5,0



Na podstawie 1 opinii
Waga:
1000 g- 300 g
- 1000 g
- 2000 g
Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
51,73 zł
51,73 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nappo classic w rożku ciemna czekolada 150g 11-pak873,07 zł/1kg
130,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Nestlé 12576371 Nestlé Choclait Chips Weiß Schokolade 115,0 g171,83 zł/1kg
19,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
SCHO KA KOLA puszka z 16 rogami z ciemnej czekolady 100g293,40 zł/1kg
29,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Nappo Soft Classic Nougat z ciemną czekoladą 1200 g70,29 zł/1kg
84,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze karmelowe 175g
65,94 zł/1kg
11,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lonka Fudge, czekolada - 1 sztuka, 2 kilogramy
137,69 zł
Sprzedawca: Candyspot

Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
137,85 zł/1kg
32,30 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,57 zł
Sprzedawca: Katomix

Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,90 zł/1kg
52,95 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Krówki Toffi Caramel Seasalt - słodkie słodycze karmelowe 2000g
118,02 zł
Sprzedawca: Candyspot

Wawel Czekolada Extra Gorzka 90 % Cocoa 90 G
244,44 zł/1kg
22,00 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Milka Strawberry Cheesecake (300g Großtafel) + blok usy
185,09 zł/1kg
64,78 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Wawel Danusia Czekolada Z Nadzieniem Czekoladowo-Orzechowym 38 G
88,25 zł/1kg
4,35 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,53 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Batony czekoladowe Feodora 60% ciemna czekolada 225g
159,32 zł/1kg
39,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladki Vobro Delissimo z migdałami 153 g
173,27 zł/1kg
35,38 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Niederegger Toffee Solone Praliny 100g
238,70 zł/1kg
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Böhme Lemon Cream Czekolada 100g
57,30 zł/1kg
5,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Czekolada Mleczna Z Nadzieniem Toffi 100 G
92,60 zł/1kg
9,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

E. Wedel Czekolada Mleczna Truskawkowa 100 G
96,10 zł/1kg
9,61 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Milka Oreo Sandwich Czekolada Mleczna Z Ciastkami Kakaowymi Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 92 G
105,44 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Milka Cały Orzech 95g
144,21 zł/1kg
13,70 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czekolada Fudge Old English Toffee – miękki karmelowy cukierek 1000 g
Czekoladowe toffi Fudge Old English zachwyca klasycznym smakiem i kremową konsystencją. Ten miękki karmelowy przysmak łączy w sobie najlepsze toffi z delikatnymi nutami czekolady i zapewnia prawdziwą przyjemność. Opakowanie o wadze 1000 g jest idealne dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość i chcą sprawić sobie lub innym coś wyjątkowego
Dlaczego Fudge Old English Toffee Chocolate
Ten karmelowy przysmak przekonuje delikatną, rozpływającą się w ustach konsystencją i autentycznym smakiem Old English Toffee. Harmonijna słodycz sprawia, że każdy kęs jest przyjemnym doznaniem, nie sprawiając wrażenia zbyt ciężkiego. Idealny do świadomej przyjemności i słodkich przerw w codziennym życiu
Czekolada Fudge Old English Toffee w szczegółach
Wyprodukowana według tradycyjnej receptury czekolada toffi uwalnia swój pełny aromat już przy pierwszym spróbowaniu. Połączenie miękkiego karmelu i delikatnej czekolady zapewnia zrównoważone doznania smakowe, które na długo pozostają w pamięci
Dla kogo przeznaczona jest czekolada Fudge Old English Toffee
Idealna dla miłośników toffi, fanów czekolady, rodzin lub jako słodki dodatek w biurze. Czekolada Fudge Old English Toffee to również gustowny wybór na prezent na wiele okazji
Najlepsze sposoby wykorzystania
Czy to jako przekąska między posiłkami, do kawy, jako atrakcja na stole z deserami, czy na przyjemne chwile w domu – ten miękki karmelowy przysmak pasuje zawsze
teraz czekoladę Fudge Old English Toffee
Pozwól sobie na wyjątkowy smak czekolady Fudge Old English Toffee i ciesz się kremową przyjemnością toffi w praktycznym opakowaniu 1000 g Odkryj teraz, ciesz się i poczuj różnicę
Am Frauwald 12
65510 [email protected]
65510 [email protected]
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, słodzone skondensowane MLEKO, uwodorniony olej z ziaren palmowych, kakao, masło, zagęszczona śmietana, emulgator: soja, lecytyna, aromat, sól,
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 1758,00 kj 418,00 kcal Węglowodany 75,00 g w tym: cukier 64,30 g Białko 1,30 g Tłuszcz 12,90 g w tym: nasycone kwasy tłuszczowe 6,60 g Sól 0,30 g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Mega Paradies GmbHAm Frauwald 12 65510 Idstein
- Nazwa handlowa
- Delikatne, miękkie karmelki
- Producent
- Lonka
- Numer producenta
- 0332S_01145
- EAN
- 4260337730087
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, słodzone skondensowane MLEKO, uwodorniony olej z ziaren palmowych, kakao, masło, zagęszczona śmietana, emulgator: soja, lecytyna, aromat, sól,
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 1758,00 kj 418,00 kcal Węglowodany 75,00 g w tym: cukier 64,30 g Białko 1,30 g Tłuszcz 12,90 g w tym: nasycone kwasy tłuszczowe 6,60 g Sól 0,30 g
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Mega Paradies GmbHAm Frauwald 12 65510 Idstein
- Nazwa handlowa
- Delikatne, miękkie karmelki
- Producent
- Lonka
- Numer producenta
- 0332S_01145
- EAN
- 4260337730087
Pasuje również do tego

