4,9



Na podstawie 7 opinii
Comme Des Garcons CDG2 Man, Spray, 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
622,16 zł
6 221,60 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Givenchy Pour Homme Edt 100ml1 686,00 zł/1l
184,50 zł
-15,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
168,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray2 893,60 zł/1l
434,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Damenparfüm Coriandre Jean Couturier (100 ml) EDT2 777,00 zł/1l
277,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 50 ml, Spray, 1 szt.5 994,00 zł/1l
299,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Comme des Garcons 2 Man woda toaletowa 50ml
9 767,60 zł/1l
488,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Comme De Garons Mirror by Kaws EDT 100 ml
7 085,50 zł/1l
708,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 090,50 zł/1l
109,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Baldessarini Ambre Men Edt Spray
1 991,56 zł/1l
179,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paco Rabanne 1 Million Edt Spray
3 586,20 zł/1l
368,13 zł
-9,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
358,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

BVLGARI BLV Pour Homme, Mężczyźni, 50 ml, Spray, 1 szt.
8 303,00 zł/1l
415,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M
3 920,60 zł/1l
392,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hermes Eau Des Merveilles Edt Spray
9 370,67 zł/1l
281,12 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Rochas Rochas Man EDT 100 ml + EDT 50 ml M
1 455,00 zł/1l
218,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Annayake Kiji for Him EDT 100 ml M
2 971,60 zł/1l
297,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tabac Man Edt Spray
1 110,00 zł/1l
55,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Banderas The Secret EDT 200 ml M
622,50 zł/1l
124,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hermes Eau Des Merveilles Bleue Edt Spray
6 991,67 zł/1l
209,75 zł
Sprzedawca: MANADA

FCUK Her EDT 100ml
644,60 zł/1l
64,46 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Naseem Lamsa EDT W 30 ml
947,33 zł/1l
28,42 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Diptyque Philosykos EDT 50 ml UNISEX
10 797,80 zł/1l
539,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ dozownika:
- Spray
- Eleganckie opakowanie:
- Tak
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Comme Des Garcons 2 Man Edt Spray 6500147601 SPANISH karton @ 1 butelka x 100 ml
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Comme des Garcons 2 Man woda toaletowa 100 ml Informacje ogólne rodzaj produktu Woda toaletowa dla mężczyzn ilość w ml 100 ml seria Man eAN: 8411061548929 Opis zapachu Zapach: drzewny Nuty głowy: kminek, gałka muszkatołowa Nuty serca: wetyweria, irys, szafran Nuty bazy: skóra, kadzidło, mahoń Zakres dostawy comme des Garcons 2 Man woda toaletowa 100 ml Wymieniona nazwa marki jest prawnie chroniona i jest używana tylko tutaj, ponieważ jest częścią produktu i charakteryzuje jakość
- Producent
- Comme des Garçons
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8411061548929
- Numer producenta
- 1476
- Waga
- 0.3 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Comme des Garcons 2 Man woda toaletowa 100 ml Informacje ogólne rodzaj produktu Woda toaletowa dla mężczyzn ilość w ml 100 ml seria Man eAN: 8411061548929 Opis zapachu Zapach: drzewny Nuty głowy: kminek, gałka muszkatołowa Nuty serca: wetyweria, irys, szafran Nuty bazy: skóra, kadzidło, mahoń Zakres dostawy comme des Garcons 2 Man woda toaletowa 100 ml Wymieniona nazwa marki jest prawnie chroniona i jest używana tylko tutaj, ponieważ jest częścią produktu i charakteryzuje jakość
- Producent
- Comme des Garçons
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8411061548929
- Numer producenta
- 1476
Pasuje również do tego

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
7 058,33 zł/1l
423,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Kapcie damskie Gabor 03.700.21 weiss 39
384,93 zł
Sprzedawca: Shopfair

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 586,67 zł/1l
494,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop

De’Longhi Citiz EN167.B, Ekspres do kawy na kapsułki, 1 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny
559,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Baldessarini Cool Force Woda toaletowa, 90ml
1 996,22 zł/1l
179,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Comme des Garcons Amazingreen Edp Spray
8 950,60 zł/1l
447,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Giorgio Armani Stronger With You woda toaletowa w sprayu 100 ml
3 090,00 zł/1l
309,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Al Haramain L'Aventure 200ml, Mężczyźni, 200 ml, Bergamotka, Elemi, Cytryna, Jaśmin, Konwalia, Drewniany, Bursztyn, Piżmo, Paczula, Spray
882,60 zł/1l
176,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dior Sauvage, Mężczyźni, 60 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Pieprz, Bergamotka, Cytryna, Ambroxan, Drewniany
6 652,83 zł/1l
399,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Lego 70313 Nexo Knights - Moltors Lava-Werfer
675,84 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Andriez

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Comme Des Garcons 2, Unisex, 50 ml, Butelka jednorazowa, Ink, Incense, Amber, Labdanum, Patchouli, Chinese, Cedarwood, New Aldehydes, Cumin, Angelica Root,..., Spray
8 987,40 zł/1l
449,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hot Wheels City GJL14, Zestaw pojazdów i torów, 5 lat(a), Plastik, Wielobarwny
695,00 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Comme des Garcons 2 Man woda toaletowa 50ml
9 767,60 zł/1l
488,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo
5 739,90 zł/1l
573,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bosch MUM58720, 3,9 l, Szary, Czerwony, Stal nierdzewna, 1,1 m, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, Stal nierdzewna
1 261,32 zł
Sprzedawca: GaladorEU

Maison Francis Kurkdijan Baccarat Rouge 540 woda perfumowana unisex 70 ml
12 271,43 zł/1l
859,00 zł
Sprzedawca: Bestperfume

COMME des GARCONS BLACK EDT 100ml Unisex
5 636,90 zł/1l
563,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

By Kilian Dark Lord Woda perfumowana, 50 ml
16 407,80 zł/1l
820,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss Woman Woda perfumowana, 50ml
4 120,00 zł/1l
206,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lalique Ombre Noire EDP 100 ml M
2 201,10 zł/1l
220,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 169,50 zł/1l
416,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Comme des Garçons Black Pepper EdP 50ml NEU &
9 796,60 zł/1l
489,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
770,85 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BestBuyPerfumes

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Comme des Garcons, Wonderwood, Eau De Parfum, For Men, 50 ml
9 796,60 zł/1l
489,83 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Profumeriaideale

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 400,60 zł/1l
240,06 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 lipca 2011 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
1 zamówienie
Produkt został zapakowany w sposób wzorowy i bezpieczny. Produkt spełnia oczekiwane wymagania jakościowe.
Oceniono dnia 21 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Spełnia moje oczekiwania.
Oceniono dnia 24 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cena
Świetny zapach, ale zbyt drogi
Oceniono dnia 2 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Suprt
Extra
Oceniono dnia 29 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
dobry
zgodnie z życzeniem
Oceniono dnia 18 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l