Waga:

1.01 kg
  • 1.01 kg
  • 6.44 kg
    Pokaż dostępne warianty

Zawartość:

0.75 l
  • 0.75 l
  • 5 l
    Pokaż dostępne warianty

Najważniejsze informacje w skrócie

  • To lakier 3w1, który służy jako podkład, warstwa pośrednia i końcowa.
  • Idealny do drewna wewnątrz i na zewnątrz, zapewniając wysokie krycie i dobre pokrycie krawędzi.
  • Gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne i wilgoć, chroniąc Twoje drewno.
  • Jest bezpieczny dla zabawek dziecięcych, bez biocydów i aromatów, oraz łatwy w aplikacji.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Remmers Venti Lakier nawierzchniowy biały 750 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

94,22 zł

125,63 zł / 1l

+ 26,22 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – wt. 6 października
Nasze najlepszeoferty
Lakiery i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Natural Bamboo Renovator 1L
Natural Bamboo Renovator 1L
148,00 zł/1l
148,00 zł
Sprzedawca: gobamboo
Zdjęcie produktu dla Hammerite farba ochronna do metalu, farba antykorozyjna, biały połysk, 2,5l
Hammerite farba ochronna do metalu, farba antykorozyjna, biały połysk, 2,5l
81,29 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
303,96 zł
-100,74 zł
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Prosta, odporna na rdzę farba do metalu, czarna błyszcząca 2,5 l
Prosta, odporna na rdzę farba do metalu, czarna błyszcząca 2,5 l
76,21 zł/1l
190,52 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Hammerite Na Rdzę Wiśniowy 0.7L Połysk
Hammerite Na Rdzę Wiśniowy 0.7L Połysk
111,89 zł/1l
78,32 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Remmers Farba nawierzchniowa szary antracyt RAL 7016 0,75 L wiadro
Remmers Farba nawierzchniowa szary antracyt RAL 7016 0,75 L wiadro
73,41 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
86,87 zł
-36%
55,06 zł
Sprzedawca: Artisan
Zdjęcie produktu dla Remmers lakier do schodów i parkietów jedwabisty połysk bezbarwny 2,5 l
Remmers lakier do schodów i parkietów jedwabisty połysk bezbarwny 2,5 l
68,49 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
171,22 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Bezbarwny lakier w sprayu 400ml
Bezbarwny lakier w sprayu 400ml
405,10 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
162,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Puszka farby w sprayu czarna błyszcząca 400ml
Puszka farby w sprayu czarna błyszcząca 400ml
217,22 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
86,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Remmers HK-Lasur 0,75 L wiadro sosna/modrzew
Remmers HK-Lasur 0,75 L wiadro sosna/modrzew
95,28 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
74,21 zł
-3%
71,46 zł
Sprzedawca: Artisan
Zdjęcie produktu dla Hammerite – lakier do grzejników do wnętrz, 0,7 l, biały satynowy, półmatowy
Hammerite – lakier do grzejników do wnętrz, 0,7 l, biały satynowy, półmatowy
88,20 zł/1l
61,74 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Farba Podkładowa Bondex Biały 500 ml
Farba Podkładowa Bondex Biały 500 ml
232,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Klej + uszczelniacz 11FC Sikaflex, biały
Klej + uszczelniacz 11FC Sikaflex, biały
203,93 zł/1kg
61,18 zł
Sprzedawca: SABTRADE
Zdjęcie produktu dla Spraydose Zinc Spray 400 ml BOLL
Spraydose Zinc Spray 400 ml BOLL
109,45 zł/1l
43,78 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Antykorozyjny podkład akrylowy 500 ml biały
Antykorozyjny podkład akrylowy 500 ml biały
57,80 zł/1l
28,90 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Remmers HK-Glaze sól zielona 750 ml
Remmers HK-Glaze sól zielona 750 ml
130,32 zł/1l
97,74 zł
Sprzedawca: Artisan
Zdjęcie produktu dla REMMERS HK-Lasur 3in1 Plus – 5 litrów (EBENHOLZ)
REMMERS HK-Lasur 3in1 Plus – 5 litrów (EBENHOLZ)
80,94 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
404,68 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Lakier akrylowy biały połysk BOLL spray 500 ml
Lakier akrylowy biały połysk BOLL spray 500 ml
53,32 zł/1l
26,66 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Uniwersalny lakier w sprayu 400 ml antracyt 7016
Uniwersalny lakier w sprayu 400 ml antracyt 7016
49,72 zł/1l
19,89 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Hammerite Hammerschlag, srebrnoszary, 0,25L
Hammerite Hammerschlag, srebrnoszary, 0,25L
183,08 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,77 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Lakier Akrylowy 400Ml W Aerozolu Połysk Czarny / Ma Professional
Lakier Akrylowy 400Ml W Aerozolu Połysk Czarny / Ma Professional
63,32 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,33 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Rozpuszczalnikowa powłoka kryjąca do wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni drewnianych

