4,9



Na podstawie 15 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Hugo Boss, Balsam po goleniu, 75 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
123,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł-4zł
1 586,67 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Balsamy po goleniu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3Rabat 2% od 2 szt.







4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1








4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5


Więcej informacji o reklamie
Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml2 310,70 zł/1l
231,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Kedma AFTERSHAVE BALM913,50 zł/1l
91,35 zł
Sprzedawca: JERICHO

Więcej informacji o reklamie
intesa Homme After Shave Sensitive 100 ml1 169,90 zł/1l
116,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Sebamed, Balsam po goleniu, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)390,80 zł/1l
39,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tabac Original, Balsam po goleniu, Skóra wrażliwa, 75 ml, Odżywiający, Wygładzający, Kojąca
640,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Proraso - Wood & Spice - Balsam Po Goleniu 100 ml
49,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Balsam po goleniu dla mężczyzn 50 ml
1 274,00 zł/1l
63,70 zł
Sprzedawca: Shoproither

Nivea, Balsam po goleniu Sensitive, 100 ml
307,00 zł/1l
30,70 zł
Sprzedawca: Metler

Versace Pour Homme Balsam po goleniu, 100ml
1 384,30 zł/1l
138,43 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Balsam po goleniu
82,00 zł
Sprzedawca: ADONIS

Lierac Homme Balsam po goleniu, 75ml
981,63 zł/1kg
78,53 zł
Sprzedawca: MANADA

Nivea Men, Balsam po golenniu z aloesem i pantenolem, 100 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
327,30 zł/1l
55,73 zł
-41%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
32,73 zł
Sprzedawca: Katomix

Dior (Christian Dior) Dior Homme balsam po goleniu dla mężczyzn 100 ml
2 539,10 zł/1l
253,91 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Denim Sensitive - balsam po goleniu, 100 ml
197,50 zł/1l
19,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lacoste Elegance Balsam po goleniu 90 ml
3 680,33 zł/1l
346,84 zł
-15,61 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
331,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Proraso - Refreshing - Balsam Do Brody 100 ml
46,76 zł
Sprzedawca: MANADA

Proraso - Cypress & Vetyver - Balsam Po Goleniu 100 ml
73,55 zł
Sprzedawca: VISO

Balsam Balsalip 5 ml
2 509,29 zł/1kg
35,13 zł
Sprzedawca: apohealth

Nivea Men Sensitive Łagodzący balsam po goleniu, 100 ml
307,00 zł/1l
30,70 zł
Sprzedawca: Metler
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Balsam po goleniu dla mężczyzn nadaje Twojej skórze świeży wygląd, dodatkowo pozostawia piękny zapach.
Man Boss No. 6 to zapach, w którym dominuje indywidualizm i zdrowa dawka pewności siebie. Ten charakterystyczny męski zapach definiuje sukces, emanuje pewnością siebie i podkreśla zmysłowo emocjonalną stronę męskiego charakteru. To cytrusowo-korzenny zapach, który oczaruje każdą prawdziwą damę. Odpowiedni do noszenia na co dzień.
Balsam po goleniu Bottled Hugo Boss-boss (75 ml)
Dbaj o swoją higienę każdego dnia z najlepszymi produktami na rynku! Balsam po goleniu Bottled Hugo Boss-boss (75 ml) w najlepszej cenie.
- Płeć: mężczyźni
- Pojemność: 75 ml
- Nawilża i koi skórę.
- Idealny dla wszystkich rodzajów skóry
BOSS Bottled. Typ produktu: Balsam po goleniu, Odpowiedni dla typów skóry: Uniwersalne pokrycie, Pojemność (ml): 75 ml. Liczba produktów w zestawie: 1 szt
Hugo Boss Balsam po goleniu w butelce 90767553 / 90981053 / 99260005851 MONACO karton @ 1 butelka x 75 ml
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- W skład balsamu po goleniu Hugo Boss wchodzą: woda, alkohol denat., glicerol, pantenol, kwas stearynowy, olejek Cytrus paradisi, ekstrakt z kwiatu lawendy, olejek z liści Mentha piperita, salicylan benzylu, kwas mlekowy, limonen, linalol, oraz inne.
- Producent
- EAN
- 0737052354927737052354927
- Numer producenta
- 600229920
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- W skład balsamu po goleniu Hugo Boss wchodzą: woda, alkohol denat., glicerol, pantenol, kwas stearynowy, olejek Cytrus paradisi, ekstrakt z kwiatu lawendy, olejek z liści Mentha piperita, salicylan benzylu, kwas mlekowy, limonen, linalol, oraz inne.
- Producent
- EAN
- 0737052354927737052354927
- Numer producenta
- 600229920
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Hugo Boss, Boss Bottled, Sandalwood, Cider and Vetiver, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
828,40 zł/1l
62,13 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Hugo Boss Boss butelkowany żel pod prysznic 150ml
415,00 zł/1l
83,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Hugo Boss, Boss Bottled, Hydrating, After-Shave Lotion, 100 ml
1 437,40 zł/1l
143,74 zł
Sprzedawca: Tersorte

