5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Cerruti 1881 Amber woda toaletowa spray 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
504,90 zł
10 098,00 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Rabat 2% od 2 szt.




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18Rabat 3% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(63)Liczba wystawionych ocen: 63




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(62)Liczba wystawionych ocen: 62




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 5% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(41)Liczba wystawionych ocen: 41

Więcej informacji o reklamie
Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml3 304,00 zł/1l
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Prada Amber Pour Homme Edt Spray3 918,50 zł/1l
391,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Floris No 89 Woda toaletowa, 100ml4 167,80 zł/1l
416,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cerruti Image Woman Woda toaletowa, 75ml
1 100,00 zł/1l
82,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Cerruti Image woda toaletowa 75ml spray
1 791,73 zł/1l
134,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Cerruti 1881 Pour Homme EDT 200 ml M
928,00 zł/1l
185,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CERRUTI 1881 POUR FEMME, Kobiety, 30 ml, Frezja, Mimoza, Fioletowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Kwiat pomarańczy, Spray
5 561,67 zł/1l
166,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Cerruti 1881 pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 229,10 zł/1l
122,91 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cerruti 1881 Silver woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 590,60 zł/1l
159,06 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Cerruti 1881 for Men woda toaletowa 200ml
974,55 zł/1l
194,91 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Cerruti 1881 Pour Femme Woda toaletowa, 100ml
1 400,00 zł/1l
140,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Prada Amber Pour Homme woda toaletowa 50 ml
7 678,00 zł/1l
383,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Woda toaletowa Etro Spray Musk
8 580,00 zł/1l
858,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme woda toaletowa 50ml
4 493,60 zł/1l
224,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Ferragamo Homme - Salvatore Ferragamo woda toaletowa spray 50 ml
4 139,20 zł/1l
206,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Prada - L´Homme EDT 50ml
6 271,60 zł/1l
313,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Floris No. 89 woda toaletowa 10 ml spray
14 199,00 zł/1l
141,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kenzo woda toaletowa 30ml
7 775,67 zł/1l
365,35 zł
-132,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
233,27 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Parfumart

Lanvin L'Homme Woda toaletowa, 100ml
2 700,00 zł/1l
270,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Cerruti 1881 Amber Woda toaletowa w sprayu 50 ml
Opis
Woda toaletowa Cerruti 1881 Amber to ciepły i męski zapach, który urzeka orientalnymi i drzewnymi nutami. Dzięki eleganckiej i wyrafinowanej kompozycji zapach ten idealnie nadaje się na specjalne okazje
Nuty zapachowe
Nuta głowy: zielony kardamon, lawenda
Nuta serca: bursztyn, cynamon
Nuta bazy: drzewo cedrowe, paczula
Cechy
Męski i ciepły zapach z orientalną nutą
Idealny na wieczór lub specjalne okazje
Trwały i intensywny
Sposób użycia
Rozpylić na oczyszczoną skórę lub ubranie Nakładać szczególnie na nadgarstki, szyję lub za uszami
Skład
Alkohol denat. Parfum. Woda. Limonen. Linalool
Informacje o produkcie
Rodzaj produktu Woda toaletowa w sprayu
Grupa docelowa: mężczyźni
Rodzina zapachowa Orientalno-drzewna
Pojemność 50 ml
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALCOHOL | PARFUM (FRAGRANCE) | AQUA (WATER) | LIMONENE | LINALOOL | CITRONELLOL | ALPHA-ISOMETHYL IONONE | CITRAL | COUMARIN | GERANIOL | EVERNIA PRUNASTRI (OAK MOSS) EXTRACT | BENZYL BENZOATE | FARNESOL (szczegółowe informacje na temat składników znajdują się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 0688575099218688575099218
- Numer producenta
- 6080030
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- ALCOHOL | PARFUM (FRAGRANCE) | AQUA (WATER) | LIMONENE | LINALOOL | CITRONELLOL | ALPHA-ISOMETHYL IONONE | CITRAL | COUMARIN | GERANIOL | EVERNIA PRUNASTRI (OAK MOSS) EXTRACT | BENZYL BENZOATE | FARNESOL (szczegółowe informacje na temat składników znajdują się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 0688575099218688575099218
- Numer producenta
- 6080030
Pasuje również do tego

Cerruti Image Woman Woda toaletowa, 75ml
1 100,00 zł/1l
82,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Cerruti Image woda toaletowa 75ml spray
1 791,73 zł/1l
134,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Cerruti 1881 Pour Homme EDT 200 ml M
928,00 zł/1l
185,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CERRUTI 1881 POUR FEMME, Kobiety, 30 ml, Frezja, Mimoza, Fioletowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Kwiat pomarańczy, Spray
5 561,67 zł/1l
166,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Cerruti 1881 pour Homme woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
1 229,10 zł/1l
122,91 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Cerruti 1881 Pour Femme Woda toaletowa, 50ml
1 738,00 zł/1l
86,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 047,00 zł/1l
104,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Giorgio Armani Code Profumo 60ml edp
15 565,00 zł/1l
1 557,00 zł
-623,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
933,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,70 zł/1l
139,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 484,50 zł/1l
148,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 586,67 zł/1l
119,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Jean Paul Gaultier Scandal By Night woda perfumowana Intense 50ml
17 358,00 zł/1l
932,29 zł
-64,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
867,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
526,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 924,33 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
207,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 070,70 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l