  • Pigmentowany lakier alkidowy do stabilnych wymiarowo elementów drewnianych, takich jak okna lub drzwi oraz częściowo stabilnych wymiarowo elementów drewnianych, takich jak domki ogrodowe, rolety, dachówki, okiennice itp.
  • Nadaje się również do nietrwałych elementów drewnianych, takich jak wiaty, panele drewniane, groble lub płoty.
  • Lakier bardzo dobrze kryje na krawędziach dzięki wysokiej zawartości cząstek stałych.
  • Nie stosować do pokrywania powierzchni podłogowych. Do podłóg należy wybrać Premium Floor Varnish lub Premium Hard Wax Oil.

Lakier specjalny 3 w 1 = podkład, warstwa pośrednia i warstwa końcowa

  • Stosowany jako podkład, zmniejsza zabarwienie drewna do żółtego.
  • Nadaje się do renowacji starych, zwietrzałych powłok.
  • Dobra odporność na warunki atmosferyczne i kontrola wilgoci.
  • Lakier jest bardzo łatwy w obróbce.

WSKAZÓWKA DLA RZEMIEŚLNIKÓW - Aby zapewnić długotrwałą ochronę drewna na zewnątrz przed gniciem i sinizną, należy najpierw nałożyć bezbarwny REMMERS HK Lacquering Cream.

Jedwabiście błyszczący lakier nadający się również do zabawek dziecięcych

  • Nie zawiera substancji biobójczych ani aromatów.
  • Ma charakterystyczny zapach podczas lakierowania, który znika po wyschnięciu.
  • Rzeczywisty wygląd powierzchni jest widoczny dopiero po około 2-3 tygodniach od aplikacji.

Jaka jest różnica między glazurą, farbą kryjącą i lakierem? Venti-lac 3w1 to lakier do drewna

  • Cienkowarstwowy lakier do drewna - jest półprzezroczystą powłoką, to znaczy, że struktura drewna jest widoczna pod powłoką. Wchłania się w drewno, nie tworzy filmu na powierzchni. Oczywiście zależy to od grubości i ilości warstw. Ciemniejsze odcienie lakieru są zazwyczaj trwalsze niż jaśniejsze, ponieważ zapewniają lepszą ochronę przed promieniowaniem UV. Im ciemniejszy lakier, tym więcej pigmentu i wyższa ochrona przed promieniowaniem UV.
  • Glazura grubowarstwowa - ma więcej pigmentu, większe krycie, ale nadal widać słoje drewna. Istnieje również duże ryzyko, że farba może popękać i zacząć się łuszczyć. Podczas renowacji powierzchnię należy przeszlifować. Nie zalecana do niestabilnych elementów drewnianych (płoty, fasady, pergole).
  • Farba kryjąca - tworzy jednolity kolor po malowaniu, pokrywa strukturę drewna. Stanowi bardzo dobrą ochronę przed promieniowaniem UV.
  • Lakierobejca jest grubopowłokowa, tworzy na powierzchni film, który należy zeszlifować podczas renowacji.
  • Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym centrum doradczym.

