4,9



Na podstawie 11 opinii
Tetra Pond Sticks 10L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
119,92 zł
11,99 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Staw i oczko wodne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Tetra Pond Koi Sticks 50L12,91 zł/1l
645,66 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Więcej informacji o reklamie
Tetra Pond Sticks, Staw rybny, Suchy pokarm dla ryb, Pałeczka, 40 l, 1 szt.11,18 zł/1l
447,35 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Więcej informacji o reklamie
Aquael Ośw. MOONLIGHT LED nocne189,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Oświetlenie akwariowe JUWEL HeliaLux Spectrum 550, 27 W1 201,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QIKtech

Tetra Pond Flakes, Staw rybny, Suchy pokarm dla ryb, Mix, Mały, 10 l, 1 szt.
28,73 zł/1l
313,99 zł
-26,74 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
287,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Tetra Pond Sticks 4L
12,13 zł/1l
48,52 zł
Sprzedawca: VISO

Pokarm Tetra Pond Sticks 15l
8,60 zł/1l
128,94 zł
Sprzedawca: VISO

Tetra Pond Variety Sticks, Ryby akwariowe, Suchy pokarm dla ryb, Pałeczka, 10 l, 1 szt.
10,41 zł/1l
104,11 zł
Sprzedawca: VISO

Pokarm Tetra Pond Sterlet Sticks 1l
44,91 zł/1l
44,91 zł
Sprzedawca: VISO

Tetra Pond Wheatgerm Sticks 1L
33,68 zł/1l
33,68 zł
Sprzedawca: VISO

Pokarm Tetra Pond Koi Sticks Mini 1l
42,94 zł
Sprzedawca: STREFA

Pokarm Tetra Goldfish płatki 100ml
184,60 zł/1l
18,46 zł
Sprzedawca: VISO

Tetra Min Baby 66ml
29,22 zł
Sprzedawca: VISO

Gammarus (1000 ml)
91,81 zł/1l
91,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Pokarm dla karpi koi Mersjo Pond sticks MIX 1,2kg 9l
3,77 zł/1l
33,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Kruger Meier FISHsnax Gammarus 3000ml - pokarm dla ryb
84,25 zł
Sprzedawca: Aquario_pl

Tablets Tropical Green Algae Wafers 250 ml pokarm roślinny dla glonożerców
283,20 zł/1l
70,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Weekend Futter 20 szt.
119,04 zł/1kg
27,38 zł
Sprzedawca: VISO

