5,0



Na podstawie 3 opinii
L'Oréal Professional Farba do włosów Majirel High Lift 901S
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
39,99 zł
799,80 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
4h 53m 34s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Koloryzacja i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loreal Majirel Cool Cover 8.1 3x50ml893,27 zł/1l
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml474,95 zł/1kg
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Loreal Majirel 7.44 3x50ml773,27 zł/1l
127,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Majirel Farba do Włosów 50ml High Lift BEIGE - Bardzo jasny blond beżowy
1 118,60 zł/1l
55,93 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Matrix Socolor.Beauty Pre-Bonded 90ml 10AV
411,00 zł/1l
37,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Majirel profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 4 50 ml
839,80 zł/1kg
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba do włosów Special Mix dla kobiet 60 - 0/00 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Loreal Majirel Farba do włosów 9.1 hellblond asch 50 ml
779,80 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Live Urban Metallic Farba do wosw U67 Blue Mercury
590,77 zł/1l
57,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Loreal Inoa 7.44 farba bez amoniaku 60ml - Średni blond głęboka miedź
883,17 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oréal Professional Inoa oksydacyjna farba do włosów 5.0
949,83 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Loreal Majirel 6.3 3x50ml
853,27 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell Haarfarbe Topchic Permanent Hair Color 8SB
594,50 zł/1kg
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Loreal Majirel 10 3x50ml
853,27 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Farba do włosów Montibello Cromatone 60 ml
377,83 zł/1l
22,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic 8-12 60ml Haarfarbe permanente Coloration
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell Topchic 8-12 60ml Haarfarbe permanente Coloration
594,50 zł/1l
35,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
L'orealMajirel Majiblond | Trwała, rozjaśniająca farba do włosów - Kolor 901S bardzo jasny popielaty blond 50ml
Kolor: 901S bardzo jasny popielaty blond Dzięki farbie rozjaśniającej Majirel Majiblond możesz zmienić kolor swoich włosów nawet o 4 ½ tonu. Dzięki pielęgnującym składnikom Ionene G i Incell, za pomocą farby możesz nie tylko wyczarować na włosach wymarzony kolor, ale także pielęgnować je i sprawić, że będą miękkie i lśniące. Farby Majiblond nie pokrywają siwych włosów. Jeśli więc Twoją głowę pokrywają srebrne pasma, lepszym wyborem będzie klasyczny kolor Majirel.Zastosowane technologie:- Ionene G - odbudowuje wiązania keratynowe we włosach i wygładza ich powierzchnię- Incell - ma zdolność odbudowy cementu komórkowego.Farby Majiblond można łączyć z utleniaczem 9% lub 12%, w zależności od tego, o ile odcieni chcemy rozjaśnić włosy. Proporcje mieszania to 1:2, czyli na całą tubkę 50ml farby należy dodać 100ml utleniacza w odpowiednim stężeniu.Zawartość:50ml Szczegółowa instrukcja użycia znajduje się w opakowaniu
UWAGA: Barwnik nie zawiera utleniacza.Dostosuj stężenie farby do pożądanego efektu koloryzacji i kondycji włosów.
Należy również pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki starannej ochronie włosy zachowają swój kolor przez długi czas.
Instrukcja użycia:
- Połącz wybrany odcień (odcienie) z odpowiednim utleniaczem w proporcji 1:2,
- Nałożyć powstałą mieszankę na suche, nieumyte włosy,
- pozostawić na 50 minut, nie dłużej,
- Rozcieńczyć mieszaninę nałożoną na długości i końce włosów niewielką ilością ciepłej wody (5-15 ml),
- Po 50 minutach dokładnie rozczesać włosy (aby usunąć pozostałości mieszanki z łusek włosów i skóry)
- Dokładnie spłukać,
- Po koloryzacji umyć włosy szamponem lub nałożyć odżywkę lub maskę, aby zamknąć łuskę włosa i zapewnić trwałość koloru.
MAJIREL Beauty-Färbecreme #901-S 50 ml
Kolor: 901S bardzo jasny popielaty blond Dzięki farbie rozjaśniającej Majirel Majiblond możesz zmienić kolor swoich włosów nawet o 4 ½ tonu. Dzięki pielęgnującym składnikom Ionene G i Incell, za pomocą farby możesz nie tylko wyczarować na włosach wymarzony kolor, ale także pielęgnować je i sprawić, że będą miękkie i lśniące. Farby Majiblond nie pokrywają siwych włosów. Jeśli więc Twoją głowę pokrywają srebrne pasma, lepszym wyborem będzie klasyczny kolor Majirel.Zastosowane technologie:- Ionene G - odbudowuje wiązania keratynowe we włosach i wygładza ich powierzchnię- Incell - ma zdolność odbudowy cementu komórkowego.Farby Majiblond można łączyć z utleniaczem 9% lub 12%, w zależności od tego, o ile odcieni chcemy rozjaśnić włosy. Proporcje mieszania to 1:2, czyli na całą tubkę 50ml farby należy dodać 100ml utleniacza w odpowiednim stężeniu.Zawartość:50ml Szczegółowa instrukcja użycia znajduje się w opakowaniu
UWAGA: Barwnik nie zawiera utleniacza.Dostosuj stężenie farby do pożądanego efektu koloryzacji i kondycji włosów.
Należy również pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzięki starannej ochronie włosy zachowają swój kolor przez długi czas.
Instrukcja użycia:
- Połącz wybrany odcień (odcienie) z odpowiednim utleniaczem w proporcji 1:2,
- Nałożyć powstałą mieszankę na suche, nieumyte włosy,
- pozostawić na 50 minut, nie dłużej,
- Rozcieńczyć mieszaninę nałożoną na długości i końce włosów niewielką ilością ciepłej wody (5-15 ml),
- Po 50 minutach dokładnie rozczesać włosy (aby usunąć pozostałości mieszanki z łusek włosów i skóry)
- Dokładnie spłukać,
- Po koloryzacji umyć włosy szamponem lub nałożyć odżywkę lub maskę, aby zamknąć łuskę włosa i zapewnić trwałość koloru.
L Oreal Professionnel Majiblond Ta trwała koloryzacja rozjaśniająca zapewnia ultra blond, ale delikatny wygląd. Ion G i nowa technologia Incell odżywiają włosy i wzmacniają je od nasady aż po powierzchnię. Zapewnia promiennie zdrowe włosy o doskonałym kolorze. Zapewnia odbarwienie i cieniowanie w jednym procesie i zapewnia ostateczny efekt rozjaśniania
MAJIREL Beauty-Färbecreme #901-S 50 ml
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua
- Farba do włosów
- Blond
- Producent
- L'Oréal
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 3474630139046
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Aqua
- Farba do włosów
- Blond
- Producent
- L'Oréal
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 3474630139046
Uwaga!
P102: Chronić przed dziećmi.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.Pasuje również do tego

