4,0



Na podstawie 2 opinii
Van Manen - Mais-Silo, Dekorationsmais geeignet zum Befüllen von Silos
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
50,34 zł
51,37 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Piaski dekoracyjne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Krucyfiks San Damiano drewniany krzyż św. Franciszka krzyż ścienny krzyż 22cm drewno bukowe brązowy208,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Więcej informacji o reklamie
Krucyfiks LUDA STUDIO C09.30.02 Krzyż drewniany krzyż ścienny krzyż wiszący 30 cm drewno bukowe brązowy149,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Więcej informacji o reklamie
Krzyż męski, łańcuszek, srebro próby 925, mozaika z abaloni, opalu i malachitu, biżuteria religijna, prezent612,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Lamele Ścienne Akustyczne PCV na Czarnym Filcu 30x60x2 cm 2 szt51,00 zł
Sprzedawca: Ekado24

Piasek dekoracyjny 12 kolorów 2,4 kg
77,68 zł/1kg
186,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KinderWonderland

Piasek 0,5kg fioletowy
315,60 zł/1kg
31,56 zł
Sprzedawca: VISO

MEGApísek – niebieski (1 kg)
45,92 zł/1kg
45,92 zł
Sprzedawca: VISO

Piasek BRILIANT dekoracyjny naturalny 600g
36,22 zł/1kg
21,73 zł
Sprzedawca: VISO

Ruchome Oczy 7mm 150szt
15,99 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: VISO

Piasek do świec w kolorze kremowym – opakowanie zbiorcze
191,41 zł/1kg
80,01 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Dyniowe karmelki zapakowane w jesienny prezent
7,11 zł
Sprzedawca: Arthome

Piasek barwiony, kolor fuksji, 600 g, do dekoracji i rękodzieła
150,64 zł
Sprzedawca: oCreon

Ultra piasek - pomarańczowy 200g
38,52 zł
Sprzedawca: Bambule

Kurtka Rains 12010SAND dla Męskie
412,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Stateside

Pompony Brokatowe Mix Rozmiary 80szt
16,85 zł/1kg
16,85 zł
Sprzedawca: VISO

Dekoracyjny granulat pomarańczowy, 5 kg, gruboziarnisty piasek dekoracyjny do wazonów
33,12 zł/1kg
165,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vaihana

AQUA DECORIS żwirek fuksja 2-3 mm (1 kg)
92,08 zł/1l
92,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tworzenie zestawu opasek na głowę
28,36 zł
Sprzedawca: VISO

Elzusha - Dekoracje stołowe "Czarny Kot"
191,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AveliraMarket
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis produktu Dekoracyjna kukurydza odpowiednia do wypełniania silosów, skrzyń paszowych i przyczep. Informacje prawne Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Ryzyko zadławienia ze względu na małe części, które mogą zostać połknięte. _______ Waga produktu 499 g Wymiary produktu 25 x 20 x 4 cm Zalecany przez producenta wiek: od 3 lat Numer modelu 571859 Język(i) angielski Model 571859 Wymagany montaż Nie Wymagane baterie Nie Baterie w zestawie Nie Materiał plastik Pilot w zestawie Nie Grupa docelowa Chłopcy  Â
Kukurydza Deco 500 Gram :::: Deco Corn 500 Gram ::: -
Kids Globe 571859 500g dekoracyjna kukurydza do zabawy w ciągnik silos silos piaskowy silos napędowy
- oryginalny Kids Globe
- 500g pomarańczowa kukurydza do zabawy
Wskazówka
- Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci poniżej trzeciego roku życia - ryzyko zadławienia z powodu małych części, które mogą zostać połknięte.
- Uwaga!otrzymasz tylko worek 500 g kukurydzy do zabawy, jak opisano tutaj. Ilustracja służy wyłącznie do celów poglądowych. Pojazd NIE wchodzi w zakres dostawy
Worek kukurydzy Speel (kukurydza granulowana) nadaje się do stosowania w silosach stojących i silosach szczelinowych. Numer artykułu dla silosu stojącego to 3199359, a dla silosu szczelinowego 3199360.
- Nadaje się do stosowania w silosach stojących
- Odpowiedni do stosowania w silosach kanałowych
- Numer artykułu silosu stojącego: 3199359
- Numer artykułu silosu szczelinowego: 3199360
Świetne akcesorium do przyczepy lub po prostu do rozbudowy gospodarstwa.
Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat ze względu na małe części, które mogą zostać połknięte!
Szczegóły:
Do silosu
Do silosu jezdnego
Do ciągników 1:32
Do ciągników 1:16
Ta imitacja ziarna kukurydzy jest odpowiednia do zbiorników na kukurydzę i silosów paszowych. Ponadto doskonale nadaje się do stosowania w przyczepach Siku.
Silovulling, odpowiedni do ciągników Siku, Britains i Universal Hobbies w skali 1:32. Te imitacje wciągarek nadają się do silosu na kukurydzę i silosu na paszę. Są również idealne do użytku z przyczepami Siku. Zawartość: około 500 gramów.
- Waga
- 0.98 kg
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Producent
- Van Manen
- EAN
- 8713219245293
- Numer producenta
- 4363931
- Waga
- 0.98 kg
- Materiał
- Tworzywo sztuczne
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Producent
- Van Manen
- EAN
- 8713219245293
- Numer producenta
- 4363931
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Kids Globe Fahrsilo, zwei Fächer, für Traktoren Maßstab 1:32, Größe 38x46x5 cm
100,04 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kids Globe Silo Abdeckung/Plane 60x50 cm Schwarz + 50 Reifen für Bauernhof
46,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Kids Globe Kühe schwarz/weiß 12 Stück liegend / stehend / fressend, Maße 6x10 cm
100,28 zł
Sprzedawca: 3DToys