Fudge Old English Toffee Vanilla miękkie słodycze karmelowe 1000g
50,87 zł/1kg
50,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fudge Mix Vanille Cappuccino Limoncello Schokolade Nougat 300g
52,90 zł/1kg
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fudge Old English Toffee Vanilla - miękkie słodycze karmelowe 300g
52,03 zł/1kg
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g
52,90 zł/1kg
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fudge Old English Toffee Vanilla - słodycze karmelowe 175g
64,86 zł/1kg
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
91,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Półmaska klasy europejskiej FFP2 / i EN / 30 sztuk - / uniwersalna M-L
31,05 zł
Sprzedawca: Surtep

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze karmelowe 175g
65,94 zł/1kg
11,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g
51,73 zł/1kg
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lonka Fudge Vanilla 2000g
121,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
137,85 zł/1kg
32,30 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,57 zł
Sprzedawca: Katomix

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
656,70 zł/1kg
65,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN czekolada 100,0 g
119,73 zł/1kg
13,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

SCHO KA KOLA puszka z 16 rogami z ciemnej czekolady 100g
293,40 zł/1kg
29,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Marabou Roll Mint Czekolada mleczna z miętowym toffi 78 g
208,08 zł/1kg
16,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton Lindt & Sprüngli Edel Marzipan Pure (50g)
191,40 zł/1kg
9,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Creation Creme Brulee z chrupiącym karmelem w czekoladzie 150g
177,80 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada CELEBRATIONS 845492 186g
408,33 zł/1kg
75,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bauli Pandoro Di Verona Włoskie ciasto drożdżowe z cukrem pudrem 500g
90,29 zł/1kg
52,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekolada mleczna w pastylkach Callebaut 823, 400 g
101,44 zł/1kg
50,72 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Red Band lukrecja mieszanka cukiernicza aromatyczno-owocowa 450g
31,80 zł/1kg
14,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella biała czekolada z wiórkami kakaowymi 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lonka Fudge, czekolada - 1 sztuka, 2 kilogramy
137,69 zł
Sprzedawca: Candyspot

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Słodkie, stojące woreczki Daim
345,75 zł/1kg
69,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Biała czekolada Lindt Cocos z nadzieniem z kremu kokosowego 100g
212,90 zł/1kg
21,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Triolade
127,43 zł/1kg
35,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kärcher Rotor kpl.
104,90 zł
-14,91 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,99 zł
Sprzedawca: Stimgo

Bens Oryginalny sos kantoński sojowy pikantny o pysznym smaku 400g
36,55 zł/1kg
14,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pasuje!
Waga 2 kg
Produkt jest dobry, usługa dostawy nienaganna. Pasuje
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg

Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg