5,0



Na podstawie 1 opinii
Mąka pszenna typ 405 Demeter 1kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
12,52 zł
12,52 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mąki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg4,80 zł/1kg
24,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
MĄKA ORKISZOWA RAZOWA TYP 20001 kg -PLANET16,48 zł/1kg
16,48 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
MĄKA ORKISZOWA RAZOWA TYP 2000500 g -PLANET23,30 zł/1kg
11,65 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Mąka żytnia na chleb typ 720 1kg - Schronisko Bukowina7,89 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna typ 405
4,35 zł/1kg
21,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna typ 550 demeter 1kg
13,92 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka żytnia razowa 1kg
10,66 zł/1kg
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka pszenna typ 1050 Demeter 1kg
12,52 zł/1kg
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka pszenna typ 1050 demeter 1kg
12,10 zł/1kg
12,10 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka orkiszowa typ 630 demeter 1kg
20,69 zł/1kg
20,69 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka orkiszowa typ 1050 1kg
13,41 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka pszenna typ 1050 demeter 2,5kg
11,16 zł/1kg
27,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka żytnia typ 1370 demeter 1kg
13,92 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka pszenna typ 550 1kg
8,93 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Goldritter, mąka pszenna typu 800, certyfikat DEMETER, 1 kg | WIR. moc dla gleby
22,39 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo

W - Mąka pszenna typ 1050 1kg
11,59 zł/1kg
13,41 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Typ 1050 - Mąka orkiszowa 1kg
19,04 zł/1kg
19,04 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka pszenna typ 550 1kg
12,52 zł/1kg
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka orkiszowa typ 1050 Demeter 2,5 kg
19,73 zł/1kg
49,32 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pszenica to klasyczne ziarno chlebowe o doskonałych właściwościach wypiekowych. W firmie Spielberger Mühle ziarno jest mielone w kilku etapach, aby uzyskać tę wyjątkowo jasną mąkę. Używaj mąki pszennej typu 405 do szczególnie delikatnych wypieków, takich jak gofry, delikatne ciasta, tarty i herbatniki. Nadaje się również do zagęszczania sosów.
Przepis: Gofry
Składniki: 150 g masła, 150 g cukru, 1 łyżeczka cukru waniliowego, 4 jajka, 250 g mąki, 1/4 litra mleka Przygotowanie: Utrzeć masło z cukrem, dodać cukier waniliowy i żółtka. Wymieszać z mąką i mlekiem. Na koniec dodać ubite na sztywno białka i piec ciasto porcjami w gofrownicy.
Instrukcje dotyczące przechowywania
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Lista składników
- Mąka pszenna z upraw biodynamicznych.
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- SPIELBERGER MÜHLE
- Nazwa handlowa
- Mąka pszenna typ 405 Demeter 1kg
- Producent
- Spielberger Mühle
- Numer producenta
- KO-9N22-X2DX
- EAN
- 4022381001847
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.
- Lista składników
- Mąka pszenna z upraw biodynamicznych.
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- SPIELBERGER MÜHLE
- Nazwa handlowa
- Mąka pszenna typ 405 Demeter 1kg
- Producent
- Spielberger Mühle
- Numer producenta
- KO-9N22-X2DX
- EAN
- 4022381001847
Pasuje również do tego

Mąka pszenna typ 405
4,35 zł/1kg
21,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka pszenna Aurora typ 550 extra strong z gwiazdą słońca 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka żytnia razowa 1kg
10,66 zł/1kg
10,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka owsiana 350g
33,11 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka pszenna typ 1050 Demeter 1kg
12,52 zł/1kg
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka ziemniaczana - bezglutenowa 250g
35,72 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Donath Mühle, organiczne, certyfikowane Demeter, słód do wypieku – 200g – opakowanie jednostkowe
104,50 zł/1kg
20,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Caputo Classica Doppio Zero 1kg włoska mąka pszenna typ 00
6,97 zł/1kg
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka pszenna typ 550 demeter 1kg
13,92 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g
12,08 zł/1kg
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

