1kg
17,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Marble Cloud mieszanka do ciasta biszkoptowego 455g
50,29 zł/1kg
22,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezglutenowe ciasto cytrynowe RUF
33,11 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Ciepłe ciasto czekoladowe 0,138 kg
14,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker mieszanka do pieczenia ciasta Kirschli
64,94 zł/1kg
28,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
40,55 zł/1kg
17,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker - Muffinki marmurkowe - 12szt/320g
75,00 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Brownies mieszanka do pieczenia z formą na 16 brownies 456g
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
9,50 zł/1kg
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker wilgotne i puszyste babeczki czekoladowe 55g
136,73 zł/1kg
7,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MIESZANKA NA GOFRY I NALEŚNIKI BEZGLUTENOWA200 g - BAUCK HOF
51,45 zł/1kg
10,29 zł
Sprzedawca: taleoo

Pomoc do sernika Dr Oetker
127,59 zł/1kg
7,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
| Opis: | Dr Oetker mieszanka do pieczenia ciasto czekoladowe (485 g) Mieszanka do pieczenia ciasto czekoladowe |
| Waga: | 485g |
| Sposób użycia: | 1. Natłuścić i oprószyć mąką formę do bochenka. Rozgrzać piekarnik. Górna/dolna grzałka: ok. 180°C. Gorące powietrze: ok. 160°C. Mieszankę do pieczenia wsypać do miski miksera, dodać margarynę, jajka i mleko. Wymieszaj wszystko krótko mikserem na najniższym ustawieniu, a następnie na najwyższym ustawieniu przez około 3 minuty, aby uzyskać gładkie ciasto. 2. Wlać ciasto do formy i wyrównać. Umieścić formę na ruszcie w piekarniku. Wkładanie: dolna trzecia część. Czas pieczenia: około 60 minut. Po około 15 minutach pieczenia przeciąć ciasto wzdłuż ostrym nożem na głębokość około 1 cm w środku. 3. Pozostawić ciasto w formie na 10 minut, a następnie wyjąć z formy i pozostawić do ostygnięcia na kratce do studzenia na około 1 godzinę. Doprowadź wodę do wrzenia na patelni, zdejmij z ognia, umieść w niej woreczek z lukrem i pozostaw na około 10 minut. Wysuszyć torebkę, rozciąć, wylać lukier na ciasto i rozprowadzić nożem. Schłodzić ciasto, aż lukier stężeje |
| Składniki: | MĄKA PSZENNA, cukier, 15% polewa tłuszczowa na bazie kakao (uwodorniony tłuszcz roślinny, cukier, niskotłuszczowe kakao, emulgator (lecytyny), naturalny aromat (zawiera CZĄSTKI MLEKA i JĘCZMIENIA)), 12% CHOCOLATE CHUNKS (cukier, Masa kakaowa, masło kakaowe, emulgator SOJALECYTYNY, aromat), SKROBIA PSZENNA, 3,2% kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforan disodowy, wodorowęglan sodu), skrobia ryżowa, emulgatory (E 475, E 471, E 433), aromat. Może zawierać śladowe ilości orzechów laskowych |
| Alergeny: | zboża zawierające gluten i produkty pochodne, mleko i produkty pochodne, soja i produkty pochodne, orzechy i produkty pochodne |
| Dystrybutor/przedsiębiorstwo spożywcze: | Dr August Oetker Nahrungsmittel KG 33547 Bielefeld |
Wartości odżywcze:
średnia Informacja żywieniowa: | na 100g |
| Wartość opałowa (kJ/kcal): | 1723 kJ / 412 kcal |
| Tłuszcz: | 24,0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 10,0 g |
| Węglowodany: | 43,0 g |
| w tym cukier: | 24,5 g |
| Białko: | 6,1 g |
| Sól: | 0,36 g |
| Błonnik: | 2,0 g |
Dr. Oetker Ciasto czekoladowe – wyjątkowo wilgotne i puszyste – mieszanka do wypieku 480 g
Uwaga miłośnicy czekolady: oto czysty smak czekolady.
Dzięki mieszance do wypieków Dr. Oetker z łatwością i bezbłędnie wyczarujesz ciasto, które nie tylko wygląda jak czekoladowe, ale też tak smakuje!
Lutterstraße 14
33617 Bielefeld
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, cukier, 15% polewa z tłuszczu kakaowego (cukier, tłuszcz palmowy, niskotłuszczowe kakao w proszku, CUKIER MLECZNY, masa kakaowa, emulgator (lecytyny)), 12% czekolada (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, Emulgator (lecytyny)), SKROBIA PSZENNA, 3,2% niskotłuszczowe kakao w proszku, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforan disodowy, wodorowęglan sodu), skrobia, emulgatory (E 475, E 471, E 433), aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 1730kJ 414kcal Tłuszcz 24g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9,2g Węglowodany 43g w tym cukier 24g Białko 6,4g Sól 0,92g
- Alergeny
- GlutenMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOwoce łupinowe
- Waga
- 485 g
- Firma spożywcza
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Nazwa handlowa
- Mieszanka do pieczenia biszkoptu czekoladowego
- Producent
- Mega-Paradies
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 33826-2
- EAN
- 4000521854904
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- MĄKA PSZENNA, cukier, 15% polewa z tłuszczu kakaowego (cukier, tłuszcz palmowy, niskotłuszczowe kakao w proszku, CUKIER MLECZNY, masa kakaowa, emulgator (lecytyny)), 12% czekolada (cukier, masa kakaowa, masło kakaowe, Emulgator (lecytyny)), SKROBIA PSZENNA, 3,2% niskotłuszczowe kakao w proszku, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforan disodowy, wodorowęglan sodu), skrobia, emulgatory (E 475, E 471, E 433), aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia 1730kJ 414kcal Tłuszcz 24g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9,2g Węglowodany 43g w tym cukier 24g Białko 6,4g Sól 0,92g
- Alergeny
- GlutenMleko i produkty pochodne, w tym laktozaOwoce łupinowe
- Waga
- 485 g
- Firma spożywcza
- Dr. August Oetker Nahrungsmittel KGLutterstraße 14, 33617 Bielefeld
- Nazwa handlowa
- Mieszanka do pieczenia biszkoptu czekoladowego
- Producent
- Mega-Paradies
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 33826-2
- EAN
- 4000521854904
Pasuje również do tego