Kids Globe Mega Silo 1:32, Bauernhofspielzeug, zum Befüllen mit Mais, 14x14x38cm
95,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Kids Globe Rundballen Heuballen 4 Stück, Maßstab 1:32, Bauernhof, Futter
34,95 zł
Sprzedawca: yupiPL

Kids Globe Kuhstall mit Melkanlage, Dach aufklappbar, Größe 75x60x27 cm
449,72 zł
-96,88 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
352,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Siku 10560200000, 3 lat(a), Plastik, 1 szt., 381 g
105,92 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Krowy 12Szt Brazowo-Biale 571968 81000.
84,62 zł
Sprzedawca: MATFEL

Kids Globe Big Bags, 2 Stück, mit Silofüllung, für Kinder, Material Stoff
32,83 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Van Manen Kids Globe Farming Kuh Stall mit Werkstatt 1:32 Holz ohne Tiere 610200
351,09 zł
-10,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
341,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Kids Globe Futterring mit Ballen und Kuh 1:32, Bauernhof Tiere für Kinder
56,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Kids Globe Kälber Iglu mit 2 Kälber, Maßstab 1:32, Bauernhof, Spielfigur, Stall
51,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Kids Globe Riesen-Fahrsilo für Traktoren, Gräße 30x60x6 cm, ohne Zubehör
105,47 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Kids Globe Schuppen für Traktoren + Anhänger 1:16 für 3 Fahrzeuge, MaÃüe 55x77 cm
278,59 zł
-19,61 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
258,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Kids Globe Heuballen, 4 Stück, rechteckig, Maßstab 1:32, Bauernhof, Futter
57,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Kidsglobe KG610816, 3 lat(a), Workshop
240,99 zł
-18,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
222,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Kids Globe Fahrzeugschuppen 1:32 für bis zu 3 Fahrzeuge Maße 45x38x27 cm
168,39 zł
Sprzedawca: 3DToys

Siku 10289100000, 3 lat(a), Metal, Plastik, Wielobarwny
152,74 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

Kids Globe Spielteppich Bauernhof XXL 100 x 150 cm Motivteppich
160,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Kids Globe Kälber für den Bauernhof, 6 Stück, liegend und stehend, für Bauernhof
52,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Kids Globe Holzkisten für Ernte, 6 Stk 1:32, Bauernhof Spielzeug Zubehör
39,14 zł
Sprzedawca: yupiPL

BRUDER Scania Super 560R, Ciężarówka, 4 lat(a), Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik, Zielony, Biały
278,90 zł
Sprzedawca: VISO

Kids Globe Fahrzeugschuppen 1:32 für bis zu 3 Fahrzeuge Maße 45x28x22 cm
151,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

BRUDER 02108, Model ciągnika, 3 lat(a), Plastik, Czarny, Zielony, Żółty
126,96 zł
Sprzedawca: VISO

KidsGlobe Farming Zubehör Set 19tlg. für Bauernhof mit Zäunen Heuballen 1:32
104,49 zł
-4,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Siku 2451, Zgrabiarka wirowa, Wstępnie zmontowany, 1:32, Plastik, 3 lat(a), Czarny, Czerwony
141,15 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Siku 2873, Model ciężarówki / ciągnika, Wstępnie zmontowany, 1:32, Plastik, 3 lat(a), Model ciężarówki / ciągnika
159,81 zł
Sprzedawca: egenta-shop

BRUDER 02010, Czarny, Zielony
80,75 zł
Sprzedawca: VISO

RollyToys Feuerwehr Unimog Tretfahrzeug für Kinder ab 3 Jahren, mit Blinklicht
1 421,99 zł
-572,23 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
849,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MCT_MultiChannelTrade

Siku 2465, 3 lat(a), Plastik, Zielony
182,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
50%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 maja 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kukurydza
Wszystko super
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niestety pomarańczowy, a nie żółty jak na zdjęciu
Poza tym wszystko w porządku
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Lamele Ścienne Akustyczne PCV na Czarnym Filcu 30x60x2 cm 2 szt
51,00 zł
Sprzedawca: Ekado24

Dyniowe karmelki zapakowane w jesienny prezent
7,11 zł
Sprzedawca: Arthome

Kolaż Ścienny Różowy 50 szt 10x15 cm Plakaty Dekoracja Pokoju
26,00 zł
Sprzedawca: Ekado24