4,8



Na podstawie 18 opinii
Hermes Eau de Pamplemousse Rose, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl...
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
301,59 zł
3 015,90 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody kolońskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
The Different Company, Azhi Ardara, Eau De Parfum, Unisex, 100 ml4 823,50 zł/1l
482,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml26 330,00 zł/1l
1 316,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Hermès Eau de Rhubarbe Écarlate EDC 200 ml UNISEX3 076,50 zł/1l
615,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Penhaligon's ENDYMION, Kobiety, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...6 665,60 zł/1l
666,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermes 3346130491743, Unisex, 200 ml, Butelka jednorazowa, Grejpfrut, Różowy
2 217,50 zł/1l
443,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hermes Eau de Gentiane Blanche, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limonene, Butyl...
4 920,00 zł/1l
492,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Hermes Eau de Mandarine Ambrée, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Butyl...
3 231,70 zł/1l
323,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermes Eau de basilic pourpre, 100 ml, ALCOHOL • AQUA (WATER) • DIPROPYLENE GLYCOL • PARFUM (FRAGRANCE) • LIMONENE • LINALOOL..., Francja
2 027,40 zł/1l
202,74 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hermès Eau de Rhubarbe Écarlate EDC plnitelný 50 ml UNISEX
5 679,00 zł/1l
283,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hermes Eau De Neroli Dore, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Butyl Methoxydibenzoylmethane,...
2 931,80 zł/1l
293,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hermes Eau d'orange verte, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cedr, Pomarańczowy, Paczula, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Butyl Methoxydibenzoylmethane,..., 1 szt.
3 145,70 zł/1l
314,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Edc Spray 100ml/Żel pod prysznic 80ml Zestaw upominkowy Hermes Eau D'Orange Verte
4 608,00 zł/1l
460,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Caron Rose Ébène De Caron Woda perfumowana 50 ml w sprayu
10 188,00 zł/1l
509,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain La Cologne Du Parfumeur, Unisex, 100 ml, #04846 Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl...
3 335,50 zł/1l
333,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kilian Rose Oud Unisex woda perfumowana 50 ml
14 152,80 zł/1l
707,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Caron Pour Un Homme de Caron Le Soir Intense woda perfumowana dla mężczyzn 75 ml
5 387,73 zł/1l
404,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Clinique Happy For Men, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol denat., water\aqua\eau, fragrance (parfum), limonene, linalool, benzyl salicylate,...
1 522,90 zł/1l
152,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hermes Terre D'hermes Eau Intense Vetiver woda perfumowana spray 50 ml
7 519,40 zł/1l
375,97 zł
Sprzedawca: FragrancesBg
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Pojemność:
- 100 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Skład:
- Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, BHT, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract, Geraniol, Citral, Disodium EDTA.
- Ilość:
- 1
Kolínská voda UNISEX
Stworzone przez Jeana Claude'a Ellenę, jednego z największych perfumiarzy na świecie i wewnętrznego perfumiarza House od 2004 roku, są to perfumy unisex, którymi można cieszyć się przez cały rok. Nazwa zapachu to gra słów: "12" oznacza "zarówno różowy grejpfrut", jak i różowy grejpfrut. Jest to zapach cytrusowo-kwiatowy i nadaje się do noszenia w biurze
Eau De Pamplemousse Rose to woda kolońska od marki Hermes.
Aromatyczno - cytrusowa kompozycja zapachowa, wydana w 2009 roku.
Zapach idealny aby podkreślić piękno kobiety i mężczyzny...
Nuty zapachowe: grejpfrut, pomarańcza, róża
HERMES Woda kolońska różowy grejpfrut 100ml
Woda kolońska Eau de Pamplemousse Rose marki Hermès została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Hermes Eau De Pamplemousse Rose Edc Spray
Wykwintny,
- Model
- Eau de Pamplemousse Rose
- Waga
- 0.318 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 3346130491736
- Numer producenta
- 25602
- Model
- Eau de Pamplemousse Rose
- Waga
- 0.318 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 3346130491736
- Numer producenta
- 25602
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Hermes Eau de citron noir, Unisex, 100 ml, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., Francja
3 403,50 zł/1l
340,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hermès Eau de Rhubarbe Écarlate EDC 200 ml UNISEX
3 076,50 zł/1l
615,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Hermes 3346130491743, Unisex, 200 ml, Butelka jednorazowa, Grejpfrut, Różowy
2 217,50 zł/1l
443,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hermes Concentre De Pamplemousse Rose, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 szt.
3 848,10 zł/1l
384,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