TROPICAL Gammarus 12 g – naturalna karma dla żółwi, 6900301
10 990,00 zł/1kg
131,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Tetra Aqua Safe 250 ml
356,76 zł/1l
89,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tetra Pond Sticks: odżywianie zapewniające zdrowie i czystość wody
Kluczowe punkty:
- Czysta woda: Wysokostrawne pałeczki paszowe ułatwiają pobieranie paszy i poprawiają jakość wody.
- Optymalny wzrost: Specjalnie opracowana receptura dla zdrowego wzrostu ryb stawowych.
- Zbilansowane odżywianie: Wszystkie niezbędne składniki odżywcze w jednym pokarmie.
- Wzmocnienie ryb: Optymalna kompozycja składników odżywczych w celu zwiększenia odporności.
- Łatwa obsługa: Pałeczki szybko nasiąkają i są łatwe do spożycia.
Opis produktu:
Tetra Pond Sticks to idealny codzienny pokarm dla wszystkich ryb stawowych, opracowany z myślą o wspieraniu zdrowego życia i naturalnego środowiska. Te pałeczki to coś więcej niż tylko pokarm - to kompleksowe rozwiązanie żywieniowe, które wspomaga wzrost i wzmacnia układ odpornościowy, jednocześnie dbając o jakość wody w stawie. Wysokiej jakości składniki zostały dobrane tak, aby nie tylko odżywiać, ale także być łatwo wchłaniane i trawione przez ryby. Zmniejsza to ilość odpadów i utrzymuje czystość wody. Dzięki Tetra Pond Sticks ryby w oczku wodnym otrzymują wszystkie niezbędne składniki odżywcze bez zakłócania równowagi w stawie. Zdrowe życie w oczku wodnym zaczyna się od właściwego odżywiania - wybierz Tetra Pond Sticks, aby uzyskać optymalne rezultaty.
Tetra Pond Sticks Pokarm dla ryb podstawowy dla wszystkich ryb w oczku wodnym wiadro 10 l
Pokarm podstawowy dla wszystkich ryb w stawie ogrodowym w postaci pływających pałeczek zapewniających kompletną i biologicznie zbilansowaną dietę.
Dla zdrowia, witalności i czystej wody
- łatwo przyswajalny i lekkostrawny
- niskie zanieczyszczenie wody i lepsza jakość wody
Dla zdrowia, witalności i czystej wody
- łatwo przyswajalny i lekkostrawny
- niskie zanieczyszczenie wody i lepsza jakość wody
Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, błonnik i substancje anaboliczne, witaminy i pierwiastki śladowe
Pokarm podstawowy:
Zawartość:
10 litrów
Zalecenia dotyczące karmienia:
Karmić co najmniej 2-3 razy dziennie, tylko tyle, ile ryby są w stanie zjeść w ciągu kilku minut.
Skład:
Zboża; roślinne ekstrakty białkowe; roślinne produkty uboczne; ryby i rybne produkty uboczne; oleje i tłuszcze; minerały; glony; drożdże.
Składniki:
Białko surowe 28,0%; oleje i tłuszcze surowe 3,5%; włókno surowe 2,0%; wilgotność 7,0%. Dodatki: Witaminy; prowitaminy i chemicznie zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: witamina A 30350 IU/kg; witamina D3 1890 IU/kg. Związki pierwiastków śladowych: E5 mangan 81 mg/kg; E6 cynk 48 mg/kg; E1 żelazo 31 mg/kg; E3 kobalt 0;6 mg/kg. Barwniki; przeciwutleniacze.
Informacje:
Pływające pałeczki dla kompletnej i biologicznie zbilansowanej diety; wysokiej jakości i zamykana torebka foliowa chroni pokarm przed szkodliwymi wpływami, takimi jak światło słoneczne, powietrze i wilgoć; chroni to ważne składniki i zachowuje świeżość pokarmu, dzięki czemu ryby otrzymują najlepsze możliwe odżywianie; zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, błonnik i substancje anaboliczne, witaminy i pierwiastki śladowe; łatwa absorpcja i wysoka strawność pałeczek zapewniają niskie zanieczyszczenie wody i lepszą jakość wody.
Tetra Pond Sticks zapewniają pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie do codziennego karmienia wszystkich ryb stawowych oraz wspomagają zdrowy wzrost, wzmacniają układ odpornościowy i poprawiają jakość wody. Unikalna receptura zawierająca wysokiej jakości naturalne składniki, bez barwników i dodatku konserwantów, zapewnia optymalny wzrost i zwiększoną odporność. Szybkie namaczanie pałeczek umożliwia łatwe spożycie i wysoką strawność oraz przyczynia się do czystości i poprawy jakości wody.
- Czysta woda i lepsza jakość wody dzięki łatwemu przyjmowaniu pokarmu i wysoce strawnym pałeczkom
- Unikalna receptura i jakość surowców zapewniają optymalny wzrost
- Zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla zbilansowanej diety
- Zwiększona odporność dzięki optymalnemu składowi odżywczemu
- Szybkie namaczanie ułatwia spożycie pokarmu
- Wysoce strawne dzięki wysokiej biodostępności składników odżywczych
Pływające pałeczki dla wszystkich ozdobnych ryb stawowych. Kompletny pokarm dla ryb stawowych.
Ten kompletny i biologicznie zbilansowany pokarm zapewnia rybom stawowym wszystkie niezbędne witaminy i minerały.
Instrukcje dotyczące karmienia: podawać 2-3 razy dziennie w małych dawkach, które ryby mogą spożyć w ciągu kilku minut.
Składniki: zboża, roślinne ekstrakty białkowe, roślinne produkty uboczne, ryby i produkty rybne, oleje i tłuszcze, minerały, glony, drożdże.
Cechy jakościowe: białko surowe 28%, wilgotność 7%, oleje i tłuszcze surowe 3,5%, włókno surowe 2%, witamina A 16000 IU/kg, witamina D3 1890 IU/kg, mangan 81 mg/kg, cynk 48 mg/kg, żelazo 31 mg/kg.
- Rozmiar: 10 l
- Waga: 1.2000
- Dostawca
| Maße | |
|---|---|
| Wysokość (w cm) | 23 |
| Długość (w cm) | 31 |
| Tiefe (w cm) | 31 |
| Andere Merkmale | |
| Informacje o składzie | Tetra Pond Sticks to pełnowartościowy pokarm w formie pałeczek, odpowiedni dla wszystkich ryb stawowych, zapewniający im zdrową i biologicznie zbilansowaną dietę. Tetra Pond Sticks pomaga wzmocnić ryby dzięki formule wzbogaconej stabilizowaną witaminą C oraz wszystkimi niezbędnymi składnikami odżywczymi, pierwiastkami śladowymi i witaminami, pałeczki unoszą się na powierzchni wody i miękną, aż zostaną całkowicie wchłonięte przez ryby. Zanieczyszczenie stawu jest mniejsze, ponieważ woda nie jest zakłócana przez resztki pokarmu, a filtr jest mniej obciążony |
| Waga (w kg) | 1,72 |
B00WUG5VU6
- Waga
- 5000 g
- Zawartość
- 10 l
- Zawartość wilgoci
- NIE DOTYCZY
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Dodatki
- NIE DOTYCZY
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4004218758858
- Numer producenta
- 143024
- Producent
- Numer zezwolenia
- N/A
- Waga
- 5000 g
- Zawartość
- 10 l
- Zawartość wilgoci
- NIE DOTYCZY
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Dodatki
- NIE DOTYCZY
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4004218758858
- Numer producenta
- 143024
- Producent
- Numer zezwolenia
- N/A
Pasuje również do tego

