4,0



Na podstawie 1 opinii
Bauckhof, płatki owsiane organiczne, format duży, certyfikat Demeter - 1 opakowanie
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,66 zł
21,32 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Musli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kölln Knusper, płatki owsiane musli "Knusperflakes", 380g53,74 zł/1kg
20,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kölln– płatki do rozpuszczania, 5-zbożowa kaszka pełnoziarnista, opakowanie 250 g65,20 zł/1kg
16,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ekologiczne pełnoziarniste płatki orkiszowe Rinatura31,82 zł/1kg
15,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
131,70 zł/1kg
65,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
101,54 zł/1kg
50,77 zł
Sprzedawca: somnia24

HotHafer - Basic Porridge 400g
40,62 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
193,24 zł/1kg
96,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bauckhof, płatki owsiane organiczne, drobno zmielone, certyfikat Demeter - 1 opakowanie
18,57 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki owsiane bezglutenowe, drobno zmielone, 1 kg | BAUCKHOF
18,62 zł/1kg
18,62 zł
Sprzedawca: taleoo

Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
88,48 zł/1kg
44,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Bauckhof płatki gryczane demeter 250g
59,40 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Kölln 349978 Musli czekoladowo-biszkoptowe 500,0 g
105,28 zł/1kg
52,64 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Płatki owsiane drobne, 500g | BAUCK MÜHLE
16,50 zł/1kg
8,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauck Mühle 396737, Owsianka, 400 g, Jabłko, Cynamon
55,75 zł/1kg
22,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki pszenne, duże płatki, 500g | SPIELBERGER MÜHLE
21,26 zł/1kg
10,63 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki owsiane duże, bezglutenowe, 475g | SPIELBERGER MÜHLE
26,59 zł/1kg
12,63 zł
Sprzedawca: taleoo

BioGourmet, płatki gryczane, bezglutenowe, 1 opakowanie, 250 g
70,04 zł/1kg
17,51 zł
Sprzedawca: artbook-service

Organiczne płatki wieloziarniste Kölln, 500 g
110,36 zł/1kg
58,50 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,18 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Płatki owsiane - duże 500g
22,34 zł/1kg
11,17 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Płatki owsiane duże Demeter - 500g to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie organiczną jakość i naturalne składniki. Te płatki owsiane o dużych liściach są produkowane zgodnie z surowymi wytycznymi Demeter i oferują zdrowe i pożywne śniadanie.
- Jakość Demeter: Wykonane w 100% z organicznego owsa uprawianego zgodnie z surowymi wytycznymi Demeter. Gwarantuje najwyższe standardy środowiskowe i społeczne.
- Duże płatki: Większe płatki zapewniają wyjątkową teksturę i intensywny smak, idealne na śniadanie i do pieczenia.
- Wszechstronne zastosowanie: Idealne do owsianki, musli, smoothie lub jako składnik ciast i przepisów.
- Bogate w składniki odżywcze: pełne błonnika, witamin i minerałów dla zdrowej diety.
- Naturalne i czyste: Bez sztucznych dodatków i konserwantów - tylko naturalne składniki dla autentycznego smaku.
Rozpocznij swój dzień zdrowo dzięki płatkom owsianym Demeter - 500 g. Te organiczne płatki owsiane są nie tylko bogate w składniki odżywcze, ale także wszechstronne i zapewniają jakość potrzebną do zbilansowanej diety.
Wskazówki dotyczące obchodzenia się i przechowywania
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- Pełnoziarniste płatki owsiane
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacje o wartościach odżywczych Wielkość porcji 100 gramów Energia (kcal) 372,84 kcal Tłuszcz 6,7 gramów, w tym: - Kwasy tłuszczowe nasycone 1,1 gramów Węglowodany 60 gramów, w tym: - Cukier 0,8 gramów Białko 13 gramów Sól 0 gramów
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Bauck GmbH, Duhenweitz 4, D-29571 Rosche
- Nazwa handlowa
- Bauckhof, płatki owsiane organiczne, format duży, certyfikat Demeter - 1 opakowanie
- Producent
- Bauck GmbH
- Zakres dostawy
- 500g.
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- UK-JC3L-0TTX
- EAN
- 4015637883113
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Zawartość
- 0.5 l
- Lista składników
- Pełnoziarniste płatki owsiane
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacje o wartościach odżywczych Wielkość porcji 100 gramów Energia (kcal) 372,84 kcal Tłuszcz 6,7 gramów, w tym: - Kwasy tłuszczowe nasycone 1,1 gramów Węglowodany 60 gramów, w tym: - Cukier 0,8 gramów Białko 13 gramów Sól 0 gramów
- Waga
- 500 g
- Firma spożywcza
- Bauck GmbH, Duhenweitz 4, D-29571 Rosche
- Nazwa handlowa
- Bauckhof, płatki owsiane organiczne, format duży, certyfikat Demeter - 1 opakowanie
- Producent
- Bauck GmbH
- Zakres dostawy
- 500g.
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- UK-JC3L-0TTX
- EAN
- 4015637883113
Pasuje również do tego

Typ 405 - Mąka pszenna 1kg
12,52 zł/1kg
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

