4,9



Na podstawie 14 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
MARBERT Man Classic, Mężczyźni, Antyperspirant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, 24 h
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
99,25 zł
1 323,33 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Sauvage, Mężczyźni, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Butelka, 75 g, 24 h2 494,53 zł/1l
187,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g364,92 zł/1l
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Rexona Intense Fresh, Mężczyźni, Antyperspirant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 96 h93,27 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Versace for Men Dezodorant w sztyfcie (75 ml)1 638,40 zł/1kg
122,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

MARBERT Man Classic, Mężczyźni, Antyperspirant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, Uniwersalne
1 071,20 zł/1l
80,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

MARBERT Bath & Body Classic, Unisex, Dezodorant, Dezodorant w kremie, Pałeczka, 40 ml, Uniwersalne
1 882,50 zł/1l
75,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Marbert Man Classic Natural Deospray 125ml
217,60 zł/1l
71,27 zł
-61%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,20 zł
Sprzedawca: Glampact

Tabac Original, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, 24 h
359,87 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Montblanc Explorer Deodorant Stick 75 g
1 031,20 zł/1kg
77,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Lacoste L.12.12 Blanc Dezodorant, 150ml
402,70 zł/1kg
80,54 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

LEA 3.615, Kobiety, Antyperspirant, Dezodorant w kulce, Pałeczka, 50 ml, 48 h
1 659,80 zł/1l
82,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Weleda, Dezodorant w kulce dla mężczyzn, 50 ml
1 574,40 zł/1l
78,72 zł
Sprzedawca: somnia24

NIVEA MEN Dry Impact, Mężczyźni, Antyperspirant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 50 ml, 72 h
251,20 zł/1kg
12,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lactovit Man Dezodorant 48h Spray 200ml
244,55 zł/1l
48,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Sebamed Dezodorant w kulce Fresh 50ml
1 682,20 zł/1l
84,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Hidrofugal, Classic, Antyperspirant w kulce, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
912,00 zł/1l
45,60 zł
Sprzedawca: TR8

Sebamed Men Dezodorant w kulce, 50 ml
622,60 zł/1l
31,13 zł
Sprzedawca: VISO

HIDROFUGAL 9705 HIDROFUGAL CLASSIC ATOMIZER Dezodorant w sprayu 75,0 ml
788,40 zł/1l
59,13 zł
Sprzedawca: somnia24

NIVEA 4006000094403, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 48 h
77,20 zł/1l
11,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

DRICLOR Antyperspirant w kulce 20 ml
219,08 zł/1kg
109,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Typ produktu:
- Antyperspirant
- Model:
- Dezodorant w sztyfcie
- Typ dozownika:
- Pałeczka
- Perfumowane:
- Nie
- Pojemność:
- 75 ml
- Czas ochrony:
- 24 h
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Uniwersalne
- Nie zawiera:
- Alkohol
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
Góra: Artemisia Dracunculus, lawenda
Serce: miód, jałowiec, cynamon
Baza: paczula, cedr, bursztyn
- Waga
- 132 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Glikozydy kwasów tłuszczowych pochodzenia kokosowego, izopropylowy palmitynian, chlorowodorek glinu, alkohol stearylowy, oktyldodekanol, talk, kwas krzemowy, benzoesan C12-15 alkilu, alkohol cetylowy, olej rycynowy uwodorniony, polietylen glikolu eter butylowy (PPG-14), substancje zapachowe, olejek paczulowy, olejek lawendowy/-ekstrakt, acetylzedren, linalol, witamina E, octan linalylu, benzoesan benzylu, geraniol, citronellol, pineny, kamfor, limonen, terpineol, olejek z peelii gorzkiej, hydroksycytronelal, β-kariofilen, octan geranylu, izoeugenol, farnesol, kumaryna, salicylan amylu, eugenol, salicylaldehyd amylu, kwas benzoesowy, BHT, olejek ylang-ylang/-ekstrakt, benzoesan metylowy, benzoesan etylowy
- Producent
- Marbert
- Liczba sztuk
- 13
- EAN
- 4085404550142
- Numer producenta
- 40455014
- Waga
- 132 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Glikozydy kwasów tłuszczowych pochodzenia kokosowego, izopropylowy palmitynian, chlorowodorek glinu, alkohol stearylowy, oktyldodekanol, talk, kwas krzemowy, benzoesan C12-15 alkilu, alkohol cetylowy, olej rycynowy uwodorniony, polietylen glikolu eter butylowy (PPG-14), substancje zapachowe, olejek paczulowy, olejek lawendowy/-ekstrakt, acetylzedren, linalol, witamina E, octan linalylu, benzoesan benzylu, geraniol, citronellol, pineny, kamfor, limonen, terpineol, olejek z peelii gorzkiej, hydroksycytronelal, β-kariofilen, octan geranylu, izoeugenol, farnesol, kumaryna, salicylan amylu, eugenol, salicylaldehyd amylu, kwas benzoesowy, BHT, olejek ylang-ylang/-ekstrakt, benzoesan metylowy, benzoesan etylowy
- Producent
- Marbert
- Liczba sztuk
- 13
- EAN
- 4085404550142
- Numer producenta
- 40455014
Pasuje również do tego

Woda toaletowa Marbert Man Classic Eau de Toilette
2 658,40 zł/1l
265,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Marbert Man Bath 400ml
223,90 zł/1l
89,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

MARBERT Man Classic, Mężczyźni, Antyperspirant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, Uniwersalne
1 071,20 zł/1l
80,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