Pokarm Tetra Pond Sticks 15l
8,60 zł/1l
128,94 zł
Sprzedawca: VISO

Tetra Pond Flakes, Staw rybny, Suchy pokarm dla ryb, Mix, Mały, 10 l, 1 szt.
28,73 zł/1l
313,99 zł
-26,74 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
287,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Tetra Pond Multi Mix 10L
27,74 zł/1l
277,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Tetra Pond Sticks Eimer 7 Liter
38,10 zł/1l
266,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Redecker Kupfertuch, 14 x 15 cm 2er Set DE
33,70 zł
Sprzedawca: taleoo

PIN Obręcz z paskami i narzędziem montażowym Ciemnoniebieski
46,96 zł
Sprzedawca: KOKA

Ławka ogrodowa Żelazna ławka dla 2 osób Odlew aluminiowy
585,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Zestaw skrzynek na listy Oxford firmy BURG-WŽCHTER ze stali nierdzewnej/stal szlachetna
591,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kabina prysznicowa Kerra Lisa 90 cm, z hydromasażem, z brodzikiem
1 829,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novoterm

Tetra Pond Sticks, Staw rybny, Suchy pokarm dla ryb, Pałeczka, 40 l, 1 szt.
11,18 zł/1l
447,35 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Geberit Waschtisch iCon ohne Hahnloch, mit ÜL 750x485mm weiß
1 244,40 zł
Sprzedawca: haustechnikpartner24