MLEKO ALPEJSKIE UHT O OBNIŻONEJ ZAWARTOŚCI LAKTOZY (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
6,86 zł/1l
9,36 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,86 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki owsiane duże, bezglutenowe, 475g | SPIELBERGER MÜHLE
26,59 zł/1kg
12,63 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki owsiane drobne, 500g | BAUCK MÜHLE
16,50 zł/1kg
8,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki owsiane duże 2,5kg
17,93 zł/1kg
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauckhof, płatki owsiane organiczne, drobno zmielone, certyfikat Demeter - 1 opakowanie
18,57 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Makaron spiralny Dinkel Demeter, 500g | PURAL
23,78 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
131,70 zł/1kg
65,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kölln 2603613 Kölln zarte Haferflocken 500,0 g
193,24 zł/1kg
96,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kölln 3229343002 Kölln BALANCE Zarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
101,54 zł/1kg
50,77 zł
Sprzedawca: somnia24

Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g
88,48 zł/1kg
44,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Płatki owsiane bezglutenowe, drobno zmielone, 1 kg | BAUCKHOF
18,62 zł/1kg
18,62 zł
Sprzedawca: taleoo

HotHafer - Basic Porridge 400g
40,62 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauckhof płatki gryczane demeter 250g
59,40 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: taleoo

Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
171,92 zł/1kg
42,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Kölln 294666 Kölln Knusper Schoko-Krokant Müsli 1,7 kg, 1 St.
57,85 zł/1kg
98,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Bauck Mühle 396737, Owsianka, 400 g, Jabłko, Cynamon
55,75 zł/1kg
22,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Płatki owsiane1kg BIOPLANET
13,79 zł/1kg
13,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Kölln 3928661007 Kölln Hafer-Porridge FRÜCHTE 375 g, 1 St.
197,71 zł/1kg
74,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mąka owsiana 350g
33,11 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Kölln 3157652009 KöllnDinkel Flocken ZART 450 g, 1 St.
315,31 zł/1kg
141,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kölln 459895 Kölln Haferklecks Knusper Müsli 750,0 g
108,41 zł/1kg
81,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

STORCK 232097 STORCK Mint Chocs Bonbons 325,0 g
152,82 zł/1kg
64,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mieszanka do pieczenia - Ciasto czekoladowe 425 g
34,42 zł/1kg
14,63 zł
Sprzedawca: taleoo

Kölln 805866 Kölln Frucht ohne Zucker Müsli 500,0 g
41,70 zł/1kg
20,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Flocken z pszenicy durum "Kleinblatt", 500g | BAUCK MÜHLE
22,80 zł/1kg
11,40 zł
Sprzedawca: taleoo

TEEKANNE 6577 Czajniczek Indian Chai
1 363,00 zł/1kg
54,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Darbo Garden Strawberry Natural Fruit Rich Fruit Spread 200g
95,45 zł/1kg
19,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GRANOLA ORZECHY - NASIONA BEZGLUTENOWA350 g - TURTLE
87,31 zł/1kg
30,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauck Mühle Brownies organic 400g
49,92 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa jakość płatków owsianych
Najlepiej jedz je codziennie po namoczeniu!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

GymBeam | Płatki owsiane błyskawiczne 1000 g bez smaku
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg

GymBeam | Instant Oats 1000 g Vanilia
35,85 zł
Sprzedawca: FIT1EU
35,85 zł/1kg

GRANOLA KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
47,46 zł
Sprzedawca: superbrandshop
237,30 zł/1kg

PINSA BEZGLUTENOWA 250 g - GLUTEN OUT
27,85 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
111,40 zł/1kg

Kölln chrupiące poduszeczki owsiane classic 70% pełnoziarniste 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,87 zł/1kg

Kölln Cereals Zauberfleks czekolada o obniżonej zawartości cukru w kształcie kwiatu 375g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,47 zł/1kg

Kölln Crispy Crunchy Oat Bran Fleks z chrupiącymi płatkami owsianymi 250g
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,48 zł/1kg

Kellogg Company Tresor Milk Choco, Poduszki, 410 g, Czekolada



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,79 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
162,90 zł/1kg

OWSIANKA Z JAGODAMI GOJI I NASIONAMI CHIA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA400 g - TURTLE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
78,55 zł/1kg

Chrupiące musli Ovomaltine ze słodu jęczmiennego i kakao 450 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
66,38 zł/1kg

Vitalis musli jogurtowe 0,6 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,93 zł/1kg

Vitalis Crunchy Plus Miodowo-Migdałowy 0,45 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,91 zł/1kg

Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
56,07 zł/1kg

Dr Oetker Vitalis Crunchy Chocolate Muesli z mleczną czekoladą1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
57,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57 020,00 zł/1kg

GRANOLA Z ORZECHAMI LASKOWYMI I MIGDAŁAMI200 g - DIET-FOOD
23,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
117,50 zł/1kg

RUF Porridge Chocolate 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

RUF Owsianka Chia Mandel 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

Dr Oetker Vitalis Porridge Classic do ciepłego posiłku owsianego 58g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
6,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,17 zł/1kg

Vitalis Less Sweet Crunchy Raspberry 0,425 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
59,20 zł/1kg

NESTLE NESQUIK DUO Płatki zbożowe 325g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,12 zł/1kg