Już tylko 2 sztuki w tej cenie
La Perla J`AIME FLEUR woda toaletowa 30 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
156,43 zł
5 214,33 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Floris No. 89 woda toaletowa 50 ml7 742,60 zł/1l
387,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Annayake Shoku For Him, Woda toaletowa, 100ml2 738,30 zł/1l
273,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M2 733,30 zł/1l
273,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Perla J'aime Les Fleurs 100ml edt
2 871,10 zł/1l
287,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

La Perla In Rosa 80ml edt
2 387,13 zł/1l
190,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

La Perla In Rosa 30ml edt
4 424,00 zł/1l
132,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Dolce & Gabbana La Lune 18 woda toaletowa 100 ml
5 269,00 zł/1l
989,00 zł
-462,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
526,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Floris No. 89 woda toaletowa 10 ml spray
14 199,00 zł/1l
141,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Rive Hitfire Woda toaletowa, 90ml
435,33 zł/1l
39,18 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Guerlain L'Instant de Guerlain Homme woda toaletowa 75 ml
11 056,27 zł/1l
829,22 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Cacharel Liberte woda toaletowa spray 30ml
17 196,67 zł/1l
515,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

La Perla Divina 80ml edt
2 919,75 zł/1l
233,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Cartier Delices Eau Fruitee woda toaletowa 100 ml
5 049,00 zł/1l
504,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Annayake Kiji for her woda toaletowa 100 ml
2 519,70 zł/1l
251,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Homme EDT 50 ml M
2 942,80 zł/1l
147,14 zł
Sprzedawca: MANADA

Nina Ricci Nina Woda toaletowa, 30 ml
4 953,33 zł/1l
148,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy Le De 100ml woda toaletowa spray
4 503,50 zł/1l
450,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

SHADAI EDT, woda toaletowa, pojemność 500 ml
285,22 zł/1l
142,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Lalique White pour Homme woda toaletowa 75 ml
3 195,07 zł/1l
239,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
La Perla J'Aime Les Fleurs woda toaletowa 30 ml
- Rodzaj zapachu
- kwiecisty
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- SKŁADNIKI (INCI) Lista składników jest regularnie aktualizowana. Przed użyciem produktu należy zapoznać się z listą składników na opakowaniu, aby uzyskać najświeższe informacje. LISTA SKŁADNIKÓW (INCI) Lista składników jest regularnie aktualizowana. Przed użyciem produktu należy zapoznać się z listą składników na opakowaniu, aby uzyskać najświeższe informacje. SKŁADNIKI: ALKOHOL • PARFUM / ZAPACH • AQUA / WODA • LIMONEN • LINALOOL • SALICYLAN BENZYLU • ALKOHOL BENZYLOWY • ANTRANILAN METYLU • SALICYLAN ETYLOHEKSYLU • BUTYLOMETOKSYDIBENZOILOMETAN • KUMARYNA • HYDROKSYCITRONELLAL • CITRONELLOL • GERANIOL • CITRAL • CYTRYNIAN TRIS(TETRAMETYLOHYDROKSYPIPERIDINOLU) • FARNESOL • BENZOESAN BENZYLU • CI 17200 / CZERWONY 33 (F.I.L. Z292435/1).
- Producent
- La Perla
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8002135080485
- Numer producenta
- PH10010950
- Rodzaj zapachu
- kwiecisty
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- SKŁADNIKI (INCI) Lista składników jest regularnie aktualizowana. Przed użyciem produktu należy zapoznać się z listą składników na opakowaniu, aby uzyskać najświeższe informacje. LISTA SKŁADNIKÓW (INCI) Lista składników jest regularnie aktualizowana. Przed użyciem produktu należy zapoznać się z listą składników na opakowaniu, aby uzyskać najświeższe informacje. SKŁADNIKI: ALKOHOL • PARFUM / ZAPACH • AQUA / WODA • LIMONEN • LINALOOL • SALICYLAN BENZYLU • ALKOHOL BENZYLOWY • ANTRANILAN METYLU • SALICYLAN ETYLOHEKSYLU • BUTYLOMETOKSYDIBENZOILOMETAN • KUMARYNA • HYDROKSYCITRONELLAL • CITRONELLOL • GERANIOL • CITRAL • CYTRYNIAN TRIS(TETRAMETYLOHYDROKSYPIPERIDINOLU) • FARNESOL • BENZOESAN BENZYLU • CI 17200 / CZERWONY 33 (F.I.L. Z292435/1).
- Producent
- La Perla
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 8002135080485
- Numer producenta
- PH10010950
Pasuje również do tego

La Perla Peony Blossom woda toaletowa spray 30ml
4 741,67 zł/1l
142,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

La Perla In Rosa 80ml edt
2 387,13 zł/1l
190,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

La Perla J'aime Les Fleurs 100ml edt
2 871,10 zł/1l
287,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

La Perla La Mia Perla Eau De Parfum Spray 50 ml
13 040,00 zł/1l
652,00 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

La Perla Peony Blossom woda toaletowa spray 100ml
7 978,67 zł/1l
239,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

La Perla In Rosa 30ml edt
4 424,00 zł/1l
132,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 389,40 zł/1l
138,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Boucheron Jaipur Bracelet 100ml edp
1 137,00 zł/1l
113,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lolita Lempicka - LolitaLand EDP 40ml
4 006,25 zł/1l
160,25 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dunhill Desire For a Woman woda toaletowa 30ml
14 263,33 zł/1l
427,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

La Perla Divina Woda perfumowana EDP 30ml Vapo
6 164,67 zł/1l
184,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver, Woda toaletowa, 75ml
3 960,40 zł/1l
297,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

La Perla Just Precious 100ml edp
3 062,50 zł/1l
322,83 zł
-16,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
306,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Paco Rabanne Miniature Gift Set Lady Million Woda perfumowana 5 ml + Olympea Woda perfumowana 6 ml + Fame Woda perfumowana 4 ml + Fame Perfumy, 4 ml
12 198,95 zł/1l
231,78 zł
Sprzedawca: MANADA

Miu Miu Fleur D'Argent Absolue Woda perfumowana, 50 ml
7 938,80 zł/1l
396,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Kenzo Jungle L'Elephant Woda perfumowana, 100 ml
2 390,00 zł/1l
239,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Tous Eau de Toilette, Kobiety, 90 ml, Spray, ALCOHOL DENAT,AQUA(WATER),PARFUM(FRAGRANCE)..., 1 szt.
1 577,00 zł/1l
141,93 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

La Perla Peony Blossom woda toaletowa spray 50ml
6 465,67 zł/1l
193,97 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MadiHealth

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Montblanc, Signature Absolue, Eau De Parfum, For Women, 90 ml
1 657,78 zł/1l
149,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas Tocade, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Frezja, Geranium, Jaśmin, Magnolia, Bursztyn, Wanilia, Spray
1 387,50 zł/1l
138,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Atheeri, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Orchidea, 1 szt.
1 599,90 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Guess, Dare, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
889,80 zł/1l
88,98 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l