5,0



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Davina Oat Snack Riegel – ekspozytor 15 x 65 g, smak Latte Macchiato
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
503,99 zł
533,32 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Batony musli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pudełko Barebells wegański baton (12X55g)192 263,89 zł/1kg
138,43 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
CORNY 3011269 CORNY Cookies & Cream Müsliriegel 6 Riegel108,12 zł/1kg
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
CORNY 329401 Corny Milch Classic 4riegel60,08 zł/1kg
7,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
CHAŁWA MIODOWA200 g - BIOAGROS211,90 zł/1kg
42,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

OatSnack - baton owsiany, 1 x 70 g, smak: chleb bananowy
463,00 zł/1kg
37,04 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Open Food 4051267100909, 435 kcal, 55 g, 27 g, 6,2 g, 20 g, 8 g
493,87 zł/1kg
37,04 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

OatSnack – batonik owsiany, 1 batonik 65 g, smak: jogurtowo-cytrynowy
5 093,20 zł/1kg
381,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BATON OWSIANY BROWNIE BEZGLUTENOWY40 g - LIFEFOOD
223,25 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
293,27 zł/1kg
117,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Pocky Milky Matcha (10 x 35 g)
320,46 zł/1kg
140,04 zł
Sprzedawca: Candyspot

Kind 411239, Snack bars, Czekolada, Masło orzechowe, 40 g
342,08 zł/1kg
164,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Baton Granola - Chipsy Czekoladowe 144g
103,13 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Baton owocowy - jabłko-truskawka 3x28g
140,48 zł/1kg
11,80 zł
Sprzedawca: taleoo

CORNY 3007065 CORNY Haferkraft Kakao Müsliriegel 4 Riegel
494,50 zł/1kg
69,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

CORNY 3012276 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 12 Riegel
179,10 zł/1kg
107,46 zł
Sprzedawca: somnia24

Muesli Snack Chocolate 4x29g
74,42 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Baton Protein 30% kakao- kokos BEZGL. 50 g
387,80 zł/1kg
19,39 zł
Sprzedawca: VISO

BATON DAKTYLOWO - ORZECHOWY Z CZEKOLADĄ RAW BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY25 g - LIFEFOOD
177,60 zł/1kg
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo

CORNY 3007184 CORNY milch Dark & White Müsliriegel 24 Riegel
147,47 zł/1kg
141,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