TetraMin XL-Flocons 1L
85,77 zł/1l
85,77 zł
Sprzedawca: VISO

Bosch 2 608 586 804, Młot udarowo-obrotowy, Wiertło do betonu, 4 cm, 920 mm, Beton, Wapień, Kamień, 80 cm
1 015,03 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

Gardena 5371-20, Czarny, Pomarańczowy, Gardena 2542, 2544, 2550, 2555, 2545/2546, 1 szt.
125,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Ideal Standard Wisząca toaleta z głębokim spłukiwaniem Connect Air bez krawędzi spłukującej, matowa czerń E2288V3
2 006,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MEGABAD

Tetra Pond Sticks 4L
12,13 zł/1l
48,52 zł
Sprzedawca: VISO

Gardena 5556-20, Łącznik do węża, Plastik, Czarny, Pomarańczowy, Srebrny
324,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

KRAFTMANN 3288 Pneumatyczny klucz udarowy, 25 (1), 2200 Nm
1 729,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Hankook 225/50 R17 98Y K127 Ventus S1 Evo3 (*) Xl
649,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: A.

Pokrowiec na fotel samochodowy CarComfort Portland na przednie siedzenia szary, 13412
273,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pokarm Tetra Pond Sticks 50l
5,45 zł/1l
272,62 zł
Sprzedawca: Eoshop

Hansgrohe Metropol
1 682,40 zł
Sprzedawca: REUT

HOME DELUXE SIERA SEDIA ogrodowy zestaw wypoczynkowy wykonany z wytrzymałego aluminium | meble ogrodowe, zestaw ogrodowy, stół balkonowy, meble tarasowe
3 492,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Pyramis E 860 860x435
207,11 zł
Sprzedawca: Teshop

Stanley 001032357
212,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

Solidny Grill Gazowy El Fuego Deluxe 7 Palników Podwója Pokrywa+Reduktor
2 199,00 zł
-100,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 099,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SwiatGrili

tillvex markiza balkonowa 300 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Outsunny, podwyższona grządka z kratką do pnączy, skrzynka na rośliny pnące, łuk do róż, wykonana z drewna, naturalny wygląd
354,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

DeWALT DCL050, LED, 3 szt., Czarny, Żółty, Wiszące światło robocze
230,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Geberit 115.882.KJ.1, Przycisk spłukujący, Biały, Geberit, 246 mm, 12 mm, 164 mm
319,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MEGABAD
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry pokarm dla ryb
Zawartość 7 lLiczba sztuk 7000Waga 1,9 kg
Byłem zadowolony z tego pokarmu w zeszłym roku. Został dobrze przyjęty przez ryby w stawie.
Oceniono dnia 11 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tetra Pond Sticks
Zawartość 7 lLiczba sztuk 7000Waga 1,9 kg
Szybka dostawa i ryby je lubią
Oceniono dnia 16 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Zawartość 7 lLiczba sztuk 7000Waga 1,9 kg
Moje ryby to uwielbiają
Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 10 lLiczba sztuk 1Waga 5 kg
Oceniono dnia 15 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 7 lLiczba sztuk 7000Waga 1,9 kg
Oceniono dnia 4 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 7 lLiczba sztuk 7000Waga 1,9 kg
Oceniono dnia 8 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 4 lLiczba sztuk 1Waga 1,2 kg
Oceniono dnia 19 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 7 lLiczba sztuk 7000Waga 1,9 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Tetra Pond Koi Sticks 50L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
645,66 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
12,91 zł/1l

Tetra Pond Sticks, Staw rybny, Suchy pokarm dla ryb, Pałeczka, 40 l, 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
447,35 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
11,18 zł/1l

Tablets Tropical Green Algae Wafers 250 ml pokarm roślinny dla glonożerców



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
70,80 zł
Sprzedawca: superbrandshop
283,20 zł/1l

Pokarm dla karpi koi Mersjo Pond sticks MIX 1,2kg 9l



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
33,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
3,77 zł/1l