5,0



Na podstawie 2 opinii
Pedigree Denta Stix, Dorosły, Labrador Retriever, Maxi (26 - 44 kg), Wołowina, Kurczak, 2,16 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
63,12 zł
29,22 zł / 1kg
+ wysyłka od 12,99 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Przekąski dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pedigree Mega Box Schmackos 790g155,49 zł/1kg
122,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Vitakraft 23029, Przekąski, Pies, Dorosły, Wieprzowina, Wołowina, Drób, 12 g1,20 zł/1l
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Przysmak dla psa - Treserki mięsne Mersjo Mix 500g25,98 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Więcej informacji o reklamie
Przysmak dla psa - Treserki mięsne Mersjo struś 85% mięsa, bezzbożowe 500g33,98 zł/1kg
16,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Pedigree Dentastix 5-10 Kg Karma Uzupełniająca 880 G (8 X 110 G)
148,53 zł/1kg
130,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pedigree 140787, Senior, Średnie (11 - 25 kg), 720 g
77,50 zł/1kg
55,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pedigree 5998749110720, Dorosły, 110 g
336,27 zł/1kg
41,77 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Doka's paluszki do żucia z filetem z piersi kurczaka 200g
469,00 zł/1kg
93,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

10x PEDIGREE Dentastix Medium 180g
85 250,00 zł/1l
124,50 zł
-39,25 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,25 zł
Sprzedawca: 2Lucky

Pierś z kaczki Doka w paskach 900g
311,88 zł/1kg
280,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Dokas pałeczki do żucia z piersią kaczki 200g
468,95 zł/1kg
93,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pedigree DentaStix, Szczenięta, Kurczak
147,40 zł/1kg
7,87 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

PEDIGREE Markies - przysmak dla psów - 12,5 kg
14,64 zł/1kg
188,48 zł
-5,49 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
182,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Purina Friskies Funtastix, Dorosły, 175 g
69,89 zł/1kg
12,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pedigree Ranchos wołowina dla psów 70 g
234,43 zł/1kg
16,41 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Rinti Chicko Maxi przysmak z dziczyzną dla psa 250 g
111,80 zł/1kg
39,29 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak Rinti Bitties Puppy kurczak i wołowina 75g
300,40 zł/1kg
22,53 zł
Sprzedawca: VISO

Pedigree Ranchos Jerkies 14x70g Bezzbożowy Przysmak Dla Psa Z Wołowiną
160,16 zł
Sprzedawca: Unizoo

