De Cecco tagliatelle nr 203 makaron w kształcie gniazda z pszenicy durum 500g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

37,41 zł

74,82 zł / 1kg

+ 64,10 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo
Makaron Tagliatelle jajeczne 250g - Rummo
37,46 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g
Makaron jajeczny Pappardelle Rummo 500 g
23,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Penne Rigate n. 66 500g - Rummo
Makaron Penne Rigate n. 66 500g - Rummo
11,71 zł/1kg
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Gobbetti nr 051 Makaron z semoliny z pszenicy durum rogaliki 500g
Barilla Gobbetti nr 051 Makaron z semoliny z pszenicy durum rogaliki 500g
16,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
8,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla De Cecco Pappardelle N°101 all'uovo makaron jajeczny tradycyjny
De Cecco Pappardelle N°101 all'uovo makaron jajeczny tradycyjny
112,16 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla De Cecco QSX0007, Linguine, Makaron długi, 500 g, 10 min, 12 min, 351 kcal
De Cecco QSX0007, Linguine, Makaron długi, 500 g, 10 min, 12 min, 351 kcal
52,32 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla De Cecco Pappardelle No. 201 makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
De Cecco Pappardelle No. 201 makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
48,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Makaron Pasta di Semola Casareccia n 88 500g - De Cecco
Makaron Pasta di Semola Casareccia n 88 500g - De Cecco
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De Cecco Fusilli nr 34 – makaron z mąki z twardej pszenicy 500 g
De Cecco Fusilli nr 34 – makaron z mąki z twardej pszenicy 500 g
52,32 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla DE CECCO Spaghettini No. 11 Teigwaren 500,0 g
DE CECCO Spaghettini No. 11 Teigwaren 500,0 g
22,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron duże muszle De Cecco 500g
Makaron duże muszle De Cecco 500g
22,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla 10058147, Tagliatelle, Makaron długi, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
Barilla 10058147, Tagliatelle, Makaron długi, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
128,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
64,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Makaron Mafaldine z pszenicy durum De Cecco 500 g
Makaron Mafaldine z pszenicy durum De Cecco 500 g
20,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron spaghetti Linguine nr 7, 5 opakowań po 500 g - De Cecco
Makaron spaghetti Linguine nr 7, 5 opakowań po 500 g - De Cecco
35,82 zł/1kg
89,55 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla De Cecco Tortiglioni n° 23, Tortiglioni, Krótki makaron, 500 g, 9 min, 11 min, 351 kcal
De Cecco Tortiglioni n° 23, Tortiglioni, Krótki makaron, 500 g, 9 min, 11 min, 351 kcal
129,78 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
87,93 zł
-26%
64,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Barilla Tagliatelle Glutenfrei 300g
Barilla Tagliatelle Glutenfrei 300g
155,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Makaron jajeczny Fettucine n103 all'Uovo 250g - De Cecco
Makaron jajeczny Fettucine n103 all'Uovo 250g - De Cecco
30,57 zł/1kg
9,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De Cecco Fusilli Lunghi Bucati n.5 włoski makaron 500g
De Cecco Fusilli Lunghi Bucati n.5 włoski makaron 500g
18,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Divella Semola, Mąka z kaszy manny, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Włochy, 341 kcal, 1448 kJ
Divella Semola, Mąka z kaszy manny, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Włochy, 341 kcal, 1448 kJ
8,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
8,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De Cecco QSX0091, Orecchiette, Krótki makaron, 500 g, 9 min, 11 min, 351 kcal
De Cecco QSX0091, Orecchiette, Krótki makaron, 500 g, 9 min, 11 min, 351 kcal
52,32 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