BindeFix gorące dania - mączka chleba świętojańskiego 50g
758 600,02 zł/1kg
37,93 zł
Sprzedawca: taleoo

Küchenmeister mąka gryczana łagodna i uniwersalna 500g
23,26 zł/1kg
11,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka orkiszowa jasna Aurora typ 630
17,76 zł/1kg
17,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vinh Thuan Ciasto na banh cuon z mąki pszennej 400 g
36,72 zł/1kg
15,68 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,69 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Owsianka (otręby owsiane) 500g | SPIELBERGER MÜHLE
13,02 zł/1kg
6,51 zł
Sprzedawca: taleoo

Werz organiczna mąka razowa z amarantusa 500g
48,38 zł/1kg
24,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
7,51 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka pszenna - typ 1050 1kg
10,95 zł/1kg
12,05 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka pszenna typ 550 1kg
12,52 zł/1kg
12,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Guma guar Arche (125 g) - organiczna
142,48 zł/1kg
17,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka pszenna tortowa typ 4801kg BIOPLANET
10,68 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Mąka orkiszowa typ 1050 1kg
19,97 zł/1kg
19,97 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka orkiszowa razowa 1kg
18,57 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Aurora - Mąka pszenna typ 1050 - 1kg
11,35 zł/1kg
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mąka kokosowa 250g | BAUCK MÜHLE
46,36 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka migdałowa 200 g
269,07 zł/1kg
54,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka pszenna durum Mehl 1 kg – Barilla
12,37 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mąka z łubinu 330g
63,09 zł/1kg
20,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Mąka z tapioki Farmer Brand jako substancja wiążąca i alternatywa dla pszenicy 400g
42,92 zł/1kg
17,17 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mąka pszenna typ 0 Nuvola Caputo 25 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
219,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,79 zł/1kg

Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(68)Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,09 zł/1kg

Mąka 0 Nuvola Mehl 25 kg – Caputo
217,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,71 zł/1kg

Mąka Farina Manitoba 0 25 kg - Caputo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
184,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,39 zł/1kg

Mąka kukurydziana 1kg Brat.pl
6,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
6,92 zł/1kg

Mąka pszenna semolina typ 00 do pizzy i makaronu 5 kg



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
34,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,84 zł/1kg

Mąka pszenna Manitoba typ 65 Il Molino 5 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
44,75 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,99 zł/1kg

Mąka do pizzy Farina 0 Aria 5kg - Caputo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,81 zł/1kg

Mąka Semola Rimacinata Grano Duro 5kg - Mininni



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
34,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,06 zł/1kg

Mąka pszenna Semolina Di Grano Duro 5kg - Mininni



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
33,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,64 zł/1kg

Mąka Semola Rimacinata 5kg - Caputo



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
44,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,99 zł/1kg

Mąka pszenna Farina typ 550 5 kg
24,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,80 zł/1kg

Mąka Farina Tipo 1 5kg - Caputo
46,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,24 zł/1kg

Mąka do pizzy Farina Integrale 5kg - Caputo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
35,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
7,04 zł/1kg

Mąka Semola Rimacinata di Grano Duro 1 kg - il Molino Chiavazza



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,87 zł/1kg

Mąka pełnoziarnista Mora Integrale 2 kg
21,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,89 zł/1kg

Mieszanka mąk bezglutenowych Fioreglut Farina per Dolci 1kg - Caputo
37,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
34,15 zł/1kg

Mąka na pizzę Farina Saccorosso 5 kg - Caputo



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
32,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,46 zł/1kg

Aurora instant mąka pszenna o podwójnej teksturze typ 405 opakowanie 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,08 zł/1kg

Caputo Classica 5kg włoska mąka pszenna typ 00



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
29,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,99 zł/1kg