Paluszki mięsne z łososiem 1 kg
52,08 zł
Sprzedawca: palkar

Biszkopty dla psów Pedigree Markies 150 g
61,13 zł/1kg
14,75 zł
-37%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pedigree Dentastix 56szt. 2160g Przysmak Dentystyczny z Kurczakiem i Wołowiną Dla Psów Dużych Ras
Pałeczki dentystyczne dla dorosłych psów o wadze 25+ kg
Pedigree Dentastix 56szt. 2160g Przysmak Dentystyczny z Kurczakiem i Wołowiną
Dla Psów Dużych Ras
Chroń zęby swojego psa, podając mu codziennie przysmak do żucia DENTASTIX, który redukuje przyrost kamienia nazębnego nawet o 80%.
Unikalny kształt litery X i sprężysta tekstura, specjalnie opracowane dla dorosłych psów dużych ras, pomagają czyścić nawet trudno dostępne zęby. Formuła o potrójnym działaniu bez dodatku cukru i z naturalnym, smacznym kurczakiem pomaga dbać o zdrowsze dziąsła i świeższy oddech.
Podawaj psu jeden przysmak PEDIGREE DENTASTIX na dzień i dodaj do jego codziennej rutyny zdrową porcję przyjemności.
Linia DENTASTIX oferuje rozwiązania dopasowane do różnych potrzeb w zakresie pielęgnacji jamy ustnej psa. Każdy produkt łatwo włączyć do codziennej pielęgnacji zębów psa – od DENTASTIX Fresh, które odświeżają oddech i pomagają redukować osad nazębny, po DENTASTIX Light o 30% niższej kaloryczności.
PEDIGREE wykorzystuje 40 lat doświadczenia, aby wspierać dobrostan psów dzięki odpowiedzialnej opiece opartej na wiedzy ekspertów. Wszystkie przysmaki PEDIGREE, w tym przysmaki do żucia PEDIGREE DENTASTIX, powstają we współpracy z lekarzami weterynarii - po to, aby każda nagroda była sprawdzonym wyborem i budowała więź między Tobą a Twoim psem.
Korzyści:
• Wspiera zdrowie dziąseł i redukuje przyrost kamienia nazębnego nawet o 80%
• Bezpieczniejsza alternatywa dla twardych kości: te przysmaki czyszczą i chronią zęby bez ryzyka ich złamania
• Naturalny, smaczny kurczak i wołowina oraz sprężysty kształt litery X sprawiają, że psy nie potrafią oprzeć się tym przysmakom
• Podawaj jeden przysmak codziennie, aby zadbać o zdrową pielęgnację zębów.
• Naukowo udowodniona pielęgnacja jamy ustnej dla zdrowszych dziąseł.
• Opracowano przy udziale lekarzy weterynarii i specjalistów do spraw żywienia z instytutu Waltham Petcare Science Institute oraz zewnętrznie akredytowano przez Veterinary Oral Health Council
Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne (w tym tripolifosforan sodu 2.8%), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym suszona wątróbka z kurczaka 2.16%, co odpowiada zawartości kurczaka 4.2% w jasnobrązowym listku oraz suszona wątroba wołowa 2.42%, co odpowiada zawartości wołowiny 4.2% w ciemnobrązowym listku), oleje i tłuszcze.
Dodatki na kg: Konserwanty; Dodatki dietetyczne: Witamina E:65mg, Cynk (siarczan cynku, heptahydrat): 218mg/ Dodatki sensoryczne: Smak wołowiny: 3.5mg, Smak kurczaka: 12mg.
Składniki analityczne (%): białko: 9.6; zawartość tłuszczu: 1.8; materia nieorganiczna: 5.7; włókno surowe: 0.4; wilgotność: 16.5; wartość energetyczna: 301kcal/100 g.
Wskazówki karmienia
Duże psy (od 25 kg): podawać 1 sztukę dziennie.
Ten przysmak do gryzienia jest przeznaczony dla psów o masie ciała powyżej 25 kg.
Nie jest przeznaczony dla szczeniąt poniżej 4 miesiąca życia.
Po otwarciu opakowania zużyć w ciągu 14 dni.
Pamiętaj, aby zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody do picia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Długość towaru w centymetrach | 18 |
| Wysokość towaru w centymetrach | 20 |
| Szerokość towaru w centymetrach | 15 |
| Zestaw | Nie |
| Rodzaj przysmaków dla psa | Gryzaki Przysmaki dentystyczne |
| Wielkość pupila | Duże rasy |
| Przysmaki dla psa według marki | Pedigree |
| Dla psa czy kota? | Dla psa |
| Typ produktu | Przysmaki |
| Informacje o bezpieczeństwie produktu | Rodzaj ostrzeżenia |
| Waga gabarytowa w gramach | 900 |
| Wiek pupila | Dorosły 1+ lat |
Przysmak dla psa Pedigree Dentastix Large 56szt
Przysmak dla psa Pedigree Dentastix Large 56szt
PEDIGREE Dentastix Maxi
Innowacyjna przekąska, wykazująca silne właściwości prozdrowotne, szczególnie jeśli chodzi o stan jamy ustnej psów domowych. Unikatowa kompozycja smaków zachęca do jedzenia i odświeża oddech naszego pupila oraz hamuje nawrót nieprzyjemnej woni. Ekonomiczne opakowanie sprawia, że ulubiona przegryzka Twojego psa wystarcza na jeszcze dłużej.
Zalety:
formuła wzbogacona o składniki takie, jak eukaliptus i ekstrakt z zielonej herbaty dla redukcji osadu nazębnego
