4,5



Na podstawie 2 opinii
MARBERT Man Classic Bade Duschgel 200 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
66,08 zł
330,40 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żel pod prysznic i do mycia Linola, 500 ml168,81 zł/1kg
95,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Floris Cefiro Nawilżający żel do kąpieli i pod prysznic 250ml709,52 zł/1l
177,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Versace Man Eau Fraiche Żel pod prysznic, 200ml468,20 zł/1l
93,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sanex Douchegel - Dermo Nawilżający 500 ml170,00 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Marbert Man Bath 400ml
223,60 zł/1l
89,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIVEA MEN 5305070006 SPORT Duschgel 250 ml
46,32 zł/1l
11,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Palmolive Men, Zel, Energizing, 500 ml
29,38 zł/1l
14,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Palmolive Men Refreshing Zel pod prysznic, 750 ml
32,48 zł/1l
24,36 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sebamed Wellness Shower 50 ml
53,60 zł/1kg
6,11 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Żel pod prysznic CLASSIC 600 ml
88,87 zł/1l
53,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Żel pod prysznic MONOI 1000 ml
66,48 zł
Sprzedawca: somnia24

4711 Original sprchový gel unisex 200 ml
271,40 zł/1l
54,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Biała lawenda - Duschgel 250ml
305,00 zł/1l
76,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Sebamed Wellness Dusche 400 ml
90,62 zł/1kg
42,14 zł
Sprzedawca: apohealth

Sebamed Fresh Shower 200 ml
117,60 zł/1l
23,52 zł
Sprzedawca: apohealth

Linola Radioderm Shower Care 200 ml
319,40 zł/1kg
75,06 zł
Sprzedawca: apohealth

BIOLAB TIARE & ALMOND Duschgel 300 ml
35,90 zł/100ml
107,71 zł
Sprzedawca: VogueVista

Plantana Argan Care Shower, 500 ml XDG
81,66 zł/1l
40,83 zł
Sprzedawca: apohealth

Palmolive Men, Zel, Sensitive, 500 ml
22,84 zł/1l
14,11 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,42 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
MARBERT
Man Classic
Żel do kąpieli i pod prysznic
Pojemność: 200 ml
Odświeżający, łagodnie myjący żel do kąpieli i pod prysznic zawierający rewitalizujące składniki aktywne z alg morskich i wygładzające skórę proteiny z kiełków pszenicy. Męski, witalny zapach Marbert Man Classic łączy w sobie cierpkie, pikantne nuty drzewa sandałowego i skóry z aromatycznymi nutami goździków i mchu.
- Waga
- 228 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- WODA, LAURETH SULFAT SODU, COCAMIDOPROPYL BETAINA, GLUKOZYL COCOSYL, PARFUM, OLEAT GLICERYNY, KWAS CYTRYNOWY, CHLOREK SODU, HYDROKSYPROPYL HYDROIZOWANY PROTEIN PSZENNY LAURDIMONIUM, BENZOAN SODU, GLIKOL PROPILENOWY, SORBINIAN POTASU, CHLORIDE GIDROKSYPROPILTRIMONIUM GUMY GUMOWEJ, FORMAT SODU, OLEJ Z POGOSTEMON CABLIN, ACETAT LINALYLU, LINALOL, DIACETAN TETRASODU GLUTAMINIANU, OLEJ/EKSTRAKT Z LAWENDY, ACETYL CEDREN, EKSTRAKT Z ASCOPHYLLUM NODOSUM, KUMARYNA, LIMONEN, PINEN, EUGENOL, GERANIOL, HYDROKSYCITRONELLAL, OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY, FENOKSYETANOL, CI 47005, KWAS MLEKOWY, CI 42090, CITRONELLOL
- Producent
- Marbert
- Zakres dostawy
- 200 ml.
- EAN
- 4085404550098
- Numer producenta
- 455009
- Waga
- 228 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- WODA, LAURETH SULFAT SODU, COCAMIDOPROPYL BETAINA, GLUKOZYL COCOSYL, PARFUM, OLEAT GLICERYNY, KWAS CYTRYNOWY, CHLOREK SODU, HYDROKSYPROPYL HYDROIZOWANY PROTEIN PSZENNY LAURDIMONIUM, BENZOAN SODU, GLIKOL PROPILENOWY, SORBINIAN POTASU, CHLORIDE GIDROKSYPROPILTRIMONIUM GUMY GUMOWEJ, FORMAT SODU, OLEJ Z POGOSTEMON CABLIN, ACETAT LINALYLU, LINALOL, DIACETAN TETRASODU GLUTAMINIANU, OLEJ/EKSTRAKT Z LAWENDY, ACETYL CEDREN, EKSTRAKT Z ASCOPHYLLUM NODOSUM, KUMARYNA, LIMONEN, PINEN, EUGENOL, GERANIOL, HYDROKSYCITRONELLAL, OLEJ Z SKÓRKI POMARAŃCZY, FENOKSYETANOL, CI 47005, KWAS MLEKOWY, CI 42090, CITRONELLOL
- Producent
- Marbert
- Zakres dostawy
- 200 ml.
- EAN
- 4085404550098
- Numer producenta
- 455009
Pasuje również do tego

