4,8



Na podstawie 41 opinii
Versace Blue Jeans Man Edt Spray
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
83,88 zł
1 048,50 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml2 885,10 zł/1l
288,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Loewe Esencia Pour Homme Woda toaletowa, 100 ml4 921,30 zł/1l
492,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Paco Rabanne 1 Million Edt Spray3 671,30 zł/1l
367,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dunhill Desire Blue EDT 50 ml M6 744,80 zł/1l
337,24 zł
Sprzedawca: VogueVista

Nautica - Voyage EDT 100ml
607,00 zł/1l
60,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JOOP! All about Eve, Żel pod prysznic, 150 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra sucha, Skóra normalna, Skóra wrażliwa
659,80 zł/1l
98,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace - Dylan Blue EDT 200ml
1 775,00 zł/1l
355,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Gianni Versace White Jeans dla kobiet EDT Woda toaletowa w sprayu 75 ml
5 154,53 zł/1l
386,59 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Versace Red Jeans Woman Woda toaletowa, 75ml
865,33 zł/1l
64,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Versace Pour Homme Woda toaletowa, 30ml
5 865,00 zł/1l
175,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 536,40 zł/1l
153,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
1 758,90 zł/1l
351,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 483,10 zł/1l
148,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Nautica Voyage Woda toaletowa, 200 ml
515,75 zł/1l
103,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 594,67 zł/1l
119,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace The Dreamer Woda toaletowa, 50ml
2 087,20 zł/1l
104,36 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Versace Pour Homme Dylan Blue Woda toaletowa, 30ml
5 740,00 zł/1l
172,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 050,50 zł/1l
105,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace, Eau Fraiche, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
2 365,00 zł/1l
236,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Woda toaletowa dla mężczyzn
- Nuty wierzchnie: fiołek, jaśmin, piżmo, drzewo sandałowe i lawenda
- Nuty serca: lawenda, róża, goździk, heliotrop, jaśmin, geranium, szałwia, jodła i lilia
- Nuty bazowe: wanilia, irys, ambra i wetiwer
VERSACE Blue Jeans to woda toaletowa dla mężczyzn o hipnotyzującym zapachu, stworzona dla mężczyzn o wyraźnym charakterze. Ta kompozycja zapachowa to prawdziwa rozkosz dla zmysłów. Nuty wierzchnie fiołka, jaśminu, piżma, drzewa sandałowego i lawendy tworzą delikatny i elegancki początek. Podstawę wody toaletowej stanowią wanilia, irys, ambra i wetiwer, które nadają głębię i ciepło.
Alcohol, Parfum, Water, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isometuyl ionone, Citronellol, Coumarin, Limonene, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal
Zaleca się nanoszenie na okolice szyi i nadgarstków, gdzie tętno jest wyczuwalne. Nie stosować w pobliżu oczu.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od ognia i bezpośredniego światła słonecznego.
Zapach Blue Jeans to perfumy uniwersalne i ponadczasowe. Są jak para dobrych, pasujących do każdego stroju jeansów. Versace Blue Jeans to zapach dla mężczyzn aktywnych i pełnych młodzieńczej pasji. Rześki i świeży dzięki cytrusowej mieszance w nutach głowy, zyskuje delikatnie orientalny wyraz poprzez połączenie nut kwiatowo-drzewnych i przypraw. Kompozycja dodająca energii, idealna na cały dzień.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: /cytrusy, bergamotka, jałowiec, anyż, brazylijskie drzewo różane, bazylia
Nuta serca: /lawenda, róża, goździk (roślina), heliotrop, jaśmin, geranium, szałwia, jodła, konwalia
Nuta bazy: /wanilia, fasolka tonka, drzewo sandałowe, irys, piżmo, bursztyn, wetyweria, cedr, paczula
Versace Blue Jeans Man Edt Spray
Versace Blue Jeans Man Edt Spray V26075 carton @ 6 bottle x 75 ml
Włoski projektant na długo zostanie zapamiętany ze swojej zadziorności w modzie. Artystyczny, musujący, drzewny i orientalny zapach - to Blue Jeans dla mężczyzn. Zapach jest idealny na słoneczny spacer po Riwierze Włoskiej. Został wprowadzony na rynek w 1994 roku.
Perfumy męskie Versace Blue Jeans EDT (75 ml)
- Pojemność: 75 ml
- Typ:
- EDT (woda toaletowa)
- Spray
- Nazwa perfum: Blue Jeans
- Format: Spray
- Płeć: mężczyźni
- Pojemność: 75 ml
Pozwól, aby w Parfum Versace Blue Jeans EDT (75 ml) zaskoczyły Cię i określiły Twoją osobowość wyjątkowym, spersonalizowanym zapachem. Odkryj w produkty Versace!
Nuty głowy: bergamotka, anyż, bazylia, brazylijskie drzewo różane, owoce cytrusowe, jałowiec, Nuty serca: szałwia, geranium, jaśmin, róża, lawenda, konwalia, jodła, heliotrop, goździk, Nuty bazy: paczula, cedr, bursztyn, wetyweria, bób tonka, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo, irys
Versace Blue Jeans Man woda toaletowa spray 75ml
| Rodzaj: | Woda toaletowa |
| Grupa docelowa: | Mężczyźni |
| Nuty zapachowe: | Drzewny, Orientalny |
| Ilość w ml: | 75ml |
| Najważniejsze określenia: | Spray |
Versace Blue Jeans Man.
Woda toaletowa dla mężczyzn.
75 ml
,
Zapach wody toaletowej dla mężczyzn Versace Blue Jeans Man został wprowadzony na rynek w 1994 roku. Jednak ten orientalno-drzewny zapach nadal zajmuje zasłużone miejsce w centrum uwagi. Czy słyszysz delikatny szum morza i czujesz dotyk ciepłych promieni słońca? Wybierz się w podróż na skąpaną w słońcu Riwierę z Versace Blue Jeans Man, zapachem, który przypomni Ci Twoje najmilsze wspomnienia. Dotyk słońca i orzeźwiających morskich fal przeniesie się do zapachu wraz z pierwszym powąchaniem orzeźwiających cytrusowych nut otwarcia. Nuty cytrusowe łączą się z kwiatowym zapachem, który kontrastuje z aromatycznym, subtelnie pikantnym akordem gałki muszkatołowej. Baza zapachu opiera się na męskich składnikach, które przebiją się przez Twoją charyzmę. Ciepłe drzewo sandałowe, wetyweria, cedr i męskie piżmo pobawią się fantazjami każdej kobiety. Pozwól sobie na odrobinę zapachu, który jest orzeźwiający i nieodparty, odkryj wodę toaletową dla mężczyzn Versace Blue Jeans Man.
Woda toaletowa Versus Blue jeans marki Versace została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 75 ml.
Zapachy z kolekcji Versace Jeans podkreślają osobowość charyzmatycznych mężczyzn i kobiet, którzy czują się związani z pewnym siebie, kochającym wolność dżinsowym stylem życia. Jeans for Him ucieleśnia to podejście do życia dzięki męskiej, aromatyczno-drzewnej kompozycji z nutami piżma.
Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.
VERSACE Versus Blue Jeans woda toaletowa spray 75mlDostarczany w metalowym pudełku, jak pokazano na zdjęciu
Ten wyjątkowy produkt dla VICTORIA'S SECRET oferuje INTERNATIONAL Glamourpuss
- Model
- Blue Jeans
- Waga
- 1.88 kg
- Zawartość
- 80 ml
- Składniki
- Składniki: Bergamotka, cytryna, anyż, różowy pieprz, jałowiec, szafran, cedr, wetiwer, paczula, wanilia, bób tonka, ambra, skóra, drzewo cedrowe, mech dębowy, piżmo, płatki rozmarynu, geranium, kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe.
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8018365260757
- Numer producenta
- G0029915590
- Model
- Blue Jeans
- Waga
- 1.88 kg
- Zawartość
- 80 ml
- Składniki
- Składniki: Bergamotka, cytryna, anyż, różowy pieprz, jałowiec, szafran, cedr, wetiwer, paczula, wanilia, bób tonka, ambra, skóra, drzewo cedrowe, mech dębowy, piżmo, płatki rozmarynu, geranium, kwiat pomarańczy, drzewo sandałowe.
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 8018365260757
- Numer producenta
- G0029915590
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Nautica - Voyage EDT 100ml
607,00 zł/1l
60,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml
2 885,10 zł/1l
288,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 321,50 zł/1l
132,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 536,40 zł/1l
153,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 391,20 zł/1l
139,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace - Dreamer EDT 100ml
1 529,00 zł/1l
152,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Nikos Sculpture Homme woda toaletowa spray 100ml
1 019,50 zł/1l
101,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
997,00 zł/1l
89,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BRASTYGroup