Hugo Boss Boss The Scent Dezodorant w sprayu, 150ml
380,13 zł/1l
57,02 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Hugo Boss butelkowany żel pod prysznic 150 ml
557,13 zł/1l
83,57 zł
Sprzedawca: somnia24

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Czarny
34,52 zł/1m
34,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Hugo Boss, Boss Bottled, Deodorant Spray, For Men, 150 ml
371,40 zł/1l
55,71 zł
Sprzedawca: Tersorte

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Czajnik podrny Navaris o pojemnoci 0,5 litra - 16 x 11 x 17 cm - May czajnik o mocy 1100 W do uytku w podry, na kempingu, w przyczepie kempingowej lub w drodze
83,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

Wieszak na ubrania VASAGLE, wolnostojący, wykonany z litego drewna, w kształcie drzewa, z 8 haczykami, na ubrania, kapelusze, torby, przedpokój, strefa wejściowa, kolor naturalny RCR004N01
345,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Dior - Sauvage After Shave Balsam 100ml
2 930,50 zł/1l
293,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

3szt. 2M 200 LED wodospad wróżki z zasilaniem, timer, 8 trybów IP65 wodoodporne dekoracyjne wiszące światło ślub balkon pokój ściana dekoracja wnętrz
124,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Tescoma 420638, Zielony, 100 mm, 100 mm
59,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss - Boss Bottled Night EDT 100ml
1 573,00 zł/1l
157,30 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hugo Boss, Hugo, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
588,00 zł/1l
44,10 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
4 652,20 zł/1l
232,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Hugo Boss, Boss Bottled, Hydration, After-Shave Lotion, 50 ml
2 694,00 zł/1l
134,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pyramis E 860 860x435
207,11 zł
Sprzedawca: Teshop

MCombo skórzany fotel masujący fotel telewizyjny fotel obrotowy fotel bujany podgrzewanie USB ręczna regulacja prawdziwa skóra 7050BK
2 995,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyGoodHome

ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
113,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH

BRUBAKER 101-częściowy zestaw bombek choinkowych z czubkiem na choinkę Kremowo-białe ozdoby choinkowe
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Apple iPad 2021 WiFi 9. generacji 64 GB gwiezdna szarość
Odnowiony
1 164,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: iPaddy

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Balsam po goleniu Boss
Po prostu najlepszy produkt
Oceniono dnia 4 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super
Oceniono dnia 10 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.


Darmowa wysyłka

Hermes - Terre D'Hermes After Shave Balsam 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
231,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 310,70 zł/1l

Kedma AFTERSHAVE BALM
91,35 zł
Sprzedawca: JERICHO
913,50 zł/1l

Dior Homme Dermo System, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, Wygładzający, Butelka, #13682/A AQUA (WATER) ● ALCOHOL ● DIPROPYLENE GLYCOL ● GLYCERIN ● BUTYLENE GLYCOL ●...
283,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 831,90 zł/1l

The Shave Factory After Shave Cream & Cologne - Erfrischende, beruhigende und feuchtigkeitsspendende Nachpflege für das perfekte Rasurerlebnis und die perfekte Pflegeroutine (Golden)
52,97 zł
Sprzedawca: BRANDS_39
105,94 zł/1l

American Crew Shaving Skincare All-In-One Face Balm SPF 15 170 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
43,51 zł/100ml

Sebamed, Balsam po goleniu, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
39,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
390,80 zł/1l

intesa Homme After Shave Sensitive 100 ml
116,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
1 169,90 zł/1l