4,9



Na podstawie 12 opinii
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Kobiety, 150 ml, Butelka do ponownego użytku, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
438,71 zł
2 924,73 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
11h 28m 13s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy3 512,87 zł/1l
526,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Parma Zafferano, Unisex, 100 ml, Bergamotka, Kolendra, Mandarynka, Pomarańczowy, Geranium, Jasminum sambac, Kwiat pomarańczy, Różowy, Szafran, Paczula, Tonkowiec wonny, Wanilia, ALCOHOL DENAT. • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LIMONENE • LINALOOL • CITRONELLOL...12 932,40 zł/1l
1 293,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior Diorella 100 ml, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cytryna, Sicilian lemon, Wiciokrzew6 490,00 zł/1l
649,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Parma, Mirto Di Panarea Forte, Eau De Toilette, For Women, 100 ml5 483,50 zł/1l
548,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Cytryna, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Nektar figowy, Różowy pieprz, Jaśmin, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
7 706,67 zł/1l
231,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Pomarańczowy, Cytryna, Mandarynka, Petitgrain, Kardamon, Piżmo, Karmel, Spray
2 894,00 zł/1l
520,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Cytryna, Drzewo cedrowe, Imbir, Bezoin, Piżmo, Wetiwer, Spray
4 650,67 zł/1l
837,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Drzewo cedrowe, Imbir, Benzoina, Piżmo, Wetiwer, Spray
4 588,90 zł/1l
458,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Mirto di Panarea, 75 ml, Mirt, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Jaśmin, Różowy, Masa uszczelniająca, Juniper, Bursztyn, Cedr, Spray
4 434,40 zł/1l
332,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, Unisex, 30 ml, Bergamotka, Krwawa pomarańcza, Cytryna, Mięta, Petitgrain, Drzewo cedrowe, Piżmo, Paczula, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
8 597,67 zł/1l
257,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, Unisex, 100 ml, Bergamotka, Krwawa pomarańcza, Cytryna, Mięta, Petitgrain, Drzewo cedrowe, Piżmo, Paczula, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
4 137,10 zł/1l
413,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia, 150 ml, Bergamotka, Pomarańczowy, Anyż, Migdał, Ylang-ylang, Tolu balsam, Cedr, Piżmo, Wanilia, Spray
5 185,60 zł/1l
777,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, Unisex, 100 ml, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Róża damasceńska, Jaśmin, Morski, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Juniper, Mastryks, Spray
4 171,10 zł/1l
417,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Acqua di Parma Mandarino Di Sicilia, Unisex, 180 ml, Bergamotka, Krwawa pomarańcza, Cytryna, Mięta, Petitgrain, Drzewo cedrowe, Piżmo, Paczula, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, CITRAL,...
2 831,06 zł/1l
509,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Acqua di Parma Luce di Rosa, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Longoza, Czarny pieprz, Geranium, Różowy, Drzewo cedrowe, Drewno gwajakowe, Wetiwer
6 670,50 zł/1l
667,05 zł
Sprzedawca: somnia24

