5,0



Na podstawie 1 opinii
Supervit Compresse A (250 ml)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
71,69 zł
286,76 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Pokarm w tabletkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Garaż samochodowy CARPORT Wiata FOTOWOLTAICZNA sama konstrukcja9 999,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Corciano

Więcej informacji o reklamie
Zestaw JBL ProFlora CO2 Professional V2 782,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Garaż Metalowy Ogrodowy Domek Narzędziowy 388x323x202 cm Corciano2 599,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Corciano

Więcej informacji o reklamie
Domek Narzędziowy Premium Plastikowy do Ogrodu Corciano 134x192 cm Szopa1 499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Corciano

Tetra FunTips Tablets 75 Tabl
1 984,80 zł/1l
49,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Super Spirulina Forte Tablets (50 ml)
1 288,20 zł/1l
64,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Super Spirulina Forte Tablets (250 ml)
521,28 zł/1l
130,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Tabletki z pokarmem dla ryb – tabletki przyczepne ze spiruliną, 50 g
311,80 zł/1kg
15,59 zł
Sprzedawca: TD_STONES

Larwy muszki plujki 5kg, suszone w całości Hermetia illucens
32,62 zł/1kg
212,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Chipsy spożywcze Tropical Green Algae Wafle 1 litr
126,81 zł/1l
126,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Tetra TabiMin, Ryba tropikalna, Suchy pokarm dla ryb, Tabletka, Witamina D3, Żelazo, Manganowe, Cynk, 40%
178,07 zł/1kg
365,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

AQUARIS Bottom Tablets - pokarm dla ryb akwariowych - 220 sztuk - 150 g / 250 ml
741,92 zł/1l
185,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Tetra CO2-Diffusionsrohr Membrane
53,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dennerle CO2 Diffusor Ultra M
306,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Butla CO2 JBL ProFlora 500 U (3 szt.)
541,67 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Carbo POWER Flex400 Special Edition
953,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Aquario Professional 2.0 - zestaw CO2 z elektrozaworem Aquario
369,90 zł
-19,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
349,98 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Ultradźwiękowy Zamgławiacz Do Akwarium Fontany Stawów Wodny Z Zasilaczem
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Rex

JBL Proflora CO2 Refillzestaw uzupełniający do organicznych systemów nawożenia CO2
76,61 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
SUPERVIT TABLETKI A. Wieloskładnikowy pokarm w postaci samoprzylepnych tabletek do codziennego karmienia małych ryb wszystkożernych, ryb dennych, narybku, ślimaków i żółwi wodnych. Zawarty w pokarmie naturalny immunostymulant beta-glukan oraz stabilizowana witamina C wzmacniają układ odpornościowy, wspomagając organizmy zwierząt w walce z patogenami. Kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości, uzupełnionych optymalnie dobranym spektrum witamin i mikrocząsteczek, zapewnia zaspokojenie potrzeb żywieniowych i energetycznych nawet najbardziej wymagających gatunków ryb. Niezwykle bogaty skład pokarmu Supervit Tablets A sprawia, że jest on szczególnie polecany do stosowania w akwariach z różnymi gatunkami ryb. Pokarm ten jest również w innych formach: Supervit, Supervit Granulat, Supervit Chips, Supervit Mini Granulat, Supervit Tablets B
- Wymiary
- 250 ml
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 0.25 l
- Model
- SUPERVIT TABLETS A
- Zawartość wilgoci
- 8,0%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Określone gatunki zwierząt
- Ryba
- Dodatki
- Witaminy, prowitaminy i chemicznie zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: wit. A 25 600 j.m./kg, wit. D3 1 380 j.m./kg, wit. E 85 mg/kg, wit. C 380 mg/kg. Związki pierwiastków śladowych: E1 żelazo 28,5 mg/kg, E6 cynk 8,1 mg/kg, E5 mangan 6,1 mg/kg, E4 miedź 1,4 mg/kg, E2 jod 0,16 mg/kg, E8 selen 0,16 mg/kg, E7 molibden 0,04 mg/kg. Lecytyna. Barwniki. Przeciwutleniacz
- EAN
- 5900469206249
- Numer producenta
- F-015
- Producent
- Tropical Heimtierbedarf
- Numer zezwolenia
- PL 24 63 001
- Wymiary
- 250 ml
- Waga
- 150 g
- Zawartość
- 0.25 l
- Model
- SUPERVIT TABLETS A
- Zawartość wilgoci
- 8,0%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Określone gatunki zwierząt
- Ryba
- Dodatki
- Witaminy, prowitaminy i chemicznie zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: wit. A 25 600 j.m./kg, wit. D3 1 380 j.m./kg, wit. E 85 mg/kg, wit. C 380 mg/kg. Związki pierwiastków śladowych: E1 żelazo 28,5 mg/kg, E6 cynk 8,1 mg/kg, E5 mangan 6,1 mg/kg, E4 miedź 1,4 mg/kg, E2 jod 0,16 mg/kg, E8 selen 0,16 mg/kg, E7 molibden 0,04 mg/kg. Lecytyna. Barwniki. Przeciwutleniacz
- EAN
- 5900469206249
- Numer producenta
- F-015
- Producent
- Tropical Heimtierbedarf
- Numer zezwolenia
- PL 24 63 001
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 lWaga 0,15 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Tabletki z pokarmem dla ryb – tabletki przyczepne ze spiruliną, 50 g
15,59 zł
Sprzedawca: TD_STONES
311,80 zł/1kg