REMMERS Venti-lacquer 3in1 był wcześniej REMMERS Venti Decklack

  • Nazwa tego produktu została zmieniona przez producenta w 2021 roku. Jego pierwotna nazwa brzmiała REMMERS Venti-Decklack/Venti-Lack - lakier kryjący do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Lakier może być stosowany przez każdego rzemieślnika i majsterkowicza

  • Optymalna temperatura otoczenia i materiału powinna wynosić od +5°C do +25°C.
  • Wilgotność podłoża powinna wynosić od 11 do 15% w przypadku elementów drewnianych stabilnych wymiarowo i maksymalnie 18% w przypadku elementów drewnianych niestabilnych wymiarowo.
  • Malowana powierzchnia musi być sucha, czysta, wolna od tłuszczu i kurzu.
  • Obszary zwietrzałe i zszarzałe należy przeszlifować aż do podłoża nośnego.
  • Drewno iglaste o wysokiej zawartości żywicy i modrzew strugany szlifować papierem P80.
  • Na zewnątrz zabezpieczyć drewno przed gniciem i sinizną bezbarwnym lakierem REMMERS HK Lacquer Cream.
  • Wewnątrz malować w dobrze wentylowanym miejscu. Należy zapewnić dobrą cyrkulację powietrza, aby produkt mógł prawidłowo wyschnąć.
  • Kolejną warstwę nakładać zawsze po całkowitym wyschnięciu poprzedniej.
  • W celu ochrony krawędzi czołowych i ciętych należy zastosować powłokę ochronną REMMERS Crosscut Protection Coating, najlepiej dwukrotnie, aby zabezpieczyć drewno przed wnikaniem wilgoci.
  • Lakiery na bazie żywic alkidowych mają tendencję do żółknięcia w miejscach, do których nie dociera światło dzienne, np. wewnątrz okien i drzwi - szczególnie w rowkach.
  • Sprawdź przyczepność do podłoża za pomocą warstwy próbnej.
  • Ostateczny wygląd można określić na podstawie powłoki próbnej. Wszystko zależy od rodzaju drewna, jego powierzchni, metody aplikacji i liczby nałożonych warstw.

1.po otwarciu puszki należy dokładnie wymieszać płynną zawartość. 2.lakier jest od razu gotowy do użycia - nie rozcieńcza się. 3.nakładać pędzlem lub wałkiem. 4.chronić powierzchnię przed czynnikami atmosferycznymi, bezpośrednim nasłonecznieniem i wodą podczas nakładania i schnięcia lakieru. 5.powierzchnia jest sucha na pył po około 4 godzinach, sucha w dotyku po 6-8 godzinach i nadaje się do ponownego malowania po około 24 godzinach (w optymalnych warunkach wilgotności i temperatury). 6.po prawidłowym wyschnięciu nałożyć drugą warstwę i pozostawić na taki sam czas schnięcia. 7.narzędzia używane do pracy należy czyścić rozcieńczalnikiem natychmiast po zakończeniu pracy.

Wydajność farby

  • Przy nakładaniu jednej warstwy zużywa się ok. 50-70 ml/m2.
  • Zużycie lakieru zależy od rodzaju i jakości drewna, jego obróbki i metody aplikacji.
  • Dokładna ilość jest określana przez warstwę testową.
  • Lepiej mieć wystarczającą ilość produktu niż nie mieć wystarczającej ilości - możesz zwrócić nieotwartą i nieuszkodzoną puszkę w ciągu 1 miesiąca od zakupu u nas lakieru. Po przedstawieniu dowodu zakupu, zwrócimy kwotę za lakier.

REMMERS Venti-lacquer 3in1 jest w następujących opakowaniach

  • Oferujemy ten produkt w opakowaniach 0,75 l i 2,5 l.

Jak dbać o resztki lakieru?

  • Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu.
  • Chronić przed mrozem i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Po użyciu zalecamy natychmiastowe umycie narzędzi roboczych

  • Narzędzia używane podczas pracy należy wyczyścić rozcieńczalnikiem natychmiast po zakończeniu pracy.
  • W przypadku małych przesyłek (farby, elementy złączne, narzędzia, uszczelniacze, pianki, kleje) korzystamy z usług firmy transportowej, która dostarcza przesyłkę do domu lub na plac budowy. Informacje na temat wysyłki lub odbioru można znaleźć na stronie .
  • Towary, których nie mamy w magazynie, dostarczymy w ciągu.

