4,4



Na podstawie 16 opinii
COMPO Floranid® Nawóz do trawników przeciw chwastom Mech Kompleksowa pielęgnacja 6kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
575,99 zł
96,00 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Nawozy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nawóz Siarczan Żelaza – Usuwacz Mchu – 20 kg – Na 1000 m2 - Organifer11,85 zł/1l
236,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Nawoz do trawników COMPO o długotrwałym działaniu, 20 kg - 1311244004
31,55 zł/1kg
630,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Neudorff Azet®, nawóz do trawników, 10 kg
52,50 zł/1kg
524,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nawoz do roślin COMPO FLORANID® z herbicydem, 1,5 kg, do powierzchni 50 m²
291,35 zł/1kg
471,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

COMPO Nawóz do trawników + bariera przeciw chwastom, zrównoważona pielęgnacja trawników, drobne granulki, 10 kg, 200 m2 24614
61,00 zł/1kg
609,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

WOLF-Garten® 3841020 WOLF-Garten® RA SW 100 Moos Unkrautvernichter 3,5 kg
45,86 zł/1kg
160,50 zł
Sprzedawca: somnia24

WOLF-Garten SQ 450 Środek do zwalczania chwastów plus nawóz do trawników 9 kg na 450 m²
45,14 zł/1kg
406,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

COMPO 23741 COMPO Długodziałający nawóz do trawników, 20 kg na 800 m kw
15,31 zł/1kg
307,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Florovit nawóz do trawników z mchem (mistrzowski trawnik) wiadro 4kg
16,00 zł/1l
66,74 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,99 zł
Sprzedawca: DomoDomo

SUBSTRAL® Nawóz do trawników ze środkiem chwastobójczym 0,8 kg
598,74 zł/1kg
478,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wolf-Garten SQ50 zwalczanie chwastów + nawóz do trawników SQ 50, 314825
172,42 zł/1kg
172,42 zł
Sprzedawca: Sotel

Substral 3w1 kompletny nawóz do trawników 14 kg
47,86 zł/1kg
669,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SUBSTRAL® 83200 SUBSTRAL® Unkraut & Moos bleibt chancenLOS Rasendünger 7,2 kg
43,52 zł/1kg
313,37 zł
Sprzedawca: somnia24

SUBSTRAL® 3w1 kompletny nawóz do trawników 14 kg
47,86 zł/1kg
669,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nawóz do trawników Gärtner's Action EXT wiadro 7,5 kg
58,81 zł/1kg
456,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nawóz do trawników Gärtner z substancją mechobójczą, wiadro 5 kg
99,24 zł/1kg
520,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

COMPO Nawóz do trawników „Nie dla chwastów i mchu” – nawóz płynny o błyskawicznym działaniu – dla soczyście zielonego, zdrowego trawnika – przeciwko mchowi i chwastom – 2,5 l za
196,80 zł/1l
491,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Naturen 6w1 kompletny nawóz do trawników 20 kg
33,45 zł/1kg
668,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Nawóz do trawnika przeciw żółknięciu BIOPON 1KG
14,22 zł/1kg
15,64 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
COMPO Floranid® nawóz do trawników przeciw chwastom + mech Kompletna pielęgnacja odpowiednia dla wszystkich trawnikówZabójca chwastówZabójca mchuNawóz o natychmiastowym działaniuDługotrwałe działanie 3 miesiąceWystarcza na 200 m²Zawartość: 6 kgOstrzeżenia o zagrożeniach: EUH208 Zawiera 2,4-D. Może powodować reakcję alergiczną.EUH208 Zawiera mocznik metylenowy. Może powodować reakcję alergiczną.EUH401 Aby uniknąć ryzyka dla ludzi i środowiska, należy postępować zgodnie z instrukcją użycia.wskazujące środki ostrożności:P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu.P102 Chronić przed dziećmi.P270 Nie jeść, nie pić i nie palić podczas stosowania.P501 Zawartość/pojemnik usuwać do zatwierdzonego zakładu utylizacji odpadów.
- Wymiary
- 000
- Waga
- 6 kg
- Model
- Floranid
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 4008398261726
- Numer producenta
- 2617276004
- Producent
- COMPO
- Wymiary
- 000
- Waga
- 6 kg
- Model
- Floranid
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 4008398261726
- Numer producenta
- 2617276004
- Producent
- COMPO
Brak hasła ostrzegawczego
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
P102: Chronić przed dziećmi.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
EUH 208: Zawiera substancje uczulające. Może powodować reakcje alergiczne.
Pasuje również do tego