MARBERT Man Classic, Balsam po goleniu, Uniwersalne, 100 ml
1 262,60 zł/1l
126,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Marbert Man Classic Natural Deospray 125ml
217,60 zł/1l
71,27 zł
-61%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,20 zł
Sprzedawca: Glampact

SodaStream 1047200490, Butelka karbonizowana, Przezroczysty, 0,6 l, 2 szt., CE, 205 mm
71,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

MARBERT Bath & Body Classic, Unisex, Dezodorant, Dezodorant w kremie, Pałeczka, 40 ml, Uniwersalne
1 882,50 zł/1l
75,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - antracyt
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Materac worek GINASO 140x200 cm z COCONUT 22cm
1 370,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MebleTkaninyPL

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Tabac Original, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, 24 h
359,87 zł/1l
26,99 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

MARBERT Classic, Odżywka do golenia, Mężczyźni, Uniwersalne, 100 ml, Apply on shaves before shaving. Rinse thoroughly after shaving., CE
897,90 zł/1l
89,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Oscar de la Renta Pour Lui woda toaletowa dla mężczyzn 90 ml
1 035,56 zł/1l
93,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marbert Man Classic Sport woda toaletowa 100 ml
963,20 zł/1l
96,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guy Laroche - Drakkar Noir EDT 100ml
598,00 zł/1l
59,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marbert Balsam do ciała dla kobiet 400ml
119,85 zł/1kg
56,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

BRUT Original, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
590,00 zł/1l
59,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Rabanne 1 Million, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w sztyfcie, Pałeczka, 75 ml, Mandarynka, Mięta pieprzowa
1 208,00 zł/1l
90,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marbert Bath & Body Fresh Eau Fraiche Body & Fragrance 50 ml
1 778,80 zł/1l
88,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Marbert woda toaletowa Marbert Man woda toaletowa spray
3 869,90 zł/1l
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Laura Biagiotti - Roma Large Body Lotion 150ml
327,99 zł/1kg
327,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Tabac Man Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
850,00 zł/1l
63,75 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Baldessarini Ambre Dezodorant w sztyfcie 75 ml
1 352,13 zł/1l
101,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lacoste L.12.12 Blanc Dezodorant, 150ml
402,70 zł/1kg
80,54 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Cotton Prime® 10 Paar Business Socken Prime Cotton 43-46 grau
449,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Montblanc Explorer Deodorant Stick 75 g
1 031,20 zł/1kg
77,34 zł
Sprzedawca: somnia24

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic
125,66 zł/1kg
59,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mont Blanc Legend Spirit Pour Homme Dezodorant w sztyfcie, 75ml
953,33 zł/1l
71,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Ted Lapidus Lapidus pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
994,10 zł/1l
99,41 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ulubiony dezodorant szybko dostarczony
Zawartość 0,075 l
Bardzo podoba mi się subtelny zapach i niezawodne działanie dezodorantu.
Oceniono dnia 9 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Marbert Man Classic 24h antyperspirant w sztyfcie 75 ml
Zawartość 0,075 l
Zapach jest po prostu świetny, ponieważ jest tak klasyczny!
Oceniono dnia 6 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry i poinformowany
Zawartość 0,075 l
Bardzo dobry! Ale dobrze znany i dlatego zamówiony!
Oceniono dnia 12 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dla mnie najlepszy
Zawartość 0,04 l
Dezodorantu używam od lat.
Oceniono dnia 1 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dezodorant
Zawartość 0,075 l
Szybka dostawa, dobry produkt
Oceniono dnia 7 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy produkt
Zawartość 0,04 l
Najlepszy
Oceniono dnia 30 września 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
. ..
Zawartość 0,075 l
Sehr gutes Antitranspirant, angenehmer Duft
Oceniono dnia 22 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,075 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Odwieacz dezodorant do butw i obuwia sportowego 100ml
32,60 zł
Sprzedawca: EDANTI
326,00 zł/1l

Lady Speed Stick | Antytranspirant, Wild Freesia, Antytranspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh Alkoholfreies Antitranspirant, Dezodorant 39,6 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,98 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
384,36 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Powder Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Mexx Life is Now for Him Woda toaletowa, 50ml
197,32 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 946,40 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
379,13 zł/1l

Mitchum Shower Fresh Dezodorant dla kobiet 63 g
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
364,92 zł/1l

Dezodorant w sztyfcie Lavender Essentials A&H 71 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,95 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
380,14 zł/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 65 g.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
261,38 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Swagger - 85 g - Bez aluminium - Skuteczna ochrona - Przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
470,47 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Krakengard - 85g - Bez aluminium - Świeżość przez cały dzień



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
48,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
576,35 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Ochrona przed potem - 73 g - Skuteczna świeżość - Długotrwała ochrona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
643,70 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fresh - 85 g - Bez aluminium - Świeżość do 48 godzin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
352,82 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Fiji - 85 g - Bez aluminium - Długotrwała ochrona - Uczucie świeżości



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
588,12 zł/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-godzinna ochrona - Świeżość i komfort



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
317,30 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, Perfumowany dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 100 ml, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
245,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 454,20 zł/1l

Old Spice | Deo Stick - Aqua Reef - 85g - Bez aluminium - Świeży i przyjazny dla skóry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
529,29 zł/1l

Old Spice | Dezodorant w sztyfcie - Original - 85 g - Długotrwała ochrona - Świeżość dla mężczyzn



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
411,65 zł/1l

Arm & Hammer - Bezzapachowy Dezodorant w Sztyfcie 71g - Essentials Unscented - Bez Aluminium
21,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
309,72 zł/1l

Dezodorant dla mężczyzn Cool Comfort Degree 76 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
302,50 zł/1l