De Cecco tagliatelle nr 203 makaron w kształcie gniazda z pszenicy durum 500g

Tagliatelle, z rodziny długich, płaskich makaronów gniazdowych, mają grubość 0,91 mm i pochodzą z północnych regionów, zwłaszcza z Emilii, gdzie są częścią tradycji gastronomicznej i kulinarnej. Liczne popularne przysłowia i typowe emiliańskie powiedzenia, w których wspomina się tagliatelle, świadczą o emiliańskim pochodzeniu tego formatu makaronu. Przykładem tego głębokiego zakorzenienia w tradycji Emilii jest praca "Tagliatelle mogą być używane na wiele różnych sposobów i podawane z szeroką gamą sosów. Doskonale smakują w daniach z makaronem lub w zapiekankach; najlepiej podawać je z sosami rybnymi, owocami morza, masłem, białymi sosami z mlekiem i serem, a także ewentualnie z dodatkiem curry lub szafranu.

romac Logistik und Service GmbH
Lehrberger Street
1290431Norymberga
De Cecco deutschland gmbh HAMMERSTRAßE 13-15, 40221 DÜSSELDORF

Włoski makaron najwyższej jakości, produkowany z najwyższej jakości pszenicy durum, bogatej w proteiny. Tradycyjny proces suszenia makaronu w niskiej temperaturze pozwala zachować niezmienione wszystkie wartości odżywcze makaronu, nie powodując utraty podstawowych aminokwasów takich jak np. lizyna, dzięki czemu białko jest lepiej przyswajalne przez organizm. Wszystkie formy makaronu sa otrzymywane przy użyciu foremek z brązu, które zwiększają zdolność wchłaniania sosu (charakterystyczna chropowatość na powierzchni).

Unikalna cecha produktu: surowców i procesu technologicznego.


Skład: mąka z pszenicy durum, woda. Może zawierać jaja, soję i gorczycę.


Wartość odżywcza w 100 gramach:

wartość energetyczna: 1490kJ/ 351 kcal

tłuszcz: 1,5g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3g

węglowodany: 69g

- w tym cukry: 3,4g

błonnik: 2,9g

białko: 14g

sól: 0g

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
SEMOLINA Z PSZENICY DURUM
Informacja o wartościach odżywczych
Energia 1493kJ Energia 352kcal Tłuszcz 1,5g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,3g Węglowodany 69,2g Węglowodany, w tym cukier 3,4g Błonnik 2,9g Białko 14g Sól 0,01g
Waga
500 g
Firma spożywcza
romac Logistik und Service GmbHLehrberger Straße 1290431 Nürnberg
Nazwa handlowa
De Cecco Tagliatelle No.203
Producent
Zakres dostawy
500g.
Numer producenta
99512
EAN
8001250152039