Koncentrat na Owady Trawnikowe – 5 l na 1250 m2 - Organifer
120,60 zł/1l
602,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 600ml BROS
75,95 zł/1l
45,57 zł
Sprzedawca: VISO

BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
109,79 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Monofosforan potasu 2 kg, MKP, fosfor, potas, nawóz, stymulator kwitnienia, dla roślin, GiDeli
32,34 zł/1kg
64,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Bio12 Wapno Do Bielenia Drzew Drzewek I Odkwaszania Gleby Ziemi 2Kg Biovita
5,50 zł/1l
10,99 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Spray przeciw osom i szerszeniom HASIČÁK 300ml BROS
84,27 zł/1l
25,28 zł
Sprzedawca: VISO

Easy Life ProFito, 5000 ml, 1 szt.
74,65 zł/1l
373,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

20 kg jesiennego nawozu do trawników Beckmann NPK-6+3+13 na ok. 500 m²
6,98 zł/1kg
139,60 zł
Sprzedawca: boni-shop

PERLKA Cyjanamid wapnia 25 kg Nawóz mineralny Nawóz azotowy N Ca Pastwisko
13,71 zł/1kg
342,77 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky

COMPO 2246622004 COMPO HECKEN TURBO Heckendünger 4,0 kg
30,91 zł/1kg
129,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Nohel Garden Grass Sand EXPERT 20kg
2,79 zł/1kg
55,76 zł
Sprzedawca: Eoshop

Wolf-Garten SQ120 zwalczanie chwastów + nawóz do trawników SQ 120, 314829
75,58 zł/1kg
181,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Mairol® 49145 Mairol® Palmen-Boost Baum- und Strauchdünger 1,0 l
79,85 zł/1l
79,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Wapno do bielenia drzew ozdobnych i owocowych 1 kg
14,89 zł/1kg
14,89 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Keramsit granulat drenażowy dla ogrodnictwa 5L 10-20mm
4,21 zł/1l
21,06 zł
Sprzedawca: DomoDomo

LERAVA® chelat żelaza 200g - skutecznie zwalcza niedobór żelaza - nawóz żelazowy do wszystkich rodzajów roślin - zapewnia silną zieleń - nawóz żelazowy do hortensji
1 305,25 zł/1kg
261,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mączka bazaltowa AGRA 3kg
4,97 zł/1kg
16,39 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL

FUXTEC nawóz wiosenno-letni do trawnika FX-RDFS10 | wysoki azot | 10 kg na 500 m² | dlugie dzialanie | Germany
16,77 zł/1kg
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FUXTEC

Seramis – nawóz dla roślin zielonych i palm 500 ml
319,66 zł/1l
159,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

SUBSTRAL® 22040 SUBSTRAL® Universaldünger 4,0 l
38,84 zł/1l
155,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Nawóz do magnolii Planta do Magnolii granulat 1 kg
16,99 zł/1l
16,99 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Agro Kristalon Start 0 5 kg (000501)
62,88 zł/1kg
31,44 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky

BOPON - DUO eliksir do storczyków, odżywia i regeneruje 35 ml - dozownik - 1 szt
11,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

płynny nawóz w sprayu do liści roślin z rodzaju Monstera, zawierający 16 mikroelementów. Płynny nawóz do kwiatów w sprayu, gotowy do użycia, na bazie estru wysokomolekularnego, 300 ml
770,50 zł/1l
231,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Florovit nawóz do borówek ekologiczny i innych roślin kwaśnolubnych karton 1,1l
20,69 zł/1kg
20,69 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Alfa Boost 1 litr ALL-IN-ONE wzmacniacz roślin z naturalnym triakontanolem
375,50 zł/1l
375,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Leaf Vital Koncentrat 1 L – 1 000 m2 – Prírodná Starostlivosť o Listy Do Regeneráciu, Silny Wzrost i Długotrwała Vitalitu – Frassor
201,99 zł/1l
201,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Nawóz do pomidorów 350 g SUBSTRAL
67,18 zł/1kg
33,59 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Nohel Garden Preparat mikoryzowy SYMBIVIT 150g
211,06 zł/1kg
35,88 zł
Sprzedawca: VISO