regularne spożywanie smakołyku pozwala zredukować nieprzyjemny zapach z pyska
Pedigree Dentastix to receptura o naukowo udowodnionej skuteczności w redukcji kamienia nazębnego, aż do 80%, co potwierdzono w licznych badaniach
oryginalny kształt przekąski pozwala na dokładne żucie, a co za tym idzie, pomaga ścierać gromadzący się na psich zębach osad
chrupiące kąski to prawdziwa przyjemność płynąca z jedzenia
Analiza:
Białko ogólne 8,5%, oleje i tłuszcze surowe 1,8%, materia nieorganiczna 5,3%, włókno surowe 2,3%.
Skład:
Zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Produkty pochodzenia roślinnego, Substancje mineralne (min. 2.6% tripolifosforanu sodu, min. 0.11% siarczanu cynku).
- Wiek zwierzęcia:
- Dorosły
- Smak karmy:
- Wołowina, Kurczak
- Waga produktu:
- 2,16 kg
- Rasa psa:
- Labrador Retriever
- Wielkość psa:
- Maxi (26 - 44 kg)
- Zawiera witaminy:
- Witamina E
- Efekty zdrowotne:
- Zdrowie jamy ustnej
- Skład karmy:
- Getreide, pflanzliche Nebenerzeugnisse, Mineralstoffe (u.a. 2.3% Natriumtripolyphosphat), Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse, Öle und Fette.
- Białko:
- 9,6%
- Zawartość tłuszczu:
- 1,8%
- Włókna surowe:
- 0,4%
- Metaboliczna energia (ME):
- 320 kcal/kg
- Zawartość cynku:
- 190 mg/kg
- Zawartość witaminy E:
- 1365 mg/kg
Pedigree® DentaStixBig Pack dla dużych psów56 sztukKarma uzupełniająca dla psów dużych ras
4 na 5 psów w wieku powyżej 3 lat ma problemy ze zdrowiem zębów. Udowodniono naukowo, że specjalna konsystencja karmy Pedigree® DentaStix przy codziennym podawaniu może pomóc zredukować odkładanie się kamienia nazębnego nawet o 80%. Jeśli chcesz wspierać zdrowie zębów swojego psa, podawaj mu codziennie pyszną karmę Pedigree® DentaStix.
Zalecenia dotyczące karmienia
Duże psy, np. labradory, 1 kostka dziennie. Ta przekąska nie jest odpowiednia dla psów o wadze poniżej 25 kg i młodych psów poniżej 4 miesiąca życia. Każde opakowanie należy podać w ciągu 14 dni od otwarcia. Dodatkowa miska ze świeżą wodą pitną powinna być zawsze dostępna. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Składniki
Zboża, roślinne produkty uboczne, mięso i zwierzęce produkty uboczne, minerały (w tym 2,4% tripolifosforanu sodu), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze.
Dodatki na kg
Dodatki odżywcze: heptahydrat siarczanu cynku: 1045 mg / Dodatki sensoryczne: smak wołowiny: 13,3 mg, smak kurczaka: 22 mg.Pedigree Dentastix dla dużych psów powyżej 25 kg to odpowiedzialna przekąska dla psów dużych ras. Pałeczki mają kształt litery X, który optymalnie czyści zęby psa podczas żucia.
Składniki:
Zboża, roślinne produkty uboczne, mięso i zwierzęce produkty uboczne, minerały (w tym 2,4% tripolifosforan sodu), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze.
Składniki analityczne
Białko (8,5%), tłuszcz (1,8%), włókno surowe (2,3%), substancje nieorganiczne (5,3%), wilgotność (13,5%).
Dodatki odżywcze
Odwodniony siarczan cynku (1045mg/kg), aromat wołowy (14mg/kg), aromat kurczaka (25mg/kg)
- Waga
- 2160 g
- Zawartość
- 0.001 l
- Zawartość wilgoci
- NA
- Nazwa handlowa
- PEDIGREE DentaStix
- Skład paszy
- zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, substancje mineralne (w tym 2,7% tripolifosforanu sodu), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Dodatki
- Siarczan cynku pięciowodny: 1055 mg. Dodatki sensoryczne: Aromat wołowiny: 13,2 mg, aromat kurczaka: 22,9 mg. Bez sztucznych barwników i aromatów.
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5998749121498
- Numer producenta
- GSHB_action_5998749121498
- Producent
- Numer zezwolenia
- NA
- Waga
- 2160 g
- Zawartość
- 0.001 l
- Zawartość wilgoci
- NA
- Nazwa handlowa
- PEDIGREE DentaStix
- Skład paszy
- zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, substancje mineralne (w tym 2,7% tripolifosforanu sodu), roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Dodatki
- Siarczan cynku pięciowodny: 1055 mg. Dodatki sensoryczne: Aromat wołowiny: 13,2 mg, aromat kurczaka: 22,9 mg. Bez sztucznych barwników i aromatów.
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 5998749121498
- Numer producenta
- GSHB_action_5998749121498
- Producent
- Numer zezwolenia
- NA
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Pedigree Dentastix 56szt. 1440g Przysmak Dentystyczny z Kurczakiem i Wołowiną Dla Psów Średnich Ras
33,05 zł/1kg
52,22 zł
Sprzedawca: Unizoo

Spieniacz do mleka Arendo z pojedynczą i podwójną trzepaczką Ręczny spieniacz do mleka ze specjalną spiralą
64,95 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

INF 1 para kolców/butów antypoślizgowych Czarny 42-45
59,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Ansmann HD70B, Latarka czołowa, Czarny, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik, IP44, LED, 1 lamp(y)
51,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

Josera Salmon & Potato, Dorosły, Każda rasa, Ziemniak, Łososiowy, 12,5 kg
54,86 zł/1kg
685,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Bosch 52080015, Dorosły, Jagnięcina, Ryż, 15 kg
8,31 zł/1kg
124,59 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
414,34 zł/1l
207,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Money Maker portfel damski z prawdziwej skóry z ochroną RFID szary 9x3x13 portmonetka OPJ701K
107,94 zł
Sprzedawca: Fit4Style-IMPPAC-DE

Maxxworld moskitiera z magnetycznym zamknięciem Moskitiera przeciw owadom 90 x 210 cm
47,51 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Legowisko dla psa BOUTIQUE ZOO | Owalna poduszka dla psa lub kota | Odporne na zadrapania legowisko dla psa z poduszką | Kosz dla psa | Zmywalny poliester szary XL
110,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Zestaw bombek świątecznych czerwony 100 plastikowych bombek świątecznych - do użytku wewnątrz i na zewnątrz - matowe, błyszczące, brokatowe, ażurowe - Ø 3/4/6 cm
195,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pedigree DentaStix 112 sztuk (16x180g) Medium Średnie Rasy Gryzak Dla Psów
42,52 zł/1kg
114,80 zł
Sprzedawca: Unizoo

Pedigree Dentastix 5-10 Kg Karma Uzupełniająca 880 G (8 X 110 G)
148,53 zł/1kg
130,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pedigree Dentastix 70szt. 10x110g Przysmak Dentystyczny z Kurczakiem Dla Psów Małych Ras
180,64 zł/1kg
252,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Pedigree 140787, Senior, Średnie (11 - 25 kg), 720 g
77,50 zł/1kg
55,80 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

PEDIGREE Protection VITAL Adult dla psa 40x100g
15,14 zł/1kg
60,56 zł
Sprzedawca: Unizoo

Pedigree 183160, Senior, Maxi (26 - 44 kg), 1,08 kg
40,61 zł/1kg
43,86 zł
Sprzedawca: Unizoo

Pedigree Dentastix Maxi Action Pack
77,10 zł/1kg
319,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Pedigree 5998749110720, Dorosły, 110 g
336,27 zł/1kg
41,77 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

235/65R17 108V Allseason Grip Xl Fr
590,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Wesco chlebak 443mm Breadboy 8012207
414,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Dunlop 185/75 R16 104/102R Econodrive
561,15 zł
-24,31 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
536,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: D.

Opony SEMPERIT 175/55 R15 77T MASTER GRIP 2
626,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CAMBIORUOTE
Klasa efektywności paliwowej produktu: E.

KELA Bratpfanne Vitana Ø24cm H: 5cm Griff Buchenholz
239,00 zł
Sprzedawca: PERLACASA

TRIXIE 48012, Słupek do drapania dla kota, Wolnostojący, Brązowy, 380 mm, 70 mm, 180 mm
44,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pedigree 177200, Senior, Maxi (26 - 44 kg), Kurczak, 275 g
59,67 zł/1kg
16,41 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dorosły, Wieprzowina, Warzywo, 15 kg
7,27 zł/1kg
108,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

afp Interaktywna zabawka dla psa Fetch'N Treat
120,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
★★★★★ Wszystko co najlepsze★★★★★
★★★★★ Wszystko co najlepsze, przedmiot zgodny z opisem, bardzo dobrze zapakowany i szybka wysyłka ★★★★★
Oceniono dnia 2 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Petstyle Living Twisted Stick z kurczakiem



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
119,15 zł
Sprzedawca: Petstyleliving

Pedigree Mega Box Schmackos 790g
122,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
155,49 zł/1kg

PEDIGREE® RANCHOS™ przysmaki dla psów o smaku kurczaka, 7 sztuk x 70g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
76,37 zł
Sprzedawca: Unizoo

Pedigree Denta Stix, Dorosły, Labrador Retriever, Maxi (26 - 44 kg), Wołowina, Kurczak, 2,16 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
63,12 zł
Sprzedawca: Unizoo
29,22 zł/1kg

Pedigree Dentastix 56szt. 1440g Przysmak Dentystyczny z Kurczakiem i Wołowiną Dla Psów Średnich Ras



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,22 zł
Sprzedawca: Unizoo
33,05 zł/1kg

Beeztees 779100, Przekąski, Pies, Kurczak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,27 zł/1kg

Vitakraft 23029, Przekąski, Pies, Dorosły, Wieprzowina, Wołowina, Drób, 12 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
1,20 zł/1l

Vitakraft 23009, Przekąski, Pies, Dorosły, Wołowina, 12 g, Bez cukru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
2 990,00 zł/1l

Przysmaki dla psa HILL'S HypoAllergenic - 220 g
42,71 zł
Sprzedawca: Teosmart
194,14 zł/1kg

MACED 100% naturalna wołowina 500 g
46,29 zł
Sprzedawca: Unizoo
0,46 zł/1kg

Maced Sushi Kaczka I Ryba 500G Przysmak Miękki Dla Psa
39,74 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,46 zł
Sprzedawca: Unizoo
68,92 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 1000g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,19 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,19 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 2000g. Idealne jako naturalna przekąska do żucia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,88 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,44 zł/1kg

Animille, kaczuszki dla psów, 500g, naturalne przysmaki do żucia dla psów, suszone przekąski dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
28,58 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 200g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,95 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
4,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,90 zł/1kg

Animille, uszy królika pokryte futrem, 1 kg suszonych przysmaków dla psów, produkt monobiałkowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,56 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,56 zł/1kg

Animille 20 sztuk 950g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
17,50 zł/1l

Uszy wieprzowe 5 szt. ucho wieprzowe suszony naturalny gryzak Animille



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: Animille_com

Animille 1 sztuka 45g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,53 zł
-53%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,99 zł
Sprzedawca: Animille_com