Versace Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
2 506,50 zł/1l
250,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Versace Red Jeans Woman Woda toaletowa, 75ml
865,33 zł/1l
64,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rochas - Moustache EDP 125ml
1 321,20 zł/1l
165,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rabanne Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Lawenda, Estragon, Tymianek, Goździk, Geranium, Piżmo, Mech dębowy, Tytoń, Spray
1 340,20 zł/1l
134,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 541,50 zł/1l
254,15 zł
Sprzedawca: motivoo

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JOOP! Jump, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
1 013,00 zł/1l
101,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Krzesło biurowe – Ergonomiczne siedzisko – Krzesło z podłokietnikiem odchylanym pod kątem 90° – Podparcie lędźwiowe – Regulacja wysokości – Różowe
299,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Urbanico-Stav

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 050,50 zł/1l
105,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 594,67 zł/1l
119,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JOOP! Go, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
1 013,80 zł/1l
101,38 zł
Sprzedawca: MANADA

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 500,00 zł/1l
259,78 zł
-9,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
250,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 483,10 zł/1l
148,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 006,50 zł/1l
100,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
5%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt, szybko dostarczony
Super produkt, mój syn go uwielbia. Szybka dostawa. Bardzo chętnie kupię ponownie!
Oceniono dnia 21 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry zapach
Kupiłem ten zapach kilka razy i pachnie bardzo dobrze i dobrze się utrzymuje
Oceniono dnia 25 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zamówienie zrealizowane szybko i niezawodnie
Cena i działanie są w porządku. Jest to ulubiony zapach mojego męża.
Oceniono dnia 8 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mittags bestellt,am nächsten Tag war das Parfüm da. Top.
Oceniono dnia 23 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały zakup
Używam tego produktu od dłuższego czasu i cieszę się, że mogę kontynuować.
Oceniono dnia 7 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy produkt
Szybka dostawa i najwyższa jakość
Oceniono dnia 29 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt! Niska cena i szybka dostawa!
Produkt jest świetny.
Oceniono dnia 16 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Letni zapach
Super zapach, bardzo korzystny
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 815,40 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 057,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 643,55 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
926,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 351,33 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 671,40 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
557,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 579,00 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l