4,8



Na podstawie 27 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Yves Saint Laurent - Elle EDP 90ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
1098,90 zł
12 210,00 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(104)Liczba wystawionych ocen: 104Rabat 4% od 2 szt.




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82




3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26




3,4Średnia ocena: 3,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27




3,4Średnia ocena: 3,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(1142)Liczba wystawionych ocen: 1142




3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2

Więcej informacji o reklamie
Cacharel Eden Woda perfumowana, 50ml2 627,80 zł/1l
131,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Yves Saint Laurent Y Pour Homme Woda perfumowana, 200ml3 281,50 zł/1l
656,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
YVES SAINT LAURENT Myslf L'Absolu Parfum 100ml6 061,60 zł/1l
606,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Yves Saint Laurent Opium Woda perfumowana, 50ml7 203,60 zł/1l
360,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Eau de Parfum Woda perfumowana, 100ml
5 404,50 zł/1l
540,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Yves Saint Laurent Y Le Parfum Pour Homme Woda perfumowana, 100 ml
6 501,80 zł/1l
650,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Yves Saint Laurent - Y L´Elixir Parfum Concentre 60ml
6 875,00 zł/1l
412,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

YVES SAINT LAURENT Elle EDP 80ml
4 682,50 zł/1l
374,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Manifesto 90ml edp
5 258,33 zł/1l
473,25 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Yves Saint Laurent - Parisienne EDP 90ml
7 129,22 zł/1l
641,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum Woda perfumowana, 50ml
7 638,00 zł/1l
381,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Y Le Parfum Pour Homme Woda perfumowana, 60 ml
8 136,67 zł/1l
488,20 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

YVES SAINT LAURENT Mon Paris Couture EDP 30ml
15 363,33 zł/1l
460,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Yves Saint Laurent Manifesto 50ml edp
14 498,00 zł/1l
724,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Dior Pure Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Kwiat pomarańczy, Piżmo
6 215,00 zł/1l
621,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Yves Saint Laurent - La Nuit de L`Homme Le Parfum 100ml
5 051,40 zł/1l
505,14 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 700,00 zł/1l
170,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Thameen Cullinan Diamond Ekstrakt perfum, 50 ml
13 812,00 zł/1l
690,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche woda perfumowana dla kobiet 90 ml
7 166,78 zł/1l
645,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Yves Saint Laurent Elle 90ml edp Yves Saint Laurent 3365440332546
Elle to ekscytujący i prawdziwie kobiecy zapach łączący w olśniewający sposób nuty drzewne z kwiatowymi. Kobieta Yves Saint Laurent to ucieleśnienie wyjątkowo nowoczesnego i szykownego stylu, z delikatną nutą ekscentryczności. Wolna w swoich wyborach, bogata w kontrasty, wytrwała w swoich sprzeciwach, zakochana w wielkomiejskim życiu. Struktura zapachu opiera się na nutach paczuli i wetiweru. Niecodzienny sojusz akordów drzewnych został podkreślony aromatem świeżych cytryn ze szczyptą liczi i subtelną nutą piwonii. Środkowa nuta, którą wypełnia różowy pieprz w połączeniu z frezją, wprowadza element zaskoczenia, dodając pikanterii całej harmonii zapachu i tworząc rytm w nieustannym ruchu.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: cytryna amalfi, piwonia, liczi
Nuta serca: jaśmin, różowy pieprz, róża, frezja
Nuta bazy: wetyweria, paczula, cedr, ambrette (piżmo ambrowe)
Te piękne, pełne pasji perfumy od Yves Saint Laurent to kwiatowo-drzewno-piżmowy zapach dla kobiet. Zapach dla młodych kobiet został zaprojektowany przez dwa znane nosy Oliviera Crispa i Jacquesa Cavalliera. Górne nuty cytryny i liści piwonii liczi łączą się z cennym sercem zapachu jaśminu, róży Sambac i frezji oraz soczystymi akordami różowych jagód
Yves Saint Laurent Elle woda perfumowana spray 90ml
Pozwól, aby w Parfum Yves Saint Laurent Elle EDP zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Yves Saint Laurent!
- Pojemność: 90 ml
- Rodzaj: EDP (Eau de Parfum)
- Nazwa zapachu: Elle
- Typ zapachu: EDP
- Płeć: Dama
- Ważne informacje: Opakowanie produktu może różnić się szatą graficzną w zależności od promocji reklamowych producenta lub pory roku. Różne opakowania są przechowywane .
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktów:
L'Oréal France
14, rue Royale - 75008 Paris
75008 - Paris
+33911774444
[email protected]
Yves Saint Laurent - Elle EDP 90ml Standard package. For women.
YSL Elle Edp Spray
YSL Elle Edp Spray L0061400 FRANCE karton @ 1 butelka x 90 ml
- Wymiary
- 90 ml
- Waga
- 1 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiecisty
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- ALCOHOL PARFUM / FRAGRANCE AQUA / WATER BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE LINALOOL LIMONENE CITRONELLOL HYDROXYCITRONELLAL BENZYL ALCOHOL COUMARIN GERANIOL CITRAL EUGENOL FARNESOL CINNAMYL ALCOHOL HEXYL CINNAMAL CI 60730 1 EXT VIOLET 2 HELL CHE
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3365440332546
- Numer producenta
- L0061403
- Wymiary
- 90 ml
- Waga
- 1 kg
- Rodzaj zapachu
- kwiecisty
- Zawartość
- 90 ml
- Składniki
- ALCOHOL PARFUM / FRAGRANCE AQUA / WATER BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE LINALOOL LIMONENE CITRONELLOL HYDROXYCITRONELLAL BENZYL ALCOHOL COUMARIN GERANIOL CITRAL EUGENOL FARNESOL CINNAMYL ALCOHOL HEXYL CINNAMAL CI 60730 1 EXT VIOLET 2 HELL CHE
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3365440332546
- Numer producenta
- L0061403
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Dior Dune, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Piwonia, Wanilia
4 799,90 zł/1l
479,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Tajska herbata ziołowa, 100% naturalna mieszanka, 50 torebek
713,08 zł/1kg
92,70 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE

moovkee Składana Wanienka dla Niemowląt 80 cm Szara z Termometrem i Poduszką do Kąpieli – Bezpieczna Wanienka dla niemowląt
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Amzteam-pro

Bosch BGC05A220A, 700 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, Filtr higieniczny
515,49 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Ergonomiczna nakładka z pianki komfortowej | 140 x 200 | do wszystkich materacy | Nakładka na materac XDREAM Pure
246,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 187,90 zł/1l
418,79 zł
Sprzedawca: Sykz

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
Odnowiony
629,22 zł
Sprzedawca: JANADO

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Yves Saint Laurent Manifesto 90ml edp
5 258,33 zł/1l
473,25 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Amouage Honour dla kobiet EDP 100 ml W
23 676,50 zł/1l
2 367,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Jo Malone Myrrh & Tonka Intense Woda kolońska, 100 ml
7 392,30 zł/1l
739,23 zł
Sprzedawca: somnia24

Amouage Gold for Women EDP 50 ml W
11 999,80 zł/1l
599,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 833,33 zł/1l
345,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 110,00 zł/1l
66,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 373,50 zł/1l
737,35 zł
Sprzedawca: Sykz

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
147,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 152,00 zł/1l
115,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Pure Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Kwiat pomarańczy, Piżmo
6 215,00 zł/1l
621,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Cacharel Eden Woda perfumowana, 30ml
3 059,00 zł/1l
91,77 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
1 502,09 zł/1l
100,64 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 września 2011 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ładnie pachnie
Zawartość 0,05 l
Zamówiłem perfumy na zalecenie i nie zawiodłem się, nigdy więcej. Zapach jest dokładnie tym, czego szukałem, ponieważ przez długi czas używałem "Nu", który niestety nie jest już dostępny
Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cudowny zapach „Elle” od Yves Saint Laurent
Zawartość 0,09 l
Cudowny, dyskretny zapach – używam go codziennie
Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Zawartość 0,09 l
To mój ulubiony zapach. Zapach jest po prostu cudowny.
Oceniono dnia 14 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Yves Saint Laurent
Zawartość 0,09 l
Bardzo dobry i bardzo piękny. To moje ulubione perfumy. Dziękuję.
Oceniono dnia 23 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zamówienie ok
Zawartość 0,09 l
Wszystko w porządku bardzo szybko
Oceniono dnia 10 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
zamówienie
Zawartość 0,09 l
Świetne perfumy
Oceniono dnia 9 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko było w porządku
Zawartość 0,09 l
Bardzo mi się podoba
Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 0,09 l
Super jest idealne
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Addict Woda perfumowana, 100ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80
674,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 743,00 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
300,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 003,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
653,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
13 065,20 zł/1l

ETAT LIBRE D'ORANGE You Or Someone Like You EDP 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
256,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 122,00 zł/1l

Van Cleef&Arpels Orchid Leather Woda perfumowana, 75ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
584,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 795,33 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
358,60 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 172,00 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(97)Liczba wystawionych ocen: 97
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Volare Vanilla Pods 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
145,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 450,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(141)Liczba wystawionych ocen: 141
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Cacharel Eden Woda perfumowana, 50ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(104)Liczba wystawionych ocen: 104
131,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 627,80 zł/1l

Guerlain Vol de Nuit, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, #09810 Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 687,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
56 239,33 zł/1l