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea, Unisex, 180 ml, Mirt, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Jaśmin, Róża damasceńska, Morski, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Juniper, Mastryks, Spray
3 021,11 zł/1l
543,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Burberry Weekend, Mężczyźni, Letnie, 100 ml, Butelka jednorazowa, Grapefruit,Lemon,Mandarin, Sandalwood
1 190,00 zł/1l
119,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Nautica - Voyage EDT 100ml
631,50 zł/1l
63,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Valentino Uomo Born in Roma woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
6 132,40 zł/1l
306,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Acqua di Parma Arancia di Capri, Unisex, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, CITRUS..., 1 szt.
4 328,80 zł/1l
432,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 150 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka do ponownego użytku
- Wysoka nuta (nuta głowy) zapachowa:
- Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon
- Średnia nuta (nuta serca) zapachowa:
- Petit Grain, Cardamom
- Nuta bazowa (nuta głębi) zapachowa:
- Caramel, Musk
Blu Mediterraneo Arancia Di Capri to orzeźwiający zapach przeznaczony dla kobiet i mężczyzn.
Nuta głowy: /pomarańcza, cytryna, bergamotka, sycylijska mandarynka
Nuta serca: /petitgrain, kardamon
Nuta bazy: /piżmo, karmel
Perfumy męskie
Blu Mediterraneo Arancia Di Cap
ri Acqua Di Parma EDT 150 mlPozwól, aby wperfum
y męskie Blu MediterraneoArancia
Di CapriAcqua Di Parma EDT zaskoczyły Cię i określiły Twoją osobowość dzięki tym męskim perfumom o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Acqua Di Parma!
- Płeć:
- Unisex
- Mężczyźni
- Typ: EDT (woda toaletowa)
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri woda toaletowa spray Relaksujący, promienny i lekki zapach ożywiony połączeniem pomarańczy, mandarynki i cytryny. Esencja Petit Grain łączy się z intensywnym aromatem kardamonu, tworząc orzeźwiające serce z otulającą bazą z lekką nutą karmelu i zmysłowymi nutami piżma
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Eau De Toilette, Unisex, 150 ml
Woda toaletowa Blu Mediterraneo Arancia di Capri marki Acqua di Parma została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 150 ml.
Acqua di Parma Blu Mediterraneo – Arancia di Capri to unisexowy zapach pełen śródziemnomorskiej świeżości i lekkości, wprowadzony na rynek w 1999 roku. Zapach ten oddaje swobodną atmosferę wyspy Capri, gdzie cytrusowe akordy ożywiają i pobudzają zmysły. Nuty głowy niosą soczystą świeżość pomarańczy, sycylijskiej mandarynki, rześkiej bergamotki i gorzkiego grejpfruta. Ta cytrusowa mieszanka tworzy promienny i pobudzający wstęp, pełen letniego ciepła i radości. Serce zapachu rozwija się w delikatne nuty liścia pomarańczy i kardamonu, które nadają zapachowi delikatną pikantność i zielony akcent. Liść pomarańczy wnosi do kompozycji lekkość i świeżość, podczas gdy kardamon dodaje nutę przypraw, która nadaje zapachowi delikatną głębię i elegancję. Nuty bazy tworzą słodki karmel i delikatne piżmo, które zapewniają zapachowi ciepłe i przyjemnie słodkie wykończenie. Karmel nadaje kompozycji aksamitność i lekko wykwintny charakter, podczas gdy piżmo sprawia, że zapach jest delikatny i długotrwały. Blu Mediterraneo – Arancia di Capri to idealny wybór dla tych, którzy poszukują świeżego, cytrusowego zapachu z nutką słodyczy, przywodzącego na myśl atmosferę śródziemnomorskich wakacji i relaksu.
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri - Eau de Toilette Woda toaletowa Arancia di Capri z kolekcji Blu Mediterraneo marki Acqua di Parma oferuje orzeźwiający i ożywczy zapach przywodzący na myśl słoneczne wybrzeże Capri. Tę wykwintną kompozycję otwiera musująca mieszanka mandarynki, cytrynowego olejku eterycznego i pomarańczy, która natychmiast wprawia w dobry nastrój i daje uczucie świeżości. Nuta serca łączy subtelne aromaty petitgrain z pikantnym urokiem kardamonu, nadając zapachowi ekscytującą głębię, podczas gdy nuta bazy perfum dopełnia doznania węchowe ciepłą nutą karmelu i zmysłowymi akordami piżma. To harmonijne połączenie tworzy długotrwały, fascynujący zapach, który podkreśla osobowość, pozostając jednocześnie przyjemnie subtelnym.Piramida zapachowa: - Nuty głowy: włoska słodka pomarańcza, włoska mandarynka, włoska cytryna- Nuty serca: petitgrain, kardamon- Nuty bazy: karmel, piżmoFlakon Arancia di Capri odzwierciedla elegancję Art Deco, typową dla Acqua di Parma. Głębokie niebieskie szkło, szlachetne i grubościenne, przypomina lśniący blask Morza Śródziemnego i sprawia, że perfumy nie są tylko zapachem, ale stylowym dodatkiem. Ta woda toaletowa jest idealnym wyborem dla każdego, kto pragnie świeżego, ale luksusowego zapachu.
Olejki eteryczne z sycylijskiej pomarańczy i mandarynki, cytryny Sorrento i grejpfruta tworzą świeży i musujący aromat w górnych nutach zapachu. W nutach serca esencja petitgrain łączy się z bogatym smakiem yerba mate i kwaśnym olejkiem eterycznym z kardamonu. Nuta bazy łączy nutę karmelu z bardziej zmysłowym piżmem, nadając zapachowi przyjemnego ciepła.
BLU MEDITERRANEO ARANCE DI CAPRI edt vapo 150 ml
- Model
- Blu Mediterraneo Arancia di Capri
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri Woda toaletowa, 150ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexMężczyźni
- EAN
- 8028713570025
- Numer producenta
- 57002
- Model
- Blu Mediterraneo Arancia di Capri
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri Woda toaletowa, 150ml
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexMężczyźni
- EAN
- 8028713570025
- Numer producenta
- 57002
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Pomarańczowy, Cytryna, Mandarynka, Petitgrain, Kardamon, Piżmo, Karmel, Spray
2 894,00 zł/1l
520,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Cytryna, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Nektar figowy, Różowy pieprz, Jaśmin, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
7 706,67 zł/1l
231,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Cytryna, Drzewo cedrowe, Imbir, Bezoin, Piżmo, Wetiwer, Spray
4 650,67 zł/1l
837,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Philips HX6068/12, 8 szt., Biały
305,97 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 100 ml, Cytryna, Mandarynka, Pomarańczowy, Kardamon, Petitgrain, Karmel, Piżmo, Spray
4 329,10 zł/1l
432,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 100 ml, Bergamotka, Cytryna, Drzewo cedrowe, Imbir, Benzoina, Piżmo, Wetiwer, Spray
4 588,90 zł/1l
458,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamotka, Cytryna, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Drzewo cedrowe, Imbir, Cedarwood, Red Ginger
8 620,00 zł/1l
258,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