Starannie pakujemy wysyłane towary

  • Blaszane pojemniki na farbę są delikatne i łatwo ulegają wgnieceniom, dlatego starannie pakujemy towary. Mniejsze puszki w karton, a większe w folię bąbelkową.
  • Jesteśmy jednym z największych sprzedawców farb, lakierów, olejów i akcesoriów do drewna.
  • Sami używamy tych produktów podczas instalacji, więc sprawdziliśmy, że działają.
  • Maksymalnie zaopatrzony magazyn próbek w praskim Uhříněves.
  • Dla tych, którzy nie są zarejestrowani jako przedsiębiorcy lub rzemieślnicy, mamy korzyści w postaci prezentów opartych na kwocie subskrypcji.
  • Jesteśmy dostępni na naszej linii obsługi klienta codziennie i w weekendy - telefon komórkowy i czat.

dla zarejestrowanych budowlańców i rzemieślników mamy następujące korzyści:

  • Bezpłatne szkolenia i inne regularne szkolenia od producentów farb.
  • Wyposażymy Cię w próbki większości marek farb, olejów, lakierów i wosków, które oferujemy.
  • na każdy produkt lakierniczy.

Dokumentacja techniczna

  • Przed użyciem prosimy o zapoznanie się z informacjami o produkcie, można je znaleźć w kartach technicznych.
  • Produkt zawiera substancje niebezpieczne, więcej informacji można znaleźć w kartach charakterystyki.

Zalety

  • Chroni przed warunkami atmosferycznymi.
  • Szerokie zastosowanie w pomieszczeniach i na zewnątrz.
  • Nadaje się do zabawek dla dzieci.
  • 3 w 1 = podkład, warstwa pośrednia i warstwa końcowa w jednym opakowaniu.

Wady

  • Nie stosować do pokrywania powierzchni podłogowych. Do tego typu powłok należy wybrać PREMIUM Floor Varnish lub PREMIUM Hard Wax Oil.
  • Ostateczny wygląd uzyskuje się po około 2-3 tygodniach od aplikacji.


Rozpuszczalnikowy, nieprzezroczysty, pigmentowany lakier na bazie żywicy alkidowej do gruntowania, nakładania warstw pośrednich i nawierzchniowych.Obszary zastosowania :

  • Drewno zewnętrzne
  • Elementy drewniane stabilne wymiarowo: np. okna i drzwi
  • Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. okiennice, deski profilowane, altany ogrodowe
  • Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. ogrodzenia, szkielety drewniane, wiaty, panele drewniane
  • Podkład, warstwa pośrednia i nawierzchniowa
  • Wolna od biocydów powłoka nawierzchniowa na impregnowane drewno, np. meble ogrodowe
  • Również jako powłoka renowacyjna
  • Nie nadaje się do malowania powierzchni podłogowych (tarasy, drewniane pokłady itp.)
Właściwości:
  • Wysoka zawartość części stałych (high-solids) dla wysokiego krycia
  • Odporny na blokowanie (zgodnie z wytyczną HO.03)
  • Nie zawiera aromatów
  • Niski stopień żółknięcia
  • Łatwość aplikacji
  • Dobre pokrycie krawędzi
  • Odporność na warunki atmosferyczne i wilgoć
  • Izolacja od składników drewna