CORNY 3007693 CORNY Haferkraft Mandel Karamell Müsliriegel 100 Riegel
104,94 zł/1kg
367,29 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Ręcznie robiony baton owsiany
- z cennymi składnikami odżywczymi
- bez sztucznych wzmacniaczy smaku
- wegetariańskie
i pieczone z miłością.
Energetyczne przekąski owsiane to , naturalne produkty. To właśnie czyni je tak wyjątkowymi, nawet dla wegetarian. Pozwala to zachować składniki odżywcze i smak.
Soczyste płatki owsiane stanowią podstawę EnergyOatSnack, która jest uszlachetniana pysznymi składnikami, takimi jak wiśnie, jagody, orzechy, płatki kokosowe lub jogurt, w zależności od smaku.
Dostępne w różnych pysznych smakach. Naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie!
Wskazówka żywieniowa:
EnergyOatSnack to uniwersalna opcja śniadaniowa, która dobrze smakuje nawet w mleku!
Przygotowanie: Podgrzej 200 ml mleka w małej misce (np. w kuchence mikrofalowej), pokrusz baton w folii, otwórz folię, wlej zawartość do ciepłego mleka i rozgnieć widelcem lub łyżką. Gotowe!
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Po otwarciu zużyć w ciągu 1 dnia. Produkt należy przechowywać zamknięty, suchy, chroniony przed światłem i w temperaturze pokojowej (poniżej 20°C).
Energy OatSnack, baton energetyczny dla sportowców z płatkami owsianymi o smaku latte macchiato.
| Średnie wartości odżywcze | na 100 g | na baton (65 g) |
|---|---|---|
| Energia | 1810 kJ (432 kcal) | 1177 kJ (281 kcal) |
| Tłuszcz | 20 g | 13 g |
| - w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 7,7 g | 5,0 g |
| Węglowodany | 56 g | 36 g |
| - w tym cukier | 27 g | 18 g |
| Błonnik pokarmowy | 4,7 g | 3,1 g |
| Białko | 6,3 g | 4,1 g |
| Sól | 0,18 g | 0,12 g |
Składniki - Latte Macchiato:
Płatki owsiane(48%), inwertowany cukier płynny, margaryna roślinna (olej palmowy, olej rzepakowy, woda, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), glazura tłuszczowa (9%) (cukier, olej palmowy, słodka serwatkaw proszku(z mleka), mąka pszenna, emulgator: Lecytyny(soja), naturalny aromat), niskotłuszczowe kakao w proszku (0,7%) (kakao w proszku, regulator kwasowości: węglan potasu), naturalny aromat.
Energy Oat Snacks to batony owsiane. Soczyste płatki owsiane stanowią podstawę Energy Oat Snack, która jest uszlachetniona pysznymi składnikami, takimi jak wiśnie, jagody, orzechy, płatki kokosowe lub jogurt, w zależności od smaku.
Zalecane spożycie:
Spożywać 1 baton dziennie w zależności od potrzeb (np. przed sesją treningową).
Uwaga:
Suplementy diety nie zastępują zbilansowanej diety. Należy stosować zróżnicowaną i zbilansowaną dietę oraz prowadzić zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób nie dla dzieci.
Składniki (przykładowa wanilia):
PŁATKI OWSIANE (48%), inwertowany cukier płynny, margaryna roślinna (olej palmowy, olej rzepakowy, woda, sól, emulgator: Mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), glazura tłuszczowa (9%) (cukier, olej palmowy, słodka serwatka w proszku (MLEKO), MĄKA PSZENNA, emulgator: lecytyny (SOJA), naturalny aromat), naturalny aromat.
Informacje o wartościach odżywczych (na przykładzie wanilii):
Porcja: 1 baton
Wartości odżywcze | na 100g | na baton (65g) |
Wartość kaloryczna | 1818 kJ (434 kcal) | 1182 kJ (282 kcal) |
Tłuszcz | 20 g | 13 g |
-w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 7,7 g | 5,0 g |
Węglowodany | 56 g | 36 g |
-w tym cukier | 27 g | 18 g |
Błonnik | 4,5 g | 2,9 g |
Białko | 6,2 g | 4,0 g |
Sól | 0,18 g | 0,12 g |
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Zużyć w ciągu 1 dnia po otwarciu. Produkt należy przechowywać zamknięty, suchy, chroniony przed światłem i w temperaturze pokojowej (poniżej 20°C).
- Zawartość
- 0.945 l
- Lista składników
- Składniki (na przykładzie wanilii): PŁATKI OWSIANE (48%), inwertowany cukier płynny, margaryna roślinna (olej palmowy, olej rzepakowy, woda, sól, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), glazura tłuszczowa (9%) (cukier, olej palmowy, słodka serwatka w proszku (MLEKO), MĄKA PSZENNA, emulgator: lecytyny (SOJA), naturalny aromat), naturalny aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz tekst
- Waga
- 945 g
- Firma spożywcza
- Energy OatSnack
- Nazwa handlowa
- Energy OatSnack, baton energetyczny dla sportowców z płatkami owsianymi o smaku latte macchiato.
- Producent
- Energy OatSnack
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- EOSLATTE65
- EAN
- 4051267100817
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Zużyć w ciągu 1 dnia po otwarciu. Produkt należy przechowywać zamknięty, suchy, chroniony przed światłem i w temperaturze pokojowej (poniżej 20°C).
- Zawartość
- 0.945 l
- Lista składników
- Składniki (na przykładzie wanilii): PŁATKI OWSIANE (48%), inwertowany cukier płynny, margaryna roślinna (olej palmowy, olej rzepakowy, woda, sól, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), glazura tłuszczowa (9%) (cukier, olej palmowy, słodka serwatka w proszku (MLEKO), MĄKA PSZENNA, emulgator: lecytyny (SOJA), naturalny aromat), naturalny aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- zobacz tekst
- Waga
- 945 g
- Firma spożywcza
- Energy OatSnack
- Nazwa handlowa
- Energy OatSnack, baton energetyczny dla sportowców z płatkami owsianymi o smaku latte macchiato.
- Producent
- Energy OatSnack
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- EOSLATTE65
- EAN
- 4051267100817
Pasuje również do tego

CORNY 3011269 CORNY Cookies & Cream Müsliriegel 6 Riegel
108,12 zł/1kg
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kind 411233, Snack bars, Miodowy, Orzechy, Sól morska, 40 g
342,08 zł/1kg
164,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
113,78 zł/1kg
163,84 zł
Sprzedawca: somnia24

Lucky Charms, duże opakowanie, baton śniadaniowy, 48g
296,25 zł/1kg
14,22 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Vego Original - baton czekoladowy z orzechami laskowymi 150g
170,40 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Nature Valley Crunchy Variety Pack Müsliriegel Mischung Family Pack 420g
68,00 zł/1kg
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

OatSnack - baton owsiany, 1 x 65 g, smak: orzech brazylijski
493,87 zł/1kg
37,04 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Baton owocowy - jagoda 40g
173,25 zł/1kg
7,49 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,93 zł
Sprzedawca: taleoo

RUF Porridge Bircher style 65g
65,08 zł/1kg
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
293,27 zł/1kg
117,31 zł
Sprzedawca: somnia24

WINO BEZALKOHOLOWE CUVÉE CZERWONE SŁODKIE750 ml - LANDPARTIE
26,58 zł/1kg
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo

PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - BORÓWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
300,33 zł/1kg
9,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Bibigo Przekąska z wodorostów Original SESAM 15 g
1 126,00 zł/1kg
16,89 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Baton RAW ENERGY z ziarnami kakaowca BEZGL. 50 g
222,20 zł/1kg
11,11 zł
Sprzedawca: VISO