MEDI-PEEL Platki rozjaśniające z peptydami Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
297,22 zł/1kg
56,83 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,50 zł
Sprzedawca: ISEI

Hermès Eau de Rhubarbe Écarlate EDC plnitelný 50 ml UNISEX
5 679,00 zł/1l
283,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hermes Eau de Citron Noir woda kolońska unisex 50 ml
5 580,80 zł/1l
279,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermes H24 Woda toaletowa, 100ml + Woda toaletowa, 12.5ml
2 637,69 zł/1l
296,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rochas - Eau de Rochas EDT 100ml
1 968,70 zł/1l
196,87 zł
Sprzedawca: Sykz

Dreame Hair Gleam, 110000 RPM, 65 m/s, 55 m³/h, 59 dB, Szary, 1600 W
496,67 zł/1kg
163,90 zł
Sprzedawca: GeekStore

Hermes Eau De Neroli Dore, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Butyl Methoxydibenzoylmethane,...
2 931,80 zł/1l
293,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hermes H24, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, BHT, Benzyl..., 1 szt.
2 593,40 zł/1l
259,34 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Comme Des Garcons ZERO, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Spray, 1 szt.
6 858,90 zł/1l
685,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermes Eau de Mandarine Ambrée, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Butyl...
3 231,70 zł/1l
323,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermes Eau de Gentiane Blanche, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limonene, Butyl...
4 920,00 zł/1l
492,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Hermes Eau de basilic pourpre, 100 ml, ALCOHOL • AQUA (WATER) • DIPROPYLENE GLYCOL • PARFUM (FRAGRANCE) • LIMONENE • LINALOOL..., Francja
2 027,40 zł/1l
202,74 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Hermes Un Jardin En Mediterranee, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 szt.
3 269,40 zł/1l
326,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hermès Eau de Basilic Pourpre - Refillable woda kolońska unisex 50 ml
3 266,00 zł/1l
163,30 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 lipca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest w porządku.
Odkupiłem produkt, ponieważ podoba mi się zapach. Dziękuję. Wszystko jest super. Dobrze zapakowane i szybko dostarczone.
Oceniono dnia 9 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu świetnie
Produkt zgodny z zamówieniem i szybka dostawa
Oceniono dnia 9 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemny zapach - przez cały rok
Świeży, cytrynowy, dyskretny.
Oceniono dnia 13 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świeży i cytrynowy
Bardzo dobre perfumy na lato
Oceniono dnia 8 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobre doświadczenie
Pyszny
Oceniono dnia 15 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka






Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 2% od 2 szt.

Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
502,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 243,87 zł/1l

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 119,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
373 116,66 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
717,82 zł
Sprzedawca: Parfumart

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
581,38 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 813,80 zł/1l

Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,75 zł
Sprzedawca: AromaVibe
1 235,71 zł/1l

Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 757,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 716,20 zł/1l

Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 585,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
21 143,87 zł/1l

Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
713,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
691,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 916,90 zł/1l

Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 869,50 zł/1l

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska spray, 200 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
301,06 zł
Sprzedawca: pttonline
1 505,30 zł/1l

Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
729,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 647,75 zł/1l

Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
566,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
538,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 380,10 zł/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
524,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 249,30 zł/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
412,14 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 242,80 zł/1l

Jo Malone English Pear & Sweet Pea – woda toaletowa w sprayu, opakowanie zbiorcze
507,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 075,20 zł/1l

Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold Intense Woda kolońska, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
495,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 912,60 zł/1l

Jo Malone Blackberry & Bay – woda toaletowa w sprayu – opakowanie zbiorcze
497,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 979,00 zł/1l