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
SEMOLINA Z PSZENICY DURUM
Informacja o wartościach odżywczych
Energia 1493kJ Energia 352kcal Tłuszcz 1,5g Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,3g Węglowodany 69,2g Węglowodany, w tym cukier 3,4g Błonnik 2,9g Białko 14g Sól 0,01g
Waga
500 g
Firma spożywcza
romac Logistik und Service GmbHLehrberger Straße 1290431 Nürnberg
Nazwa handlowa
De Cecco Tagliatelle No.203
Producent
Zakres dostawy
500g.
Numer producenta
99512
EAN
8001250152039
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Makaron Mafaldine z pszenicy durum De Cecco 500 g
Makaron Mafaldine z pszenicy durum De Cecco 500 g
20,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron spaghetti Linguine nr 7, 5 opakowań po 500 g - De Cecco
Makaron spaghetti Linguine nr 7, 5 opakowań po 500 g - De Cecco
35,82 zł/1kg
89,55 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla De Cecco Pappardelle N°101 all'uovo makaron jajeczny tradycyjny
De Cecco Pappardelle N°101 all'uovo makaron jajeczny tradycyjny
112,16 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Makaron Pasta di Semola Casareccia n 88 500g - De Cecco
Makaron Pasta di Semola Casareccia n 88 500g - De Cecco
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De Cecco Pappardelle No. 201 makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
De Cecco Pappardelle No. 201 makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
48,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Makaron duże muszle De Cecco 500g
Makaron duże muszle De Cecco 500g
22,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla De Cecco Spaghetti n.12 włoski makaron długi 500g
De Cecco Spaghetti n.12 włoski makaron długi 500g
13,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla DE CECCO Spaghettini No. 11 Teigwaren 500,0 g
DE CECCO Spaghettini No. 11 Teigwaren 500,0 g
22,38 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron jajeczny Fettucine n103 all'Uovo 250g - De Cecco
Makaron jajeczny Fettucine n103 all'Uovo 250g - De Cecco
30,57 zł/1kg
9,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De Cecco Fusilli Lunghi Bucati n.5 włoski makaron 500g
De Cecco Fusilli Lunghi Bucati n.5 włoski makaron 500g
18,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,25 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De Cecco QSX0007, Linguine, Makaron długi, 500 g, 10 min, 12 min, 351 kcal
De Cecco QSX0007, Linguine, Makaron długi, 500 g, 10 min, 12 min, 351 kcal
52,32 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g
Caotina 5811491009 Caotina ORIGINAL Trinkschokolade, 500,0 g
138,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
69,22 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Makaron jajeczny Fettuccine n. 303 all'uovo 500g - De Cecco
Makaron jajeczny Fettuccine n. 303 all'uovo 500g - De Cecco
27,98 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De Cecco Penne Rigate nr 41 – makaron z mąki z twardej pszenicy 500 g
De Cecco Penne Rigate nr 41 – makaron z mąki z twardej pszenicy 500 g
26,32 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla De Cecco QSX0024, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, 12 min, 14 min, 351 kcal
De Cecco QSX0024, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, 12 min, 14 min, 351 kcal
26,32 zł/1kg
13,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
Caotina Original napój w proszku z prawdziwej szwajcarskiej czekolady 500g
512,30 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
51,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti nr 12 5 x 500 g - De Cecco
Makaron Spaghetti nr 12 5 x 500 g - De Cecco
35,82 zł/1kg
89,55 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
13,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Fusilli n° 34 5 x 500 gr. - De Cecco
Makaron Fusilli n° 34 5 x 500 gr. - De Cecco
35,82 zł/1kg
89,55 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla De Cecco Fusilli nr 34 – makaron z mąki z twardej pszenicy 500 g
De Cecco Fusilli nr 34 – makaron z mąki z twardej pszenicy 500 g
52,32 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Makaron Mafaldine 500g - Rummo
Makaron Mafaldine 500g - Rummo
20,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tagliatelle ze szpinakiem Spinaci 250g - De Cecco
Tagliatelle ze szpinakiem Spinaci 250g - De Cecco
25,32 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
7,09 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla 10058147, Tagliatelle, Makaron długi, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
Barilla 10058147, Tagliatelle, Makaron długi, 500 g, 6 min, CE, 359 kcal
128,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
64,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Makaron Gallettini N44 500g - De Cecco
Makaron Gallettini N44 500g - De Cecco
19,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,78 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De Cecco QSX0093, Farfalle, Krótki makaron, 500 g, 11 min, 13 min, 351 kcal
De Cecco QSX0093, Farfalle, Krótki makaron, 500 g, 11 min, 13 min, 351 kcal
134,88 zł/1kg
67,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla De Cecco QSX0091, Orecchiette, Krótki makaron, 500 g, 9 min, 11 min, 351 kcal
De Cecco QSX0091, Orecchiette, Krótki makaron, 500 g, 9 min, 11 min, 351 kcal
52,32 zł/1kg
26,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Barilla Tagliatelle Glutenfrei 300g
Barilla Tagliatelle Glutenfrei 300g
155,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla La Molisana 8004690051573, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 11 min, Włochy
La Molisana 8004690051573, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 11 min, Włochy
10,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
5,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla De Cecco Tortiglioni n° 23, Tortiglioni, Krótki makaron, 500 g, 9 min, 11 min, 351 kcal
De Cecco Tortiglioni n° 23, Tortiglioni, Krótki makaron, 500 g, 9 min, 11 min, 351 kcal
129,78 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
87,93 zł
-26%
64,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Barilla Girandole No. 34 krótki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
Barilla Girandole No. 34 krótki makaron z semoliny z pszenicy durum 500g
16,08 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
8,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg
MAKARON (SEMOLINOWY TRÓJKOLOROWY) DISNEY AUTA BIO 300 g - DALLA COSTA
Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%
53,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,92 zł/1kg