Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Mąka sojowa 250g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
13,41 zł
53,64 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mąki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
MĄKA BANANOWA200 g -PLANET80,20 zł/1kg
16,04 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) 400 g - MERRE17,42 zł/1kg
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mąka pszenna T-500 1kg Brat.pl4,67 zł/1kg
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Mąka owsiana 500g Brat.pl10,94 zł/1kg
5,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Mąka sojowa tostowana 250 g
46,40 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka razowa einkorn 500g
35,80 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

mąka 4 ziarna - bezglutenowa 500g
37,60 zł/1kg
18,80 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka owsiana 350g
33,11 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka chia 250g
131,80 zł/1kg
32,95 zł
Sprzedawca: taleoo

MĄKA OWSIANA BEZGLUTENOWA 400 g - NATURAVENA
29,20 zł/1kg
11,68 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mąka żytnia razowa 1kg
8,57 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: taleoo

MĄKA KUKURYDZIANA400 g - NATURAVENA
24,57 zł/1kg
9,83 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

MĄKA JAGLANA500 g - NATURAVENA
22,84 zł/1kg
11,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mąka migdałowa 200g
147,85 zł/1kg
29,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka migdałowa 200 g
269,07 zł/1kg
54,89 zł
Sprzedawca: taleoo

MĄKA OWSIANA PRAŻONA WYSOKOBŁONNIKOWA300 g -PLANET
25,87 zł/1kg
7,76 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mąka kukurydziana 500g
22,16 zł/1kg
11,08 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka gryczana pełnoziarnista - bezglutenowa 500g
44,60 zł/1kg
22,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka z łubinu 330g
63,09 zł/1kg
20,82 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
W przypadku naszej mąki sojowej ziarna soi są czyszczone po zbiorach, a następnie prażone. Neutralizuje to naturalne toksyny. Ta pełnotłusta mąka jest bardzo bogata w białko.
Może zastąpić do 20% zbóż w wypiekach.
Wegański zamiennik jajka: 1 łyżka mąki sojowej i 2 łyżki wody odpowiadają jednemu jajku.
Instrukcje przechowywania
Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu.
- Lista składników
- SOJAmehl**** z upraw biodynamicznych
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- SPIELBERGER MÜHLE
- Nazwa handlowa
- Mąka sojowa 250g
- Producent
- Spielberger Mühle
- EAN
- 4022381255226
- Lista składników
- SOJAmehl**** z upraw biodynamicznych
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- SPIELBERGER MÜHLE
- Nazwa handlowa
- Mąka sojowa 250g
- Producent
- Spielberger Mühle
- EAN
- 4022381255226
Pasuje również do tego

Mąka pełnoziarnista owsiana Demeter - bezglutenowa, 350g | SPIELBERGER MÜHLE
25,51 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka razowa einkorn 500g
35,80 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka sojowa tostowana 250 g
46,40 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka sojowa 500g Brat.pl
16,55 zł/1kg
8,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Mąka kokosowa 250g | BAUCK MÜHLE
46,36 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

FARMER mąka ryżowa kleista 400g Mąka ryżowa kleista z ryżu kleistego
55,75 zł/1kg
23,51 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,30 zł
Sprzedawca: LAVONIO
![Zdjęcie produktu dla [400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/26a86b2b38f5c014f6e0be47ebb92b4a.webp)
[400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu
70,10 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Küchenmeister mąka gryczana łagodna i uniwersalna 500g
23,26 zł/1kg
11,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka owsiana 350g
33,11 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) 400 g - MERRE
17,42 zł/1kg
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

MĄKA SOJOWA 1kg Odtłuszczona soja bez GMO naturalna wysoka jakość Kol-Pol
17,99 zł/1kg
17,99 zł
Sprzedawca: KOL-POL

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czajnik elektryczny bezprzewodowy LEHMANN 1,7 l z regulacją temperatury 45-100°C, z funkcją utrzymywania ciepła i panelem dotykowym, czarny matowy
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
![Zdjęcie produktu dla [500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/cf53a4a9f24da52c316ab2db444fd43d.webp)
[500g ] ITA-SAN najwyższej jakości ryż okrągłoziarnisty, ryż do sushi | RYŻ PREMIUM okrągłoziarnisty
14,84 zł/1kg
7,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
113,76 zł/1kg
163,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Kostium ratownika na wieczór kawalerski rozmiar M-XL, rozmiar:L
150,93 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Monin Syrop COFFEE SYRUPS SET 5x0,05lJednorazowe
437,72 zł/1l
109,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
9,28 zł/1kg
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Garnek termiczny z pokrywką LAVENDER 2,5 l
52,45 zł
Sprzedawca: VISO

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Butla CO2, butla gazowa, 2 kg
62,74 zł/1kg
426,65 zł
Sprzedawca: ichzapfe

Basen okragly Mountfield METAL FRAME 3,66 x 0,91 m wzor wikliny (podwojny rattan)
422,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mountfield

AREBOS 40L cool box | chłodzenie i utrzymywanie ciepła | 12/230V samochód i gniazdko
460,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza
6,87 zł/1kg
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bezglutenowa mąka z manioku 450 g
41,60 zł/1kg
25,56 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,72 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka migdałowa 200 g
269,07 zł/1kg
54,89 zł
Sprzedawca: taleoo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mąka pszenna typ 0 Nuvola Caputo 25 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
219,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,79 zł/1kg

Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(68)Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,09 zł/1kg

Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
217,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,71 zł/1kg

Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
184,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,39 zł/1kg

Mąka kukurydziana 1kg Brat.pl
6,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
6,92 zł/1kg

Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
34,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,84 zł/1kg

Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
44,75 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,99 zł/1kg

Mąka do pizzy Farina 0 Aria 5kg - Caputo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,81 zł/1kg

Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
34,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,06 zł/1kg

Mąka pszenna Semolina Di Grano Duro 5kg - Mininni



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
33,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,64 zł/1kg

Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,99 zł/1kg

Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
24,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,80 zł/1kg

Mąka Farina Tipo 1 5kg - Caputo
46,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,24 zł/1kg

Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
35,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,04 zł/1kg

Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,87 zł/1kg

Mąka pełnoziarnista Mora Integrale 2 kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,89 zł/1kg

Mieszanka mąk bezglutenowych Fioreglut Farina per Dolci 1kg - Caputo
37,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,15 zł/1kg

Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
32,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,46 zł/1kg

Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,08 zł/1kg

Caputo Classica 5kg włoska mąka pszenna typ 00



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,99 zł/1kg