Felce Azzurra Bodywash Original, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, 1 szt.
23,78 zł/1l
15,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dermalogica pianka czyszcząca Clearing Skin Wash 500 ml
627,70 zł/1l
313,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Angel Perfumowany żel pod prysznic 200ml
1 099,05 zł/1l
219,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Fenjal Olejek pod prysznic Classic Naturalny olejek i klasyczny zapach 225ml
114,04 zł/1l
25,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Isdin Germisdin Oryginalny żel pod prysznic bez mydła 1000ml
69,00 zł/1l
69,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
810,70 zł/1kg
243,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Fahrenheit, Żel pod prysznic, 200 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...
1 147,50 zł/1l
229,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Clinique Aromatics Elixir Body Wash, Żel pod prysznic, 200 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Uniwersalne
1 141,75 zł/1l
228,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Felce Azzurra Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
51,90 zł/1l
20,76 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

AXE COLLISION Duschgel
494,48 zł/1l
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Irish Spring | Żel pod prysznic 5 w 1 - 591 ml - Oczyszczanie - Nawilżanie - Szampon
50,74 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Marbert Man Bath 400ml
223,60 zł/1l
89,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace Versense Żel pod prysznic, 200ml
343,60 zł/1kg
85,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Żel pod prysznic Fa – Bali Kiss, 250 ml
2 387,00 zł/1l
119,35 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: WAYS

Cantabria Labs Biretix Isorepair Creme 50ml
2 014,60 zł/1l
100,73 zł
Sprzedawca: apohealth

KORRES Mountain Pepper woda toaletowa 50 ml & Duschgel 250 ml
419,03 zł/1l
125,71 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Rochas Eau De Rochas Żel pod prysznic, 500 ml
280,06 zł/1l
140,03 zł
Sprzedawca: somnia24

Nuxe, Sweet Lemon, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 750 ml
11,63 zł/100ml
87,22 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mustela Delikatny Żel Oczyszczający Dla Noworodków 500ml
81,98 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

BALNEUM INTENSIV Płyn pod prysznic i do mycia 200 ml PZN 01541330
207,70 zł/1l
41,54 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Captain Fawcett - Expedition Reserve - Żel Pod Prysznic 250 ml
137,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Żel pod prysznic, szampon i odżywka 3 w 1 Old Spice Nightpanther 1 litr
3,97 zł/100ml
39,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Aveda 18084835661, 1000 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Rozmaryn, Mięta pieprzowa, Oczyszczenie
296,00 zł/1l
296,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Friseurtotal

Collistar Talasso Shower Cream, Krem pod prysznic, 250 ml, Adults, -, Kobiety, Ciało, Migdał
1 187,40 zł/1l
296,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Magno Classic, Żel pod prysznic, 550 ml, Dorośli, Mężczyźni, Ciało i włosy, Skóra mieszana
54,55 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Kojący, ochronny żel pod prysznic Lipikar Gel Lavant - Zawartość: 1000 ml
110,35 zł/1l
110,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Duschdas Fresh Gold 3w1 Żel pod prysznic, 225ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
27,20 zł/1kg
8,16 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

JOOP! Le Bain SG 150 ml W
340,00 zł/1l
51,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,34 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,52 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 227,76 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,15 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,70 zł/1kg

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
200,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 004,85 zł/1l

Gucci Guilty, Żel pod prysznic, 150 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
149,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
996,60 zł/1l

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,57 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
930,98 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,57 zł/1l