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

SE Abs. Rep. Szampon 500ml Serie Expert Absolut Repair Lip
388,80 zł/1l
194,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Matrix Socolor.Beauty Pre-Bonded 90ml 10AV
411,00 zł/1l
37,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Majirel Farba do Włosów 50ml High Lift BEIGE - Bardzo jasny blond beżowy
1 118,60 zł/1l
55,93 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Loreal Majirel Majiblond 901S 3x50ml
773,27 zł/1l
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Loreal Majirel Majiblond 901S 2x50ml
779,80 zł/1l
77,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Majirel profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 4 50 ml
839,80 zł/1kg
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oréal Professionnel Majirouge permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml
779,80 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Loreal Majirel Farba do włosów 9.1 hellblond asch 50 ml
779,80 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L´Oréal Professionnel Majirel profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 8.0 50 ml
879,80 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Live Urban Metallic Farba do wosw U67 Blue Mercury
590,77 zł/1l
57,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

L’Oréal Professionnel Majirel Professionelle permanentna farba do włosów 4,35 50 ml
815,40 zł/1l
40,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

L'Oréal Professional Farba do włosów Majirel Absolute 7.0
879,80 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Light Master 8 Level Prebonded 500G
255,98 zł/1kg
132,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml
83,31 zł/1l
124,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Koleston Perfect farba do włosów Special Mix dla kobiet 60 - 0/00 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Loreal Inoa 7.44 farba bez amoniaku 60ml - Średni blond głęboka miedź
883,17 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Remington H5600, Czarny, Różowy, Fioletowy, 20 szt., 600 s
235,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pawroy

L´Oréal Professionnel Majirel profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 9.3 50 ml
599,86 zł/1kg
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Pure Naturals dla kobiet 60 - 3/00 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Loreal Majirel 5.5 jasny brąz mahoń 50 ml
1 463,60 zł/1l
77,62 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,18 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

L'Oréal Majirel 5.0 Farba do włosów Intensywny Jasny Brąz 50ml
779,80 zł/1l
39,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Shampoo, 1500 ml
89,31 zł/1l
133,97 zł
Sprzedawca: MANADA

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Conditioner odżywka do włosów bardzo zniszczonych 750 ml
213,75 zł/1l
160,31 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

L´Oréal Professionnel Majirel profesjonalna permanentna farba do włosów do wszystkich rodzajów włosów 1 50 ml
399,90 zł/1kg
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Natureza Cosmeticos Natural Therapy Escova de Biotina Biotyna do włosów 1l
400,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
400,99 zł/1l

Ybera GENOMA Fio Líquido Pro-Geno Molecular 500 ml - rekonstrukcja włosów
360,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
721,98 zł/1l

CACAU DO BRASIL HAIR TREATMENT Natureza keratyna do włosów
265,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
531,98 zł/1l

Natureza Btox Cenoura Marchewka
250,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
501,98 zł/1l

Love Potion Love Tox Brunette Botoks do Włosów 1000 ml
260,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
260,99 zł/1l

Love Potion Love Tox Blond 1000 ml do włosów
229,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
229,99 zł/1l

Goldwell Topchic Lotion 20 VOL 6% 2x 1000ml
112,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
56,50 zł/1l

LOVE POTION Gelatina Matizadora 300 ml
105,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
353,30 zł/1l

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 3x50ml
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
893,27 zł/1l

Goldwell Men Reshade Odsiwiacz dla mężczyzn 6CA, 4x20ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
474,95 zł/1kg

Loreal Majirel 7.44 3x50ml
127,99 zł
-12,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
773,27 zł/1l

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,99 zł/1kg

Loreal Majirel Cool Cover 8.1 2x50ml
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
889,90 zł/1l

Loreal Majirel 9.3 2x50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
809,90 zł/1l

Loreal Majirel 6.3 2x50ml
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Loreal Majirel 5 2x50ml
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1kg

Loreal Majirel 6 2x50ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
829,90 zł/1l

Loreal Majirel 8.34 2x50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
779,90 zł/1l

Loreal Majirel 10.21 2x50ml
75,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
759,90 zł/1l

Loreal Majirel 7,12 średni blond popielaty irisé 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
699,83 zł/1l