Top coat Venti   Powłoka nawierzchniowa, zawierająca rozpuszczalniki, bez aromatów, regulująca wilgotność, do stosowania na zewnątrz i wewnątrz.   Obszary zastosowania Szczególnie do stabilnych wymiarowo elementów drewnianych, takich jak okna i drzwi, ale także wywietrzniki okienne, podbitki dachowe, pergole, płoty, wewnętrzne i zewnętrzne panele drewniane na drewnie iglastym i liściastym jako warstwa podkładowa, pośrednia i nawierzchniowa. Doskonale nadaje się również do renowacji nienaruszonych powłok.   Właściwości produktu Trwały lakier na bazie żywicy alkidowej, dobrze wypełniający, spełniający najwyższe wymagania. Charakteryzuje się wysoką odpornością na kolor i warunki atmosferyczne, a także trwałą elastycznością i łatwą aplikacją.   Aplikacja Pędzlem i wałkiem. Powierzchnia musi być czysta i wolna od tłuszczu, wosku i silikonu. Usunąć stare, luźne powłoki. Zwietrzałe powierzchnie drewniane muszą być...
Długość
10 cm
Waga
1.01 kg
Zawartość
0.75 l
Model
Venti-Lack 3in1
Rodzaj lakieru
Lakier z żywicy syntetycznej
Kolor
Biały
Zakres dostawy
1
EAN
4004707077767
Numer producenta
0000270501
Producent
Remmers