Dr Oetker ciasto marmurkowe ekstra wilgotne i puszyste klasyczne 400g
60,07 zł/1kg
24,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ruf Einhorn Cup Cakes
40,55 zł/1kg
17,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Schokino Ciasto ekstra wilgotne i puszyste 480g
50,00 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Muffinki cytrynowe Nowa receptura wyjątkowo wilgotne i puszyste 415g
47,06 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bezglutenowe ciasto cytrynowe RUF
33,11 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Muffiny 360g
64,86 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dziecięce 4008400280127 Dziecięce Schoko-Bons Schoko-Bons, BIG PACK 300 g
202,60 zł/1kg
60,78 zł
Sprzedawca: somnia24

KESPER KESPER Besteckkasten grau
55,90 zł
Sprzedawca: homerci

Dr Oetker Muffiny Czekoladowe Ekstra wilgotne z kawałkami czekolady 335g
71,64 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 445,82 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Dealsupply

Sos Sriracha Mayo Flying Goose 200 ml
64,45 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka pszenna typ 405
4,35 zł/1kg
21,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Czarny, Niebieski
2 139,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
128,35 zł
Sprzedawca: x-planet

Dr Oetker cytrynowa chmurka mieszanka do ciasta biszkoptowego 430g
53,21 zł/1kg
22,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker mieszanka do pieczenia Sernik Brownies extra wilgotny 446g
36,13 zł/1kg
18,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanki do pieczenia Ruf ciasto wiśniowe
38,64 zł/1kg
16,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,01 zł/1kg
95,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
9,50 zł/1kg
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka do ciasta serowo-śmietankowego Dr. Oetker z cukrem dekoracyjnym 385 g
73,38 zł/1kg
28,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Schoko Wolke mieszanka do ciasta biszkoptowego 455g
50,29 zł/1kg
22,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Mieszanki do pieczenia Ruf Eierschecke
28,68 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oetker Ciepłe ciasto czekoladowe 0,138 kg
14,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker mieszanka do wypieku sernika z drobnym cukrem dekoracyjnym 580g
41,98 zł/1kg
24,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dr Oetker Brownies mieszanka do pieczenia z formą na 16 brownies 456g
24,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciasto kruche Ruf 425 g 425 g
41,18 zł/1kg
17,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonała strona internetowa
Bardzo zadowolony
Oceniono dnia 23 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Polleo Sport Protein Pancake Mix, 500 g - Bez smaku
65,49 zł
Sprzedawca: PolleoSport
130,98 zł/1kg

Dr. Oetker 709529006 Dr. Oetker Schokolade Puddingpulver 2,5 kg, 1 St.



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
167,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,90 zł/1kg

Dr Oetker Krem bawarski 1 kg, 1 opakowanie (1 x 1 kg)
134,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
134,00 zł/1kg

Dr. Oetker Pudding o smaku orzechowym 2,5 kg, 1 opakowanie (1 x 2,5 kg)
131,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Albumina o wysokiej pianotwórczości 200 g – Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,27 zł/1kg

Włoski zakwas do pizzy 500g - 5 Stagioni
23,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,25 zł/1kg

Suszony zakwas pszenny 500 g – Schronisko Bukowina
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
35,05 zł/1l

Babeczki Moon Cake czekoladowe 210 g
22,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,48 zł/1l

Gluten pszenny 500g - Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,22 zł/1kg

Mąka z łubinu 250 g – Schronisko Bukowina
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,22 zł/1l

Suszony zakwas pszenny 200 g – Schronisko Bukowina
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,96 zł/1kg

Seitan z glutenu pszennego 350 g – Schronisko Bukowina



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1kg

Proszek do pieczenia 150g - Schronisko Bukowina
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,39 zł/1kg

Kasza Manna extra pszenna 1kg - Tota



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3,42 zł/1kg

Jogurtowe babeczki bez cukru Misura 6x31,7g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,04 zł/1kg

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
282,50 zł/1kg

Kotanyi mieszanka przypraw do piernika 31g
9,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

WAFLE GRYCZANE BEZGLUTENOWE100 g - FIORENTINI
13,10 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
131,00 zł/1kg

Płynny zakwas żytni 200ml - Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,83 zł/1l

MIESZANKA NA NALEŚNIKI BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 250 g - PIĘĆ PRZEMIAN
16,88 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka