4,5



Na podstawie 4 opinii
s.Oliver Superior Men Woda toaletowa, 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
95,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
80,00 zł-15%
1 600,00 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml3 476,00 zł/1l
260,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Floris No. 89 woda toaletowa 50 ml7 740,60 zł/1l
387,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Loewe 7 Pour Homme Woda toaletowa, 50ml6 805,00 zł/1l
340,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Annayake Shoku For Him, Woda toaletowa, 100ml2 737,50 zł/1l
273,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

s.Oliver Men Woda toaletowa, 50ml
1 420,00 zł/1l
85,00 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

s.Oliver Superior Men Woda toaletowa, 30 ml
1 933,33 zł/1l
69,00 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

s.Oliver Women Woda toaletowa, 30 ml
1 666,67 zł/1l
59,00 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
50,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

s.Oliver So Pure Women Woda toaletowa, 50 ml
1 580,00 zł/1l
95,00 zł
-16,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

s.Oliver So Pure Men Woda toaletowa, 50 ml
1 580,00 zł/1l
95,00 zł
-16,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Woda toaletowa Tender Blossom, 50 ml
1 760,00 zł/1l
118,91 zł
-30,91 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 484,50 zł/1l
148,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Bruno Banani Man Woda toaletowa, 100ml
1 070,00 zł/1l
107,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Nautica - Voyage EDT 100ml
606,50 zł/1l
60,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

s.Oliver Black Label Women Woda toaletowa, 30ml
1 933,33 zł/1l
68,00 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Versace Blue Jeans Man Edt Spray
1 048,50 zł/1l
83,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

JOOP! All about Eve, Żel pod prysznic, 150 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra sucha, Skóra normalna, Skóra wrażliwa
558,53 zł/1l
83,78 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Jaguar Classic Black woda toaletowa spray 100ml
883,20 zł/1l
88,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss Hugo Man Woda toaletowa, 75ml
1 652,67 zł/1l
123,95 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

s.Oliver For Him Woda toaletowa, 50ml
1 600,00 zł/1l
95,00 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
80,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Superior Men to synonim eleganckiego ubioru, który ucieleśnia wymagający styl życia. Grejpfrut, cytryna i bergamotka wyznaczają nuty głowy tego męskiego zapachu. Korzeń irysa, rozmaryn i kardamon dodają ciepła sercu, a całość kończy się blaskiem mieszanki żywicy, wetywerii i cedru virginia.
S.Oliver Superior Men woda toaletowa spray 50 ml
Wyrazisty i charyzmatyczny zapach od S. Oliver. Drzewna kompozycja jest pełna męskości i siły. Przekonaj się sam! Nuty zapachowe: Aromatyczny, drzewny. Nuty głowy: bergamotka, grejpfrut, cytryna. Nuty serca: rozmaryn, kardamon, korzeń orris. Nuty bazy: wetyweria, cedr, żywica
- Wymiary
- 50 ml
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- s.Oliver Superior Men Woda toaletowa, 50ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 4011700858019
- Numer producenta
- 858019
- Wymiary
- 50 ml
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- s.Oliver Superior Men Woda toaletowa, 50ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 4011700858019
- Numer producenta
- 858019
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

LEGO Architecture Nowy Jork z kolekcji Skyline, Zestaw dla Dorosłych, Model Kolekcjonerski, Dekoracje do Domu i Ozdoby do Biura, Pomysł na Prezent dla Mężczyzny i Kobiety, 21028
295,00 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI

Monzana – elektryczna lampka UV do zwalczania owadów, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, odstraszacz owadów, pułapka na owady, pułapka na muchy, lampa na komary
166,89 zł
Sprzedawca: CMC_Online_Mall

Otto Kern Commitment Woman 30 ml EdT Florale Zestaw z kremem pod prysznic
610,00 zł/1l
69,00 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,05 zł
Sprzedawca: Rheinline

3x1M 100LEDs LED wróżki kurtyny kolorowe z 8 trybów i timer wewnątrz party ogród okno ściany Boże Narodzenie dekoracji PVC kurtyny światła
109,74 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Przędza dziewiarska
488,04 zł/1kg
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Bruno Banani Dangerous Woman EdT 50ml
2 207,40 zł/1l
110,37 zł
Sprzedawca: Katomix

Bruno Banani Man Woda toaletowa, 100ml
1 070,00 zł/1l
107,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Clementoni 59172, Zestaw artystyczny dla dzieci, 8 lat(a)
146,64 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ULTIMEA soundbar 5,25'' głośnik niskotonowy, BASSMAX, smukła konstrukcja 3,8 cm, Nova S40
374,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UltimeaGmbH

Ferrari Scuderia Black, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Bergamotka, Limonka, Śliwkowy, Kardamon, Cynamon, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Amyris, Cedr, Piżmo, Wanilia
601,60 zł/1l
75,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 513,60 zł/1l
225,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,30 zł/1l
139,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bramka ochronna 0-180cm bramka dla psa bramka dla dziecka bramka schodowa chowana, czarna
169,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

7-strefowy materac ergonomiczny 140x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
494,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Zestaw 2 poduszek 80x80 cm Wypełnienie: 1500 gramów pierza, pierze gęsie 100% naturalne Poszewka poduszki: 100% bawełna Poduszka pierzasta 80 x 80 cm
239,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

torba podróżna travelite Trolley Basics Fresh na kółkach czarny czarny 73 cm
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

Apple iPhone 13, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Czarny
Odnowiony
1 366,53 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: JANADO

Otto Kern Sign.Man Deo Spray 150ml
534,93 zł/1kg
80,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

WENKO Zasłona drzwiowa, zasłona z nitek, parawan, zasłona w paski, moskitiera, 90 x 200 cm
43,50 zł/1m
86,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Christina Aguilera By Night Woda perfumowana, 50ml
1 724,60 zł/1l
86,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Telewizor Hisense 43E78HQ QLED - 43 cale (109 cm przekątnej ekranu) - 4K Smart-TV - ULtra HD / HDR / Potrójny tuner DVB-C/S/S2/T2 - Nagrywanie USB, Bluetooth, Alexa)
7 910,34 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Ferrero Kinder Schoko-Bons, Chocolate snacks, 125 g, 2401 kJ, 576 kcal, 52,2 g, 8,3 g
159,52 zł/1kg
19,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zlewozmywak kuchenny Zlewozmywak wbudowany ze stali nierdzewnej Czarny zlewozmywak z ociekaczem
425,70 zł
Sprzedawca: Easybuy

Varta Day Light Multi LED F20, Latarka ręczna, Czarny, Srebrny, Żółty, Tworzywo sztuczne ABS, Aluminium, Guma, LED, 9 lamp(y), 40 lm
43,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Heilmetz, 16 sztuk, samoprzylepne płytki lustrzane, 15 x 15 cm, lustrzane panele ścienne z podkładkami 3M, do samodzielnego montażu, dekoracja
111,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heilmetz
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 kwietnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Natural Spray
Zawartość 0,05 l
piękny zapach
Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Chętnie złożę kolejne zamówienie
Zawartość 0,03 l
Produkt jest dobry, dlatego właśnie go zamówiłem. Dostawa opóźniła się o tydzień, ale mimo to dotarła na czas.
Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,03 l
Oceniono dnia 28 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l