Długość
10 cm
Waga
1.01 kg
Zawartość
0.75 l
Model
Venti-Lack 3in1
Rodzaj lakieru
Lakier z żywicy syntetycznej
Kolor
Biały
Zakres dostawy
1
EAN
4004707077767
Numer producenta
0000270501
Producent
Remmers
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ścianka narzędziowa -1152 x 780 mm - Zestaw 58 uchwytów narzędziowych z perforowaną ścianką System przechowywania Perforowana ścianka narzędziowa Półka ścienna Półka warsztatowa
Ścianka narzędziowa -1152 x 780 mm - Zestaw 58 uchwytów narzędziowych z perforowaną ścianką System przechowywania Perforowana ścianka narzędziowa Półka ścienna Półka warsztatowa
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
129,99 zł
Sprzedawca: PAFEN
Zdjęcie produktu dla COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 99
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
Zdjęcie produktu dla TESA 05452-00100-00, Drzwi, Okno, Bezszkieletowy, Above door, Powyżej okna, Side door, Okno boczne, Pod drzwiami, Under window, Biały, Guma, 10 m
TESA 05452-00100-00, Drzwi, Okno, Bezszkieletowy, Above door, Powyżej okna, Side door, Okno boczne, Pod drzwiami, Under window, Biały, Guma, 10 m
549,00 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
54,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla zestaw 10 teflonowych, nieprzywierających mat grillowych do grillowania i pieczenia w temperaturze do 500°F
zestaw 10 teflonowych, nieprzywierających mat grillowych do grillowania i pieczenia w temperaturze do 500°F
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 158
85,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
201,53 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
60,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Podwyższona miska dla psa PawHut ze stojakiem i miską na wodę, 2 miski ze stali nierdzewnej o pojemności 2 l, dla dużych psów o wysokości w kłębie 50-60 cm, w kolorze białym
Podwyższona miska dla psa PawHut ze stojakiem i miską na wodę, 2 miski ze stali nierdzewnej o pojemności 2 l, dla dużych psów o wysokości w kłębie 50-60 cm, w kolorze białym
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
300,90 zł
15% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
Zdjęcie produktu dla Remmers Venti Lakier nawierzchniowy biały 5 l
Remmers Venti Lakier nawierzchniowy biały 5 l
84,59 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
422,96 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 249
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Adler AD 2248, Prąd przemienny, Brąz, Biały, Monochromatyczny, Plastik, 1,8 m, 2400 W
Adler AD 2248, Prąd przemienny, Brąz, Biały, Monochromatyczny, Plastik, 1,8 m, 2400 W
73,79 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
81,79 zł
-17%
67,15 zł
Sprzedawca: avenido
Zdjęcie produktu dla Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Klasa 10, 25 MB/s, Odporny na wstrząsy, Odporny na temperaturę, Wodoodporny, Odporny na promieniowanie rentgenowskie, Czarny
Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Klasa 10, 25 MB/s, Odporny na wstrząsy, Odporny na temperaturę, Wodoodporny, Odporny na promieniowanie rentgenowskie, Czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 443
53,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drewniana buda dla zwierząt PAWHUT D02-120, buda dla kota, z poduszką, buda dla psa, jaskinia dla psa, 60 x 40 x 59,2 cm - A
Drewniana buda dla zwierząt PAWHUT D02-120, buda dla kota, z poduszką, buda dla psa, jaskinia dla psa, 60 x 40 x 59,2 cm - A
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
360,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE
Zdjęcie produktu dla HP Oryginalny czarny wkład atramentowy 304, Standardowy, Czarny, Tusz na bazie pigmentu, 4 ml, 1 szt., 120 stron(y)
HP Oryginalny czarny wkład atramentowy 304, Standardowy, Czarny, Tusz na bazie pigmentu, 4 ml, 1 szt., 120 stron(y)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
80,45 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ
A close-up view of many birdseed balls, also known as meisenknödel, piled together.
Karma dla sikor Premium z owadami 100 x ok. 90 g bez siatki Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłuszczowa
10,32 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 65
115,62 zł
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla Pilot PANASONIC N2QAYB000829, N2QAYB000928
Pilot PANASONIC N2QAYB000829, N2QAYB000928
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 568
101,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UO-Company
Zdjęcie produktu dla HP Oryginalny czarny wkład atramentowy 304, Standardowy, Czarny, Tusz na bazie pigmentu, 4 ml, 1 szt., 120 stron(y)
HP Oryginalny czarny wkład atramentowy 304, Standardowy, Czarny, Tusz na bazie pigmentu, 4 ml, 1 szt., 120 stron(y)
2 657,50 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 57
106,30 zł
Sprzedawca: evomag
Zdjęcie produktu dla Torebka na przysmaki dla psa, saszetka na smakołyki AXEL
Torebka na przysmaki dla psa, saszetka na smakołyki AXEL
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,90 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
Zdjęcie produktu dla Pawilon imprezowy LED 3,6 x 3,6 m DomeShelter pawilon ogrodowy z panelem słonecznym Pawilon designerski namiot ogrodowy pawilon kempingowy namiot imprezowy z oświetleniem - antracytowy
Pawilon imprezowy LED 3,6 x 3,6 m DomeShelter pawilon ogrodowy z panelem słonecznym Pawilon designerski namiot ogrodowy pawilon kempingowy namiot imprezowy z oświetleniem - antracytowy
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 238
690,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Zdjęcie produktu dla musegear® Key Finder z aplikacją Bluetooth z Niemiec | Maksymalna ochrona danych | ciemnoniebieski, 1 opakowanie | Śledzenie GPS / parowanie | Znajdź klucze
musegear® Key Finder z aplikacją Bluetooth z Niemiec | Maksymalna ochrona danych | ciemnoniebieski, 1 opakowanie | Śledzenie GPS / parowanie | Znajdź klucze
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
253,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 75
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla Remmers Wood Protection Cream 2716 Pine 0,75 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz
Remmers Wood Protection Cream 2716 Pine 0,75 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz
134,95 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 63
101,21 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Allocacoc PowerCube Original USB, Wewnętrzna, Typu F, Type F (CEE 7/4), Szary, Biały, CE, 4 x gniazdo sieciowe
Allocacoc PowerCube Original USB, Wewnętrzna, Typu F, Type F (CEE 7/4), Szary, Biały, CE, 4 x gniazdo sieciowe
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 106
91,21 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Bazooka Przenośny głośnik Bluetooth boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 bryzgoszczelny/złącze radia/microSD/Aux-In/USB/oświetlenie/mikrofon
Bazooka Przenośny głośnik Bluetooth boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 bryzgoszczelny/złącze radia/microSD/Aux-In/USB/oświetlenie/mikrofon
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 129
163,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
BERLINGERHAUS Zestaw naczyń z marmurową powłoką, 15 elementów, kolor różowe złoto, seria Metallic Line, model BH-1224
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 61
866,39 zł
Sprzedawca: Eoshop
Zdjęcie produktu dla Aiper Scuba SE, Myjka basenowa robot, Basen, Czarny, Szary, Dolne, Nad basenem naziemnym, 180 µm
Aiper Scuba SE, Myjka basenowa robot, Basen, Czarny, Szary, Dolne, Nad basenem naziemnym, 180 µm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
840,76 zł
-112,12 zł
728,64 zł
Sprzedawca: T3S_Shop
Zdjęcie produktu dla Elastyczny wąż ogrodowy TRESKO® 7,5 m elastyczny wąż do wody z możliwością rozciągania
Elastyczny wąż ogrodowy TRESKO® 7,5 m elastyczny wąż do wody z możliwością rozciągania
35,18 zł/1m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 712
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company
Zdjęcie produktu dla NABBI Donica plastikowa DURS325E 32,5 cm - antracytowa
NABBI Donica plastikowa DURS325E 32,5 cm - antracytowa
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 58
143,43 zł
Sprzedawca: potz-tech
Zdjęcie produktu dla 6 sadzonek lawendy 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, prawdziwa lawenda, odporna na mróz, aromatyczna roślina do ogrodu, balkonu i doniczek
6 sadzonek lawendy 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, prawdziwa lawenda, odporna na mróz, aromatyczna roślina do ogrodu, balkonu i doniczek
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 85
34,10 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Zdjęcie produktu dla Just Perfecto JL-28: Zestaw naczyń kuchennych imitujących granit w kolorze beżowym, 15 elementów
Just Perfecto JL-28: Zestaw naczyń kuchennych imitujących granit w kolorze beżowym, 15 elementów
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 128
476,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lebula
Zdjęcie produktu dla Star Trading 480-57, Lekka ozdoba, Czarny, Czarny, 90 szt., Niewymienialne źródło światła, LED
Star Trading 480-57, Lekka ozdoba, Czarny, Czarny, 90 szt., Niewymienialne źródło światła, LED
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
74,03 zł
Sprzedawca: AmledPL
Zdjęcie produktu dla Intex 28000, Skimmer powierzchniowy, Niebieski, Szary, PCW, Polipropylen (PP), Chiny, 2,13 kg, 1 szt.
Intex 28000, Skimmer powierzchniowy, Niebieski, Szary, PCW, Polipropylen (PP), Chiny, 2,13 kg, 1 szt.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 155
103,99 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution

Recenzje klientów

Na podstawie 4 opinii
Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny lakier do okien na bazie rozpuszczalnika
Waga 1,01 kgZawartość 0,75 l
Oceniono dnia 21 listopada 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super lakier
Waga 1,01 kgZawartość 0,75 l
Oceniono dnia 6 listopada 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Promienny kolor
Waga 6,44 kgZawartość 5 l
Oceniono dnia 6 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Waga 6,44 kgZawartość 5 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Hammerite farba ochronna do metalu, farba antykorozyjna, niebieski błyszczący, 2,5l
Hammerite farba ochronna do metalu, farba antykorozyjna, niebieski błyszczący, 2,5l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
303,96 zł
-100,74 zł
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
81,29 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hammerite farba ochronna do metalu, farba antykorozyjna, biały połysk, 2,5l
Hammerite farba ochronna do metalu, farba antykorozyjna, biały połysk, 2,5l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
303,96 zł
-100,74 zł
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
81,29 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hammerite farba ochronna do metalu, farba antykorozyjna, czerwona błyszcząca, 2,5l
Hammerite farba ochronna do metalu, farba antykorozyjna, czerwona błyszcząca, 2,5l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
303,96 zł
-100,74 zł
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
81,29 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hammerite – lakier ochronny do metalu z efektem młotkowanego, antykorozyjny, szary, 2,5 l
Hammerite – lakier ochronny do metalu z efektem młotkowanego, antykorozyjny, szary, 2,5 l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
303,96 zł
-100,74 zł
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
81,29 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hammerite – lakier ochronny do metalu z efektem młotkowanym, antykorozyjny, miedziany, 2,5 l
Hammerite – lakier ochronny do metalu z efektem młotkowanym, antykorozyjny, miedziany, 2,5 l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
303,96 zł
-100,74 zł
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
81,29 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hammerite – błyszczący lakier ochronny do metalu, ciemnobrązowy, 2,5 l
Hammerite – błyszczący lakier ochronny do metalu, ciemnobrązowy, 2,5 l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
203,22 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Hammerite farba ochronna do metalu, farba antykorozyjna, ciemnozielona błyszcząca, 2,5l
Hammerite farba ochronna do metalu, farba antykorozyjna, ciemnozielona błyszcząca, 2,5l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
-12,70 zł
190,52 zł
Sprzedawca: MasterBau
76,21 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hammerite – lakier ochronny do metalu z efektem młotkowanym, antykorozyjny, czarny, 2,5 l
Hammerite – lakier ochronny do metalu z efektem młotkowanym, antykorozyjny, czarny, 2,5 l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
190,52 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Hammerite – lakier ochronny do metalu z efektem młotkowanym, antykorozyjny, zielony, 2,5 l
Hammerite – lakier ochronny do metalu z efektem młotkowanym, antykorozyjny, zielony, 2,5 l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
190,52 zł
Sprzedawca: MasterBau
76,21 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hammerite – błyszczący lakier ochronny do metalu, kolor srebrny, 2,5 l
Hammerite – błyszczący lakier ochronny do metalu, kolor srebrny, 2,5 l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
203,22 zł
-12,70 zł
190,52 zł
Sprzedawca: MasterBau
Zdjęcie produktu dla Prosta, odporna na rdzę farba do metalu, czarna błyszcząca 2,5 l
Prosta, odporna na rdzę farba do metalu, czarna błyszcząca 2,5 l
190,52 zł
Sprzedawca: MasterBau
76,21 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Natural Bamboo Renovator 1L
Natural Bamboo Renovator 1L
148,00 zł
Sprzedawca: gobamboo
148,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hammerite – lakier ochronny do metalu z efektem młotkowanym, antykorozyjny, miedziany, 0,7 l
Hammerite – lakier ochronny do metalu z efektem młotkowanym, antykorozyjny, miedziany, 0,7 l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
98,26 zł
-20%
78,32 zł
Sprzedawca: MasterBau
111,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hammerite Na Rdzę Wiśniowy 0.7L Połysk
Hammerite Na Rdzę Wiśniowy 0.7L Połysk
78,32 zł
Sprzedawca: MasterBau
111,89 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hammerite farba ochronna do metalu, farba chroniąca przed rdzą, niebieski połysk 250 ml,
Hammerite farba ochronna do metalu, farba chroniąca przed rdzą, niebieski połysk 250 ml,
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,72 zł
-2%
44,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
177,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hammerite farba ochronna do metalu, farba chroniąca przed rdzą, ciemnozielona błyszcząca 250 ml,
Hammerite farba ochronna do metalu, farba chroniąca przed rdzą, ciemnozielona błyszcząca 250 ml,
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
182,48 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hammerite – lakier ochronny do metalu z efektem młotkowanym, antykorozyjny, miedziany, 0,25 l
Hammerite – lakier ochronny do metalu z efektem młotkowanym, antykorozyjny, miedziany, 0,25 l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,72 zł
-2%
44,45 zł
Sprzedawca: MasterBau
177,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Hammerite farba do ochrony metalu przed uderzeniami młotka, farba antykorozyjna 0,25 l, ciemnozielona
Hammerite farba do ochrony metalu przed uderzeniami młotka, farba antykorozyjna 0,25 l, ciemnozielona
45,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
182,48 zł/1l
Zdjęcie produktu dla UV DualCore 8W USB Pro - Lampa UV LED 2 diody do utwardzania kleju UV i żywicy | mocna 8W | zasilanie USB
UV DualCore 8W USB Pro - Lampa UV LED 2 diody do utwardzania kleju UV i żywicy | mocna 8W | zasilanie USB
49,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
499,90 zł/1m
Zdjęcie produktu dla Mechanic L1 Pro – Lampa UV LED | USB-C + Akumulator 400mAh | 5–7W | 395 nm | Do lakierów UV, soldermaski, klejów | Timer 30s / 60s / praca stała | Kompaktowa i mobilna
Mechanic L1 Pro – Lampa UV LED | USB-C + Akumulator 400mAh | 5–7W | 395 nm | Do lakierów UV, soldermaski, klejów | Timer 30s / 60s / praca stała | Kompaktowa i mobilna
99,99 zł
Sprzedawca: ROSFIX
999,90 zł/1kg