BATON PROTEINOWY Z MALINAMI RAW BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY47 g - LIFEFOOD
213,40 zł/1kg
10,03 zł
Sprzedawca: taleoo

Open Food 4051267100909, 435 kcal, 55 g, 27 g, 6,2 g, 20 g, 8 g
493,87 zł/1kg
37,04 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Batonik pełnoziarnisty Balisto Muesli Mix oblany mleczną czekoladą 37g
111,62 zł/1kg
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BATON ORZECHOWY SŁONY KARMEL40 g -ZENTRALE
225,75 zł/1kg
9,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton zbożowy z czekoladą Nestlé Chocapic 25 g
90,67 zł/1kg
2,72 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

50LED Solar String Lights IP65 Wodoodporne wielokolorowe wróżki z kroplami wody z 8 trybami oświetlenia na zewnątrz 7m
107,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Rapunzel 283201, Snack bars, Kakao w proszku, 40 g, Niemcy, 2279 kJ, 547 kcal
2 830,00 zł/1kg
3,31 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2,83 zł
Sprzedawca: taleoo

RAW BITE 3324434001 RAW BITEMüsliriegel 50,0 g
203,80 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Raw Bite - Kakao 50g
231,80 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Tom & Krissi's Muesli Bar Chocolate Oats 30g
447,00 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

CORNY 52450 Corny Big Schoko-Banane 24rie
119,17 zł/1kg
143,01 zł
Sprzedawca: somnia24

CORNY 3003175 CORNY BIG Limited Edition Schoko Salted Caramel Müsliriegel 24 Riegel
126,77 zł/1kg
121,70 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny dla osób z zaburzeniami odżywiania
Owies zawiera cynk, produkt jest pysznie soczysty i bardzo smaczny, wspaniałą rzeczą jest to, że nie jest suchy i można go przyjmować bez płynu, jem to teraz około 4 lat od czasu do czasu, zwłaszcza gdy jestem w drodze i musi iść szybko, u klienta itp....... śniadanie jest pomijane, dobrze..... wszyscy wiemy w sektorze rzemieślniczym / zdrowotnym. Ten produkt powinien być medyczny, świetnie!
Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pudełko Barebells wegański baton (12X55g)
138,43 zł
Sprzedawca: FITADIUM
192 263,89 zł/1kg

CHAŁWA MIODOWA200 g - BIOAGROS
42,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
211,90 zł/1kg

50LED Solar String Lights IP65 Wodoodporne wielokolorowe wróżki z kroplami wody z 8 trybami oświetlenia na zewnątrz 7m
107,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24

25 Siatkowa taca na kostki lodu Łatwe uwalnianie Silikonowa foremka do robienia kulek lodu Mini okrągła taca na kulki lodu z pokrywką Zielona
74,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Duża dzianinowa pończocha świąteczna z torebką cukierków Urocze ozdoby świąteczne Wiszące pończochy choinkowe
82,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Wielofunkcyjny, regulowany, poliestrowy fartuch ogrodowy z kieszeniami i organizerami na narzędzia
115,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Elektryczna taca grzewcza z ogrzewaniem na całej powierzchni Przenośny silikonowy podgrzewacz do żywności z 3 ustawieniami temperatury 60��C-100��C na przyjęcia Szary
302,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Sekator SK-5 Nożyce do przycinania z ostrzem stalowym Nożyce ogrodnicze Nożyce do bonsai Zestaw narzędzi ogrodniczych do roślin Kwiaty róże Drzewa owocowe
95,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Lekkerland 188827, Czekolada mleczna, 37 g, 1 szt.
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,62 zł/1kg

Lekkerland 188834, Czekolada mleczna, 37 g, Kukurydza, 1 szt.
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
113,51 zł/1kg

Corny Big Chocolate Banana Mleczna czekolada i kawałki banana 24 opakowania
102,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
2 057,60 zł/1kg

SEZAMKI Z MIODEM27 g - NATURAVENA
19,22 zł
Sprzedawca: superbrandshop
711,85 zł/1kg

CHAŁWA WANILIOWA200 g - BIOAGROS
33,12 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
165,60 zł/1kg

Nature Valley Owsiane batoniki owsiane z miodem Family Pack 420 g
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,00 zł/1kg

Nature Valley Crunchy Variety Pack Müsliriegel Mischung Family Pack 420g
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,00 zł/1kg

Batonik pełnoziarnisty Balisto Muesli Mix oblany mleczną czekoladą 37g
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,62 zł/1kg

WAFELEK Z KREMEM ORZECHOWO - TRUSKAWKOWYM BEZ DODATKU CUKRÓW30 g - BETT'R
6,81 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

OWSIANKA Z MANGO I JAGODAMI GOJI 70 g - BRAND NEW STORY
76,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
1 099,86 zł/1kg

Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bezglutenowy 40g
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
299,00 zł/1kg

Baton daktylowy z nerkowcami i kokosem 40g TAR-GROCH
3,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL