Waga:
18 g- 18 g
- 28.8 g
- 59.6 g
- 178.8 g
Beltane Kurczak Kaszmir organiczny fix 18g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
9,18 zł
510,00 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Produkty fix i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg83,94 zł/1kg
83,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix do gołąbków z mięsem mielonym i wędzonym boczkiem 31g174,84 zł/1kg
5,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix do Ziemniaków z Rozmarynem, Tymiankiem i Oregano 28g194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Maggi Fix do zapiekanki bolońskiej o delikatnym smaku do pysznych zapiekanek 35g155,43 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

biofix - Madras Curry, 19,68g | BELTANE
465,99 zł/1kg
9,18 zł
Sprzedawca: taleoo

biofix - Gratin z brokułów, 22,58g | BELTANE
299,56 zł/1kg
6,77 zł
Sprzedawca: taleoo

biofix - Smażone makarony Bami Goreng, 15,81g | BELTANE
582,39 zł/1kg
9,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Spaghetti Bolognese, 40g - CENOVIS
135,00 zł/1kg
5,78 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,40 zł
Sprzedawca: taleoo

Tempura-Fix 200g
53,60 zł/1kg
10,72 zł
Sprzedawca: taleoo

Ökovital - Organiczna mieszanka lukrecji - 80g
109,38 zł/1kg
8,75 zł
Sprzedawca: taleoo

Knorr Fix do klopsów mieszanka przyprawowa z naturalnymi składnikami 70g
55,86 zł/1kg
3,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix Żurek w proszku 54 g
105,40 zł/1kg
10,12 zł
-47%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kamis Panierka Chrupiący Kurczak Paprykowy 70 G
116,57 zł/1kg
8,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Rosół z kurczaka - kostki rosołowe, 66g | ERNTESEGEN
121,67 zł/1kg
8,03 zł
Sprzedawca: taleoo

Fitmeal (420g)
262,62 zł/1l
110,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Bolognese wegetariańskie 360g
37,25 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Maggi Fix Nudel Schi.Gratin28g
194,29 zł/1kg
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Fix Bolognese ziołowe 42g
121,00 zł/1kg
6,55 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mus czekoladowy 36g
237,25 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: taleoo

Bauck Mühle Falafel organic 160g
53,56 zł/1kg
8,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zapach podczas smażenia, zapach podczas gotowania, a następnie wspaniały posiłek: Beltane Biofix Chicken Kashmir. Niezwykła różnorodność przypraw sprawia, że to danie jest niezwykle aromatyczne. Krótko mówiąc: czas przygotowania to zaledwie 20 minut, w tym dodatek! (np. ryż basmati)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Lista składników
- Mieszanka przyprawowa 1 do smażenia:Sól morska, czosnek*, kardamon*, pieprz*, kolendra*, imbir*, cynamon*, gałka muszkatołowa*, kminek*, goździki*, buzdyganek ziemny*, anyż*, liść laurowy*, chili*.Składniki Mieszanka przyprawowa 2 do gotowania:Mąka ryżowa*, skrobia ziemniaczana*, pomidory*, sól morska, CELERYZM*, cebula*, kurkuma*, sos sojowy*(SOJA*, maltodekstryna*, sól), bazylia*, substancja przeciwzbrylająca: kwas krzemowy, olej słonecznikowy*.*z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 g Opis porcji: 275 g Energia kJ / kcal: 1090 kJ / 258 kcal Tłuszcz: 3,6 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,9 g Węglowodany: 44,7 g w tym cukier: 17,9 g Błonnik: 6,1 g Białko: 7,7 g Sól: 25,0 g Wartości odżywcze określone przez: Obliczenia
- Waga
- 18 g
- Firma spożywcza
- BELTANE
- Nazwa handlowa
- biofix - Kurczak Kashmir, 17,98g | BELTANE
- Producent
- Beltane
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 77-PTTE-WH9E
- EAN
- 4260133141087
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Lista składników
- Mieszanka przyprawowa 1 do smażenia:Sól morska, czosnek*, kardamon*, pieprz*, kolendra*, imbir*, cynamon*, gałka muszkatołowa*, kminek*, goździki*, buzdyganek ziemny*, anyż*, liść laurowy*, chili*.Składniki Mieszanka przyprawowa 2 do gotowania:Mąka ryżowa*, skrobia ziemniaczana*, pomidory*, sól morska, CELERYZM*, cebula*, kurkuma*, sos sojowy*(SOJA*, maltodekstryna*, sól), bazylia*, substancja przeciwzbrylająca: kwas krzemowy, olej słonecznikowy*.*z certyfikowanych upraw ekologicznych
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 g Opis porcji: 275 g Energia kJ / kcal: 1090 kJ / 258 kcal Tłuszcz: 3,6 g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,9 g Węglowodany: 44,7 g w tym cukier: 17,9 g Błonnik: 6,1 g Białko: 7,7 g Sól: 25,0 g Wartości odżywcze określone przez: Obliczenia
- Waga
- 18 g
- Firma spożywcza
- BELTANE
- Nazwa handlowa
- biofix - Kurczak Kashmir, 17,98g | BELTANE
- Producent
- Beltane
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 77-PTTE-WH9E
- EAN
- 4260133141087
Pasuje również do tego

biofix - Kurczak z papryką, 19,18g | BELTANE
352,60 zł/1kg
6,77 zł
Sprzedawca: taleoo

biofix - Madras Curry, 19,68g | BELTANE
465,99 zł/1kg
9,18 zł
Sprzedawca: taleoo

biofix - Tajska mieszanka przypraw do curry, 20,95g | BELTANE
416,27 zł/1kg
8,70 zł
Sprzedawca: taleoo

biofix - Chop Suey, 21,3g | BELTANE
434,27 zł/1kg
9,25 zł
Sprzedawca: taleoo

biofix - Smażone makarony Bami Goreng, 15,81g | BELTANE
582,39 zł/1kg
9,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr. Schär Petit al cioccolato, Ciastko, Czekolada, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
137,69 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

LEIBNIZ 37780 LEIBNIZ Mini ciasteczka maślane, bezglutenowe i bezlaktozowe, torebka
214,60 zł/1kg
21,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Beltane Pasta Asciutta fix organic 29,8g
321,53 zł/1kg
9,26 zł
Sprzedawca: taleoo

biofix - Kurczak Tikka, 25,01g | BELTANE
365,74 zł/1kg
9,18 zł
Sprzedawca: taleoo

biofix - Gyros, 17,1g | BELTANE
512,87 zł/1kg
8,77 zł
Sprzedawca: taleoo

biofix - Kurczak Tandoori 21,47g | BELTANE
415,35 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

biofix - Toskańskie warzywa, 19,37g | BELTANE
350,78 zł/1kg
6,77 zł
Sprzedawca: taleoo

Beltane Tajine Morocco fix organic 23,6g
235,07 zł/1kg
6,77 zł
Sprzedawca: taleoo

biofix - Gratin z brokułów, 22,58g | BELTANE
299,56 zł/1kg
6,77 zł
Sprzedawca: taleoo

biofix - Spaghetti Bolognese, 27g | BELTANE
322,22 zł/1kg
8,70 zł
Sprzedawca: taleoo

biofix - Chili con Carne, 28,02 g | BELTANE
327,86 zł/1kg
9,18 zł
Sprzedawca: taleoo

Bezglutenowe ciasto cytrynowe RUF
33,11 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Seitz bezglutenowy dodatek do zup ABC z mąki kukurydzianej 250g
25,64 zł/1kg
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

biofix - Gratin z łososia, 17,69g | BELTANE
438,42 zł/1kg
7,76 zł
Sprzedawca: taleoo

PŁATKI KUKURYDZIANE W POLEWIE Z CZEKOLADY CIEMNEJ BEZGLUTENOWE250 g - TURTLE
116,16 zł/1kg
38,25 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,04 zł
Sprzedawca: taleoo

MIESZANKA NA GOFRY I NALEŚNIKI BEZGLUTENOWA200 g - BAUCK HOF
51,40 zł/1kg
10,28 zł
Sprzedawca: taleoo

Pausa ciok- torcik kakaowy BEZGL. 35 g
1 872,57 zł/1kg
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

YumYum Torebka błyskawicznej azjatyckiej zupy makaronowej o smaku kaczki 60g
64,17 zł/1kg
3,85 zł
Sprzedawca: Katomix

Culinaria Gnocchi kluski ziemniaczane delikatesowe 3000g
19,65 zł/1kg
58,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bułka hamburgerowa 4 sztuki x60g
58,00 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Bonomi Salviardi oryginalne włoskie biszkopty do herbaty 400g
43,75 zł/1kg
17,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HotHafer - Basic Porridge 400g
40,62 zł/1kg
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

Chio Red Paprika Chips bezglutenowe wegetariańskie wegańskie torebka chipsów 150g
78,13 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie
32,13 zł/1kg
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sos pomidorowy z tuńczykiem Tonno 620 g Barilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,98 zł/1kg

Maggi – mieszanka przyprawowa do bulionu z ziaren, klasyczna, wydajna, 10 000 g
470,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
47,09 zł/1l

Pfanni granulat ziemniaczany Blitz puree z pełnym mlekiem 5 kg 1 opakowanie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
382,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,47 zł/1kg

Wodorosty Nori Gold do sushi 50arkuszy/130g - Asia Kitchen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
249,94 zł/1kg

NONGSHIM - Makaron błyskawiczny Chapagetti - 20 X 140 GR - Wielopak



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
86,85 zł
Sprzedawca: Heartforcards
31,02 zł/1kg

Podawaj Sos Knorr z pieczenią, aby uzyskać obfity smak, po prostu odmierz 3000 g
228,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,32 zł/1kg

Knorr baza gulaszowa pikantna idealna do dań mięsnych 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
179,05 zł/1kg

Knorr klarowny sos błyskawiczny delikatny 1000g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
169,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
169,18 zł/1kg

Kluski ziemniaczane Pfanni w torebce do gotowania 40 sztuk 1 opakowanie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
148,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,01 zł/1kg

Mondamin 365805001 Mondamin Soßenbinder dunkel 1,0 kg
83,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
83,94 zł/1kg

BRODO GRANULARE PESCE 150 GR - Knorr IT



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
83,47 zł/1kg

Zupa cebulowa Knorr z pyszną smażoną cebulką na 3 talerze 46g
4,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
90,00 zł/1kg

Knorr 8710522984055, 175 g, 110 kcal, 462 kJ, 2,2 g, 0,3 g, 0,7 g
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,84 zł/1kg

Knorr 8710522983966, 175 g, 109 kcal, 458 kJ, 2,6 g, 0,2 g, 0,8 g
12,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,28 zł/1kg

Knorr 8710522983980, 175 g, 120 kcal, 490 kJ, 2,5 g, 0,4 g, 0,6 g
9,78 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
54,33 zł/1kg

Lukull Dessert Cherries Griottes opakowanie zbiorcze dla cateringu 2000g
134,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
67,33 zł/1kg

Makaron błyskawiczny Mi Goreng 80g - Indomie



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
2,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
32,13 zł/1kg

Kluski ziemniaczane włoskie małe Gnocchetti Patat 500g - Rummo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
7,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,24 zł/1kg

Pasztety królowej Lacroix 4 sztuki



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,50 zł/1kg

CHIPSY WARZYWNE SOLONE BEZGLUTENOWE90 g -ZENTRALE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
20,37 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
226,33 zł/1kg