WOLF-Garten SQ 450 Środek do zwalczania chwastów plus nawóz do trawników 9 kg na 450 m²
45,14 zł/1kg
406,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 63% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
63%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 31% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
31%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
6%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nawoz do trawnika i środek chwastobójczy w jednym
Liczba sztuk 6Waga 6 kg
Używam tego produktu już od kilku lat. Wiosną nawożę cały trawnik po pierwszym napowietrzaniu. Później natomiast celowo spryskuję nim chwasty. Efekt jest imponujący. Nie stosuję już żadnych innych środków.
Oceniono dnia 29 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Compo Floranid
Liczba sztuk 6Waga 6 kg
Nasz trawnik nigdy nie był tak bujny i zielony jak teraz dzięki Mossfree Weedfree.
Oceniono dnia 27 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super
Liczba sztuk 1Waga 9 kg
najlepszy produkt, działa bardzo dobrze, chętnie kupię ponownie w razie potrzeby
Oceniono dnia 8 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nawóz do trawników
Liczba sztuk 1Waga 9 kg
Nawóz do trawników jest świetny, bez chwastów i mchu
Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybka dostawa
Liczba sztuk 6Waga 6 kg
Dobry
Oceniono dnia 28 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rozcieńczalnik
Liczba sztuk 6Waga 6 kg
Jestem więcej niż zadowolony z tego rozcieńczalnika... Używam go od kilku lat.
Oceniono dnia 4 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
1a
Liczba sztuk 6Waga 6 kg
²Dobry
Oceniono dnia 6 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt nie odpowiada zamówieniu
Liczba sztuk 6Waga 6 kg
Niezadowolony z produktu, ponieważ nie odpowiada on danym zamówienia, a konwersja w celu użycia pompy była zbyt czasochłonna. Kolejny minus: dostarczony element łączący węża ciśnieniowego jest przeznaczony do kosza na śmieci, ponieważ nie uszczelnia 100: ig do obudowy pompy. Na przyszłość: nie dziękuję za produkt tej firmy!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (2500 Litrow – na 2500m2) - Organifer
6 321,99 zł
Sprzedawca: Organifer
2,53 zł/1l

Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (Duża torba 750 kg – na 7500 m2) - Organifer
5 031,99 zł
Sprzedawca: Organifer
6,71 zł/1l

Granulki z Obornika Krowiego 3w1 (500 kg – na 5000 m2) - Organifer
4 601,99 zł
Sprzedawca: Organifer
6,14 zł/1l

Bentonit – Poprawiacz Gleby Piaszczystej (24x = 480 kg – na 4800 m2) - Organifer



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
4 514,99 zł
Sprzedawca: Organifer
9,41 zł/1l

Topdressing Trawników – Mieszanka z Mykoryzą i Rhizobakteriami (Duża torba 1500 Litrow – na 1500m2) - Organifer
4 084,99 zł
Sprzedawca: Organifer
2,72 zł/1l

Koncentrat na Owady Trawnikowe – 10 l na 2500 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
989,99 zł
Sprzedawca: Organifer
99,00 zł/1l

Koncentrat na Ślimaki 10 l – na 10000 m2 - Organifer
859,99 zł
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l

Koncentrat na Choroby Liści – 10 l na 10000 m2 - Organifer



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
859,99 zł
Sprzedawca: Organifer
86,00 zł/1l

Koncentrat na Ślimaki 5 l – na 5000 m2 - Organifer
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Nicienie – Koncentrat na Nicienie Glebowe – 5 l na 5000 m2 - Organifer



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Grzyby Glebowe Koncentrat Grzyba Glebowego – 5 l na 5000 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
559,99 zł
Sprzedawca: Organifer
112,00 zł/1l

Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (20 kg na 1000 m2) - Organifer
443,99 zł
Sprzedawca: Organifer
22,20 zł/1l

Nawóz organiczny z wełny owczej – granulat (10 kg na 100 m2) - Organifer
279,99 zł
Sprzedawca: Organifer
28,00 zł/1l

Nawóz do trawnika (20 kg – na 400 m2) - Organifer
258,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,63 zł/1l

Wapno Algowe w Proszku – Czyste Lithothamnium Calcareum (10 kg na 500 m2) - Organifer
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
24,50 zł/1l

Nawóz Pastwiskowy Wszystko w jednym (20 kg – na 400 m2) - Organifer
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l

Nawóz Ogrodowy Wszystko w jednym (20 kg – na 200 m2) - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
244,99 zł
Sprzedawca: Organifer
8,17 zł/1l

Nawóz Siarczan Żelaza – Usuwacz Mchu – 20 kg – Na 1000 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
236,99 zł
Sprzedawca: Organifer
11,85 zł/1l

Nawóz do rozchodników i zielonych dachów - 20 kg na 400 m2 - Organifer



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
224,99 zł
Sprzedawca: Organifer
11,25 zł/1kg

Uniwersalny Nawóz Wszystko-w-Jednym w Płynie (10 l – na 1000 l) - Organifer
214,99 zł
Sprzedawca: Organifer
21,50 zł/1l