Acqua di Parma Oud, Unisex, Letnie, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Pomarańczowy, Bergamot, Orange
6 075,80 zł/1l
607,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Materac dmuchany Bestway "Aqua Lounge", 160 x 84 cm, 43103, 1 sztuka, różne kolory. Kolory
111,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Acqua di Parma Sakura, Letnie, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mandarynka, Różowy pieprz, Bergamot, Yellow Mandarin, Pink Pepper, Sakura, Jaśmin
5 896,50 zł/1l
589,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Acqua Di Parma Sakura EDP 20 ml UNISEX
10 672,50 zł/1l
213,45 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Wymienny filtr wody Waterdrop do Samsung DA29-10105J HAFEX/EXP, filtr wody DA2010CB, Samsung Side by Side (4)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Ergonomiczna nakładka na materac – nakładka z pianki zimnej – nakładka na materac 140x200
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

esco Streusalz 09450621 12,5kg
6,32 zł/1kg
78,95 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Wodoodporny ochraniacz na materac 120 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
184,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

De’Longhi Radia S TRRS0920, Podgrzewacz elektryczny pomieszczeń na olej, Olej, 1,4 m, Wewnętrzna, Podłoga, Biały
535,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
228 380,96 zł/1kg
119,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oral-B iO Series 9N, Dorosły, Wibrująca szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Pielęgnacja dziąseł, Intensywny, Delikatny, Super sensitive, Wybielający, Czarny, 2 min, Czarny
780,25 zł/1kg
1 014,32 zł
Sprzedawca: Di-Life

Doctor Babor Renewal Cream 50 ml
655,00 zł/100ml
327,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Różowe kieliszki do szampana, zestaw 6 sztuk, wykonane z prawdziwego szkła – eleganckie kieliszki do szampana – wysokiej jakości kieliszki do wina – idealne do Moët & Chandon
467,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vareonix

Apple AirTag, Element, Wyszukiwarka, Srebrny, Biały, Odporny na kurz, IP67, CR2032
220,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 30 ml, Cytryna, Mandarynka, Pomarańczowy, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Kardamon, Petitgrain, Petit Grain, Cardamom
6 991,67 zł/1l
209,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny, świeży zapach
Lubię ten zapach na lato, a teraz w formacie xxl 150 ml
Oceniono dnia 13 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza cena, szybka dostawa!
Jestem bardzo zadowolony z ceny i dostawy.
Oceniono dnia 4 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło idealnie.
Jestem bardzo zadowolony.
Oceniono dnia 4 maja 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Fantastyczny zapach, który inspiruje
Opakowanie 150 ml jest tego warte
Oceniono dnia 3 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko na topie
Najlepszy zapach na lato
Oceniono dnia 13 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Wszystko świetnie
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l